ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 23:28   #2401
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja chyba sobie znow kupie AD, tonik pichtowy bo nie moge poradzic sobie z kaszą na czole :/ Nie wiem czy to potraktowac. Tonik z kasztanow nie działa [reczna robota], vitelle ictamo stosowalam na cos tam, ale tez nic..

Czas znow na AD, bo cos po nim zauwazylam ze te krosty z czola mi zniknely a przebarwienia faktycznie sie zmniejszyly, powoli ale jednak..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 09:41   #2402
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja własnie mam Iwostin i on mnie zapychał bo ostatnio wyskoczyly mi takie ropne pryszcze;/ i nakladam go troszke na krem nawizajacy jak gdzies wychodze na slonce
moze tak być?

i mam jeszcze takie deno pytanie, czy przy acne-derm moge stosowac tonik z cytryny, tzn. ad na noc a tonik z rana

Edytowane przez samotna w sieciiiiiii
Czas edycji: 2008-08-19 o 15:44
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 09:38   #2403
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

zywałam SKinorenu od 4, 5 miesiąca a niedawno zaczął mnie piec i byłam po nim bardzo czerwona a dzisiaj znalazłam acnederm , któego używałam może 2 lata temu ale jest jeszcze ważny do 0.7 2009 i jest prawie cała tubka więc może zamienei Skinoren na Acnederm. Chociaz logiczne jest to ze jezeli SKinoren 15% mnie podrazniał to Acnederm 20% powinien jeszcze bardziej. ALe może coś w tym Skinorenie jest czego nie ma w Acnedermie ze mnie podraznia. Spróbuję zastosowac dzis Acnederm chyba sie nie zepusł. Jak myśłicie czy jeżeli SKinoren mnie podrażniał to Acnederm napreno też?? Chociaż jak napoczątku napisała enigma w 7 punkice ze nalezy uzywac okolo 3 miesiace i przerwa wiec może ja za długo uzywałąm ze mnie tak piecze , swedzi i mam czerwona skóre . Może muszę zrobić miesiac przerwy i znowu??A wy jak stosujecie Acnederm i Skinoren ile czasu jakąs przerwe robicie??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:50   #2404
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

o co chodzi z tym wysypem krost?? czy po tym acne derm zwieksza sie ilosc syfków??
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:48   #2405
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To chyba zalezy od cery. Ja wysypu nie miałam.. ani po AD ani po bratku
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:16   #2406
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja stosowałam Skinoren (odpowiednik Acne Dermu)przez 4,5 miesiąca a nieadawnio odstawiłam bo zaczął mnie piec i miałąm po nim mocno czerwoną skórę i wychodizły m takie czerowne plamki i utrzymywało się to wszystko jakies 30 minut. A ja głownie chciałam stosować ten lek na czerwone plamki , które mi zaostały chyba po pryszczach. CZy to są własnie przebarwienia??Ma ktoś jakieś zdjęcie żeby pokazac jak wyglądaja przebarwienia??Bo ja ne wie co to u mnie jest i leczyłam tym Skinorenem sie i ninnymi lekami i na to nie pomogło. A wczoraj znalazłam u siebie Acne Derm, którego uzywałam jakies 2 lata temu ale jest jeszcze wazny więc sprobowąłm go zastosować chociaz Skinoren był 15 % a Acne Derm jest 20% więc powinnien jeszcze bardziej mnie szyczypac i powinnam jeszcze bardziej po nim miec czerwona twarz biorąć fakt ze jest bardziej procentowy zze tak powiem. No i zastosowałam dzis Acne Derm i nie piekł mnie prawie wogóle a skórę miałam własciwie jeszcze mam bo nałożyłam jakies 15 minut temu nie tak czerwona, zaogniona jak przy Skinorenie ale zaróżowioną i dot ego pojawiły się taki czerwone plamki podobne do potówek. I mam do Was parę pytań jakbyście mogły odpowiedziec jezeli orientowąłybyscie w tym to byłabym bardzo wdzieczna
1. czy acne derm mozna stosowac cały czas bez zadnej przerwy czy lepiej stosowac 3 miesiace a pozniej przerwa (tak przeczytałm w jakims wątku ze tak powinno byc a dermatolog o tym nic nie mowil wiec nie wiem)Może dlatego zaczął mnie podrażniać że stoswałam za długo 4,5 miesiaca bez przerwy ??
2. pisze ze jest o n na przebarwienia a co to dokładnie są przebarwienia to ja nie wiem .moze jakies zdjecia macei swoje kawałka skory albo w necie cos jest a wy to znalazłyscie wiec fajnie jakbyscie wkleiły a jak nie ma takich zdjec to [powiedzcie mi czym są przbarwiena. Ja mam te czerowne plamki od ponad 2 lat i nie schodza.
3. Stosując Acne Derm macie jakies pieczenie ,skory i zaognienie lubjakies plamki wam wychodzą na chwilę.
4.macie jaką skórę tłustą, mieszaną , suchą bo acne derm jest w kremie a bardziej do cery tłustej(taką ja mam)nadaje się żel ale krem chyba nie zaszkodzi.

Sorry ze tak się rozpisałam ale jezeli ktos zna odpowiedz na akies pytanie niech napisze. Z góry dzięki
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:01   #2407
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Ja stosowałam Skinoren (odpowiednik Acne Dermu)przez 4,5 miesiąca a nieadawnio odstawiłam bo zaczął mnie piec i miałąm po nim mocno czerwoną skórę i wychodizły m takie czerowne plamki i utrzymywało się to wszystko jakies 30 minut. A ja głownie chciałam stosować ten lek na czerwone plamki , które mi zaostały chyba po pryszczach. CZy to są własnie przebarwienia??Ma ktoś jakieś zdjęcie żeby pokazac jak wyglądaja przebarwienia??Bo ja ne wie co to u mnie jest i leczyłam tym Skinorenem sie i ninnymi lekami i na to nie pomogło. A wczoraj znalazłam u siebie Acne Derm, którego uzywałam jakies 2 lata temu ale jest jeszcze wazny więc sprobowąłm go zastosować chociaz Skinoren był 15 % a Acne Derm jest 20% więc powinnien jeszcze bardziej mnie szyczypac i powinnam jeszcze bardziej po nim miec czerwona twarz biorąć fakt ze jest bardziej procentowy zze tak powiem. No i zastosowałam dzis Acne Derm i nie piekł mnie prawie wogóle a skórę miałam własciwie jeszcze mam bo nałożyłam jakies 15 minut temu nie tak czerwona, zaogniona jak przy Skinorenie ale zaróżowioną i dot ego pojawiły się taki czerwone plamki podobne do potówek. I mam do Was parę pytań jakbyście mogły odpowiedziec jezeli orientowąłybyscie w tym to byłabym bardzo wdzieczna
1. czy acne derm mozna stosowac cały czas bez zadnej przerwy czy lepiej stosowac 3 miesiace a pozniej przerwa (tak przeczytałm w jakims wątku ze tak powinno byc a dermatolog o tym nic nie mowil wiec nie wiem)Może dlatego zaczął mnie podrażniać że stoswałam za długo 4,5 miesiaca bez przerwy ??
2. pisze ze jest o n na przebarwienia a co to dokładnie są przebarwienia to ja nie wiem .moze jakies zdjecia macei swoje kawałka skory albo w necie cos jest a wy to znalazłyscie wiec fajnie jakbyscie wkleiły a jak nie ma takich zdjec to [powiedzcie mi czym są przbarwiena. Ja mam te czerowne plamki od ponad 2 lat i nie schodza.
3. Stosując Acne Derm macie jakies pieczenie ,skory i zaognienie lubjakies plamki wam wychodzą na chwilę.
4.macie jaką skórę tłustą, mieszaną , suchą bo acne derm jest w kremie a bardziej do cery tłustej(taką ja mam)nadaje się żel ale krem chyba nie zaszkodzi.

Sorry ze tak się rozpisałam ale jezeli ktos zna odpowiedz na akies pytanie niech napisze. Z góry dzięki
Nie mam zbyt obszernej wiedzy na ten temat, ale pokusiłam się odpowiedzieć na Twoje pytania
1. Według tego co jest napisane na ulotce, AD należy stosować kilka miesięcy nakładając go rano i wieczorem, więc jednoznacznie wynika, że można spokojnie z niego korzystać bez żadnych przerw. Poza tym nie jest to mocny kwas, działa bardzo powoli, nie jest fotouczulający, więc według mnie nie ma tutaj ostrych zasad jak w przypadku mocnych kwasów złuszczających.
2. Przebarwienia to plamki, które powstały w wyniku wyprysków. Choć skóra jest gładka w tym miejscu gdzie była krostka, to została plamka - przeważnie ma czerwony (świeża) lub brązowy (starsze przebarwienie) kolor.
3. Pieczenie skóry zauważam tylko wtedy, gdy zaczynam nową tubkę AD i to bez względu na to ile już go stosuje. Im dalej tym pieczenie ustępuje. Plamki pojawiają się podczas pieczenia, ale to ze względu na podrażnienie, później znikają.
4. mam cerę mieszaną. Krem jak najbardziej nie zaszkodzi.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 17:42   #2408
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Super mi tyneczko to wyjaśniłaś. Jutro też zastosuję Acne Derm i zobaczę co się będzie dziać. Tylko zastanawia mnie jedno juz byłam pewna na 90% że te moje czerwone plamki to przebarwienia ale więkoszośc z nich prawie wszystkie mam już od ponad 2 lat więc kolor powinien być brązowy z tego co piszesz bo taki własnie kolor moga miec te starsze przebarwienia a moje są stare bo 2 lata to bardzo dużo (tak??)a jednak są czerwone. I stosuję ten Skinoren Acne Derm juz 4, 5 miesiaca ale tylko rano wiec moze p gdłuzszym stosowaniu zauwaze efekty bo narazie ich nie widac.Juz miałam odstawic bo wydaje mi sie ze nie pomaga a do tego te pieczenie i czerwonosci (głownie przy Skinoreni)a przy acnedermie tez ale mnie chociaz wypowiem sie pozniej bo to dopiero 1 dzien jutro 2 raz dopiero bedzie. I zobaczymy czyniby na takie same leki mogą na mnie działać inaczej.

Ktoś miał tak ze efekty zobaczył dopiero później po dłuższym stosowaniu??

A ten Acnederm stosujecie tylko na przebarwienia i okolice czy same przebarwienia czy całą twarz.??
Ja przebarwienia mam po bokach policzkow a w srodku policzkach od nosa dalej tego nie ma ale i tak tych przebarwie jest mnostwo nie jakies 2, 3 tylko duzo.
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:45   #2409
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja mam skore tlusta i z wieloma przebarwieniami po tradziku (czerwone plamki utrzymujace sie od .. MIESIĘCY!!!) I Acne Derm troche mi je wybielil, a uzylam tylko jedno opakowanie jakies 2 miesiace temu. Stosowałam na cała twarz i odniosłam wrazenie ze na drugi dzien wstawałam z mniej tlusta skora (?).
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:13   #2410
Mityczna Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mityczna Jane
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś z Europy
Wiadomości: 169
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość

Ktoś miał tak ze efekty zobaczył dopiero później po dłuższym stosowaniu??

Ja. Po trzech miesiącach nagle zauważyłam brak blizn po wypryskach. Niektóre miały i po 15 lat... Zostało mi jeszcze z 15-12%, ale już takie bladawe - właśnie zaczynam następną serię AD.


A ten Acnederm stosujecie tylko na przebarwienia i okolice czy same przebarwienia czy całą twarz.??
Ja przebarwienia mam po bokach policzkow a w srodku policzkach od nosa dalej tego nie ma ale i tak tych przebarwie jest mnostwo nie jakies 2, 3 tylko duzo.



Na całość, pomaga pozbyć się różnych syfków i zaskórników. Na pewno Twoja cera na tym zyska
Mityczna Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:27   #2411
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Majaki ja też mam 2letnie przebarwienia a nie są brązowe tylko takie jak na początku- czerwone. Ale wiecie co zauważyłam? Właśnie przechodzę kurację Locacidem- ok. 4 miesiąc- który działa trochę jak kwasy bo złuszcza skórę- i niektóre przebarwienia mi się "złuszczyły", a te które zostały to łatwo usunąć, bo są jakby świeże- wcześniej były głęboko pod skórą i nie dało się ich wybielić, a teraz jak mi się skóra złuszczyła to doszłam do ich "sedna" i pewnie AD będzie dużo efektywniejszy.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 22:30   #2412
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Oj to dziewczynki mnie pocieszyłyscie . Myślałam ze ja mam tylko takie przebarwienia ze mi sie utrzymuja tyle lat i myslałam ze juz ich nie usunę. Ale może moja skóra potrzebuje dłuższego czasu i bede dalej stoswała AcneDerm i Isotrexin i krem z kwasami owocowymi. Chociaz stosuje juz to 6 miesiecy a efektów nie zauwazyłam ale może musze poczekać dłużej. Jakoś teraz dzięki Waszym wypowiedizom wierzę że może uda mi się to pokonać. Bo od dłuuuugiego czasu mam załmkę i myślałm zeby już wziąc nawet Izotek na to bo nic mi nie pomagało (ale on to na takie przebarwienia nie jest)a tak teraz bede stosowała swoje leki cały czas i mam nadzieję że tak jak Mityczna Jane pozbędę się przebarwiń jeśłi to przebarwienia ale raczej mam to co wy . Chociaż Tobie po 3 miesiącach pomogło a ja juz stosuję 4,5 miesiąca i nie zauwzyłam poprawy ale czekam(zuzyłam 3/4 tubki)Oby Magica udało nam się usunąć te przebarwienia nasze 2 letnie.Anecka nie wiem czy Acne Derm działa że skóa jest miej tłusta ale jak tak Ci się stało to superTeż tak chcę
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:01   #2413
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czesc.

Ja stosuje acne derm od dokladnie miesiaca - codziennie na noc i czasem w czasie dnia kiedy nigdzie nie wychodze - stosuje tylko na brode bo tam zawsze cos jest i tez przebarwienia bo jak zejdzie cos to zostawia slad i zanim slad zniknie znow co innego wychodzi i tak w kolko - stosuje rowniez go punktowo np.w okolicy skroni na przebarwienia i pomaga zdecydownia - co do brody widze efekty choc musze przyznac ze acne derm wyciaga mi na wierzch te pryszcze ktore sa w brodzie ale malo widoczne bo sa w postaci podskornej grudki a potem robi sie z niej juz zapalny pryszcz ale naprawde widze poprawe - wiadomo ze nie pomoze od razu trzeba czasu - ja mysle ze jais 2 miesiace i bedzie juz dosc dobrze - potem troche zaprzestane by skora sie nie przyzwyczaila -ogolnie to go polecam - mi opakowanie starczylo ma miesiac i teraz wczoraj kupilam drugie.
pozdrawiam.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:37   #2414
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moje stare przebarwienia jak były tak są. Stosuję AD już 6-ty miesiąc i nie widzę jakiejś szczególnej poprawy. Może faktycznie buźka jest bardziej wygładzona, ale co z tego jak nadal mam przebarwienia. Może niektóre ciut bledsze, ale są nadal. Ostatnio tzn. w lipcu już cieszyłam się ładną cerą, była oczyszczona i nic nowego się nie pojawiało. Myślałam, że może wreszcie wszystko wróci do normy, ale niestety... myślał indyk o niedzieli - teraz znowu cera się pogorszyła, nowe wypryski i nawet po najmniejszej kropce zostaje mi ślad najgorsze są zaskórniki zamknięte, które w końcu wychodzą na wierzch, robi się stan zapalny, a potem zostaje placek na twarzy. Ciągle nowe zaskórniki, nowe pryszcze... nie wiem czy mam stosować ten AD, bo widuję poprawę tylko na chwilę...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:48   #2415
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tyneczko ja też stosuję Acne Derm juz długo bo 4,5 miesiąca i też wydaje mi się że mi nic nie pomógł na przebarwienia,których mam sporo. Inne dziewczyny piszą że zauważają już poprawę po 2 tygodnia czy miesiącu a ja już tyle czasu i nic. Nie wiem czemu na mnie nie działaMoże znacei jakiś lepszy krem na przebarwienia??Albo wiecie czym je najlepiej usunąć??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:53   #2416
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mi na przebarwienia działa, tylko pryszcze mi po tych cholerstwie powychodzily;/ a dermatolog jest oczywiscie zdania ze poprawa znaczna ze mam piekna cere, zeby kontynuowac stosowanie;/ taak tylko jak zaczynalam ta mascia to nie mialam zadnago pryszcza a teraz 11 pryszczy i pare takich gul podskornych ktorych w zyciu nie mialam;/ boli przy dotyku i nie chce zniknac

teraz rozumiem wszytskie te dziewczyny co maja gule podskorne;/ to jest okropne;/
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 17:04   #2417
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jeszcze jedno: Jeśli którąś z was interesuje to jak acne radzi sobie z zaskórniakami i taka "kaszką" to ja mam zdjęcia PRZED i PO
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 17:33   #2418
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Incorerect a po jakim czasie zauważyłaś że przebarwienai znikły??Ja jestem zainteresowana tymi zdjęciami jak możesz dać to bedzie fajnie. I jeszcze napisz czy tylko stosowałas acne Derm czy jeszcze inne leki??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 17:45   #2419
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

majaki - stosuje tylko skinoren(ponoć to to samo co acne derm), przebarwienia widać, że znikają juz teraz po 13 dniach stosowania a problem z zaskórniakami tez masz...??

zdjęcia na dolePRZED i PO 13 dniach stosowania skinorenu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 081408154618.jpg (29,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 082208155732.jpg (35,9 KB, 208 załadowań)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 17:56   #2420
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Poprawę naprawdę widać i to po 13 dniach. A ja stosowała tez Skinoren przez 4,5 miesiąca rano ale teraz zaczął mnie podrażniać bo miałam po nim mocno czerowną skórę i bardzo piekła a w domu znalazłam Acne Derm , ktory stosowałam jakies 2 lata temu ale cała tubka prawie była i acne derm mnie tak nie drazni . Niby to samo ale po długim stosowaniu Skinorenu jakis jego składnik musiał mnie uczulic. A jeszcze oprocz tego stosuję Isotrexin z Sebium AKn (kwasy owocowe) na przemian na noc.A zaskórniki tez mam. Nie mam jakis ropnych pryszczy czy guli ale mam zaskóniki i co najgorsze duzo przebarwien .
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 18:08   #2421
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
majaki - stosuje tylko skinoren(ponoć to to samo co acne derm), przebarwienia widać, że znikają juz teraz po 13 dniach stosowania a problem z zaskórniakami tez masz...??

zdjęcia na dolePRZED i PO 13 dniach stosowania skinorenu
WOW niezle , ja juz nie pamietam jak u mnie bylo z AD.. musze znow kupic ten specyfik bo mam kasze na czole :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 18:15   #2422
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

majaki- i co nie zwalcza Ci tych zaskórniaków...?

Ja właśnie jestem zadowolona z efektów (zaskórniaki zwykle długo schodzą, 13 dni i taka poprawa to było moje marzenie ) dlatego wklajam wam tutaj zdjęcia, żebyście same zobaczyły i może sie przekonały do tej maści

(inna sprawa efekty o ktorych wczesniej pisalam )

pozdrawiam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 19:00   #2423
mikaci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A co z Acne Dermem w czasie karmienia piersią? Może któraś z was ma ulotkę, prosze o podpowiedź bo krem mi leży a ja ie wiem czy teraz moge go stosować.
mikaci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 20:54   #2424
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
majaki - stosuje tylko skinoren(ponoć to to samo co acne derm), przebarwienia widać, że znikają juz teraz po 13 dniach stosowania a problem z zaskórniakami tez masz...??

zdjęcia na dolePRZED i PO 13 dniach stosowania skinorenu
O kurde, ale róźnica! U mnie chyba nie było widać takich efektów po 2-óch tygodniach, tylko po 2-óch miesiącach

Cytat:
Napisane przez mikaci Pokaż wiadomość
A co z Acne Dermem w czasie karmienia piersią? Może któraś z was ma ulotkę, prosze o podpowiedź bo krem mi leży a ja ie wiem czy teraz moge go stosować.
Z tego co pamiętam, to chyba nie można, bo jeszcze pamiętam, że dziwiłam się, że ma to taki wpływ.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:15   #2425
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mikaci Pokaż wiadomość
A co z Acne Dermem w czasie karmienia piersią? Może któraś z was ma ulotkę, prosze o podpowiedź bo krem mi leży a ja ie wiem czy teraz moge go stosować.
nie można, kwas może przenikać do mleka
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:55   #2426
_missundaztood_
Raczkowanie
 
Avatar _missundaztood_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jak wyskoczy mnóstwo małych ropnych kropeczek to stosować dalej AD czy przerwać na kilka dni, aż to poschodzi?
boję się, że jak te kropeczk zaschną to zrobią mi się malutkie dziurki po nich. Już takie dziurki mam
wyglądam jak jakiś potwór z tymi ropnymi kropkami
__________________
Missundaztood
_missundaztood_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:13   #2427
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez _missundaztood_ Pokaż wiadomość
jak wyskoczy mnóstwo małych ropnych kropeczek to stosować dalej AD czy przerwać na kilka dni, aż to poschodzi?
boję się, że jak te kropeczk zaschną to zrobią mi się malutkie dziurki po nich. Już takie dziurki mam
wyglądam jak jakiś potwór z tymi ropnymi kropkami
Moze zamiast przerywac kurację acne-dermem zastosuj coś punktowo do wysuszenia tych krostek. Ja zwykle nakładam na noc puktowo lysanel active lub davercin. Możesz tez nałożyć maseczkę aspirynową, albo rozgniecioną aspirynę z wodą i kroplą jogurtu na miejsca, gdzie są krostki.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:28   #2428
_missundaztood_
Raczkowanie
 
Avatar _missundaztood_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

trochę boję się je zasuszyć, bo raz tak miałam i zostały mi małe dziurki po tych krostkach
__________________
Missundaztood
_missundaztood_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:57   #2429
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

na początek- acne derm to super krem mam go od miesiąca. no właśnie, tylko.. na początku było super, nieraz miałam malutki wysyp ale zazwyczaj znikał po kilku dniach (wiem, że ten cały 'brud' musi się zebrać i wszystko wychodzi na wierzch). wyleczył mi świetnie cerę. teraz pod koniec kuracji nagle mnie wysypało, ale tak okropnie w jeden dzień! obudziłam się i pełno zaskórników (tych białych) - czy pod koniec kuracji takie coś też się zdarza? czy po prostu przestaje działać?
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:07   #2430
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
na początek- acne derm to super krem mam go od miesiąca. no właśnie, tylko.. na początku było super, nieraz miałam malutki wysyp ale zazwyczaj znikał po kilku dniach (wiem, że ten cały 'brud' musi się zebrać i wszystko wychodzi na wierzch). wyleczył mi świetnie cerę. teraz pod koniec kuracji nagle mnie wysypało, ale tak okropnie w jeden dzień! obudziłam się i pełno zaskórników (tych białych) - czy pod koniec kuracji takie coś też się zdarza? czy po prostu przestaje działać?
MOze za duzo go uzywalas i za czesto. Ja uzywam acne derm co 3 dni i to nie na cala twrarz . Co do kosmetykow to zazyczaj pod koniec opakaowania juz prztaja dziaalc ale nigdy nie malam tak ze 'psula' mi sie skora . Teraz najwazniejsze to wyslecznei Cie z tego wyspypu - moze pasta cynkowa (2,00 w aptece) ci pomoze .
__________________
Wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.