Jak łączyć ze sobą blokery? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 18:09   #1
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Question

Jak łączyć ze sobą blokery?


Witajcie w Nowym 2006 ROKU

Mam problem: używam filtru SVR50 - jest on koloryzowany, z tego co doczytałam na forum, to ma filtry nie chemiczne. musze go nałożyć sporo (staram się 2 ml), ale wtedy wyglądam jak bym była w masce.
Ale wpadłam na pomysł czy nie mogłabym posmarowac się innym (nie barwionym) blokerem po spód i dopiero na to położyć SVR - i wtedy nie musiałabym kłaść go tak strasznie dużo...tylko tyle, zeby przykrył moje okropniaste przebarwienia...
Mam aktualnie w domu LPR Anthelios XL Creme 60+...moze mogłabym sie nim hojnie posmarować, a na to położyć cienką warstwę SVR...

Czym się kierować mieszając kremy z filtrami? Czy w ogóle jest to możliwe?


Pozdrawiam serdecznie!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:07   #2
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Jak łączyć ze sobą blokery?

Asiu droga, otóż jak najbardziej można mieszać ze sobą kremy z filtrami tak jak to opisujesz, czyli tonujący z bezbarwnym, jednak aby ochrona nie uległa obnizeniu, nalezy mieszać ze sobą filtry w obrębie jednej firmy.
Z tego, co wiem, sporo dziewczyn miesza na przykład Biodermę 100 tonującą z bezbarwną, by rozjaśnić odcień tej tonującej, która do najjaśniejszych nie należy...Sama tak robiłam w wakacje
Jeśli chodzi o SVR, to mają w ofercie chyba mleczko SPF 60, które jest nawet nie tyle bezbarwne, co białe i zostawia na twarzy białą poswiatę - mogłoby być dobre, ale to musisz już sama spróbować albo przerzucić się na inną firmę.
Też miałam - tak jak pisałam - taki pomysł, żeby mieszać, bo wydawało mi się, że muszę mieć coś, co będzie chowalo moje niedoskonałości na twarzy, ale teraz radzę sobie przy pomocy pudru sypkiego wymieszanego ze skrobią i bronzera

Pozdrawiam
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:17   #3
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Jak łączyć ze sobą blokery?

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Myślałam że trzeba zwracać uwagę na to czy to są filtry chemiczne, czy nie chemiczne...a tu jak sie okazuje, wystarczy tylko łączyć je w obrębie firmy.. Super!
Ja mam tak okropne przebarwienia, trochę popękanych naczynek...żaden puder sypki mi tego nie zakryje, za to świetnie sobie radzi SVR!

Pozdrawiam cieplutko !
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:48   #4
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Jak łączyć ze sobą blokery?

Cytat:
Napisane przez ..Asia..
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Myślałam że trzeba zwracać uwagę na to czy to są filtry chemiczne, czy nie chemiczne...a tu jak sie okazuje, wystarczy tylko łączyć je w obrębie firmy.. Super!
Ja mam tak okropne przebarwienia, trochę popękanych naczynek...żaden puder sypki mi tego nie zakryje, za to świetnie sobie radzi SVR!

Pozdrawiam cieplutko !
Asiu, Asiu, Asiu!
Ależ ja nic nie pisałam o możliwości łączenia filtrów chemicznych z niechemicznymi! Nie pisałam, bo i nie mogę Ci nic na temat powiedzieć, czego byłabym na 100% pewna:-( Moja wiedza o składach tudzież innych rozmaitych właściwościach kosmetyków nie sięga tak daleko, niestety.
Za to możesz o wszystkim poczytać na forum Biochemia Urody, serdecznie polecam
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:09   #5
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Jak łączyć ze sobą blokery?

Dobrze, postaram się coś wyszukać na forum Biochemia Urody. Choć myślę, ze po prostu kupię jakiś bezbarwny produkt SVR...Bardzo mi się spodobał ( i mojej skórze) ten SVR50, więc pewnie na razie na tej firmie poprzestanę, a ten nieszczęsny (świecąco-lepiący) LPR Anthelios oddam komuś... .

Pozdrowionka!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.