CLARSEBIC - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 16:20   #1
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137

CLARSEBIC - opinie


Czy krótaś z was przy łojotkwym zapaleniu skóry stosowała może krem do twarzy oraz emulsję do skóry owłosionej głowy z firmy CLARSEBIC ? Jeśli tak to powiedzcie czy przyniosło to jakieś efekty, najbardziej zalezy mi na opinii emulsji ponieważ w związku z tym zapaleniem wypadają mi od 1,5 roku włosy i chce wiedziec czy to coś pomoże czy to bedzie kolejny niewypał :/
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:53   #2
agaciurka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: CLARSEBIC - opinie

Ja własnie bede testowac szampon clarsebic bo mam ten sam problem co ty, włosy wypadaja juz od ok. poł roku, musze je myc codziennie, w ogóle masakra jest, lecze sie u dermatologa ale problem powraca co jakis czas, kiedy juz włoski zaczynaja odrastac znowu nawiedza mnie to dziadostwo, do tego musze smarowac twarz, meczarnia. Za jakis czas napisze czy szampon działa, pozdro.
agaciurka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:55   #3
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: CLARSEBIC - opinie

Hej Ja też zaczynam terapię Clarsebic-em, ale dowiedziałam się że go wycofują i zastanawiam się co zrobię jeśli pomoże a nie będę mogła go dostać. Dowiedziałam się, że jak na razie nie ma odpowiednika o podobnym składzie. Jak na razie kupiłam 2x szampon i emulsję do skóry głowy. Zdam relację z testowania.
Dodam, że mam łzs skory głowy i leczenie Pirolamem, Nizoralem czy Stieproxem nie daje nic a nic
Pozdrawiam
__________________
[reebok_b]817936[/reebok_b] SPORT


Przed snem liczę barany w po przebudzeniu muszę się liczyć z baranami
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.