NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 17:40   #2461
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Może nie chcą robić konkurencji między swoimi kolekcjami, więc dają po 1 na rynek... Wkładając wysiłek w marketing jakiejś konkretnej kolekcji na danym rynku oczekują efektów, nie chcą może żeby się to popyt rozmył na kilka kolekcji... ale czemu akurat pastele tam, to nie mam pojęcia. Może większa ta kolekcja jest, więc proporcjonalnie do wielkości populacji ją rzucili...
Ja myślę że po prostu chcieli się wyróżnić n danym rynku. Pastele są popularne i wiele firm je ma więc przeszło by to bez echa i nie stało się wyróżnikiem marki. Termiczne lakiery jednak niewiele firm ma w ofercie wiec u nas tym mogą się wyróżnić.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:45   #2462
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy są widoczne załączniki
Przepraszam za drugi post ale nie mogę usunąć
Polaczylam posty.
Nie widze zalacznika, ale wchodze przez przegladarke w telefonie. Moze na kompie widac?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:58   #2463
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Polaczylam posty.
Nie widze zalacznika, ale wchodze przez przegladarke w telefonie. Moze na kompie widac?
U mnie nie widać. Może za duże zdjęcia to mogę prosić o usunięcie posta i dodam z komputera przez normalną przeglądarkę jutro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:09   #2464
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ok
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 08:35   #2465
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja myślę że po prostu chcieli się wyróżnić n danym rynku. Pastele są popularne i wiele firm je ma więc przeszło by to bez echa i nie stało się wyróżnikiem marki. Termiczne lakiery jednak niewiele firm ma w ofercie wiec u nas tym mogą się wyróżnić.
A może po prostu zapytamy ?
__________________

izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 08:55   #2466
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
A może po prostu zapytamy ?
Odowiedza to co zawsze...ze takie jest zapotrzebowanie rynku
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 10:34   #2467
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Drozej niz u nas niestety
Sprawdziłam na stronie ros. Kosztują 520 rubli za 6ml, przy kursie NBP to wychodzi jakieś 32 zł. Nie jest ta różnica aż taka kosmiczna, nie licząc ewentualnej przesyłki niestety. Padumaju padumaju
__________________


Edytowane przez izulla
Czas edycji: 2016-07-20 o 10:36
izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 13:35   #2468
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A moze by tak poprosic o sprzedaz koloru przeznaczonego na rosyjski rynek? Przciez i tak cala produkcja jest na miejscu, na paragonach nie ma wyszeglninych poszczeglnych numerow lakierow, wiec co im szkodzi?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:32   #2469
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A moze by tak poprosic o sprzedaz koloru przeznaczonego na rosyjski rynek? Przciez i tak cala produkcja jest na miejscu, na paragonach nie ma wyszeglninych poszczeglnych numerow lakierow, wiec co im szkodzi?
właśnie dzisiaj dostałam swoje zamówienie i na paragonie mam wyszczególnione numery lakierów
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:56   #2470
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

UUuu no to kiepsko troche Ale moze maja tak zaprgramwana kase, ze mozna by bylo wybic te numery przeznaczone dla Rosji Przeciez to wszystko i tak chyba z Polski idzie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 15:50   #2471
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Rozmawiałam z nimi na fb. Pytanie o możliwość zakupu skwitowali ze nie ma takiej możliwości ponieważ kolekcja nie jest dostępna w Polsce. Na moje pytanie dlaczego skoro i tak wysyłają z Polski do Rosji odpowiedzi juz nie uzyskałam ☺


Czyli mamy malować tym co firma za nas wybierze ☺



A i jeszcze "decyzję podejmowane są na podstawie różnych zmiennych " odpowiedziano mi na pytanie kto decyduje o tym co w danym kraju ma się podobać i trafić do sprzedaży. Rozwalili mnie na atomy. 😆

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-07-20 o 15:51
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 17:11   #2472
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Byłam pooglądać lakiery termiczne. Nastawiłam się na Woo Woo ale na wzorniku był chyba najbrzydszy ze wszystkich
Kupiłam Cosmopolitan - pomarańczowo malinowy. Spodobał mi się też Twisted Pink i Green Lantern.
Może jeszcze dziś go przetestuję to dam Wam znać czy warto. Dziewczyna z Neonail powiedziała, że efekt ombre jest na 100% na długich i na przedłużanych paznokciach. Zobaczymy

misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 18:29   #2473
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nimi na fb. Pytanie o możliwość zakupu skwitowali ze nie ma takiej możliwości ponieważ kolekcja nie jest dostępna w Polsce. Na moje pytanie dlaczego skoro i tak wysyłają z Polski do Rosji odpowiedzi juz nie uzyskałam ☺


Czyli mamy malować tym co firma za nas wybierze ☺



A i jeszcze "decyzję podejmowane są na podstawie różnych zmiennych " odpowiedziano mi na pytanie kto decyduje o tym co w danym kraju ma się podobać i trafić do sprzedaży. Rozwalili mnie na atomy. 😆

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Jak dl mnie to wcale nie dziwne. To że coś produkują w Polsce i wysyłają do Rosji nie znaczy ze zakup tego w Polsce nie jest problemem. Nie ma dystrybucji tych lakierów w Polsce wiec pewnie prosto z rozlewni trafiają do międzynarodowego magazynu skąd tir bierze je do Rosji. Jak w takiej sytuacji mieliby indywidualnym osobom je sprzedawać? Z punktu widzenia firmy jest to niemożliwe operacyjnie i nieuzasadnione kosztowo.

Nie wiem też dlaczego niby mieliby się tłumaczyć dlaczego jaks game produktów przeznaczyli na rynek inny niż Polska. To decyzja biznesowa, za którą stoi faktycznie wiele zmiennych i na pewno jest to poparte wieloma obliczeniami i analiza rynku i nie jest to jeden powód, który mieliby zdradzić na facebooku.

Nie piszę tego złośliwie tylko sama pracuje w firmie związanej z handlem detalicznym na wielu rynkach i wiem ze takie decyzje to nie czyjeś widzimisię i nikt nie dzieli się takimi powodami z klientami. Co nie zmienia faktu że chętnie przygarnelabym cześć pastelowej kolekcji i mam nadzieje ze w końcu do nas trafi
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 18:55   #2474
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No jakoś mnie nie przekonujesz☺ indigo czy mm nie mają specjalnych kolekcji dla innych rynków. Nam się wciska kit (sorry termiczny hit) i tyle. Tez pracuje w firmie która sprzedaje na rynki na całym świecie i jakoś polski asortyment jest tak samo jak i nie bogatszy.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:59   #2475
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
No jakoś mnie nie przekonujesz☺ indigo czy mm nie mają specjalnych kolekcji dla innych rynków. Nam się wciska kit (sorry termiczny hit) i tyle. Tez pracuje w firmie która sprzedaje na rynki na całym świecie i jakoś polski asortyment jest tak samo jak i nie bogatszy.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Ale to nie jest kwestia podstawowego asortymentu bo ten jest raczej taki sam na wszystkich rynkach. Kolekcje sezonowe to co innego i jeśli nie mają mocy przerobowych do wprowadzenia wszystkich kolekcji na wszystkie rynki to muszą wybrać która pójdzie na który rynek. Pewnie jest to tez swego rodzaju test przed wprowadzeniem na kolejne. A nie oszukujmy się wypromowanie sezonowej kolekcji to ogromny koszt. Mając na uwadze ze indigo w tym sezonie ma podobna i było pierwsze to się nie dziwię ze do nas przyszły termiczne. A czy kit czy nie kit to już kwestia gustu.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 21:10   #2476
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czekam na opinie dziewczyn jak się będą nosić bo niestety termiczne z mm to kit. Nie osiąga się efektu jaki promują na fotkach nawet na długich paznokciach. No ale może rzeczywiście tu będzie hit tylko ja nie mam gustu 😉

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:02   #2477
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jak dl mnie to wcale nie dziwne. To że coś produkują w Polsce i wysyłają do Rosji nie znaczy ze zakup tego w Polsce nie jest problemem. Nie ma dystrybucji tych lakierów w Polsce wiec pewnie prosto z rozlewni trafiają do międzynarodowego magazynu skąd tir bierze je do Rosji. Jak w takiej sytuacji mieliby indywidualnym osobom je sprzedawać? Z punktu widzenia firmy jest to niemożliwe operacyjnie i nieuzasadnione kosztowo.

Nie wiem też dlaczego niby mieliby się tłumaczyć dlaczego jaks game produktów przeznaczyli na rynek inny niż Polska. To decyzja biznesowa, za którą stoi faktycznie wiele zmiennych i na pewno jest to poparte wieloma obliczeniami i analiza rynku i nie jest to jeden powód, który mieliby zdradzić na facebooku.

Nie piszę tego złośliwie tylko sama pracuje w firmie związanej z handlem detalicznym na wielu rynkach i wiem ze takie decyzje to nie czyjeś widzimisię i nikt nie dzieli się takimi powodami z klientami. Co nie zmienia faktu że chętnie przygarnelabym cześć pastelowej kolekcji i mam nadzieje ze w końcu do nas trafi
A mnie nie przekonuje do konca ich argumentacja. O ile decyzje w kwestii wyboru kolekcji na dany rynek rozumiem. Tak nie rozumiem dlaczego np. kilka szuk danego lakieru nie mogliby sprzedac na rynku polskim, skoro ktos o to poprosil. No chyba ze sa zwiazani jakimis umowami w tym zakresie, no to wtedy na pewno wykazalabym se wiekszym rozumieniem w tej kwestii.

Rozlewnia jest w Polsce, pewnie maja tutaj magazyny, ewentualny problem to kodowanie kasy filskalnej. Ale tak pod wzgledem technicznym - gdzie w Polsce maja i siedzibe i magazyny, to nie rozumiem. Moze to kwestia checi, ale tez i pewnie niewzruszalnych decyzji , byc moze regulaminow, statutow i czego tam eszcze W ym sensie, ze dla kilku klientow, ktrym poencjalnie chcieliby udostepnic te lakiery, nie chce im sie bawic w takie sprawy, bo im sie to nie oplaca (skoro caly rynek rosyjski otworem). A znowu calej klekcji nie udostepnia, skoro decyzja byla, ze kolekcja ta jest przeznaczona na rynek rosyjski.

No szkoda Mi tez sie te pastele podobaly.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:36   #2478
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Czekam na opinie dziewczyn jak się będą nosić bo niestety termiczne z mm to kit. Nie osiąga się efektu jaki promują na fotkach nawet na długich paznokciach. No ale może rzeczywiście tu będzie hit tylko ja nie mam gustu 😉

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Póki co nie widzialam zachwytów ja sama się wytrzymałam z zakupem bo jkolory które początkowo mi się podobały na zdjęciach juz wyglądają słabo. Chociaż mam, wrażenie ze to kwestia właśnie długości paznokci bo kiedyś nosiłam termiczne i u mnie był fajny efekt ombre praktycznie cały czas. Co do gustu to każdy ma swój. Ja tam w ogóle na przykład nie rozumiem fenomenu kociego oka ale z tego co widzę i tutaj na forum i w innych miejscach to sporo osób ma i używa wiec pogodziłam się ze nie mam gustu

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A mnie nie przekonuje do konca ich argumentacja. O ile decyzje w kwestii wyboru kolekcji na dany rynek rozumiem. Tak nie rozumiem dlaczego np. kilka szuk danego lakieru nie mogliby sprzedac na rynku polskim, skoro ktos o to poprosil. No chyba ze sa zwiazani jakimis umowami w tym zakresie, no to wtedy na pewno wykazalabym se wiekszym rozumieniem w tej kwestii.

Rozlewnia jest w Polsce, pewnie maja tutaj magazyny, ewentualny problem to kodowanie kasy filskalnej. Ale tak pod wzgledem technicznym - gdzie w Polsce maja i siedzibe i magazyny, to nie rozumiem. Moze to kwestia checi, ale tez i pewnie niewzruszalnych decyzji , byc moze regulaminow, statutow i czego tam eszcze W ym sensie, ze dla kilku klientow, ktrym poencjalnie chcieliby udostepnic te lakiery, nie chce im sie bawic w takie sprawy, bo im sie to nie oplaca (skoro caly rynek rosyjski otworem). A znowu calej klekcji nie udostepnia, skoro decyzja byla, ze kolekcja ta jest przeznaczona na rynek rosyjski.

No szkoda Mi tez sie te pastele podobaly.
Jedna osoba poprosi o jakiś lakier, inna o kolejny, kolejnych x osób o jakieś inne itd. Zamiast się rozdrabniac bardziej się opłaca wysłać tira do Rosji. Jakbyśmy napisali do jakiejkolwiek innej firmy która oferuje coś za granicą a nie ma tego w polskiej ofercie jestem pewna że też nie chcieliby tego sprzedać bo to po prostu za dużo zachodu dla nich.

Tak czy inaczej jestem pewna że do nas ta kolekcja dojdzie wcześniej czy później. Oby nie w zimie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:43   #2479
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Polaczylam posty.
Nie widze zalacznika, ale wchodze przez przegladarke w telefonie. Moze na kompie widac?
Dodaję Purple Rain. Róż jest bardzo hmm jaskrawy (na zdjęciach wyszedł jakby "brudny", a jest prawie barbie) - zróbcie maksymalną jasność wyświetlacza ), efekt przejścia kolorów najczęściej wygląda tak, że końcówka paznokcia jest ciemniejsza, czasem robi się piękne pomazane ombre, a czasem nierówno się zwyczajnie odbarwia. Paznokcie robiłam na szybko, i w dodatku bez bazy haha bo została w domu więc jako podkład jest semi hard

no i co jeden minus jest na pewno taki, że na pędzelku jest ciemniejszy kolor niż na paznokciu podczas malowania- co znaczy mniej więcej tyle, że nie wiadomo dokładnie jak jest pomalowany paznokieć bo ta różowa warstwa robi się prawie transparentna. Polecam zatem co następuje :
po pomalowaniu paznokci i cleanerze- buch pod zimną wodę i oskrobujemy paznokieć z jagodowych resztek lakieru...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0001.jpg (64,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002~01.jpg (56,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002~02.jpg (51,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.jpg (56,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0010.jpg (56,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015.jpg (59,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016.jpg (60,0 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Katka20
Czas edycji: 2016-07-20 o 22:44 Powód: dodane zdanie ;)
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 22:49   #2480
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mi też bardzo podoba się pastelowa kolekcja i szkoda,że jej nie wprowadzili,ale nigdy nie wiadomo jakie będą dalsze premiery,ostatnio wypuścili tyle nowych produktów,że nie dziwi mnie mocno fakt,że nie ma kolejnej nowej kolekcji.. a takie decyzje firmy na pewno sa podyktowane wieloma czynnikami.
wiadomo że szkoda,ale może zobaczą na co jest zapotrzebowanie

co do termicznej kolekcji to mi tam się mega podoba i nawet skusiłam się już na dwa kolorki (chyba najbardziej wakacyjne ale na urlop w sam raz ) mohito i cosmopolitan,jeszcz e nie testowałam ale wrzucę na wzornik,pokażę i dam znać.

miałam wrzucić ostatnio insomnię z kolekcji Kazadi,więc dodaję foto - po prawej insomnia. obok reszta kolorków z tej kolekcji,które mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3401.JPG (121,7 KB, 53 załadowań)
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:57   #2481
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
mi też bardzo podoba się pastelowa kolekcja i szkoda,że jej nie wprowadzili,ale nigdy nie wiadomo jakie będą dalsze premiery,ostatnio wypuścili tyle nowych produktów,że nie dziwi mnie mocno fakt,że nie ma kolejnej nowej kolekcji.. a takie decyzje firmy na pewno sa podyktowane wieloma czynnikami.
wiadomo że szkoda,ale może zobaczą na co jest zapotrzebowanie

co do termicznej kolekcji to mi tam się mega podoba i nawet skusiłam się już na dwa kolorki (chyba najbardziej wakacyjne ale na urlop w sam raz ) mohito i cosmopolitan,jeszcz e nie testowałam ale wrzucę na wzornik,pokażę i dam znać.

miałam wrzucić ostatnio insomnię z kolekcji Kazadi,więc dodaję foto - po prawej insomnia. obok reszta kolorków z tej kolekcji,które mam
Czy dark pop jest w dziennym świetle przydymionym granatem czy ma fioletowe tony? Waham sie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:59   #2482
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Na instagramie rosyjskim często pojawiają się kolory tu niedostępne. Uwielbaim pastele i sama bym chętnie kupiła coś Sporo nowości ostatnio wypuszczają, nie wszystko trafia w mój osobisty gust, ale tempo jest niezłe, dajmy im czas dziewczyny
Chcę napisać, że poległam z samodzielnym przedłużaniem na bazie extra. Nie daje rady prawej ręki tak ładnie jak bym chciała Zastanwiam się czy termiczne na krótkich dadzą rade, bo ten różowo biały wygląda przepięknie! Ma któraś krótkie paznokcie i od nich termo?
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:00   #2483
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hauuu ja miałam termiczny z mm I mimo długich paznokci nie wyglądał ładnie. Efektu ombre nie było tylko robiły się nieestetyczne maziaje. Dlatego tez i do tych jestem nastawiona sceptycznie a na lato pięknie wyglądają na opalonych dłoniach pastele. NN je wprowadzi jak juz wszyscy się okupia w indigo 😆 a i mnie się kocie oko tez nie podoba 😉

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:02   #2484
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Dodaję Purple Rain. Róż jest bardzo hmm jaskrawy (na zdjęciach wyszedł jakby "brudny", a jest prawie barbie) - zróbcie maksymalną jasność wyświetlacza ), efekt przejścia kolorów najczęściej wygląda tak, że końcówka paznokcia jest ciemniejsza, czasem robi się piękne pomazane ombre, a czasem nierówno się zwyczajnie odbarwia. Paznokcie robiłam na szybko, i w dodatku bez bazy haha bo została w domu więc jako podkład jest semi hard

no i co jeden minus jest na pewno taki, że na pędzelku jest ciemniejszy kolor niż na paznokciu podczas malowania- co znaczy mniej więcej tyle, że nie wiadomo dokładnie jak jest pomalowany paznokieć bo ta różowa warstwa robi się prawie transparentna. Polecam zatem co następuje :
po pomalowaniu paznokci i cleanerze- buch pod zimną wodę i oskrobujemy paznokieć z jagodowych resztek lakieru...
Kurde, super u Ciebie jest ten efekt ) A na ostatnich zdjeciu to w jakich warunkach daje taki efekt?

Chyba sie jednak skusze na ten Twisted poki co.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:03   #2485
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nimi na fb. Pytanie o możliwość zakupu skwitowali ze nie ma takiej możliwości ponieważ kolekcja nie jest dostępna w Polsce. Na moje pytanie dlaczego skoro i tak wysyłają z Polski do Rosji odpowiedzi juz nie uzyskałam ☺


Czyli mamy malować tym co firma za nas wybierze ☺



A i jeszcze "decyzję podejmowane są na podstawie różnych zmiennych " odpowiedziano mi na pytanie kto decyduje o tym co w danym kraju ma się podobać i trafić do sprzedaży. Rozwalili mnie na atomy. 😆

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Niech kazda z nas napisze z taka prosba na fb to moze zajarza ze jest zapotrzebowanie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:13   #2486
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
"decyzję podejmowane są na podstawie różnych zmiennych "
Algorytm wyliczaja
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:14   #2487
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Póki co nie widzialam zachwytów ja sama się wytrzymałam z zakupem bo jkolory które początkowo mi się podobały na zdjęciach juz wyglądają słabo. Chociaż mam, wrażenie ze to kwestia właśnie długości paznokci bo kiedyś nosiłam termiczne i u mnie był fajny efekt ombre praktycznie cały czas. Co do gustu to każdy ma swój. Ja tam w ogóle na przykład nie rozumiem fenomenu kociego oka ale z tego co widzę i tutaj na forum i w innych miejscach to sporo osób ma i używa wiec pogodziłam się ze nie mam gustu


Jedna osoba poprosi o jakiś lakier, inna o kolejny, kolejnych x osób o jakieś inne itd. Zamiast się rozdrabniac bardziej się opłaca wysłać tira do Rosji. Jakbyśmy napisali do jakiejkolwiek innej firmy która oferuje coś za granicą a nie ma tego w polskiej ofercie jestem pewna że też nie chcieliby tego sprzedać bo to po prostu za dużo zachodu dla nich.

Tak czy inaczej jestem pewna że do nas ta kolekcja dojdzie wcześniej czy później. Oby nie w zimie
Mi sie tez nie podoba Cat Eye :d Ale rzecz gustu

A co do drugiej kwestii - to oczywiste, ze tak No szkoda, ze nie podchodza elastycznie :P Te nasze pastele sa jakies zywe i zarowias, choc tez im niczego nie brakuje.

A na Natural Beauty to kazdy zwraca uwage
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:22   #2488
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kurde, super u Ciebie jest ten efekt ) A na ostatnich zdjeciu to w jakich warunkach daje taki efekt?

Chyba sie jednak skusze na ten Twisted poki co.

W takich normalnych czyli nie gorąco i nie zimno chyba w każdym kolorze tak będzie z końcówkami. Bo typowe cieniowane ombre to tylko przejścia z ciepłego w zimne.
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:29   #2489
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
W takich normalnych czyli nie gorąco i nie zimno chyba w każdym kolorze tak będzie z końcówkami. Bo typowe cieniowane ombre to tylko przejścia z ciepłego w zimne.
Aha czyli tak normalnie, ta roznica na koncach jest widoczna? Bo wczesnej jdna z dziewczyn ie wypowiadala i twierdzila, ze kolor caly czas jest jeden, wiec sobie dalam spokoj.

Nie tyle chodzi mi o efekt ombre, ale wlasnie o te roznice - ze na koncach inaczej i na dlugosci tez.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 23:37   #2490
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Aha czyli tak normalnie, ta roznica na koncach jest widoczna? Bo wczesnej jdna z dziewczyn ie wypowiadala i twierdzila, ze kolor caly czas jest jeden, wiec sobie dalam spokoj.

Nie tyle chodzi mi o efekt ombre, ale wlasnie o te roznice - ze na koncach inaczej i na dlugosci tez.
Tak u mnie była przez większą część dnia. Pracuje w centrum handlowym więc jak trochę powiało to paznokcie były piękne jagodowe, ale jak zrobiło sie duszno to już barbie róż, jak coś na telefonie robię to całe różowe, przy kompie - ciemne końce lub całe. Na przystanku w słońcu - wszystkie poza maluchem miały ciemne końce albo było ombre. Czasem jedna ręka jest jasna, a druga się zmienia.
Ale to na pewno też zależy od koloru i co tu dużo mówić- od temperatury ciała.... Jak czułam że mi zimno to widziałam jagodę ale tak chłodnawo - robił się brudny róż, taki szarawo fioletowy.

Ogólnie to jest bardzo fajne. Moje paznokcie szybko rosną i hybryda to jest max półtora tygodnia. No i nie trzyma się aż tak niezależnie czy robię sama czy u kosmetyczki. Więc dłuższe noszenie koloru to mega nuda. A tu prawie bez przerwy paznokcie się zmieniają, szkoda tylko że dali same kolory żarówy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.