Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-02, 15:50   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi

Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?


Witajcie wizażanki chciałabym prosić Was o rady i sugestie dotyczące mojego wyglądu, co powinnam zmienić, jak sie malować, czesać..moje dość długie proste włosy od kilku lat-to dopiero nuda!! Tylko, że żal ściąc ale jak będziecie uważały że jednak coś niecoś powycinać to się skuszę hihi. Jako typ kolorystyczny wyszłam jako lato (a zawsze myślałam że jesień..?)Nie wiem jaki by mi pasował makijaż Co byście doradziły?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 09:30   #2
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: A co u mnie zmienić i poprawić?

Up up ..Nikt mi nie doradzi?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 09:54   #3
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65
Re: Co zmienić i poprawić?

według mnie pasowałby by do Ciebie jakiś ciemniejszy odcień brązu jezeli chodzi o włoski. a ściećie to cos jak na zdjeciu ktore zalaczam i kolor tez taki ale ja nie ejstem wizazytką to tylko moje skromne zdanie radze pcozekac na opinie bardziej doswiadczonych . Mysle ze cień by pasowal srebrnobialy perlowy lub pomaranczowobrązowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image4s.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bcanyc1[1].jpg (60,7 KB, 3 załadowań)
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 10:14   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Ja bym cię widziała z bardziej urozmaiconym kolorem włosów --> takim jak Jessica ze zdjęcia
Pasują do ciebie wszelkiego rodzaju świetliste makijaże, podkreśl też bardziej oczy, żeby twarz była bardziej wyrazista


__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 10:45   #5
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Podobają mi się tak mocno podkreślone oczy jak na ostatnim zdjęciu, raz nawet spróbowałam zrobić sobie taki makijaż.. możecie sobie wyobrazic jak mi to wyszło..
Hmm właśnie myślałam o jakiś ciemnych pasemkach w kolorze ciepłego brązu właśnie jak na 1 fotce od Amor może wiecie jak się nazywa taki kolor (jakaś ciepła czekoladka mi się kojarzy :P )
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 14:20   #6
klarus20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 34
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

wyszperalam kilka fotek w zbiorze... poniewaz masz brazowe oczka( o jakich ja zawsze snilam..) mozesz sobie pozwolic na brazowe wloski(rowniez o nich snie!) prosze

jesli potrzebujesz wiecej fotek-inspiracji, z checia dorzuce
klarus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 14:23   #7
klarus20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 34
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

moze jeszcze kilka?;-)
klarus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-03, 17:06   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

witaj! wiec ja Cie widze z grzyweczka! moze jak na pierwszym zdjeciu od amor, a kolorek to jak ma na zdjeciu jessica simpson.ostatnie zdjecie od Anki!mam nadzieje ze cos pomoglam. pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 22:54   #9
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Hej. Wg mnie jesteś śliczną dziewczyną i nie musisz nic za bardzo zmieniać, chociaż wiem, że czasem budzą sie w nas kobietach takie duszki, które namawiają do zmian. A więc jeśli chodzi o włosy to tak możesz mieć pasemka lub ich nie mieć wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie dlatego, że pasuje Ci każda opcja (oczywiście to tylko moje zdanie). A fryzurka? Hm, widziałabym Cię w pocieniowanych włoskach, jak wiele to zależy oczywiście od Ciebie, no może tylko ukośną grzyweczkę bym dodała. Aha i tak na koniec dodam, że ja na Twoim miejscu zapuściłabym brewki, żeby wyglądać bardziej naturalnie. Pozdrawiam papa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 23:12   #10
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

dziewczyny juz Ci bardzo duzo doradzily, wiec ja nie bede w kazdym razie nie sugeruj sie nigdy sugesiami dla "LATA" bo latem nie jestes w 100% ( masz cieply odcien skory, wlosow i przede wszystkim brazowe oczy ) pozdrawiam i zycze udanej metamorfozy
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 08:32   #11
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady i propozycje na pewno skorzystam!! Napaliłam się znowu na grzywkę heh na którą kiedyś narzekałam żeby jak najszybciej odrosła bo nie chciała się układać, ale to może wina fryzjerki? tak mi ją ciachła i już była..No i te śliczne brązowe włoski też napewno się skuszę, no może nie na całości ale pasemka na pewno

P.S Katarzynko brewki to ja już niestety mam takie liche i jasne (z natury mam włosy ciemny blond, a kiedyś wręcz b.jasny blond może dlatego) prawie wogóle ich nie depiluję bo nie mam takiej potrzeby - jedynie te pojedyńcze włoski co wyrastają poza linię którą wyznaczyła kosmetyczka i która też zaproponowała mi brązową henne ale wybieram się jak sójka za morze..
Może dysponujecie jakimiś fotkami z grzywka na bok? Byłabym bardzo wdzięczna pędzę za takimi poszperać!

Jeszcze raz dziękuję
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-04, 08:42   #12
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

A moim zdaniem jestes sliczna sama w sobie i jedynie pomyslalabym nad ta pierwsza probozycja ciecia- z grzywka! Powodzenia!
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 09:44   #13
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Dziękuję skorzystam na pewno !!! Teraz tylko poszukać dobrego fryzjera
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 13:54   #14
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

jak juz pisalam wczesniej super jest fryzurka pierwsza od amor i baleyage z jessicas simpson.ale podaje jeszcze dwie propozycje ciecia! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 19:15   #15
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Dziekuje Lilu ta druga fryzurka jest fajna Tylko to zawsze fajnie wygląda jak się wyjdzie prosto do fryzjera haha..pokaże fotki fryzjerowi myśle, że mi doradzi.
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 14:28   #16
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Rossi Co do kolorku to tak mi sie wydaje ze to i będzie jakas ciemna czekolada coś w tym stylu. A wlasnie ładna jest jeszcze fryzurka ta na zdjeciu drugim od lilu 1980. Starsznie mi się podoba Sama taka chciałam mieć , jak byłam u fryzjerki to prosilam o grzywke na bok , ale tak sie balam gdy ona podchodzila z nozyczkami ,ze nie uciela mi jedynie troche i wyszla mi slaba grzywka ktorej wlasciwie nie widac. nastepnym razem wezmę i sobie to zdjecie wysdrukuje i zaniosę fryzjerce i powiem zeby obciela , zamkne oczy i jakos przezyje A nie zastanawia Cię to czy taka grzywka nie będzie zbytnio kontrastowac? tzn . ja się nad tym zastanawialam , mam wprawdzie wlosy do pasa. ale to nie ma znaczenia bo i moje i Twoje nie spadaja samoistnie na przód (na biust itp)tak jak u tej dziewczyny na drugim zdjeciu od lilu. Nie uwazasz ze to mzoe byc kontrast zbyt wielki ? bo wlasnie mnie to bardzo ciekawi ... i wlasnie dlatego sie boje dac tą grzywkę do ścięcia
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 15:54   #17
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Potrzebuję porady-Co zmienić i poprawić?

Amor jak fajnie wycieniuje fryzjerka włoski na całej długości to myślę, że nie będzie kontrastu tak jak na fotce. Wiesz ja zdecydowałam w końcu że chcę coś zmienić, chcę wyglądać inaczej, zaszaleć hehe (ale nie do przesady:P) tylko właśnie muszę być 100% pewna, że fryzura będzie mi pasowała i szukam dobrego niedrogiego fryzjera który mi doradzi "..pasowałoby ci to, to i to, a kolor taki i taki..." Jak narazie to zamiast mi doradzać to mnie się pytali jak ja chcę i tak obcinali i farbowali co to za fryzjer żadnego doradztwa już nie mówiąc o profesjonaliźmie!!
Obecnie mam obcięte tak do czubka (taki trójkąt), kiedyś miałam już grzywkę-strasznie mnie denerwowała bo musiałam ją modelować a szło mi to okropnie na dodatek bardzo powoli mi rosną włosy dlatego tak mi żal je powycinać ale co tam raz się żyje koleżanka chodzi to tylko jednego fryjera, płaci 30zł za samo obcięcie ale jak ją widzę to wiem że warto, włosy się jej same fajnie układają a ma też takie niepodatne jak ja.. Ale mazole hehe, życzę Nam odwagi a najlepiej tak jak napisałaś: wziąść fotke i pokazać fryzjerowi-on powinien najlepiej doradzić
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.