farbowanie u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 19:35   #1
mushu
Przyczajenie
 
Avatar mushu
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14

farbowanie u fryzjera


Postanwilam, ze niedluge pojde do fryzjera pomalowac wloski na upragniony kolor (ciemny blond), jednak zastanawia mnie czy ktorejs z was przytrafilo sie, ze farba wyszla ciemniejsza niz chcialyscie?? Wiem z wlasnego doswiadczenia ze farby do uzytku w domu wychodza O WIELE, WIELE ciemniejsze niz powinny (przynajmniej na moich wlosach ), wiec czy z farbami u fryzjera moze byc tak samo??
mushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:42   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: farbowanie u fryzjera

Mi przedostatnim razem wyszedł bardzo ciemny brąz, trochę ciemniejszy, niż fryzjer pokazywał mi na palecie. Na początku byłam przerażona, ale po ok. 2 tygodniach już miałam taki kolor, jaki miał być (tzn. bardziej zrudziały, bo stara farba niestety mi trochę prześwitywała ).
Ostatnio farbowałam znowu, i wyszedł dokładnie taki jak w palecie. Nawet byłam trochę rozczarowana, bo nie będzie się zmieniał z czasem
Na pewno jest większa szansa, że kolor wyjdzie dokładnie taki, jak chcemy. Ostatecznie zawsze można reklamować, i fryzjer to jakoś poprawi.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:45   #3
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: farbowanie u fryzjera

Nie ryzykuj, nie rob sobie sama w domu. Ja zawsze chodze do fryzjera i zawsze jestem zadowolona z efektow jakie mam pozniej na swojeje głowce
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:25   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: farbowanie u fryzjera

Poza tym farbowanie włosów u fryzjera ma same korzyści (no może oprócz niszczenia włosów, ale takie ryzyko ). Po pierwsze: kolor jest śliczny przez dłuuuugi czas - gdyby nie odrosty, w ogóle nie musiałabym ponownie farbować. Po drugie: masz gwarancję, że kolor wyjdzie taki, jaki chcesz.
Po trzecie: nie musisz sama się męczyć z farbowaniem.
Po czwarte: jakby to przeliczyć to wcale nie wychodzi strasznie drogo - zwykłą trzeba włosy farbować kilka razy, bo płowieje i rudzieje A tak raz, a dobrze.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:51   #5
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: farbowanie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Poza tym farbowanie włosów u fryzjera ma same korzyści (no może oprócz niszczenia włosów, ale takie ryzyko ). Po pierwsze: kolor jest śliczny przez dłuuuugi czas - gdyby nie odrosty, w ogóle nie musiałabym ponownie farbować. Po drugie: masz gwarancję, że kolor wyjdzie taki, jaki chcesz.
Po trzecie: nie musisz sama się męczyć z farbowaniem.
Po czwarte: jakby to przeliczyć to wcale nie wychodzi strasznie drogo - zwykłą trzeba włosy farbować kilka razy, bo płowieje i rudzieje A tak raz, a dobrze.
Otóż to...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:17   #6
mushu
Przyczajenie
 
Avatar mushu
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: farbowanie u fryzjera

no tak, racja Troche sie tylko denerwuje, bo mam juz troche rozjasnione wloski i nie chcialabym zeby mi wyszly czarne (tak jak wtedy gdy probowalam troszeczke - naprawde troszeczke przyciemnic je sama:P) )...no coz, przynajmniej mam z tego nauczke ;P Ale jak u fryzjerki wyjdzie czarny to chyba sie rozplacze tam w salonie fryzjerskim
mushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:28   #7
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: farbowanie u fryzjera

ciemne blondy te sklepowe wychodzą zazwyczaj jak brązy dlatego jeśli zdecydujesz sie na ciemny blond to tylko u fryzjera ja ostatnio taki sobie zażyczyłam i wyszło dokładnie tak jak chciałam
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 05:39   #8
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: farbowanie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez mushu
no tak, racja Troche sie tylko denerwuje, bo mam juz troche rozjasnione wloski i nie chcialabym zeby mi wyszly czarne (tak jak wtedy gdy probowalam troszeczke - naprawde troszeczke przyciemnic je sama:P) )...no coz, przynajmniej mam z tego nauczke ;P Ale jak u fryzjerki wyjdzie czarny to chyba sie rozplacze tam w salonie fryzjerskim
Niedawno, moze jakies 2 tydodnie temu mialam bardzo jasny blond cos ala Britney Spears, ale znudzily mi sie, poszlam do DOBREGO fryzjera. I zliwkidowal mi ten paskudny kolorek. Mam teraz ciemne wloski- ciemny blond. Jestem bardzo zadowolona... Fakt zaplacilam 150 zl, Ale!! fryzjerka zaproponowala mi darmowy zabieg odzywiania wlosow (jakas tam maska), dala mi szampon do wlosow farbowanych z Kadusa! I dostalam jeszcze saszetke, w ktorej byla odzywka Opalcało sie!!
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:05   #9
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: farbowanie u fryzjera

Zgadzam sie z poprzedniczkami
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:09   #10
mushu
Przyczajenie
 
Avatar mushu
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: farbowanie u fryzjera

A wiecie ile czasu trzeba czekac do nastepnego malowania??:/ Wystarczylyby dwa tyg ?? (tzn, pomalowalam wlosy i wyszly za ciemne wiec je rozjasnilam, a potem jeszcze raz rozjasnilam wiec sie troche podniszczyly ;/;/)
mushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:16   #11
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: farbowanie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez mushu
A wiecie ile czasu trzeba czekac do nastepnego malowania??:/ Wystarczylyby dwa tyg ?? (tzn, pomalowalam wlosy i wyszly za ciemne wiec je rozjasnilam, a potem jeszcze raz rozjasnilam wiec sie troche podniszczyly ;/;/)
ooo.. to rzeczywiście niezly hard core dla wlosow... Musisz teraz troszke podreperowac je, odczekaj az sie zregenerują.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 18:39   #12
mushu
Przyczajenie
 
Avatar mushu
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: farbowanie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Roxy
ooo.. to rzeczywiście niezly hard core dla wlosow... Musisz teraz troszke podreperowac je, odczekaj az sie zregenerują.
no wlasnie nakladam odzywki (ale rozjasnialam farba nie rozjasniaczem...wtedy to by mi wypadly :P)
mushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:30   #13
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: farbowanie u fryzjera

Ja jakos nie mam dobrych wspomnien z farbowania u fryzjerki..jasny brąz był ciemnym brązem, pasemka często jak jajecznica(taki kolor)- często czyt. 2 razy, tylko raz dobrze mi pasemka zrobiła fryzjerka. od tej pory wszystko robie sobie sama.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.