Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 22:05   #31
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
To te fotki to jakieś przeróbki z waszymi twarzyczkami czy jak?
to my na zgrupowaniu wizażu!
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41175947]OMG, Bania, wypier papier gruba babo z takimi nogami Super wyglądasz i ombre też mi się podoba Ty już zawsze masz proste włosy czy prostujesz jak Ci się zachce? [/QUOTE]
dziękówa
włosy już nie sa takie fajnie proste, nie są takie sypkie także prostuję codziennie, lub robię warkocz :P muszę powtórzyć zabieg
Cytat:
Napisane przez _Ewela Pokaż wiadomość
jestem z Wami


tylko ja moge byc takim gałganem i zapomnieć hasla na wizaz i na poczte nie moge odzyskac swojego hasla na poczte, co za dnooooooooo!!!!!

laski kto zarządza klubem ?? dajcie mi zaproszenie, musze naspamowac i poczytac ♥

a wstep jak mi sie podoba Alma Mater ale Ci wyszlo. Ja taka serduszkowa ostatnio ojo

♥♥♥

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

edit: chce zobaczyc Banie!
omg xD ale łamaga
Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Fajnie tak oglądać czyjeś fotki, szkoda że ja nie mogę

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

A gdzie się wszystkie dziewczyny podziały
Co taka cisza nagle się zrobiła
wszystkie ćwiczą
jak trochę pobędziesz na wątasku to się zaprzyjaźnimy i też pooglądasz

ja byłam dziś na aerobiku i spóźniłam się 10 minut, później się oijałam, może pol godziny przecwiczylam :P nie za fajnie byly straszne cwiczenia na uda i tylek :P

dobranoc
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:34   #32
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

:d
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.

Edytowane przez karola_plm
Czas edycji: 2014-03-20 o 21:32
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 06:17   #33
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
No ja mogę machnąć tabelkę, tylko nie wiem jak ją się tutaj załącza? Może być na 1 stronie wątku, też zmotywuje ja z kg już teraz mogę podać, ale w sumie z ciekawości jutro się pomierzę, dawno tego nie robiłam
Karolcia, super jeśli tylko będziesz miała czas, zrób taką tabelkę, chętnie będę z niej korzystała
Pryz okazji się pomierzę :P

Moje dane:
wzrost 176
waga 59
biust 82
talia 65
biodra 92
udo 52

Cytat:
Booooże ja na majówce byłam na agrowczasach, z wyżywieniem, wszystko "swoje", świeży chlebek, po prostu mega. Ale raz nam podali mięso i nie wiedzieliśmy co to. I pan powiedział że królik. I potem nas zabrał do takiej małej obory a tam peeeeeeeeeeeełno tych królików. I mówimy do niego żeby nam powiedział, że nie jadłyśmy TYCH, albo zeby nas okłamał.. a on patrzy i mówi: "teeeee nie...... te jeszcze żyją"
o fak, chyba bym się rozpłakała i je przytuliła

co za pan


Cytat:
Wyjdź dziewczyno, 3 tygodnie ćwiczeń? Błagam Ci, weź mi zejdź z oczu bo oczadzieję, przecie ja pół roku walczę i w życiu nie będę tak wyglądać
no tak, rzeczywiście bardzo szybko widać efekty, w zimie zaniedbałam sylwetkę i nie sądziłam, że tak szybko w miarę fajnie będę wyglądała :P tego wszystkiego nie widać na zdjęciach, ale już gdzieniegdzie coraz lepiej zarysowują mi się mięśnie, jestem zachwycona... rękoma! już niedługo nie będę miała nietoperzy ani cip pod pachami tylko ładne, zgrabne i smukłe rączki
a pod tyłkiem mam jeszcze resztki cellulitu, także niszczę go wytrwale :P
właśnie zbieram się na siłownię, zobaczę o jakich porach ćwiczy mi się najlepiej


Cytat:
Dzisiaj zjadłam jakoś niewiele, cieszę się, bo coraz rzadziej sięgam po żarcie z nudów. Jem, żeby nie być głodną, przegryzam coś jak mam ochotę, jem lody jak mam ochotę I nie mam wyrzutów sumienia, ani przez sekundę Z ćwiczeń na koniec dnia zaliczyłam Fire 45EZ, wyszło mi łącznie 15000 kroków. Wymiatam
to już sukces może nie sięgasz z nudów, bo wiesz już jak wiele pracy i wysilku trzeba włożyć w to, żeby to jedzenie spalić :P



aaaaaaaaaaaaaaaa laskyy, kupujcie te portasy:

... kurde, nie mogę znaleźć ;(
w H&M są świetne spodnie , bardzo elastyczne i przylegające - iałe w niebieskie kwiaty. wygladają obłędnie, kosztują 59 zł
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:52   #34
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ja też się melduję dzisiaj
Dziękuję za miłe powitanie
A pytanie do tych co ćwiczą, jak wy wytrzymujecie te TF Fire 55Ez, ja go nie znoszę, Te zwykłe Fire np. 45 to ok, te ćw. z rociąganiem też ok, najabradziej lubie Hiity, ale Tych z EZ nie cierpie
Kiedys ćwiczyłam TF doszlam jedynie do końca I poziomu (te 4 tygodnie), a teraz ćwiczę jedynie jako na zmianę TF z Chodakowską No i do tego oczywściei inne ćwiczonka

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

A właśnie dziewczyny, bo wy tu jesteście bardziej doświadczone ode mnie.
Powiedzcie ile wy tak na dzień ćwiczycie, poświęcacie czasu i jakie to są ćwiczenia, jakieś intensywne czy też spokojniejsze typu rozciąganie itp
Ja wcześniej ćwiczyłam po3-4 godziny dziennie i się załamałam jak mi znajoma powiedziała, że źle robię, że takie same efekty widać jak się ćwiczy tylko 0,5-1h dziennie
Ja lubię więcej ćwiczyć, a taka godzina dziennie to dla mnie zdecydowanie za mało Kiedyś ćwiczyłam, jeszcze więcej, ale potem bylam w ciąży i musiałam przerwać. A jak mi ona to powiedziała to się troche ograniczam z tymi ćwiczeniami.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:36   #35
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Mój nowy ulubiony wątekkkkk!

Piękny początek wątku Alma Mater i fota megaśna, ale mnie tak jak Sandej na niej nie ma
Teraz się w ogóle mówi już "architektka" a nie pani architekt tak jest bardziej trendi i dżezi i kul

Zjadłam słoik masła orzechowego w tydzień. Masakra. Skończyło mi się dziś i już tęsknię. Kupie nowe, wbrew postanowieniom

Butterfly, cześć ładnie już schudłaśmam tyle wzrostu co Ty, ale 48 kg tyle nie ważyłam od podstawówki

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
--
Pozazdrościć, ja uwielbiam koniki i pieski husky. Chciałabym mieć kiedyś takiego huskiego
Husky są piękne i kochane, ale niestety niezbyt mądre

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
O 9:30, a wyniki mam o 13:00
I jak?


Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
w poprzednim wątasku naspamowałam 729 wiadomości
Witam nową odchudzającą się

Musiałam wyjechać na kilka dni, przed wyjazdem zrobiłam obiecaną fotkę i zapomniałam wstawić :P dodatkowo zdjęcie postępów osiągniętych ćwiczeniami przez niecałe 3 tygodnie (po śniadaniu:P)
już w albumie (sorry za brudne lustro ;D;D)
Czy Ty jesteś jedną z tych dziewczyn co przed egzaminem mówią "nic nie umiem" a potem piszą najlepiej na roku? Bo sądząc po Twoich smętach na temat Twojej figury to tak

Skąd wiecie ile wiadomości napisałyście?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Umówiłam się na makijaż ślubny Zaklepałam sobie 11:00, była już jedna laska na ten sam dzień. Rok wcześniej, szok :P
Makijaż ślubny rok wcześniej?
Ja mój miałam 2 tygodnie przed ślubem jakaś polecona przez koleżankę laska mi zrobiła, nałożyła mi taką mocną tapetę że podziękowałam, kompletnie nie wyczuła mojego stylu. A mówiłam jej że ma być delikatnie. Zrobiłam sobie sama w końcu i byłam mega zadowolona

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
. I mówimy do niego żeby nam powiedział, że nie jadłyśmy TYCH, albo zeby nas okłamał.. a on patrzy i mówi: "teeeee nie...... te jeszcze żyją"

Wyjdź dziewczyno, 3 tygodnie ćwiczeń? Błagam Ci, weź mi zejdź z oczu bo oczadzieję, przecie ja pół roku walczę i w życiu nie będę tak wyglądać


ja wolałabym jeść same króliczki niż kurczaki brzydzą mnie trochę, są takie brzydkie i napakowane hormonami i byle jaką karmą

Karola, co Ty mówisz, widać po Tobie że ćwiczysz, wyglądasz super!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

Moje dane:
wzrost 176
waga 59
biust 82
talia 65
biodra 92
udo 52

aaaaaaaaaaaaaaaa laskyy, kupujcie te portasy:

... kurde, nie mogę znaleźć ;(
w H&M są świetne spodnie , bardzo elastyczne i przylegające - iałe w niebieskie kwiaty. wygladają obłędnie, kosztują 59 zł
Nigdy nie noszę obcisłych spodni mam wrażenie, że wyglądam w nich ohydnie i grubo, niezależnie od wagi

Wow, 176 cm ładne wymiary masz
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:08   #36
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

SlodkoOstra, ile ja się naszukałam, żeby sprawdzić te statystyki ile kto napisał postów Musisz kliknąć liczbę odpowiedzi przy naszym starym wątku

Bania, ale masz wymiary! Masakra, ja jestem tyle niższa od Ciebie, a mam podobne. Nigdy nie będę wyglądać tak szczupło jak Ty, mimo podobnych wymiarów właśnie ze względu na wzrost No chyba, że schudłabym do wagi 45 kg, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam Ostatni raz ważyłam tyle jak byłam w 1 klasie gimnazjum.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-06-06 o 14:10
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:36   #37
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Zdałam! Egzamin z tego przedmiotu mam w poniedziałek, na weekend 200 stron skryptu! I tż

Dziękuję za kciuki
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 14:56   #38
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Gratulacje Za egzamin trzymam kciuki bardziej, ciężko będzie Ci się uczyć
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:00   #39
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Wracam z długiego spacerku, ale jestem zmęczona ile ja się musze za moim dwuletnim synkiem nabiegać On zamiast siedzieć w piaskownicy czy ze ślizgawki zjeżdżać to wszędzie go pwłno, ciągle gdzieś się wspina po jakiś górkach Przy nim to ja spalam więcej chyba kalorii niż przy jakichkolwiek ćwiczeniach

Wg mnie troche mało schudłam licząc od początku marca Z 65 do 55, ale troche sie przybrało, teraz ważę chyba 56,5.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

SłodkoOstra ja mam 161 i zawsze ważyłam 48kg odkąd pamiętam, tzn wiadomo jako dziecko to mniej W ciązy przytyłam bardzo dużo, bo 32kg po niej schudłam do 61, potem znowu druga ciąża po paru latkach i znowu schudłam do 61, potem przyszły święta jedne,drugie i przybrałam do 65kg. Masakra, ale się siebie wstydziłam , tego podwójnego a nawet potrójnego podbródka.
Wiesz waga wagą, ale to zależy też od budowy ciała, kości.
Dzisiaj pierwszy raz wyszłam sobie w spodenkach z synkiem na spacr, tzn pojechaliśmy po córke do przedszkola. Ale się faceci oglądali za moimi nogami, a wcale nie mam szczupłych. Ciekawe co to będzie jak zeszczupleje Tylko wiecie ja mieszkam w Niemczech, to tu większości jest takich grubszych osób, to ja przy nich wychodzę na chudzielca

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Moje dane:
wzrost 176
waga 59
biust 82
talia 65
biodra 92
udo 52
Ładne masz wymiary, tylko pozazdrościć, ja mam wiele większe, a wzrostu tylko 161
Ważę nie wiele mniej, 56,5kg, w biuście 87, w tali mam aż 72, brzuch 85, w biodrach 93, udo 54 i strasznie grube mam łydki 36,5
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:12   #40
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Butterfly_27, no co Ty, wcale nie masz złych wymiarów! Wiadomo, że jak chcesz, to wszystko jest kwestią ćwiczeń, odpowiedniej diety, ale podejrzewam, że wyglądasz dobrze, na pewno nie zbyt grubo.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:39   #41
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

alma_mater gruba nie jestem, ale szczupła też nie. Ja chcę ważyć chociaż te równe 50kg Już nie mówię, że 48 tyle co za panny, bo mam teraz szersze biodra, miednice po ciąży, więc napewno bym brzydko wyglądała, jakbym wazyła tyle co za panny. Ale 50kg myślę że będzie w sam raz, mam duży brzuch jak balon się czuję i jeszcze dość grube łydki i uda. Ramiona miałam też okropnie szerokie, ale tu mi na szczęście sporo zleciało. Czułam się jak wieloryb, w żadną moją sukienke nie umiałam się zmieścić, nie mówię wtedy co wazyłam za panny, tylko nawet przy wadze 61 co miałam sukienki, to okropnie w nich wyglądałam z tymi barkami, ramionami, a bleee. Teraz już jest lepiej, ćwiczę troche pompek i innych ćwiczeń na ramiona, z Mel B i Tiffany W samych ramionach od 1 marca do końca maja licząc spadło mi 4cm (w 3 miesiące), nie jest źle, ale mogło by byc lepiej hehe

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Gratuluje zdania egzaminu, napewno bystra dziewczyna z Ciebie
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 18:59   #42
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez _Ewela Pokaż wiadomość
Ja taka serduszkowa ostatnio ojo

♥♥♥
Nawet nie wiesz jak się cieszymy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaa laskyy, kupujcie te portasy:

... kurde, nie mogę znaleźć ;(
w H&M są świetne spodnie , bardzo elastyczne i przylegające - iałe w niebieskie kwiaty. wygladają obłędnie, kosztują 59 zł
A jak z rozmiarami? normalnie? bo miałam tylko jedne portki z h&m, które po nałożeniu były ekstra,a po godzinie wisiały w dupie, w nogach, strasznie były uszyte więc mam uraz :P

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Zjadłam słoik masła orzechowego w tydzień. Masakra. Skończyło mi się dziś i już tęsknię. Kupie nowe, wbrew postanowieniom

Makijaż ślubny rok wcześniej?
Ja mój miałam 2 tygodnie przed ślubem jakaś polecona przez koleżankę laska mi zrobiła, nałożyła mi taką mocną tapetę że podziękowałam, kompletnie nie wyczuła mojego stylu. A mówiłam jej że ma być delikatnie. Zrobiłam sobie sama w końcu i byłam mega zadowolona
E tam, my we dwójkę zjedliśmy w 4 dni :P Ale to wina R. bo połowę wyżarł z naleśnikami :P Dzisiaj kupiłam nowe
No musiałam już zarezerwować godzinę bo to oblegana makijażystka, a dodatkowo cena super (wcześniej chciałam iść do takiej za 3 stówy, a ta bierze 120zł, więc różnica jest ) http://www.annadryl-makeup.pl/pages/...wdniuslubu.php

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Zdałam! Egzamin z tego przedmiotu mam w poniedziałek, na weekend 200 stron skryptu! I tż

Dziękuję za kciuki
Stawiasz flaszkę!



Dopiero wróciłam do domu i robię obiad
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:14   #43
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ładne masz wymiary, tylko pozazdrościć, ja mam wiele większe, a wzrostu tylko 161
Ważę nie wiele mniej, 56,5kg, w biuście 87, w tali mam aż 72, brzuch 85, w biodrach 93, udo 54 i strasznie grube mam łydki 36,5
To mamy podobną wagę i wzrost (ja teraz ważę między 56 a 57 i mam 160 cm) ale zupełnie inne wymiary Ty masz mniej aż w 3 miejscach, w udzie, biodrach i biuście ;-) talia i brzuch tyle samo.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak się cieszymy


A jak z rozmiarami? normalnie? bo miałam tylko jedne portki z h&m, które po nałożeniu były ekstra,a po godzinie wisiały w dupie, w nogach, strasznie były uszyte więc mam uraz :P


E tam, my we dwójkę zjedliśmy w 4 dni :P Ale to wina R. bo połowę wyżarł z naleśnikami :P Dzisiaj kupiłam nowe
No musiałam już zarezerwować godzinę bo to oblegana makijażystka, a dodatkowo cena super (wcześniej chciałam iść do takiej za 3 stówy, a ta bierze 120zł, więc różnica jest ) http://www.annadryl-makeup.pl/pages/...wdniuslubu.php

Stawiasz flaszkę!

Dopiero wróciłam do domu i robię obiad
Ta makijażystka którą pokazujesz jest super technicznie ale mam wrażenie ze wszystkie dziewczyny maja ten sam makijaż, a przejrzałam ze 30 zdjęć. Ciemno z zewnątrz, jasno wewnątrz, perłowy odcień najczęściej fioletowo-niebieski... Nie wydaje mi się, żeby dopasowywała to do kształtu twarzy i typu urody, i niestety części dziewczyn pomniejszyła oczy...więc bądź czujna, sama dobrze wiesz co Ci pasuje

Też dopiero wrocilam z pracy, TŻ robi mi obiad ;-) byłam na pierwszym montażu mojej kuchni, pięknie wyszła i nie popełnilam błędów!!

Dopiero wróciłam, jestem mega zmęczona a jutro wstaję o 3.30 bo mam jakieś pierd* szkolenie na które muszę dojechać, nocleg tylko jeden nam dają a trzeba tam być 10.30. W dodatku są podwójne pokoje, co za bieda. Będę z jakąś obcą dziewczyną. Uważam, że jak się ma normalną pracę i dwadzieścia kilka lat to to jest juz krępujące, to nie jest jakiś obóz jak w podstawówce
Oczywiście szef i córka szefa w pojedynczych pokojach żenada, jestem złłłłłła.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:30   #44
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ja kupiłam dzisiaj sobie blender taki do robienia koktajli, ubijania smietany i krojenia warzyw na suróweczke, takie 3in1 Musialam od razu wypróbować i zrobiłam koktajlik. Ciekawe jak długo podziała, bo był bardzo tani jak na tyle funkcji, dałam 20euro za niego.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

SłodkoOstra widzisz pisałam wcześniej, że mam szerokie biodra, takie mi po ciąży zostały i pewnie nie wiele w tym miejscu uda mi się pomniejszyć no i łydki to mam naprawdę grube. A i biuścik niestety mam mały, między biustem a pod biustem jest równe 10cm różnicy

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Aha źle przeczytałam, SłodkoOstra ja przeczytałam że ja mam więcej od Ciebie w tych miejscach cm.

Edytowane przez Butterfly_27
Czas edycji: 2013-06-06 o 19:29
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:12   #45
_Ewela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak się cieszymy
jaaaa najbardziej ♥ Jutro mnie porywa na cały weekend zadnych atrakcji, tylko Ty i ja! Nadal nie wierze. Nie widzielismy sie caaaały tydzień.


Monia, przerazaja mnie te terminy, rok wcześniej wszystko trzeba zaplanować. Ja to bym chciała zareczyny, a za rok ślub. A to milion rzeczy to zaplanowania!


dajcie mi klub, smutno mi ze zapomniałam hasło
_Ewela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:19   #46
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

SlodkoOstra, dzięki zwrócę na to uwagę

Cytat:
Napisane przez _Ewela Pokaż wiadomość
jaaaa najbardziej ♥ Jutro mnie porywa na cały weekend zadnych atrakcji, tylko Ty i ja! Nadal nie wierze. Nie widzielismy sie caaaały tydzień.


Monia, przerazaja mnie te terminy, rok wcześniej wszystko trzeba zaplanować. Ja to bym chciała zareczyny, a za rok ślub. A to milion rzeczy to zaplanowania!


dajcie mi klub, smutno mi ze zapomniałam hasło
U nas ślub będzie po 1.5 roku, więc chyba tak normalnie nie wiem jak jest być żoną, ale narzeczoną jest fajnie i ten stan mógłby trwaaaać i trwaaaać Ciekawe która z nas następna w kolejce

Gdzie Cię porywa? Do siebie czy gdzies jedziecie?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:46   #47
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
SlodkoOstra, dzięki zwrócę na to uwagę


U nas ślub będzie po 1.5 roku, więc chyba tak normalnie nie wiem jak jest być żoną, ale narzeczoną jest fajnie i ten stan mógłby trwaaaać i trwaaaać Ciekawe która z nas następna w kolejce

Gdzie Cię porywa? Do siebie czy gdzies jedziecie?
Ja ślub wzięłam niecały rok po zaręczynach. A po ślubie u mnie jest tak samo jak po zaręczynach Nadal czuję się bardzo młodo i podobno tak wyglądam Jakiś rok temu chciałam iść z Tżtem na dyskotekę, nie pomyślałam żeby brać ze sobą dowód osobisty, no bez przesady. A bramkach mnie poprosił o dowód, powiedział że nie wyglądam na pelnoletnią, ale się uśmiałam. Ja mu mówię, że już dawno 18tke przekroczyłam, a on uparcie nie chciał mnie wpuścić, to się zapytałam czy obrączka wystarczy jako dowód i na szczęście mnie wpuścił. Miałam wtedy 26lat Ja się czuję tak na maksymalnie 23, a mam 27
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:55   #48
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Butterfly, mamy niemal identyczny wzrost i wymiary

ja dziś jedzeniowo tak sobie (bo nie rozpisałam planu -.-) i jestem tak zryta po tej głupiej pracy przy prezentach że o ćwiczeniach nie ma mowy. przez ostatnie 2 dni spałam po 3h.
jak jutro mnie ktoś obudzi to go rzucę czajnikiem.

i tak strasznie TĘSKNIĘ za Luną (mój kochany kuc) i za barmanem

macie fotę na dobranoc https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...15970157_n.jpg
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 00:22   #49
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

A ja się przebudziłam, jakoś spać nie mogę, chyba troche poćwiczę, a jak się zmęczę to się umyję i pójdę dalej spać

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Rowerek 45 min zaliczony, umyję się i idę dalej spać
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 01:09   #50
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Witam.
Można się przyłączyć?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 05:32   #51
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Witam z rana, wcześniej nic nie pisałam, bo od razu jak wstałam wypiłam kawkę z mleczkiem i zabrałam się za ćwiczonka. Dzisiaj już wykonałam: callanetics (50min) + bieganie (60min - 9km) + 2 filmiki z Tiffany (w sumie 17min) + Mel B ćw na klatkę, biust (11min) i to by było tyle. Mam zamiar potem zrobić jeszcze 45 min steppera i 5 min poskakać na skakance
Narazie zajadam śniadanko i odpoczywam

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Witam.
Można się przyłączyć?
Napewno można, chociaż ja tu sama jestem nowa to nie decyduje
Ja Cię serdecznie witam
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:21   #52
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Melduję stepper 45 min zaliczony
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:56   #53
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!




Dzisiaj chyba zacznę się trochę ograniczać z żarciem I może wpadnie wieczorem orbitrek...albo ewentualnie coś przyjemniejszego
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:44   #54
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Jak ja Ci zazdroszczę tego orbitreka, też chciałam sobie kupić jakiś fajny droższy, jak narazie mnie nie stać i nie miałam też czasu poszukać czegoś konkretnego. Ja mam jedynei zwykły stacjonrany rowerek i zwykły stepper
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:59   #55
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Mój orbitrek ma już parę lat i nie jest jakiś wypasiony, ale w zupełności mi wystarcza
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:28   #56
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość

Napewno można, chociaż ja tu sama jestem nowa to nie decyduje
Ja Cię serdecznie witam


Dziękuję



To może coś o sobie powiem. Odkąd rok temu zaczęłam pracę (w spożywczym) przybyło mnie około 10kg. Zimą nie przeszkadzało mi to jakoś mocno, ale teraz zaczyna mnie to denerwować. Na ćwiczenia niestety nie mam zbyt dużo sił. Po 9-10 godzinach latania jak kot z pęcherzem po sklepie i ciągania skrzynek z piwem jestem wyczerpana. Szczególnie, że czasami kończę baaardzo późno.
A teraz trochę o zmianach.
Do tej pory w pracy jak naszedł mnie głód chwytałam w biegu za pączka albo jakieś ciasteczko.
Teraz albo jem swoje kanapki albo owoce (jabłka, banany). Wiem, że owoce mają w sobie sporo cukru, ale uważam, że wolę zjeść bardzo kalorycznego zdrowego banana niż bardzo kalorycznego niezdrowego pączka.
No i po popołudniowej zmianie nie jem już nic. Co do tej pory było nałogiem.
Do pracy i z powrotem zawsze chodziłam najkrótszą możliwą drogą.
Teraz albo jeżdżę rowerem robiąc kółko przez całe miasto albo idę piechotą najdłuższą możliwą drogą (żeby zwiększyć dawkę ruchu).
W dni wolne (których mam malutko) staram się więcej ruszać.
Z diety wiadomo, wyrzuciłam słodycze, gazowane napoje, smażone potrawy.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...



Edytowane przez Cytrynowe_Marzenie
Czas edycji: 2013-06-07 o 10:31
Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:46   #57
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Witam.
Można się przyłączyć?
witamy witamy

na śniadanko 2 grahamki z rucolą, serem i pomidorem, chciałam jedną, ale stwierdziłam że jest rano więc i tak to spalę i zielona herbatka.

ćwiczyć nie będę, bo mam @, ale idę do ZOO połazić z konikami a potem na spacer po lesie

wyspałam się
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:04   #58
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Szaruch ja zjadłam jedną, ale za to z jajecznicą na boczku (oczywiście tylko tą chudą częścią)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:26   #59
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

Ja wracam z krótkiego spacerku, musiałam dzisiaj wcześniej córkę z przedszkola odebrać, bo w południe jest spotkanie z dziećmi i rodzicami, taki przy kawie i różnych potrawach z różnych krajów. Każdy ma przynieść jakąś potrawę ze swojego kraju. Jak myślicie nadają się krokiety z kapustą io grzybami (dałam pieczarki) jako typowa polska potrawa? Bo takie zrobiłam
Tż chciał żebym zrobiła pierogi, ale mi się nie chce ich w domu robić a potem gotować w przedszkolu, bo przecież zimnych nie przyniosłabym
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:00   #60
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z nowym wątkiem może zacznę dietę, czyli VIII część plotek!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41187908]Gratulacje Za egzamin trzymam kciuki bardziej, ciężko będzie Ci się uczyć [/QUOTE]
Dzisiaj swatowy dzień seksu, ale walczę ze sobą! Najpierw nauka.. Wyglądamy jak para nerdów - siedzimy obok siebie na wyrze i każdy ze swoim laptopem na kolanach
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Stawiasz flaszkę!
Ze mną jak z dzieckiem, nie ma problemu
Cytat:
Napisane przez _Ewela Pokaż wiadomość
jaaaa najbardziej  Jutro mnie porywa na cały weekend zadnych atrakcji, tylko Ty i ja! Nadal nie wierze. Nie widzielismy sie caaaały tydzień.
W końcu jakieś konkrety! Warto było czekać, co?!
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

U nas ślub będzie po 1.5 roku, więc chyba tak normalnie nie wiem jak jest być żoną, ale narzeczoną jest fajnie i ten stan mógłby trwaaaać i trwaaaać Ciekawe która z nas następna w kolejce
Mogę być ja, bo wczoraj dorwała mnie wróżka w centrum.. Wiedziała o mnie wszystko, a dodatkowo wyszło, że "CZARNY MĘŻCZYZNA SIĘ OŚWIADCZY" Także powiedziałam już tż i grzecznie czekam, haha
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 18:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.