średnia europejska a rzeczywistość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 15:53   #31
Rika1991
Raczkowanie
 
Avatar Rika1991
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez Magnat365 Pokaż wiadomość
Witam,
Zastanawia mnie jedno skąd się wzieła średnia krajowa/europejska długości i grubości penisa? Komu oni je mierzą dzieciom w gimnazjum? Od jakiegoś czasu chodzę systematycznie na saunę i basen rozmawiam z kumplami na te tematy i jak nic praktycznie każdy ma długość 18-20cm gdzie niby średnia jest 13.5-16. Wracając do sauny tam 99% mężczyzn ma chyba z 13-16 cm w zwisie, a co dopiero w zwodzie, bo chyba nie wierzę w to, że im tylko twardnieje bez zwiększenia długości i grubośći. Mój rozmiar to w sumie zależy od podniecenia, ale 16.5-18 grubość 14-16. A jak to jest u was? Może lepiej niech się wypowiedzą kobiety one raczej realne rozmiary podają swoich mężczyzn niż sami faceci Zobaczymy wyniki i obliczymy średnią
A ja tylko zapytam czy jesteś już w stanie dowartościowania się czy już nie?
__________________
To nie avatar, to ja.
Rika1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:46   #32
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Właśnie ukazały się wyniki ostatnich badań w tym temacie. Tym razem nie robiono ankiet i nie pytano facetów, ile mają, tylko lekarze sami mierzyli. Przebadali 15,5 tys. mężczyzn i: "przeciętny penis w stanie spoczynku ma 9,16 cm długości oraz 9,31 cm obwodu, a przeciętny penis w stanie erekcji ma 13,12 cm długości oraz 11,66 cm obwodu. Odstępstwa od tej średniej międzynarodowej stanowią margines. Zaledwie 5 proc. mężczyzn może się pochwalić penisem w stanie wzwodu dłuższym niż 16 cm. Również u 5 proc. panów prącie w stanie erekcji nie przekracza 10 cm długości."

crazynauka.pl/statystyczny-penis-ma-rozmiar/
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:26   #33
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

To trafiałam na większych, Ave Satan
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 23:11   #34
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Właśnie ukazały się wyniki ostatnich badań w tym temacie. Tym razem nie robiono ankiet i nie pytano facetów, ile mają, tylko lekarze sami mierzyli. Przebadali 15,5 tys. mężczyzn i: "przeciętny penis w stanie spoczynku ma 9,16 cm długości oraz 9,31 cm obwodu, a przeciętny penis w stanie erekcji ma 13,12 cm długości oraz 11,66 cm obwodu. Odstępstwa od tej średniej międzynarodowej stanowią margines. Zaledwie 5 proc. mężczyzn może się pochwalić penisem w stanie wzwodu dłuższym niż 16 cm. Również u 5 proc. panów prącie w stanie erekcji nie przekracza 10 cm długości."

crazynauka.pl/statystyczny-penis-ma-rozmiar/
Nie wierzę w takie wyniki, o ile przeciętny penis w stanie spoczynku ma 9 cm, to jest ok, zresztą mam ogląd, bo widzę wiele penisków pod prysznicem w męskiej łaźni, i 9 cm w zwisie , to chyba jest średnia.
Natomiast 13 cm w wzwodzie?, hmmmm... raczej mało prawdopodobne.
Inne badania , choćby w Niemczech, (badanie Schneidera) dały rezultat 14,4 w wzwodzie, a wydaje mi się , że faceci , przy osobie pomiarowej , nie są w stanie osiągnąć największej erekcji, i ta średnia zapewne, jest z pół centymetra , a może nawet i centymetr większa , niż wychodzi przy badaniu, ale to moje gdybanie.
Z drugiej strony, inne niemieckie badania, instytutu do spraw kondomów (http://www.kondomberatung.de/) , które opierało się na ankiecie internetowej(10000 osób) , dały średni wynik dla niemieckiego penisa 14,6 cm , dla polskiego penisa 14,3 cm , ale próbka dla polaków była bardo mała , zaledwie kilkanaście osób , co nie można uznać za miarodajną próbkę osób.
Obwód w tym niemieckim badaniu , wyszedł 11,7 cm, ale nie podano sposobu pomiaru, prawdopodobnie badanie obwodu, było robione w dwóch miejscach ,u podstawy penisa , oraz w rowku zażołędnym, a potem wyciągnięto średnią , ale to tylko moje domysły.
W taki sam sposób, dokonano pomiaru szerokości penisa w badaniach Schneidera, gdzie wyszło ,że średnia szerokość penisa u podstawy wynosi 4 cm, a tuż za rowkiem zażołędnym 3,5 cm.( środek penisa nie był mierzony, a zazwyczaj tam penis jest najszerszy)
Inne amerykański badanie (Herbenick), które opierało się na ankiecie internetowej , dało wynik 14,2 cm (mediana 14cm) , ale pomiar był na podstawie wydrukowanej kartki , i owinięciu jej wokół penisa, to daje zaniżoną długość w stosunku do pomiaru linijką albo centymetrem, o jakieś 0,5- 1 cm. obwód w tym badaniu wyszedł na środku penisa 12,25 cm.
Tak na koniec, w badaniach lekarskich, średnia dł. penisa wychodzi 13-14,5 cm, w porządnych badaniach naukowych opierających się na ankietach internetowych , wychodzi jakieś 14,5-15 cm dł. , a w zupełnie nie obiektywnych ankietach internetowych wychodzi ,że średni penis ma długość , jakieś 16cm.
Ja myślę ,że w badaniach lekarskich , długość penisa nie osiąga maximum wzwodu, a w nierzetelnych badaniach internetowych , część osób zawyża sobie długość, a jeszcze na dodatek chwalą się ci , którzy mają czym , te wyniki też nie są prawdziwe.
Prawda zapewne leży po środku, a najbliższe prawdy są wyniki rzetelnych badań ankietowych jak, Herbenick, albo Instytut fur Kondom-Beratung.
Ja myślę ,że nie 13 cm , ani też 16, czy 17 cm ma średniej długości penis , ale około 15 cm.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:47   #35
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Arrek- nie uwierzę w żadne badania długości penisa przeprowadzone droga internetową. Jak dla mnie, to mogłoby w niej brać udział i milion mężczyzn, a badania i tak byłyby przekłamane. Jaka pewność, że panowie wpisywali PRAWDZIWĄ długość oraz obwód penisa? Żadna.

PS. Spacja stawiana przed przecinkiem jest kolejnym "gwoździem do trumny" języka

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-03-06 o 14:30
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:55   #36
Ghost80
Przyczajenie
 
Avatar Ghost80
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Ghost80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:05   #37
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Arrek- nie uwierzę w żadne badania długości penisa przeprowadzone droga internetową. Jak dla mnie, to mogłoby w niej brać udział i milion mężczyzn, a badania i tak byłyby przekłamane. Jaka pewność, że panowie wpisywali PRAWDZIWĄ długość oraz obwód penisa? Żadna.

PS. Spacja stawiana przed przecinkiem jest kolejnym "gwoździem do trumny" języka
Wiadomo, że ankiety internetowe są zakłamane, ale takie badanie przez personel medyczny, też nie do końca może być obiektywny.
Nie wiem, jak takie badania przeprowadzane przez personel medyczny wyglądają, ale myślę, że faceci, przy takim badaniu mogą nie osiągać maximum wzwodu.
Natomiast z drugiej strony, w badaniu rozmiaru penisa jest ważny dobór osób uczestniczących, bo jest też zagrożenie ,że osoby słabiej obdarzone raczej mogą unikać takich badań, w konsekwencji , to może prowadzić do zawyżenia wyników.
Ciekawe są dwa badania naukowe oparte na ankiecie, Dr. Herbenick 2013r. (14,2 / 12,2) , oraz Instytut fur Kondom-Beratung (14,6 / 11,8) ,które wykazały, że średnia wielkość penisa wynosi około 14,5 cm.
Jest jeszcze ciekawe badanie ankietowe, robione w USA (http://www.sizesurvey.com/result.html) z przed kilku lat, gdzie wyszło ,że średni penis dla rasy białej ma 16,4 cm dł. z tym że metoda pomiaru polegała na dociśnięciu linijki do kości łonowej, co zwiększa długość penisa o tkankę tłuszczową , czyli o jakieś 1,5-2cm.
Po odliczeniu tej tkanki tłuszczowej, wynika, że średni penis ma coś około 14,5-15 cm, to jest oczywiście, tylko ankieta.
Przedstawione ostatnie wyniki badań nad długością penisa, z których wynika, że penis ma zaledwie 13cm dł. nie są do końca obiektywne.
Widziałem to opracowanie, i jest to scalenie wyników kilkunastu badań nad długością penisa, i wyliczeniu średniej.
Pomieszano kilka badań z Japonii, Korei, Izraela, Jordanii, i kilka badań rasy białej, pomieszano badania, w których badano impotentów na tle psychicznym, czy też włoskie badanie 3300 osób, które wykazało, że średni penis ma 12,5cm, tylko, że to badanie, polegało na pomiarze penisa, nie w czasie erekcji, ale na rozciągnięciu zwiotczałego penisa do maksymalnej długości, zresztą niektóre badania tak są robione, a potem też wychodzą takie cyfry, że penis ma niby 12,5 cm.

Edytowane przez arrekk
Czas edycji: 2015-03-07 o 12:07
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 20:48   #38
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Mysle, że jednak gdybyś zadał to pytanie na męskim forum miałoby to większy sens. Nie wyobrażam sobie żebym miała powiedzieć do swojego TŻ 'chodz kochanie, zmierze Ci penisa, tak z ciekawości'. Już nie wspominając o tym, że samo mierzenie nawet przez facetów wydaje mi się dziwne. Jak dla mnie jest albo mały albo duży i więcej mnie nie interesuje
Swoją drogą ciekawe czy gdyby kobieta zapytała facetów czy znają obwody w piersiach swoich kobiet to czy byliby w stanie odpowiedziec Przy czym przynajmniej znajomość obwodu kobiecych piersi jest do czegoś przydatna natomiast znajomość długości męskiego przyrodzenia nie jest potrzebna do niczego konkretnego poza dowartościowaniem się
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:49   #39
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Wiadomo, że ankiety internetowe są zakłamane, ale takie badanie przez personel medyczny, też nie do końca może być obiektywny.
Nie wiem, jak takie badania przeprowadzane przez personel medyczny wyglądają, ale myślę, że faceci, przy takim badaniu mogą nie osiągać maximum wzwodu.
Natomiast z drugiej strony, w badaniu rozmiaru penisa jest ważny dobór osób uczestniczących, bo jest też zagrożenie ,że osoby słabiej obdarzone raczej mogą unikać takich badań, w konsekwencji , to może prowadzić do zawyżenia wyników.
Ciekawe są dwa badania naukowe oparte na ankiecie, Dr. Herbenick 2013r. (14,2 / 12,2) , oraz Instytut fur Kondom-Beratung (14,6 / 11,8) ,które wykazały, że średnia wielkość penisa wynosi około 14,5 cm.
Jest jeszcze ciekawe badanie ankietowe, robione w USA (http://www.sizesurvey.com/result.html) z przed kilku lat, gdzie wyszło ,że średni penis dla rasy białej ma 16,4 cm dł. z tym że metoda pomiaru polegała na dociśnięciu linijki do kości łonowej, co zwiększa długość penisa o tkankę tłuszczową , czyli o jakieś 1,5-2cm.
Po odliczeniu tej tkanki tłuszczowej, wynika, że średni penis ma coś około 14,5-15 cm, to jest oczywiście, tylko ankieta.
Przedstawione ostatnie wyniki badań nad długością penisa, z których wynika, że penis ma zaledwie 13cm dł. nie są do końca obiektywne.
Widziałem to opracowanie, i jest to scalenie wyników kilkunastu badań nad długością penisa, i wyliczeniu średniej.
Pomieszano kilka badań z Japonii, Korei, Izraela, Jordanii, i kilka badań rasy białej, pomieszano badania, w których badano impotentów na tle psychicznym, czy też włoskie badanie 3300 osób, które wykazało, że średni penis ma 12,5cm, tylko, że to badanie, polegało na pomiarze penisa, nie w czasie erekcji, ale na rozciągnięciu zwiotczałego penisa do maksymalnej długości, zresztą niektóre badania tak są robione, a potem też wychodzą takie cyfry, że penis ma niby 12,5 cm.
Podsumowując twój post: lepsze są "badania" w których ankietowani zakłamują wyniki celem podniesienia własnego ego, niż badania przeprowadzone rzetelnie przez niezależnych naukowców, które wykazują jaka jest średnia na podstawie badań lekarskich. Naprawdę nie rozumiem jakie znaczenie ma średnia długość członka. Może ona mieć nawet 18cm to znajdzie się taki który ma 22cm i taki który ma 12. Można oszukać statystykę ale nie oszukasz rzeczywistości.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:29   #40
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: średnia europejska a rzeczywistość

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Podsumowując twój post: lepsze są "badania" w których ankietowani zakłamują wyniki celem podniesienia własnego ego, niż badania przeprowadzone rzetelnie przez niezależnych naukowców, które wykazują jaka jest średnia na podstawie badań lekarskich. Naprawdę nie rozumiem jakie znaczenie ma średnia długość członka. Może ona mieć nawet 18cm to znajdzie się taki który ma 22cm i taki który ma 12. Można oszukać statystykę ale nie oszukasz rzeczywistości.
Ale dlaczego mówisz, że zakłamują, są badania ankietowe, w których wychodzi, że średni penis ma praktycznie tyle samo co w badaniach przeprowadzanych przez lekarzy.
W Niemczech, badanie Schneidera w szpitalu w Essen, badanie wykonane przez personel medyczny, wykazało średnią długość penisa dla mężczyzn 19-20lat 14,48cm , a dla mężczyzn 40-60lat 14,18.
Parę lat później, w Niemczech Instytut fur Kondom-Beratung, przeprowadził badanie ankietowe na 10 tyś osób, i ono wykazało, że średni niemiecki penis ma 14,6 centymetra, więc to badanie ankietowe bardzo jest zbieżne, z tym przeprowadzonym bezpośrednio przez lekarzy z szpitala uniwersyteckiego w Essen.
Podobnie się mają badania ankietowe dr.Hebrenick , przeprowadzone za pośrednictwem internetu, na które odpowiedziało 1600 mężczyzn, wynik 14,2cm. długości i 12,25 obwodu.
Co innego jakieś proste ankiety zamieszczone na różnych stronach internetowych, one są zupełnie nie obiektywne.
Durex też przeprowadził badanie ankietowe, tam wyszło, że średni penis ma ponad 16cm, ale prawie 10 procent ankietowanych odpowiedziało, że ma penisa ponad 25cm, co jest oczywiście niemożliwe, i to badanie jest nic nie warte.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-07 22:29:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.