jaki podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-29, 14:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

jaki podkład


Szanowna Pani
Proszę o radę w kwestii dobrania odpowiedniego podkładu. Mam 34 lata, cerę lekko przetłuszczającą się w sterefie T, pory nieznacznie widoczne, bez przebarwień i krostek. W kącikach oczu i przy ustach pojawiły się malutkie zmarszczki (ale chyba do ukrycia), natomiast dość widoczna jest bruzda od nosa do ust. Bardzo proszę o poradę jaki podkład zaleciłaby Pani do mojej dojrzałej, ale lekko świecącej się cery. Zaznaczam, że jestem zainteresowana podkładami Diora. H.Rubinstein lub Lancome ( a może inne?)
Dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-03, 09:16   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jaki podkład

Szanowna Pani
Wsrod firm ktore Pani wymienila istnieje spora gama kosmetykow odpowiednich do tego typu cery.
Jezeli zalezy Pani na podkladach przeciwzmarszczkowych ( maja one wlasciwosci wygladzajace i pielegnujace, zwieraja filtry ochronne; kosmetyki te lekko napinaja skore, pokrywaja ja rownomiernie ale nie za duzo, kryjac przy tym drobne biedoskonalosci) Polecam: HR Face Sculptor Make-up i Clarinsa, Fond de Teint Multiregenerant. Te podklady poleca sie zwykle kobietom po 40 , ale moga je z powodzeniem stosowac mlodsze Panie, ktore zauwaza na swojej delikatnej skorze zmarszczki.

Natomiast z podkladow bardziej transparentnych, ktore swietnie wyrownuja koloryt skory bez obciazania jej to polecam: z firmy Lancome, Photogenic zastosowano w nim niebieski pigment dzieki czemu znikaj drobne zaczerwienienia, skladnikom odbijajacym swiatlo, rozswietla karnacje.
Natomiast jesli zalezy Pani na dokladniejszy zakamuflowniu bruzdy to prosze pokryc ja delikatnie, najlepiej przed nalozeniem podkladu jasnym korektorem. Polecam YSL touche eclat (znajdzie go Pani kosmetykach wszechczasow).

Pozdrawiam
Agnieszka Zembrzycka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-27, 14:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
podklad

Jaki poleciłaby Pani podkład do cery tłustej(najlepiej kryjący)?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 09:37   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: podklad

Wyprobuj prosze, podklad Revlona z serii colorstay, (w buteleczce). Cena ok. 65 zl. swietnie sie sprawdza na cerach miesznych, dobrze kryje i wyrownuje rozszerzone pory.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-16, 11:18   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jaki puder

Czesc dziewczyny!
Potrzebuje pudru ktory jest dobry, trwały a ktorego cena nie zwaliłabym nie z nog. Czekam na opinie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-16, 12:17   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jaki puder

nie napisalas czy chodzi Ci o puder sypki czy w kamieniu..w kazdym razie z sypkich polecam luminelle Yves Rocher a z tych w kamieniu niezly jest Max Factora-creme puff,cenowo tez sa przystepne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-16, 13:24   #7
Ptasia
Raczkowanie
 
Avatar Ptasia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 38
Re: jaki puder

Podpisuję się pod powyższym i jeszcze dodam, że bdb. jest były Yardley, czyli Lentheric!
Ptasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-16, 17:04   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jaki puder

No własnie, zapomniałam napisac ze chodzi mi o puder w kamieniu [img]icons/icon7.gif[/img] Dzieki
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 07:38   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jaki puder

Jeśli chodzi o prasowany, to ja polecam ci troszkę droższy Bourjois 79zł , możesz zobaczyć jego opis w KW... pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 12:36   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Jeszcze raz dobieranie podkładu :o)

Cześć dziewczyny, może mi coś doradzicie w sprawie nieszczęsnego dobrania podkładu. Zamierzam się do kupna Translucide L'Oreala - tak przez was zachwalanego. Mam jednak problem z dobraniem odp. kolorku ( a kto nie ma ;o) karnację mam dosyć jasną podkładu muszę szukać w chłodniejszym tonie, mój typ to tzw. LATO - jasna cera, zielone oczy + ciemne włosy (brązowe). Nie bardzo wiem które kolory w/w podkładu są chłodne i będę najbardziej pasować?
Prośba do P. Agnieszki- czy przy takim kolorze karnacji - najodpowiedniejszym różem jest ten bardziej jaśniejszy odcień i do czego dobierać w rzeczywistości kolor różu, jak łączyć go z cieniami.
I jeszcze jedna prośbeńka - czy ktoś mógłby polecić dobry błyszczyk w kolorze czerwonego wina i krem nabłyszczający na powieki.
Ale zasypałam wszystkich pytaniami - z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.
Pa Pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.