Potrzebuję szybkiej porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 10:31   #1
mroowa1991
Raczkowanie
 
Avatar mroowa1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 312

Potrzebuję szybkiej porady


Witam wszystkich Dziś, lub jutro chcę się obciąć, a następnie przyjaciółka, która kształci się na fryzjerkę ma mi robić pasemka, no i teraz zaczynam mieć dylematy.
Dodaję Wam do załączników moje zdjęcie i zdjęcie fryzury jaką chcę. Chodzi mi o to, żeby zostawić moje nadjłuższe włosy (kończą się za łopatkami) a od jakiejś długości (np. ramion) zrobić pierwsze cięcie i później poprawić cieniowanie włosów naokoło głowy (bo miałam je już cieniowane, teraz może tylko trochę bardziej przy tym zaszaleję ). A może ktoś z Was zauważył, że na moim zdjęciu mam na włosach tych "od spodu" czerwone pasemka. No i właśnie marzę o czerwonych pasemkach na całej głowie. Podoba mi się też balejage na głowie dziewczyny z fryzurką, którą chcę mieć, ale nie chce tak szaleć Chcę pasemka jednego koloru i bardzo marzy mi sie ta czerwień, ale ewentualnie przyjmę na włosy jakiś blond.
I na to co powiecie? Będzie mi coś takiego pasować? Do układania wystarczy prostownica? Liczę na szybką poradę i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (47,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (70,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Pozbieram się w sobie
i zacznę wszystko od nowa.
?

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...


Edytowane przez mroowa1991
Czas edycji: 2008-08-18 o 11:06
mroowa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 22:48   #2
sara80
Raczkowanie
 
Avatar sara80
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

Cytat:
Napisane przez mroowa1991 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Dziś, lub jutro chcę się obciąć, a następnie przyjaciółka, która kształci się na fryzjerkę ma mi robić pasemka, no i teraz zaczynam mieć dylematy.
Dodaję Wam do załączników moje zdjęcie i zdjęcie fryzury jaką chcę. Chodzi mi o to, żeby zostawić moje nadjłuższe włosy (kończą się za łopatkami) a od jakiejś długości (np. ramion) zrobić pierwsze cięcie i później poprawić cieniowanie włosów naokoło głowy (bo miałam je już cieniowane, teraz może tylko trochę bardziej przy tym zaszaleję ). A może ktoś z Was zauważył, że na moim zdjęciu mam na włosach tych "od spodu" czerwone pasemka. No i właśnie marzę o czerwonych pasemkach na całej głowie. Podoba mi się też balejage na głowie dziewczyny z fryzurką, którą chcę mieć, ale nie chce tak szaleć Chcę pasemka jednego koloru i bardzo marzy mi sie ta czerwień, ale ewentualnie przyjmę na włosy jakiś blond.
I na to co powiecie? Będzie mi coś takiego pasować? Do układania wystarczy prostownica? Liczę na szybką poradę i pozdrawiam
hej,jak na moje oko to nie będziesz najlepiej wyglądać w czerwonych pasemkach,a w blondzie jak najbardziej,mam podobny typ urody co ty i absolutnie np nie pasują mi ciepłe odcienie farb,czyli jak blond to chłodnawy,jeżeli chodzi o strzyżenie to ta fryzurka EMO na zdjęciu jest bardzo przyjemna.polecam
sara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 06:50   #3
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

Fajna ta fryzurka, sama kiedyś chciałam taką sobie zrobić, tylko bardziej łągodną jej wersję Ale nie zrobiłam jej, bo jak sobie pomyślałam ile będę musiała poświęcić czasu na jej wyprostowanie, to zdecydowałam, że wolę się w to nie pakować Tylko, że moje włosy są z natury bardzo "niegrzeczne", więc stąd moje pytanie: czy Twoje włosy są podatne na prostowanie, układanie i czy wyprostowane włosy pozotają proste przez długi czas? I czy są na przykład zniszczone? Pzdr
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:29   #4
kasiejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

fryzura jest ok, ale musi być perfekcyjnie ostrzyżona, bo inaczej będziesz miała miotłę na głowie. zastanów się nad czerwienią. do Twoich oczu raczej fiolet niż czerwień
kasiejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:51   #5
mroowa1991
Raczkowanie
 
Avatar mroowa1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 312
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

Dzięki za porady dziewczyny Obcięłam się podobnie, bo ciężko byłoby mieć taką samą (piękną) fryzure. Mam mniejsze cieniowanie, myślałam że będzie to jakoś lepiej wyglądać, ale nie jest źle. Jak wyprostuje włosy i trochę je 'nastawie' jest bardzo fajnie. Bo nie wiem jakbym miała je tapirować, żeby tak łądnie odstawały jak na focie
A co do koloru? fiolet może rzeczywiście by pasował mi do oczu, w sumie lubię bardzo chodzić we fiolecie i sam ten kolor lub8ię, ale nie pasowałby do moich brązowych włosów Miałam już kupować farbę 'jesienny blond', ale za małą namową koleżanki kupiłam farbę z Garniera-Mahoń 4.5. Nie wiem czy to był dobry wybór, choć kolor (szczególnie na pani z opakowania) wygląda ślicznie. Wydaje mi się, że do oczu by mi pasowała, ale nie wiem, nie wiem. Zresztą zrobię sobie zaraz na próbę pasemko. I zaświtała mi też w głowie myśl, żeby może wszystkie włosy na ten kolor przefarbować. Tylko nie wyobrażam sobie wizji farbowania odrostów :/ Więc może jednak raczej pozostanę przy pasemkach na całej głowe. Nie wiem co mam zrobić, może mi znów któraś doradzi?
W załączniku daje opakowanie farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2007122407_garnier mahon.jpg (18,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Pozbieram się w sobie
i zacznę wszystko od nowa.
?

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...

mroowa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:00   #6
kasiejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

kolor jest w porządku, choć byłam za fioletem. nie farbuj całości. zrób sobie raczej parę fajnych akcentów
kasiejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:45   #7
sara80
Raczkowanie
 
Avatar sara80
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Potrzebuję szybkiej porady

Cytat:
Napisane przez mroowa1991 Pokaż wiadomość
Dzięki za porady dziewczyny Obcięłam się podobnie, bo ciężko byłoby mieć taką samą (piękną) fryzure. Mam mniejsze cieniowanie, myślałam że będzie to jakoś lepiej wyglądać, ale nie jest źle. Jak wyprostuje włosy i trochę je 'nastawie' jest bardzo fajnie. Bo nie wiem jakbym miała je tapirować, żeby tak łądnie odstawały jak na focie
A co do koloru? fiolet może rzeczywiście by pasował mi do oczu, w sumie lubię bardzo chodzić we fiolecie i sam ten kolor lub8ię, ale nie pasowałby do moich brązowych włosów Miałam już kupować farbę 'jesienny blond', ale za małą namową koleżanki kupiłam farbę z Garniera-Mahoń 4.5. Nie wiem czy to był dobry wybór, choć kolor (szczególnie na pani z opakowania) wygląda ślicznie. Wydaje mi się, że do oczu by mi pasowała, ale nie wiem, nie wiem. Zresztą zrobię sobie zaraz na próbę pasemko. I zaświtała mi też w głowie myśl, żeby może wszystkie włosy na ten kolor przefarbować. Tylko nie wyobrażam sobie wizji farbowania odrostów :/ Więc może jednak raczej pozostanę przy pasemkach na całej głowe. Nie wiem co mam zrobić, może mi znów któraś doradzi?
W załączniku daje opakowanie farby
spoko kolor,ale farby Garniera chyba nie bardzo!!testowałam 3 razy różne i nie jestem zadowolona,przypominają mi Pallette,ale może tobie fajnie wyjdzie
sara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.