Kosmetyczka w podróży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 14:22   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Kosmetyczka w podróży



Przed każdym wyjazdem zastanawiasz się jak spakować wszystkie niezbędne kosmetyki do kosmetyczki? Podpowiadamy ? skorzystaj z produktów w mini opakowaniach, które zmieszczą się do każdej walizki, nawet tej maksymalnie wypchanej.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:10   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Te mini-żele do rąk są super! Jak ktoś ma obsesję czystych rąk (jak ja) to warto mieć taki w torebce. Efekt świeżości jest całkiem całkiem
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:08   #3
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Ja to teraz dorzucam jeszcze taki żel z mikrokapsułkami bionawilżający flosleku. Kiedyś nie doeceniałam takich rzeczy, ale teraz, przy małym dziecku, moje oczy najbardziej potrzebują odpoczynku. Żel jest boski - po podróży, nieprzespanej nocy, po imprezie itp. szybciutko przynosi ulgę. Nie rozstaje się już z nim. I jest na szczęście w małej buteleczce
polutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 06:40   #4
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Maseczka oczyszczająca usuwa zmarszczki mimiczne! Cóż za fantastyczna bzdura...
A co do wód termalnych w sprayu - mam taką zawsze przy sobie podczas lotu, w bagażu podręcznym i NIGDY mi jej nie wyrzucono. A latam na tyle często, by nie wierzyć w szczęśliwy traf... Chyba jednak wystarczy, by pojemność płynu nie przekraczała dozwlonej pojemności, a kosmetyk był w wymaganej przezroczystej saszetce. Przecież miotacza ognia z wody nie zrobię...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:56   #5
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Ja radzę się trzymać z daleka od chusteczek do demakijażu, szczególnie jeśli ma się jakiekolwiek kłopoty z cerą. A w szczególności chusteczki cleanic - jedno użycie i twarz "do wymiany". Niestety mądra Polka po szkodzie i dopiero potem wyczytałam na wizażu co one potrafią. Lepiej zabrać mini wersję swojego ulubionego płynu czy czego tam używacie. I najważniejsze to nie brać na wakacje czegoś, czego nigdy się nie używało.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:18   #6
r u r k a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Wszystko to się wydaje praktyczne, ale tak naprawdę te kosmetyki w małych opakowaniach nie są warte swojej ceny. Przykładowo, wymieniona pianka, w wersji mini ok 4 zł, a pełnowymiarowa (150ml) 9 zł. Już lepiej kupić pełnowymiarowy źel pod prysznic i myć nim ciało i twarz i w razie potrzeby też ręce jak mydłem. A jak ktoś ma wrażliwą cerę, to zamiast żelu płyn do higieny intymnej, bo jest delikatniejszy. Bez maseczki można się obyć, nie przesadzaj my (zawsze można użyć naturalnego błotka )... Według mnie przydatne jest coś do mycia i chusteczki nawilżane dla dzieci, bo zastąpią i mydło, i coś do demakijażu i do higieny intymnej.
r u r k a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:07   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyczka w podróży

przez cały rok z uporem maniaka zbieram małe słoiczki, buteleczki etc etc a na wyjazd zabieram po prostu odlewki pełnowymiarowych kosmetyków
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 20:35   #8
franki_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyczka w podróży

W domu mam mało kosmetyków ale zawsze na wyjeżdzie brakuje mi mnóstwo rzeczy. Wiec swoje zapasy w kosmetykach robie tuz przed wyjazdem. Mam pół plecaka kosmetyków. Od kremików po perfumy
franki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:56   #9
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Kosmetyczka w podróży

jakbym chciała to wszystko spakować do kosmetyczki to nie wiem jakich rozmiarów by musiała być ta kosmetyczka.... albo jeśli już koniecznie chciałabym to wsadzić w moją to nie wiem czy bym ją zapięła ....
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:43   #10
baash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyczka w podróży

O ile mi wiadomo, większość kosmetyków z bagażu podręcznego zostałaby skonfiskowana w czasie odprawy...
baash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 01:27   #11
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Cytat:
Napisane przez baash Pokaż wiadomość
O ile mi wiadomo, większość kosmetyków z bagażu podręcznego zostałaby skonfiskowana w czasie odprawy...
Nie, to nie tak. Są przepisy regulujące co wolno Ci wziąć ze sobą na pokład , a co nie, dotyczy to także kosmetyków. Wystraczy tego przestrzegać.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 09:48   #12
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyczka w podróży

dokładnie tak, np. wszelkie płyny do 50 ml są dozwolone, a chusteczki nawilżają też można wnieść na pokład
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:41   #13
mandat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczka w podróży

czy zestaw takich miniproduktów starczy mi na dwutygodniowe wakacje? powinnam kupić po kilka sztuk każdego produktu czy jedna lub dwie sztuki wystarczą? Czy to się opłaca? (bo te miniprodukty są w takiej samej, a czasem nawet wyższej cenie niż ich treadycyjne odpowiedniki) pozdrawiam czekam na odpowiedz
mandat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:21   #14
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Niestety z reguy jest tak, że opłaca się kupować jak największe pojemności. Te małe często w przeliczeniu na litr wychodzą drożej. Ale w podróży są wygodniejsze. Czy starczy Ci na 2tygodniowy wyjazd- to już zalezy od Ciebie. Przykładowo dla mnie miniaturowy płyn miceralny jest wystarczający na wyjazd, ale już balsam do ciała nie.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:07   #15
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Ja zwasze biorę ze sobą day two styler osmo. Bo nigdy nie wiadomo jak podóż przebiegnie i kiedy będzie dostęp do wody A to cudo sprawia że włoski sa pachnące , odświezone i gotowe do ułożenia i to wszyściutko bez grama wody
arpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 00:57   #16
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Cytat:
Napisane przez arpka Pokaż wiadomość
Ja zwasze biorę ze sobą day two styler osmo. Bo nigdy nie wiadomo jak podóż przebiegnie i kiedy będzie dostęp do wody A to cudo sprawia że włoski sa pachnące , odświezone i gotowe do ułożenia i to wszyściutko bez grama wody
Mi się żaden z testowanych dotychczas suchych szamponów nie sprawdził...
Może powinnam spróbować osmo? Bo taki szapmon do użycia bez wody jest rzeczywiście rewelacyjnym wynalazkiem na wakacje, nie tylko na czas podróży, ale też na "outdoorowe przygody". Mozna dostac osmo w polskich sklepach, czy tylko w necie?
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:30   #17
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyczka w podróży

Cytat:
Napisane przez arpka Pokaż wiadomość
Ja zwasze biorę ze sobą day two styler osmo. Bo nigdy nie wiadomo jak podóż przebiegnie i kiedy będzie dostęp do wody A to cudo sprawia że włoski sa pachnące , odświezone i gotowe do ułożenia i to wszyściutko bez grama wody
Mnie włosy tłuszczą się bardzo szybko i muszę je myć codziennie. Ten "suchy szampon" z osmo jest bardzo dobry i w ekstremalnych sytuacjach sprawdza sie doskonale. Oczywiście nie zastąpi normalnego mycia włosów, ale tak, jak mówię - w ekstremalnych sytuacjach ratuje look włosków.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:12   #18
zosienka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyczka w podróży

ja ze soba na 12 dni biore:
zel pod prysznic(,szampon(mini wersja syoss),odzywka
balsam,krem do twarzy,pomadka
mydelko do tarzy(dobre do higieny intymnej bo bardzo delikatne),tonik(male opakowanie)
krem z filtrem
malowidla(puder matujacy, korektor,tusz do rzes,rozswietlacz) plyn do demakijazu
zmywacz,lakier

dodatkowo biore doslownie minimini jedwab(wlosy moga byc wysuszone) mini masc na zajady, i jakas mala ilosc czegos na pryszcze,paste do zebow, perfumy, chusteczki nawilzane
zosienka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.