L'oreal ! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 16:03   #211
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
to nie są maty są lekko połyskujące, ale nie perłowe
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
To prawda, one nie sa ani matowe, ani perlowe, to cos po srodku

Dziekuję


O NIE! A już myślałam, że maty, to odpuściłabym sobie A teraz mnie kuszą
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:42   #212
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10161302]Dziekuję


O NIE! A już myślałam, że maty, to odpuściłabym sobie A teraz mnie kuszą [/quote]

kochana capuccino - swieta ida, trzeba zaszalec
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 21:17   #213
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: L'oreal !

Witam Czy ktoś używał może pudru ( nie podkładu) infallible? Chodzi mi najbardziej o to czy nie zapycha i jak kryje bo mam niestety mam cere problemowąbu
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 21:49   #214
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Witam Czy ktoś używał może pudru ( nie podkładu) infallible? Chodzi mi najbardziej o to czy nie zapycha i jak kryje bo mam niestety mam cere problemowąbu
Ja miałam dwa opakowania.
Wrażenia tak skrajne że zupełnie nie wiem jak to wogóle możliwe.
Nie wiem czy potrzeby mojej cery tak bardzo uległy zmianie ale za pierwszym razem nie dałam rady go zużyć do końa, tłusta, lepiąca maź, skóra się pod nim niemal pociła, nieoddychała i wyglądała jak w masce, koszmar.

Drugie opakowanie dostałam
Z musu użyłam raz i zakochałam się pięknie stapiający się z cerą kremowy podkład, otulający cerę, wygładzający, rozpromieniający skórę.
Dobrze krył i nie zapychał.

Nie wiem, być może miałam produkt przeznaczony na eksport do różnych regionów świata
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 15:22   #215
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: L'oreal !

tłusta, lepiąca maź? kremowy podkład? Sorry, może źle zrozumiałam, ale z tych słów rozumiem jakbyś mówiła o podkładzie? A mi chodzi o puder w kamieniu infallible... szkoda, że nie ma go na kwc. Może ktoś miał z nym styczność i opisze swoje wrażenia? Ja sie borykam niestety z pryszczami i szukam czegoś co mi nie pogorszy skory i moze jakos sprawi zeby byly choć troche mniej widoczne chlip chlip.
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:39   #216
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
tłusta, lepiąca maź? kremowy podkład? Sorry, może źle zrozumiałam, ale z tych słów rozumiem jakbyś mówiła o podkładzie? A mi chodzi o puder w kamieniu infallible... szkoda, że nie ma go na kwc. Może ktoś miał z nym styczność i opisze swoje wrażenia? Ja sie borykam niestety z pryszczami i szukam czegoś co mi nie pogorszy skory i moze jakos sprawi zeby byly choć troche mniej widoczne chlip chlip.
Ja mialam tylko podklad z tej serii, wspominam go jak najgorzej...
Natomiast puder w kamieniu mam z serii True Match - jest swietny!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 18:02   #217
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
kochana capuccino - swieta ida, trzeba zaszalec
I zaszalałam Kupiłam 2 zestawy cieni, był ten zestaw z cieniem do brwi tez, ale wzięłam inne.. Jakis podpisany "Azur blonde" - z ślicznym brzoskwiniowym rózem i zestaw do brązowych oczu (chociaz mam niebieskie ) - taki złoto-beżowy Tym drugim narazie się nie maziałam jezcze (chora jestem), ale tym pierwszym jestem zachwycona W przyszłym tyg wkleje fotki, to kogoś pokuszę
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 22:04   #218
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10229003]I zaszalałam Kupiłam 2 zestawy cieni, był ten zestaw z cieniem do brwi tez, ale wzięłam inne.. Jakis podpisany "Azur blonde" - z ślicznym brzoskwiniowym rózem i zestaw do brązowych oczu (chociaz mam niebieskie ) - taki złoto-beżowy Tym drugim narazie się nie maziałam jezcze (chora jestem), ale tym pierwszym jestem zachwycona W przyszłym tyg wkleje fotki, to kogoś pokuszę[/quote]

No to gratuluje nabytkow
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:09   #219
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: L'oreal !

A co sadzicie o rozach do policzkow l'oreala?? Chodzi mi o blush Delicieux. Czy sa gdzies na sieci odcieni, bo na oficjalnej stronce nie moge znalesc... Czy te roze sa mocno blyszczace??
Z gory dziekuje za odpowiedz
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:01   #220
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: L'oreal !

bardzo lubię te róże, ale zdecydowanie wymagają poprawek w ciągu dnia - wytrzymują jakieś 3 godziny
są lekko rozświetlające
sprawdź odcienie na stronie amerykańskiej lub francuskiej, polska strona jest niestety do
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:20   #221
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
bardzo lubię te róże, ale zdecydowanie wymagają poprawek w ciągu dnia - wytrzymują jakieś 3 godziny
są lekko rozświetlające
sprawdź odcienie na stronie amerykańskiej lub francuskiej, polska strona jest niestety do
Hmm... Szkoda, ze maja slaba trwalosc... :/ Moim ulubiencem jest/byl roz ze smashboxa ale zmienili opakowanie i przy okazji odcienie... Jakosc mozliwe ze tez... No i teraz szukam.
Dziekuje w kazdym badz razie i ide poogladac te odcienie
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 21:02   #222
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Hmm... Szkoda, ze maja slaba trwalosc... :/ Moim ulubiencem jest/byl roz ze smashboxa ale zmienili opakowanie i przy okazji odcienie... Jakosc mozliwe ze tez... No i teraz szukam.
Dziekuje w kazdym badz razie i ide poogladac te odcienie
Nie wiem czy to nie zależy od koloru tych różów i od rodzaju nakładania. Miałam 3 kolory - pink marshmallow, rosewood i jakiś brzoskwiniowy (nietrafiony, dawno się go pozbyłam i nie pamiętam). Najmniej trwały jest PM, najbardziej właśnie rosewood. Przy czym rosewood nałożony pędzlem ma umiarkowaną trwałość (ok 3-4 godziny), natomiast w pewnym momencie zaczęłam go nakładać palcami, lekko wcierając w skórę. I nałożony w ten sposób znacznie zwiększa swoją trwałość (spokojnie wytrzymuje ok. 6-7 h).
Ale już ten sam zabieg zastosowany na PM nie działa tak dobrze...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 07:52   #223
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: L'oreal !

używała któraś z was l'oreala mineralnego, ale bezbarwnego, matującego? Widziałam coś takiego w niemieckim rossmanie i się zastanawiam, czy nie kupić. Kusi 25% obniżki na kolorówkę. Z drugiej strony szkoda mi w ciemno wywalić kasę, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii o nim
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:32   #224
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: L'oreal !

Jest osobny wątek o minerałach L'Oreala - zajrzy tam
puder matujący jest dostępny w PL od miesiąca, może dwóch - pewnie dlatego tak mało opinii
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:35   #225
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Jest osobny wątek o minerałach L'Oreala - zajrzy tam
puder matujący jest dostępny w PL od miesiąca, może dwóch - pewnie dlatego tak mało opinii
dzięki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:58   #226
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
A co sadzicie o rozach do policzkow l'oreala?? Chodzi mi o blush Delicieux. Czy sa gdzies na sieci odcieni, bo na oficjalnej stronce nie moge znalesc... Czy te roze sa mocno blyszczace??
Z gory dziekuje za odpowiedz
Ja darze ten roz ogromnym sentymentem, bo byl to moj pierwszy. Mialam go ponad rok, odcien spicy brown, reczywiscie wymagal poprawek, ale u mnie po jakichs 4-5 godzinach. Slicznie pacghnial, latwo sie nakladal, ladnie rozswietlal buzie, moim zdaniem nie byl mocno blyszczacy. Ale odkad wyprobowalam slawetne roze Bourjois zrezygnowalam z blush delicieux. Taka wredota ze mnie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:00   #227
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to nie zależy od koloru tych różów i od rodzaju nakładania. Miałam 3 kolory - pink marshmallow, rosewood i jakiś brzoskwiniowy (nietrafiony, dawno się go pozbyłam i nie pamiętam). Najmniej trwały jest PM, najbardziej właśnie rosewood. Przy czym rosewood nałożony pędzlem ma umiarkowaną trwałość (ok 3-4 godziny), natomiast w pewnym momencie zaczęłam go nakładać palcami, lekko wcierając w skórę. I nałożony w ten sposób znacznie zwiększa swoją trwałość (spokojnie wytrzymuje ok. 6-7 h).
Ale już ten sam zabieg zastosowany na PM nie działa tak dobrze...
Hmm... No nic, jutro wybieram sie na zakupy i zobaczymy cos ie z tego urodzi... Dziekuje za pomoc
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:15   #228
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: L'oreal !

hej,jestem nowa na tym wątku.chcialam napisac ze z l'oreala bardzo lubie kosmetyki do wlosow ale z tej profesjonalnej linii.z kolorowki podoba mi sie najbardziej tusz teleskopic i lash architekt.calkiem dobry byl podklad infallible (nie wiem czy tak sie pisze ?),za to nie lubie tych nowych blyszczykow bo caly brokat zostaje gdzy zjem blyszczyk.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:44   #229
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hej,jestem nowa na tym wątku.chcialam napisac ze z l'oreala bardzo lubie kosmetyki do wlosow ale z tej profesjonalnej linii.z kolorowki podoba mi sie najbardziej tusz teleskopic i lash architekt.calkiem dobry byl podklad infallible (nie wiem czy tak sie pisze ?),za to nie lubie tych nowych blyszczykow bo caly brokat zostaje gdzy zjem blyszczyk.
witaj

ja z architecta i telescopica jestem bardzo zadowolona, ale...
niedawno kupilam architecta we francji i okazal sie strasnym bublem...
Fakt, kupilam go we francuskim carrefourze, ale byl zafoliowany...
Wczoraj otwieram, a tam jeden wielki lepiuch, cos okropnego.

Teraz kusi mnie, aby wyprobowac tego nowego collosala, choc architecta i efektu jaki daje na moich rzesach chyba nic nie pobije.

A co do blyszczykow: to moze wyprobuj wersje JUICE bez brokatu?
Ja brokatu tez niecierpie, dlatego wybieram tylko wersje BEZ
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 13:58   #230
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Jak obiecywałam, wklejam zdjęcie cieni.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 17:06   #231
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10426403]Jak obiecywałam, wklejam zdjęcie cieni. [/quote]

Mam z tej serii cienie polecane przez Eve Longorie, urzekły mnie ładnymi pastelowymi barwami, ale niestety z trwałością i efektem ostatecznym na powiece jest kiepsko. Cienie nie są tak ładne po użyciu jak w pudełeczku, ale to tylko moje zdanie, mam nadzieje, że Tobie będą się sprawować lepiej

Za to tusz lash architect uwielbiam, daje niesamowity efekt na moich rzęsach.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:06   #232
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mam z tej serii cienie polecane przez Eve Longorie, urzekły mnie ładnymi pastelowymi barwami, ale niestety z trwałością i efektem ostatecznym na powiece jest kiepsko. Cienie nie są tak ładne po użyciu jak w pudełeczku, ale to tylko moje zdanie, mam nadzieje, że Tobie będą się sprawować lepiej

Za to tusz lash architect uwielbiam, daje niesamowity efekt na moich rzęsach.

Ja miałam już parę innych zestawów (3 sobie zostawiłam a 2 sprzedałam bo nie podobałam się sobie w nich). Są strasznie wydajne. Ja swoimi się znudziłam (spodobał mi się mniej perłowy efekt) i sprzedałam. Przed Świętami znalazłam najpierw te "Azur blonde" (zachwycił mnie ten brzoskwiniowo-różowy) i kupiłam. Nie zamierzałam kupować więcej, gdyż mam parę zestawów z Clinique, ale w świątecznym szale za parę dni nabyłam te troszkę brokatowe (a niech będą na jakieś wyjścia). Przyznam, że gdy pierwszy raz (teraz miałam same Clinique)pomalowałam sie L'orealem, wydały mi się strasznie twarde...Spojrzałam nawet na datę ważności Clinique są bardzo mięciutkie, dlatego nagle przerzucić mi się na L'oreala było dziwnym doznaniem Tak samo było, kiedy używając L'oreala, kupiłam sobie pierwsze Clinique- moja reakcja "ale to miękkie!"
Przyznam, że te Azur bardzo mi się podobają na powiece i wydały mi się trwalsze, a te z orientalnej serii nie podchodzą mi az tak bardzo i troszkę zaluję wydanej kasy (chyba przez ten brokat)

PS. Azur Blonde jakoś nawet nie są tak typowo perłowe, jak wiekszośc tych zestawów Trio Pro Star Secret (chyba dlatego mi się tak spodobały )

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2009-01-10 o 18:08
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:23   #233
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: L'oreal !

Capuccino zestawy które wybrałaś kolorystycznie do mnie nie pasują, ale cienie wyglądają na ładne. Szkoda, że te brokatowe Ci nie podpasowały, bo są ciekawe. Tez zauważyłam, że te cienie są dość twarde i moja paleta na powiece mało wyraźna. Szkoda trochę wydanych pieniędzy, ale mówi się trudno.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 21:47   #234
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10429452]Ja miałam już parę innych zestawów (3 sobie zostawiłam a 2 sprzedałam bo nie podobałam się sobie w nich). Są strasznie wydajne. Ja swoimi się znudziłam (spodobał mi się mniej perłowy efekt) i sprzedałam. Przed Świętami znalazłam najpierw te "Azur blonde" (zachwycił mnie ten brzoskwiniowo-różowy) i kupiłam. Nie zamierzałam kupować więcej, gdyż mam parę zestawów z Clinique, ale w świątecznym szale za parę dni nabyłam te troszkę brokatowe (a niech będą na jakieś wyjścia). Przyznam, że gdy pierwszy raz (teraz miałam same Clinique)pomalowałam sie L'orealem, wydały mi się strasznie twarde...Spojrzałam nawet na datę ważności Clinique są bardzo mięciutkie, dlatego nagle przerzucić mi się na L'oreala było dziwnym doznaniem Tak samo było, kiedy używając L'oreala, kupiłam sobie pierwsze Clinique- moja reakcja "ale to miękkie!"
Przyznam, że te Azur bardzo mi się podobają na powiece i wydały mi się trwalsze, a te z orientalnej serii nie podchodzą mi az tak bardzo i troszkę zaluję wydanej kasy (chyba przez ten brokat)

PS. Azur Blonde jakoś nawet nie są tak typowo perłowe, jak wiekszośc tych zestawów Trio Pro Star Secret (chyba dlatego mi się tak spodobały )[/quote]

Bardzo ladne te zestawy, nieco bardziej podoba mi sie ten dolny, bo jest zdaje sie bardziej matowy, ale oba pasuja do mnie, jestem brunetka. Ja mam z tej serii cienie sygnowane przez A.Rai, sliczne kolory, wczesniej wklejalam zdjecie, bardzo je lubie, sa mega wydajne, ale niestety na mojej powiece troszke za szybko znikaja, mimo, ze uzywam bazy. Ale i tak je lubie, bo z zadnej innej firmy nie znalazlam tak cudownego zestawu kolorystycznego

Mialam kiedys jeszcze niebieskie, ale wymienilam sie na targowisku.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 23:32   #235
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Capuccino zestawy które wybrałaś kolorystycznie do mnie nie pasują, ale cienie wyglądają na ładne. Szkoda, że te brokatowe Ci nie podpasowały, bo są ciekawe. Tez zauważyłam, że te cienie są dość twarde i moja paleta na powiece mało wyraźna. Szkoda trochę wydanych pieniędzy, ale mówi się trudno.
Ja bardziej W sklepie (chyba przez te światła) nie wyglądały aż na tak brokatowe... Nawet kiedy pomalowałam się nimi w dzień nie było tego widać, ale podeszłam pozniej pod światlo halogenowe a tam powieka cała w brokacie U mnie trzymają się przyzwoicie (nie tak jak Clinique, ale nadal przyzwoicie, bo bywały takie, co po godzinie czy 2 sie rolowały- i to nie byly niskopółkowce, tylko też średnio.)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Bardzo ladne te zestawy, nieco bardziej podoba mi sie ten dolny, bo jest zdaje sie bardziej matowy, ale oba pasuja do mnie, jestem brunetka. Ja mam z tej serii cienie sygnowane przez A.Rai, sliczne kolory, wczesniej wklejalam zdjecie, bardzo je lubie, sa mega wydajne, ale niestety na mojej powiece troszke za szybko znikaja, mimo, ze uzywam bazy. Ale i tak je lubie, bo z zadnej innej firmy nie znalazlam tak cudownego zestawu kolorystycznego

Mialam kiedys jeszcze niebieskie, ale wymienilam sie na targowisku.
Tak, ten dolny jest znacznie mniej. W nim ta rozo-brzoskwinia jest opalizująca, a ten ciemny jest taki satynowy, ale bliżej mu do matu (bynajmniej u mnie). Podejrzewam, że te ktore masz oddałam siostrze (czy tam była oliwka? jako 3-ka?). Niebieskie też miałam (bodajze bialy turkus i taki granat?), ale pomalowalam sie nimi raz i odrazu zmyłam- czułam sie jak dziewucha z remizy Poleciały na allegro. Nie pasują mi niebieskości Kiedy byłam jeszcze małolatą- tak 13-14 lat, malowałam się zawsze niebieskimi cieniami w wakacje Teraz jakoś uwielbiam głownie brązy i beże. Dobrze, że mi nie zostało

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2009-01-10 o 23:34
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:48   #236
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10434301]Ja bardziej W sklepie (chyba przez te światła) nie wyglądały aż na tak brokatowe... Nawet kiedy pomalowałam się nimi w dzień nie było tego widać, ale podeszłam pozniej pod światlo halogenowe a tam powieka cała w brokacie U mnie trzymają się przyzwoicie (nie tak jak Clinique, ale nadal przyzwoicie, bo bywały takie, co po godzinie czy 2 sie rolowały- i to nie byly niskopółkowce, tylko też średnio.)



Tak, ten dolny jest znacznie mniej. W nim ta rozo-brzoskwinia jest opalizująca, a ten ciemny jest taki satynowy, ale bliżej mu do matu (bynajmniej u mnie). Podejrzewam, że te ktore masz oddałam siostrze (czy tam była oliwka? jako 3-ka?). Niebieskie też miałam (bodajze bialy turkus i taki granat?), ale pomalowalam sie nimi raz i odrazu zmyłam- czułam sie jak dziewucha z remizy Poleciały na allegro. Nie pasują mi niebieskości Kiedy byłam jeszcze małolatą- tak 13-14 lat, malowałam się zawsze niebieskimi cieniami w wakacje Teraz jakoś uwielbiam głownie brązy i beże. Dobrze, że mi nie zostało [/quote]

Taak, to byly te niebieskie Fatalne jak dla mnie. A jestem brunetka, wiec powinny teoretycznie pasowac... Probowalam dawac mniej, ale wtedy sie paskudnie rozmdlaly na powiece, w ogole jakies nietrwale byly.

A w tych co mam teraz 3 odcien to wlasnie oliwka Sliczny zestawik
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:17   #237
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Taak, to byly te niebieskie Fatalne jak dla mnie. A jestem brunetka, wiec powinny teoretycznie pasowac... Probowalam dawac mniej, ale wtedy sie paskudnie rozmdlaly na powiece, w ogole jakies nietrwale byly.

A w tych co mam teraz 3 odcien to wlasnie oliwka Sliczny zestawik
Ja szatynką z jasną cerą i niebieskimi oczami i też nie pasowały Ogólnie ten kolor gasi tęczówkę słyszałam, więc nie wiem dlaczego polecają niebieski kolor do niebieskich oczu... Miałam kiedyś taki cień w kremie z Avonu (seria Beyond Colour czy jakos tak) i tam był taki odcien Tiger Eye (jak pamiętam) i przy nim miałam takie piękne niebieskie oczy Pieknie wydobywał kolorek, ah! Taki mały OT, ale zawsze będę go pamiętać
Oliwkowego koloru nienawidzę (chociaz u mnie na powiece nie widac bylo, ze to oliwka, tylko cos ciemnego), dlatego oddalałam siostrze, ktora oczywiscie była zadowolona (jej ulubiony kolor).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:34   #238
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10440933]Ja szatynką z jasną cerą i niebieskimi oczami i też nie pasowały Ogólnie ten kolor gasi tęczówkę słyszałam, więc nie wiem dlaczego polecają niebieski kolor do niebieskich oczu... Miałam kiedyś taki cień w kremie z Avonu (seria Beyond Colour czy jakos tak) i tam był taki odcien Tiger Eye (jak pamiętam) i przy nim miałam takie piękne niebieskie oczy Pieknie wydobywał kolorek, ah! Taki mały OT, ale zawsze będę go pamiętać
Oliwkowego koloru nienawidzę (chociaz u mnie na powiece nie widac bylo, ze to oliwka, tylko cos ciemnego), dlatego oddalałam siostrze, ktora oczywiscie była zadowolona (jej ulubiony kolor).[/quote]

Wiesz, to wlasnie tak jest, ze niebieski niebieskiemu nierowny, ale te nebieskie z l'oreala to nie wiem komu mialyby pasowac. Ja tych oliwek zbyt czesto nie uzywam, ale zwykle stosuje delikatnie na dzien i mi odpowiadaja w 100%
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:38   #239
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: L'oreal !

Witam
Miałam kiedyś cień Color Appeal chyba seria platinium??. bardzo łady kolorek ale nie trwały, po 4 godzinach już zrolowany! srebrny.
teraz chwiałabym sprawdzić Loreal HIP, ktoś może już miał?
Szampony zaś są całkiem zwykłe, wrażenia nie robią.
Seria "mineralna" jest nie mineralna. Strasznie ograniczona kolorystycznie.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:53   #240
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: L'oreal !

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Witam
Miałam kiedyś cień Color Appeal chyba seria platinium??. bardzo łady kolorek ale nie trwały, po 4 godzinach już zrolowany! srebrny.
teraz chwiałabym sprawdzić Loreal HIP, ktoś może już miał?
Szampony zaś są całkiem zwykłe, wrażenia nie robią.
Seria "mineralna" jest nie mineralna. Strasznie ograniczona kolorystycznie.
Dlaczego niemineralna?
Ja tych cieni nie mialam, wiec nie moge pomoc...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-06 11:21:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.