Rossmann - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 17:53   #661
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: rossmann

cala seria hippa ma ten znaczek nie wiem jak z zelem z pompką i chusteczkami
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:56   #662
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Zaszłam po pracy do rossmanna i kupiłam:
- szampon Babydream ze znaczkiem Oko testu
- chusteczki samoopalające
- maseczkę oczyszczającą Synergen - to nowość jeśli sie nie mylę

Vegusia, jeśli dalej jestes zainteresowana ta pianką z ogórkiem to widziałam dzisiaj taką małą 25 ml za 2 czy 3 zł z groszami. Spokojnie można wypróbować.

Wsytawili juz wszystkie filtry i mleczka po opalaniu, również dla skóry wrazliwej.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:30   #663
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

no to mnie oświeciłyście z tą serią selection, dziękuję. Dziś byłam w Rossmanie, ale jej nie widziałam, choć pewnie nie zauważyłam


[QUOTE=yugoslavia;12091788]


Vegusia, jeśli dalej jestes zainteresowana ta pianką z ogórkiem to widziałam dzisiaj taką małą 25 ml za 2 czy 3 zł z groszami. Spokojnie można wypróbować.[/QUOTE

Naprawdę cenna informacja! Muszę tylko sprawdzić, czy u mnie mają akurat miniaturkę tej pianki, a wtedy na pewno się skuszę. Na razie mam jeszcze pół Lirene. Dziękuję serdecznie

P.S. Czemu ja na tym forum tylko ciągle dziękuje..?
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:41   #664
jak to
Przyczajenie
 
Avatar jak to
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: rossmann

witam.z zaciekawieniem czytam ten temat bo pracuje w rossmannie i nie wiedzialam ze u nas takie ciekawe rzeczy sie znajduja, ktore są produktem jakby nie patrzec dla dzieci a widze ze jakas mama musiala kiedys wyprobowac je dla siebie.

Edytowane przez jak to
Czas edycji: 2009-04-29 o 20:45
jak to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:50   #665
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A co oznacza ten znaczek Oko? Byłam dzisiaj w Rossmanie i widziałam, że jeden z kremów Rival miał taki znaczek, nie pamiętam nazwy kremu...chybu coś Energy....

Oprócz tego kupiłam pomadkę Alterra (były 2 ostatnie), maseczkę peel-off. Dzisiaj wypróbuję.
```````````
Znalazłam takie informacje:
Często lub można nawet śmiało stwierdzić, że bardzo często najlepsze oceny w testach (w rubryce z kosmetykami konwencjonalnymi) uzyskują produkty tanich marek własnych dużych sieci sklepowych, np: Aldi, Plus, Rossmann.
Wniosek, jaki łatwo się nasuwa po przeanalizowaniu choćby paru testów, jest taki, że w hasła reklamowe i uśmiechnięte buzie z reklam nie należy ślepo wierzyć.
(http://www.lavera.com.pl/s263-lavera....kosmetyki.htm)

A tu link do magazynu: http://www.oekotest.de/. Niestety strona w języku niemieckim, więc nie poczytam sobie:/.
Z tego, co przeczytałam to Oko to niezależny magazyn badający różne produkty, na etykiecie Oko powinna widnieć ocena produktu, nigdy nie zwracałam na to uwagi, do tej pory myślałam, że jak jest znaczek to znaczy, że produkt jest dobry:0.
Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Żel do mycia Babydream ma znaczek OKO test - sehr gut, przed sekundą sprawdziłem.
Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Oliwka Hipp też ma ten znaczek (sehr gut). Wprawdzie nie jest to rossmannowski kosmetyk, ale można go kupić w tej drogerii.
Hej
Nie wiem moze to tylko ja przejmuje sie tym znaczkiem chodź przyznaje z reka na sercu nie jestem w stanie dobrze przetłumaczyc oryginalnej strony Oko test, takie najprostsze info jakie znalazlam
Öko-test” to niezależny magazyn konsumencki, który publikuje na swoich łamach wyniki 10-12 testów produktów i usług dotyczących różnych dziedzin życia. Testy wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i w wyspecjalizowanych laboratoriach. Ryzyko błędu jest zatem minimalne.
„Naprawdę dobrze żyć” – brzmi motto magazynu „Öko-Test”.
Ze strony: http://www.bezcen.com/
Troszke tez czytałam na innych forach, watkach, stronkach to po prostu jeden z kolejnych atestów wykonywanych przez niemieckie stowarzyszenie, ale nie tylko dla kosmetyków ale i dla zywnosci, srodków czystosci, czyli wszystko z czego korzystamy, a co moze miec zdrowszy skład i mniej chemii w sobie, niz inny sasiadujacy produkt. Przemawia do mnie wizja ciaglego faszerowania nas chemia i zanieczyszczeniami wiec skoro moge wybrac kosmetyki, które maja jej mniej a poza tym sa w dobrej cenie i jakosci czemu nie
To nie jest tak ze to rossmann ma tylko oko test oni testuja wiele firm, najlepiej w ich oczach w roku 2008 wypadła Lavera, potem Weleda... Rossmann jest na 10 miejscu, a Body Shop np 5 oczek nizej,najnizej Clarins...to juz kazdemu zostawiam do oceny, czy jest to dla niego istotne czy nie

A wracajac do tematu co mnie denerwuje, to ze widzialam wyniki tych testów na ich stronie i bardzo duzo kosmetyków rossmana ma wysoka ocene -sehr gut, czy gut ale (juz o tym pisałam kilka stron wczesniej), gdy zaglada sie na oferte niemieckiego rossmana to te kosmetyki maja nalepki a u nas nie np kremy do rąk i balsamy Isana Med....pytalam pania w sklepie o co chodzi, ale nie umiala mi odpowiedziec.....ktos mowił ze to moza zmiana opakowań i ze w niemczech inne, ale co z tego skoro naklejke mozna nakleic na nowe(niemieckie) i stare(polskie)opakowanie. ..
Taka mam zagłostkę......
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:42   #666
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Ja dziś kupiłam szampon/ żel do mycia malinowy Liliputz, jutro będę testować na włosach. Póki co, tak na węch, pachnie baardzo fajnie- jak syrop malinowy
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:56   #667
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam szampon/ żel do mycia malinowy Liliputz, jutro będę testować na włosach. Póki co, tak na węch, pachnie baardzo fajnie- jak syrop malinowy
ja kończę już swoją buteleczke jestem zadowolona, plącze troche włoski ale jest na to pewne rozwiązanie - spray Lilliputz ogólnie to przyjemny żelik, zabieram go zawsze ze sobą na saunę, dzięki temu w jednym opakowaniu mam żel i szampon
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 22:55   #668
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

może jest inny skład? Pamiętam, że gdzieś na forum czytałam o wodzie różanej z Rossmana, której skład w polskich Rossmanach różnił się od tego w niemieckich.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 23:00   #669
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość

Wsytawili juz wszystkie filtry i mleczka po opalaniu, również dla skóry wrazliwej.
Dobrze wiedzieć Zamierzam kupić kilka filtrów na lato.

Moja kolekcja kosmetyków rossmanowskich niebezpiecznie się powiększa
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:01   #670
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Wybrópowałam wczoraj maseczkę oczyszczającą. Boże, ale śmierdzi
Poza tym jest wydajna, nie zasycha i łatwo zmyć. Skóra jest rozjaśniona i oczyszczona. Zobaczymy jak na dłuższą metę będzie się sprawowała.

Benek23, u mnie podobnie, przybywa i przybywa, a w planach mam juz peeling kremowy z ogórem i maseczke energetyczną+żel oczyszczający Pary Time z Synergena
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:37   #671
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Jestem właśnie po tej oczyszczającej maseczce Synegren...
Okropność za 1,39zł...
Alkohol, alkohol, alkohol!
Śmierdzi, śmierdzi i podrażnia .
Strasznie piecze - po zmyciu wydaje mi się, że miejsca gdzie piekło najbardziej są sine... już leczę się kremem nagietkowym z cynkiem .

Drugą saszetkę już wyrzuciłem...
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:42
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 17:58   #672
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

A ja polecam maseczkę peel off. Świetnie oczyszcza, a przy tym wcale nie jest drażniąca.

A czy któraś z Was miała ten krem: Rossmann, Rival de Loop, Beauty Energy Seidenschimmer Creme (Rozświetlający krem do twarzy)?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:51   #673
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: rossmann

ja dzięki Wam kupiłam żel do mycia twarzy z ogórkiem i ginko jestem bardzo bardzo zadowolona
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:11   #674
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość

Mały off top Ineso bardzo podoba mi się Twoj avatar, nawet się zastanawiałam czy to Ty jestes na tym obrazku?? z chęcią bym sie oddala w rece jakiegos rysownika, zeby stworzyl moj mangowy avatar, ale chyba nie bylby tak sliczny
ja to chyba mam skleroze, bo ciagle musze edytowac..........ech
Dziękuję Tak sobie lubię wyszukiwać w sieci obrazki mangowe lub a'la mangowe, które troszkę mnie przypominają. Ten obrobiłam na sepię, dorzuciłam piegi bo mam i dekorację wokół obrazka. Pewnie niektórzy, co mnie znają powiedzieliby, że nie jestem aż taka ładna i słodka, ale lubię o sobie tak myśleć hihi
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:14   #675
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: rossmann

a powiedzcie mi czy ten spray Lilliputz działa też odzywczo na włosy czy tylko ma za zadanie ułatwic rozczesywanie ich?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:51   #676
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość

Benek23, u mnie podobnie, przybywa i przybywa, a w planach mam juz peeling kremowy z ogórem i maseczke energetyczną+żel oczyszczający Pary Time z Synergena
Ja również już planuję co kupię następnego Ale dobrze, ja się bardzo cieszę, że za takie niskie ceny mogę mieć takie fajne kosmetyki. Gdybym nie trafiła na ten wątek to pewnie nadal bym omijała rossmanowskie kosmetyki szerokim łukiem... Aż mi teraz głupio
Ostatnio zakochałam się w balsamie do ciała Isana Med-cudnie nawilża i przy tym nie jest ciężki.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:06   #677
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Kurcze trochę mnie tu nie było a tyle postów!! Szalejecie Dziewczyny
W poniedziałek zajrzałam do R. w poszukiwaniu kremu nagoetkowego z cynkiem (który tak polecacie, ah musiałam się skusić :P), ale niestety w żadnym R. go nie ma!! za to kupiłam kremik (również z cynkiem na 4 miejscu w składzie, i m.in. z pantenolem) z przeznaczeniem na ramiona dręczone przez zapalenie okołomieszkowe i jako krem po depilacji Właśnie go przetestowałam i moje spostrzeżenia są następujące:
- jest mega mega tępy
- super nawilża
- rozjaśnia skórę
- skóra jest bardzo gładka i znikły krostki z ramion
- zjaśniały przebarwienia na plecach
- nawet ładnie, dziecięco pachnie
Na pewno to nie ostatnie opakowanie tego kremiku
I załapałam się jeszcze na promocje maseczek, kupiłam dwie ukochane peel of i dwie ogórkowe rozjasniajace
Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dorwałam ostatnie liliputzy truskawkowe, ślicznie pachnie
U mnie dwa ostatnie zostały, w drugim R. panują juz same księżniczki ;-)

Co do sprayu to się super sprawuje, mam po nim piękne puszyste włosy (naturalnie sąbardzo proste i bardzo długie, często oklapnięte i bez życia).
A...i wąchałam olejek Isany- jak dla mnie zapach nie do zniesienia , o wiele bardziej lubię żel BD z pompką
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:46   #678
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez jak to Pokaż wiadomość
witam.z zaciekawieniem czytam ten temat bo pracuje w rossmannie i nie wiedzialam ze u nas takie ciekawe rzeczy sie znajduja, ktore są produktem jakby nie patrzec dla dzieci a widze ze jakas mama musiala kiedys wyprobowac je dla siebie.

Poczytaj bo naprawde warto zapoznac sie z wiekszoscia kosmetykow i niekoniecznie trzeba byc mama by probowac dzieciecych kosmetykow poniewaz wiekszosc ma swietne sklady.

Mosutatsu na samym poczatku ja ta seria Synegren sie pojawila to przegladalam sklady i NIC dobrego tam nie wypatrzylam
Skutecznie zostalam zniechecona do blizszego poznania.

U mnie w Rossmannach nie ma juz kremu Liliputz-wszedzie ksiezniczki,szkoda.....

Blau dobry wybor krem jest wart uwagi.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:24   #679
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

U mnie w Rossmannach nie ma juz kremu Liliputz-wszedzie ksiezniczki,szkoda.....
U mnie nie ma ani tego kremu ani ksieżniczek...
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 07:20   #680
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mosutatsu na samym poczatku ja ta seria Synegren sie pojawila to przegladalam sklady i NIC dobrego tam nie wypatrzylam
Skutecznie zostalam zniechecona do blizszego poznania.
Też przeglądałem te składy... ale pomyślałem "a może jednak?".
No i jednak niet
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:29   #681
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poczytaj bo naprawde warto zapoznac sie z wiekszoscia kosmetykow i niekoniecznie trzeba byc mama by probowac dzieciecych kosmetykow poniewaz wiekszosc ma swietne sklady.

Mosutatsu na samym poczatku ja ta seria Synegren sie pojawila to przegladalam sklady i NIC dobrego tam nie wypatrzylam
Skutecznie zostalam zniechecona do blizszego poznania.

U mnie w Rossmannach nie ma juz kremu Liliputz-wszedzie ksiezniczki,szkoda.....

Blau dobry wybor krem jest wart uwagi.
Nawet tych Synegrenów u siebie nie widziałam Jaka to linia kosmetyków, do jakiej cery?

Dzięki Hex BTW: przesuwając wątek nie poznałam, że to Ty piszesz- zmiana avka dużo robi

A co powiedzie na temat pudru BD? Ma jakieś zastosowanie niedziecięce? Podoba mi się cynk na drugim miejscu, muszę pomyśleć jak go wykorzystać -->Puder<--
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:59   #682
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

mosutatsu, jak widać co twarz to inne wrażenia. Owszem śmierdzi, ale nic, a nic mnie nie podrażniła.

Benek23, balsam to ten z niebieską nakrętką Tez go miałam i był świetny. Teraz mam lotion Isany Med, to ten z białą i jestem bardzo zadowolona
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:27   #683
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: rossmann

A co powiedzie na temat pudru BD? Ma jakieś zastosowanie niedziecięce? Podoba mi się cynk na drugim miejscu, muszę pomyśleć jak go wykorzystać -->Puder<--
Stosuję go głównie do i po depilacji paszek i bikini pastą cukrową. Przed, aby osuszyć skórę i żeby skóry nie łapało, po-żeby ją złagodzić. Czasem do stóp, do rąk jak zakładam rękawice gumowe. Posypuję trudno gojące się ranki, szybciej robi się suchy strupek.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:13   #684
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: rossmann

ja sobie kupilam ksiezniczke i dzisiaj rano jak posmarowalam nia buzie to od razu cala mi sie zarozowila, nie wiem czemu...
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:52   #685
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość

Benek23, balsam to ten z niebieską nakrętką Tez go miałam i był świetny. Teraz mam lotion Isany Med, to ten z białą i jestem bardzo zadowolona
Oj, nie ten. Ja się chyba pomyliłam i napisałam "do suchej skóry", prawda? Ja mam balsam Isana Med w całym białym opakowaniu. Z tyłu jest napisane, że jest do skóry wrażliwej. To tym jestem zachwycona. Przepraszam za zamieszanie
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:15   #686
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Oj, nie ten. Ja się chyba pomyliłam i napisałam "do suchej skóry", prawda? Ja mam balsam Isana Med w całym białym opakowaniu. Z tyłu jest napisane, że jest do skóry wrażliwej. To tym jestem zachwycona. Przepraszam za zamieszanie

Nie ma problemu. Ja zamieszałam. Chodziło mi o to, że kiedys miałam ten z niebieską nakrętka, teraz mam cały biały. Czyli ten co Ty.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 00:04   #687
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
, teraz mam cały biały. Czyli ten co Ty.
Dokładnie
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 00:13   #688
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Nawet tych Synegrenów u siebie nie widziałam Jaka to linia kosmetyków, do jakiej cery?

Dzięki Hex BTW: przesuwając wątek nie poznałam, że to Ty piszesz- zmiana avka dużo robi

A co powiedzie na temat pudru BD? Ma jakieś zastosowanie niedziecięce? Podoba mi się cynk na drugim miejscu, muszę pomyśleć jak go wykorzystać -->Puder<--

Postanowilam na troche zmienic klimaty w avatarze choc nie bardzo odbieglam tematyka poniekad dobrze odzwierciedlaja moje zainteresowania i nie tylko

Odnosnie pudru BD to bardzo dlugo uzywalam go do matowienia filtrow-naprawde swietnie sie spisuje w tej roli,lagodzi podraznienia podepilacyjne oraz wszelkie ukaszenia po komarach i innych trutniach;sprawdzil sie takze jako globalny puder do ciala-szybko sie wchlania i zostawia delikatna mgielke zapachu.
Nakladany punktowo na niespodzianki lagodzi i przyspiesza proces gojenia nie wysuszajac skory.

Z Isany Med skusilam sie na krem do rak,niezly
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 05:47   #689
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: rossmann

Witam Wszystkie Rossmannowe maniaczki Nie czytałam całego wątku ale już zrobiłam listę kosmetyków, które muszę mieć (o ile będą u mnie):
- pomadka Alterra
- piankę do mycia twarzy Rivale de Loop
- krem Babydream z filtrem SPF 50 - i tutaj mam pytanie, czy tego kremu używacie do twarzy na co dzień czy tylko do opalania?
planuję jeszcze zakup uniwersalnego żelu do mycia babydream
Ktoś wcześniej pytał o roll on antycellulitowy z Isany, kupiłam go w promocji za ok 6zł i z czystym sumieniem mogę polecić Co prawda nie mam cellulitu ale takie preparaty stosuje zapobiegawczo i ten akurat zaliczam do najlepszych. Skóra po nim jest gładka jak jedwab, nie klei się i przyjemnie chłodzi. Nie przypadł mi natomiast krem do twarzy babydream ten w niebieskim opakowaniu. Mam bardzo suchą cerę a on jeszcze bardziej mi ją wysuszył, oddałam go mamie i bardzo sobie chwali. Szampon babydream też mi nie spasował, nie mogę nim umyć włosów, jak już go nałoże na głowę to tak jakbym nałożyła jakiś beton który zasycha i nie idzie ruszyć ręką Polecam jeszcze płyn do płukania ust, ten ciemnoniebieski, co prawda jest bardzo mocny ale ja zawsze po wypłukaniu nim ust płuczę jeszcze raz wodą i jest ok. To chyba byłoby na tyle
Pozdrawiam.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:37   #690
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Witajcie,

Mam takie pytanie, czy ten żel dla mężczyzn STR8, który jest teraz w promocji za 6,99 z dezodorantem, to czy są wszystkie kolory, bo potrzebuję zielonego( no i co do tego dezodorantu, to jaka pojemność?).
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.