Jaki kolor wlosow i fryzura :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 18:15   #1
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369

Jaki kolor wlosow i fryzura :)


Witam wszsytkie wizazanki
Dlugo sie wahalam czy zamiescic tu swoje zdjecie jednak wydaje mi sie ze w taki sposob bede znala obiektywne opinie wielu osob na temat swojego wygladu, a raczej tego co moglabym zmienic
nie chodzi mi o styl ubierania, bo wydaje mi sie ze jest nienajgorzej z tym akurat (choc niekoniecznie na tym zdjeciu )
Chodzi mi o kolor wlosow.... caly czas farbowalam wlosy na brazy, od okolo 10 lat - i szczerze mowiac, totalnie mi sie juz ten braz znudzil....
teraz probuje farbowac wloski na blond... ale sek w tym, ze nie wiem jaki odcien blondu by do mnie pasowal - bo jest ich doslownie miliony
a wiec pytanko moje: jaki kolor blondu bylby najlepszy piaskowy, sloneczny, naturalny, perlowy, popielaty ojjjjj i nie wiadomo jeszcze jaki...? z gory dziekuje za porady

aaa - na zdjatku nie wygladam jakos specjalnie, bo od rana siedze w domciu, wiec z lenistwa sie nie malowalam co do makijazu tez byloby milo dostac kilka porad bo od lat maluje sie tak samo - tj.bez(owopodobne) cienie, lekki podklad, brzoskwiniowy roz i jasny blyszczyk plus maskara oczywiscie

Serdecznie dziekuje
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:01   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Ale masz urocze piegi. Myślę, że ładnie byłoby Ci w blondzie, ale poczekajmy lepiej na dziewczyny, które 'przerobią' Cię komputerowo.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:09   #3
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ale masz urocze piegi. Myślę, że ładnie byłoby Ci w blondzie, ale poczekajmy lepiej na dziewczyny, które 'przerobią' Cię komputerowo.
no fakt, tych piegow latem jest spoooooro
ciekawe co tam dziewczyny wymysla z tymi moimi wloskami
od 10 lat farbowalam wlosy na brazowy kolor, i naprawde potrzebuje zmiany, choc nie wiem na pewno czy blond (jakikolwiek odcien) to moj kolor no ale poczekamy, zobaczymy
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:20   #4
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Wydaje mi się, że dobry byłby dla Ciebie jakiś chłodny odcień blondu. Ale lepiej poczekać na specjalistki.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:22   #5
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Jeśli blond, to ja Cię widzę w miodowym, chociaż rzeczywiście MI najbardziej podobałby się ciepły brąz, jednak zmiany są fajne, a skoro masz go już dość- zaryzykuj!
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:36   #6
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez Rybuniia Pokaż wiadomość
Jeśli blond, to ja Cię widzę w miodowym, chociaż rzeczywiście MI najbardziej podobałby się ciepły brąz, jednak zmiany są fajne, a skoro masz go już dość- zaryzykuj!
a miodowy to to samo co zloty? bo ja kiedys daaawwno pofarbowalam wlosy na zloty blond (z czasow jak jeszcze mialam naturalne) i wygladalam tragicznie nastepnego dnia pofarbowalam na braz i tak mi juz zostalo na kolejne 10 lat
dlatego wlasnie potrzebuje zmiaaaaan czekam na kolejne propozycje

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

a jeszcze gdyby ktos umial zrobic taka fajowa symulacje, z blondami w roznych odcieniach itp. to juz wogole byloby super

ale czekam cierpliwie, bo pewnie takie symulacje zajmuja wiele czasu zeby wogole cos wyszlo
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:59   #7
greenwitch
Raczkowanie
 
Avatar greenwitch
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Masz piekny kolor oczu i przeurocze piegi Dostrzegam pewną zachowawczość w Twoim wyglądzie - opis delikatnego makijażu, błękitny sweterek a teraz jeszcze blond włosy... Dlaczego? Z taką uroda szalałabym na całego. Podkreśliłabym karnację i piegi szalonym miedzianym kolorem! Uważam, że w rudych włosach byłoby Ci wyśmienicie. Masz dużą powiekę ruchomą oka i okrągłe oczy - możesz je więc śmiało podkreślać ciemnym cieniem lub eye-linerem. Więcej odwagi!
greenwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 10:17   #8
m0niczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

ja też bym widziała Ciebie w rudym odcieniu
a
m0niczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:39   #9
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Też mi się widzi jakiś rudy odcień - do tych przeuroczych piegów i brązowych oczu. Coś w stylu pań w załączniku. Myślę, że taki kolor nadał by Ci charakteru. Zdaje się zresztą, że jesteś jesiennym typem urody.
Ciekawe też jak byś wyglądała z grzywką, taką na bok. Masz jakieś zdjęcie na wprost, a nie z półprofilu?
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:12   #10
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez greenwitch Pokaż wiadomość
Masz piekny kolor oczu i przeurocze piegi Dostrzegam pewną zachowawczość w Twoim wyglądzie - opis delikatnego makijażu, błękitny sweterek a teraz jeszcze blond włosy... Dlaczego? Z taką uroda szalałabym na całego. Podkreśliłabym karnację i piegi szalonym miedzianym kolorem! Uważam, że w rudych włosach byłoby Ci wyśmienicie. Masz dużą powiekę ruchomą oka i okrągłe oczy - możesz je więc śmiało podkreślać ciemnym cieniem lub eye-linerem. Więcej odwagi!
hihi ten blekitny sweterek to tylko domowy polar ktorego w zyciu nie zalozylabym nigdzie, bo blekitne czy tez seledynowe kolory totalnie nie pasuja do mojej karnacji a do miedzianego koloru chyba musialabym dojrzec troszke, bo jakos na razie chyba nie mam tyle odwagi choc widze ze nie jestes jedyna osoba ktora wlasnie zaproponowala odcienie rudosci
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:05   #11
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

wiesz co masz taki ciekawy typ urody ze nie moge sie zdecydowac na kolor dla ciebietez mi po opalaniu wylaza pieguski na nosie i pod oczami tylko raz w roku masz podobne oczy do moich (kolor) ten sam typ karnacji chyba tez moje wlosy naturalne sa jasno brazowe z dodatkiem zlota
moze jednak blond tak jak ja mam
kurcze niech ktos zrobi ta symulacje komputerowa dla DILARY
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 15:18   #12
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiesz co masz taki ciekawy typ urody ze nie moge sie zdecydowac na kolor dla ciebietez mi po opalaniu wylaza pieguski na nosie i pod oczami tylko raz w roku masz podobne oczy do moich (kolor) ten sam typ karnacji chyba tez moje wlosy naturalne sa jasno brazowe z dodatkiem zlota
moze jednak blond tak jak ja mam
kurcze niech ktos zrobi ta symulacje komputerowa dla DILARY
no ja piegow latem to mam tyle, ze moglabym si podzielic ze wszystkimi wizazankami i jeszcze by mi duzo zostalo
uparlam sie na ten blond jak osiol
czy ten blondzik ktory jest na twoim avatarze, to Twoje wloski? sliczny
mi juz blond bunny na innym forum, a takze honey pie okreslily ze moj typ urody to jesien, ale wlosy mam "wiosenne" bo popielaty odcien wiec troszke zakrecona ogolnie jestem

a tak jak juz mowilam, jest tyle roznych odcieni blond, ze ciezko jest mi tak ot sobie, pojsc do sklepu i wybrac ten odpowiedni... wiem tylko ze nie moze byc za jasny bo moge wygladac za blado, tym bardziej ze jeszcze za bardzo sie nie opalilam.

Tak a propos poprzednich postow: Z tymi kreskami na oczkach i grzywka na bok, to chyba sprobuje bo rzeczywiscie bezowe cienie juz tez mi sie nudza... tylko czy ja nie mam za malych oczu do kresek?
(chyba zaraz wezme kosmetyki i zaczne eksperymenty )
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:05   #13
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość

Tak a propos poprzednich postow: Z tymi kreskami na oczkach i grzywka na bok, to chyba sprobuje bo rzeczywiscie bezowe cienie juz tez mi sie nudza... tylko czy ja nie mam za malych oczu do kresek?
(chyba zaraz wezme kosmetyki i zaczne eksperymenty )
masz ładne okrągłe ślepka, myślę, że kreska kreska na górnej powiece je troszkę wymigdali i ładnie podkreśli. Próbuj, rób foty i wstawiaj, też jestem bardzo ciekawa, bo masz bardzo oryginalną buźkę
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:58   #14
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

propozycje .. mi podoba się ciemny chłodny blond
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:33   #15
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Hmm, oczka masz śliczne i duże, a piegi urocze wydaje mi się, że jesteś ciepłym typem i bym celowała w cieplejsze kolorki tak jak u Joanny Brodzik (też ma brązowe, ciepłe oczy) albo takie miodowe blondy, albo karmelkowy jak na 3 zdjęciu
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:31   #16
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Witaj dilaro
Mysle, ze wygladalabys slicznie w piaskowym blondzie takim jak w zalaczniku>

A dlaczego jesien a nie wiosna? Jak bylas mala mialas blond wlosy? Opalasz sie? Mnie na wiosne wygladasz > https://wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:46 Powód: post pod postem
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 00:06   #17
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Witaj dilaro
Mysle, ze wygladalabys slicznie w piaskowym blondzie takim jak w zalaczniku>

A dlaczego jesien a nie wiosna? Jak bylas mala mialas blond wlosy? Opalasz sie? Mnie na wiosne wygladasz > https://wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/
jak bylam mala to mialam podobne wloski co teraz, moze troszeeeeenke jasniejsze, ale nie az tak bardzo. Chyba rzeczywiscie pasuje mi jakis cieplejszy blondzik prawda? I bardzo dziekuje Ilena za symulacje komputerowa wiem juz teraz ze chyba rudy kolorek to nie dla mnie - nie moj charakter a przeciez kolorek wlosow musi troszeczke pasowac do osobowosci takze, prawda?
te propozycje wiele mi daja, bo naprawde ciezko jest samej obiektywnie okreslic swoj typ urody... a ponadto zawsze mialam swojego rodzaju "kompleks" na pukncie malutkich oczu - a juz kilkakrotnie dziewczyny powiedzialyscie ze mam duze oczy co jest dla mnie wielkim szokiem zawsze wydawalo mi sie ze sa male, i skosne (choc troszeczke skosne to naprawde sa )
dziekuje za propozycje. Czyli jak na razie to obstawiamy raczje przy cieplym blondzie i grzywce na ukos tak??
PS.TLU szczerze to myslalam juz wczesniej o piaskowym blondzie - bardzo podoba mi sie pani na pudelku Piaskowy Blond- Joanny (choc slyszlam juz kilka niepochlebnych opinii na temat tych farb - ale nie zmienia to faktu ze na obrazku kolor wyglada slicznie)
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:37   #18
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

masz duze oczka a jak je jeszcze umalujesz i nam pokazesz to dopiero beda piekne oczy
czyli blond to twoj kolor
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:04   #19
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Wink Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Witam wszystkich Jeśli chodzi o moje zdanie,to uważam,że najładniej byłoby Ci w takim miodowym blondzie - typu Joanna Brodzik,ale również w chłodnym odcieniu coś takiego jak ma Doda.Masz bardzo ciekawą urodę,do której wiele kolorów pasuje (myślę też ,że ładnie by Ci było w średnich i ciemnych,czekoladowych brązach). To tyle jeśli chodzi o fryzurę,teraz chciałabym się podzielić moimi wskazówkami co do makijażu .Masz piękne,brązowe oczy i myślę,że nie tylko delikatny make-up może je podkreślić.Sądzę,że powinnaś używać czarnej konturówki do oczu,która uwydatni Twój kolor tęczówki.Do brązowych oczu pasują chyba wszystkie cienie ( Jejku jak ja zawsze chciałam mieć brązowe oczy ),radziłabym teraz na lato wypróbować na powiekach,modny w tym sezonie turkus (dostępny np.w Inglocie,Avonie ),który świetnie podkreśli Twe oczęta . Bardzo ładnie do brązowych tęczówek pasują także cienie o kolorach : brązu,fioletu,różu,złota, szafiru,zieleni,szarości no i czerni...także do wyboru do koloru,możesz każdego z nich moim zdaniem używać do woli.Jeśli chodzi o róż do policzków...to bardzo dobrze ,że używasz brzoskwiniowego,bo jest on naturalny,ładnie akcentuje kości policzkowe i pasuje do każdego typu urody,jest on tak zwanym bezpiecznym wariantem.Dla odmiany możesz też stosować bronzer,oczywiście z umiarem ,aby ładnie wymodelować kontur twarzy i nadać jej opalenizny - choć z tego co na zdjęciach widzę,że masz ładną lekko opaloną cerę.Poeksperymentować możesz również z różem w kolorze właśnie różu ,ale takiego przydymionego,lekkiego.Mo żesz także wypróbować rozświetlające podkłady,pudry - choć nie wiem jaką masz cerę,bo jeśli posiadasz tłustą to ten punkt omiń .Co do koloru pomadki,jeśli jesteś odważna możesz wypróbować czerwienie,ja polecałabym ciepłe odcienie wtedy gdy będziesz blondynką.Jeżeli jesteś raczej skromną osobą,to wydaję mi się ,że bardzo ładnie Ci będzie w ciepłych,wiosennych i delikatnych różach.
No to na razie tyle Miłego eksperymentowania
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:30   #20
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Mnie się najbardziej podobasz na pierwszym zdjęciu zamieszczonym przez Ilenę (z tych wszystkich które wstawiła) aczkolwiek myślałam bardziej o odcieniu miedzianym niż czerwonym. Ale tak jak mówisz kolor powinien odpowiadać też charakterowi, więc próbuj z blondem - zawsze możesz potem przyciemnić, coś zmienić, z blondu łatwiej.
A co do oczu zgadzam się z Silvia91 ->masz wielkie pole do popisu, nic tylko malować. I koniecznie wstaw foty!
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:15   #21
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;20252425]Mnie się najbardziej podobasz na pierwszym zdjęciu zamieszczonym przez Ilenę (z tych wszystkich które wstawiła) aczkolwiek myślałam bardziej o odcieniu miedzianym niż czerwonym. Ale tak jak mówisz kolor powinien odpowiadać też charakterowi, więc próbuj z blondem - zawsze możesz potem przyciemnić, coś zmienić, z blondu łatwiej.
A co do oczu zgadzam się z Silvia91 ->masz wielkie pole do popisu, nic tylko malować. I koniecznie wstaw foty![/QUOTE]

jejku dziewczyny, bardzo dziekuje za rady
na pewno bede cos ze soba zmieniac, a fotki umieszcze jak juz zrobie wloski - zeby bylo widac jakis calosciowy efekt, a nie tylko makijaz
wiec jeszcze musicie sie uzbroic w cierpliwosc, ale swietnie jest dostawac takie rady, bo ja sama nie pomyslalabym nigdy, ze mam az takie "pole do popisu" jezeli chodzi o makijaze
slicznie dziekuje
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:34   #22
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

jeśli chodzi o mejkap to bardzo polecam filmiki na youtube, możesz poszukać dla brązowych oczu jest mnóstwo propozycji i step by step dla mniej doświadczonych. Jak zaczęłam oglądać to sama się nadziwić nie mogłam jakie piękne oczy można wyczarować.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:24   #23
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Tak,popieram koleżankę powyżej Bardzo piękne makijaże robi : MissLBailey,Jomakemeblush oraz nasza polska LadyMakeup,która ma własną stronę internetową,na której prezentuje właśnie makijaże .Ogółem warto poszperać na YouTube
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:27   #24
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Tak,popieram koleżankę powyżej Bardzo piękne makijaże robi : MissLBailey,Jomakemeblush oraz nasza polska LadyMakeup,która ma własną stronę internetową,na której prezentuje właśnie makijaże .Ogółem warto poszperać na YouTube
ojej dziewczyny, nawet nie wiedzialam o czyms takim wielkie dzieki
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:30   #25
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

i "makeup by TiffanyD" - piękne też
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:57   #26
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;20255752]i "makeup by TiffanyD" - piękne też[/QUOTE]

hihi widze ze bede sie musiala zaopatrzyc w jakies inne cienie poza bezowymi pieknie tam dziewczyny maluja te swoje oczeta ale jedno pytanie mi sie nasuwa na mysl.... jezeli naloze jakis lekki podkladzik, korektor pod oczka itp. a potem zaczne malowac oczy i pol cienia mi sie obsypie, to co zrobic? bo te duze pedzle, ktorych tam uzywaja to chyba bardzo te cienie obsypuja prawda?
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:00   #27
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

możesz do malowania oczu położyć na policzek chusteczkę higieniczną jeśli cień się bardzo osypuje, albo jeśli coś tam się osypie strzepnąć czystym pędzelkiem, w ostateczności jak coś poprawic podkladem/korektorem
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:19   #28
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

sliczne piegi. wedlug mnie powinnas trzymac sie cieplych odcieni. Miedziane, ciepłe blondy i brązy. w chlodnych mi się nie widzisz miodowy blond, słoneczny blond, miedziany blond, złocisty blond..
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:38   #29
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

przykladowe przerobki. jasne odcienie bo wspominalas o blondzie. mi sie podobasz na zdjeciu nr 3, ten kolor super podkresla ci piegi i jeszcze ostatni naturalny blond
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:52   #30
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki kolor wlosow i fryzura :)

ooo, chyba rzeczywiscie musze miec jakis cieplejszy blondzik, bo w popielatym wygladam blado (?)
(mimo iz moj naturalny kolor wloskow jest wlasnie popielaty, ale czasem chyba natura sie myli )
patrzalam w internecie i bardzo mi sie podobaja zaproponowane przez ciebie sloneczne blondy przynajmniej na pudelku wygladaja slicznie
do tego zrobie jakies kreski na oczkach i ladny make up.... juz sie nie moge doczekac, choc odmienione wloski bede miala dopiero za jakies 2 tygodnie
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.