Essence cz. VII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 22:55   #661
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Moja babcia tak mówi
Kobiety z Łodzi, zróbmy bunt i rozp... o szafę Catrice

Przydałoby się... Ostatnio nawet w przypływie rozpaczy wysiliłam swój niemiecki i napisałam maila do Catrice, ale mnie olali
A ze strony DN nie mogłam im wysłać wiadomości, bo coś błąd wywalało.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 00:39   #662
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmm, no nie wiem. Ja tam wolę rozświetlacze inne (Manhattan, Sephora) niż Guerlain... Mam Beige Chic i nie robią na mojej twarzy absolutnie NIC, poza pojedynczymi blinkami, które były bardzo widoczne... Wyjęłam te błyszczące kulki, ale teraz kosmetyk jest już dla mnie w ogóle bezużyteczny. Stoi, bo ma ładne opakowanie, i niestety nic ponadto



Haha, zapomniałam, że to takie regionalne określenie
a nie chcesz się wymienić? Może być i odsypka

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Odpowiednikiem White Pastel są kulki Pierre Rene, ale miałam i nie zachwyciły mnie
a nie mythic'a? Nie widziałam kulek rene [nie szukałam], ale coś takiego kojarzę
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 00:41   #663
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hmmm, jakby to powiedzieć na Guerlain mnie nie stać, dlatego szukam tańszych odpowiedników. Może zakupię jak znajdę pracę, ale teraz nie. Poza tym nie wiem czy odważę się wydać 180 zł na puder.
Twoja ocena pudru odstrasza mnie jeszcze bardziej. A który jest twój ulubiony i w jakich granicach cenowych?
Zawsze jak Ci nie odpowiadają możesz, odsprzedać, wymienić się albo coś w tym stylu z dziewczyną, która chętnie wypróbuje.
Hmmm, gdzie taką znajdziesz?Może ja :Big Grin:
Ja kupowałam na truskawie za 130 chyba Nie mniej zawiodłam się w sumie. Jeszcze na początku niby widziałam, że twarz wygląda po tym pudrze ładniej, ale sama nie wiem czy to nie była po prostu silna autosugestia? Od dłuższego czasu nie widzę absolutnie nic. Co do moich ulubionych, to Manhattan Highlighting Powder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1 (wg mnie daje fajny i nienachalny efekt takiego zdrowego blasku) za ok 25zł; i Sephora Sculpting Disc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 (tutaj tylko 1/3 jest rozświetlaczem, ale podobno można go też kupić w Sephorze solo - nie wiem, nie sprawdzałam) za ok 50zł

Macie może jakieś przecieki kiedy będzie nowa limitka? I gdzie?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 01:24   #664
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a nie chcesz się wymienić? Może być i odsypka

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------


a nie mythic'a? Nie widziałam kulek rene [nie szukałam], ale coś takiego kojarzę
Ja tam nie wiem, miałam kilka mcy temu z wymianki takie kolorowo-pastelowe (zielone, różowe, białe, fioletowe itd http://193.17.41.93/fo797/094429050012ce2b49c80bec ). Teraz na stronie są jakieś nowsze wersje http://www.pierrerene.pl/index.php?f...nic&fp=nowosci trzeba zjechać niżej, w palecie już są chyba tylko jednokolorowe, ale za to więcej.

Ogólnie to kulki jakoś mnie nie kręcą. Najdłużej używałam kulek Essence (ale i tak mi się znudziły ).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 02:09   #665
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

ja używam Guerlaina beige chick- średni jako rozświetlacz, bo ma niewiele drobinek, ale sprawdza się jako puder. Zupełnie go nie widać i dla mnie to duży plus

pastele za to dają taką chłodną poświatę . Używam tylko zimą, jak jestem blada

mam jeszcze winter radiance, ale nie podoba mi się. Daje obiecywaną mroźną poświatę, lecz go widać [a wkurzają mnie wyraźne drobinki] ;/

Poza tym używałam jeszcze obu zestawów kulek z Sensique i są całkiem sensowne. Bronzujące nadają się tylko na lato,ale rozświtlające w niewielkich ilościach są fajne jako róż.

Co do tych kulek od Rene, to te pierwsze są raczej jak Mythic. Tyle,że wszystkie trzy zestawy jednak się różnią od tych Guerlaina [i z tego co czytałam, mają różne proporcje kulek ].
Za to te 'jedno' kolorowe zestawy wyglądają fajnie. Nr.5 [białe] i nr.6 [chyba to beż] mi się podobają. Może by tak kupić oba i zmieszać...
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:08   #666
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Hisoka - ja tam nie lubię burżujskich kosmetyków (a raczej ich cen ) wolę 10 razy tańsze Essence i jego się trzymajmy , bo jak zaczniecie tu też pisać o takich drożyznach i ich zaletach, to poczuję się jak na targowisku .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:22   #667
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Te i te są średnie w porównaniu z meteorytami Guerlain'a [szczególnie przy beige chic i pastel white].

A jutro chyba się przelecę [po Naturach oczywiście ]. Jakis średni humor mam przez te mrozy
cenowo poza moim zainteresowaniem. Nie lubię wydawać dużych kwot, jeżeli nie jestem przekonana co do unikalności efektu jaki otrzymam. Mogę np dać 50 zł za Lipfinity, ale wtedy wiem, że przez całą noc będzie na moich ustach a nie wszędzie indziej
Te rozświetlacze co mam w zupełności mi wystarczają ale ucieszyłabym się gdyby ktoś postanowił mi sprezentować takie cudo
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 09:30   #668
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VII

Próbuję się zaprzyjaźnić z szarą paletką z Metallics ale jakoś ciężko to idzie Polubiłam się na razie tylko z jednym cieniem Za to linery są boskie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:35   #669
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Hisoka - ja tam nie lubię burżujskich kosmetyków (a raczej ich cen ) wolę 10 razy tańsze Essence i jego się trzymajmy , bo jak zaczniecie tu też pisać o takich drożyznach i ich zaletach, to poczuję się jak na targowisku .
Zgadzam się z Tobą w pełni Ja jednak czasami lubię nabyć jakiś burżujski kosmetyk, chociaż zawód jeżeli mi coś nie spasuje jest ogromy a w wyrzuty sumienia za zmarnowaną kasę jeszcze większe, a essence jest tanie i jeszcze się nim nie zawiodłam. No może nie pod pasowało mi kilka kosmetyków ale, że kasa nie wielka to bez problemu poszły na wymiankę i cieszą kogoś innego
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:44   #670
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Ja uwielbiam ten zaznaczony cień z brązowej paletki Metallisc

Linerami się bardzo fajnie maluje kreski, ale mi się ścierają w ciągu dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75_4.jpg (32,3 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-12-06 o 09:45
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:12   #671
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze podwojna temperowka Essence jest swietna Ostra, dokladna, mieszcza sie w niej grube kredki Benefit i Miss Claire
Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No to ja tylko potwierdzę, że temperuję kredki tym ostrzytkiem z Essence, świetnie się sprawuje. Naostrzyło też moje kredki z Oriflame, po których wszystkie inne ostrzytka się "ślizgały"
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
ha, co region to inna nazwa
ja spotkałam się dotychczas z określeniem:
-ostrzynka
-ostrzałka
-temperówka
-i strugaczka (dzięki elizka1987 i telbuh za przypomnienie )

ale ostrzytek (to ostrzytko? )to dla mnie nowość
To muszę sobię ją koniecznie sprawić skoro jest dobra . W domu mam niestety tylko takie na zwykły cienki ołówek.
Przyda się bo nie tylko z Essence mam niepoostrzone grube kredki, a jakoś zawsze zapominam żeby kupić coś do zaostrzenia.

A ja mówiłam zawsze strugaczka Ale teraz mówię temperówka. A spotkałam się nawet z zacinaczką czy coś w tym stylu .



Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Te i te są średnie w porównaniu z meteorytami Guerlain'a [szczególnie przy beige chic i pastel white].

A jutro chyba się przelecę [po Naturach oczywiście ]. Jakis średni humor mam przez te mrozy

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmm, no nie wiem. Ja tam wolę rozświetlacze inne (Manhattan, Sephora) niż Guerlain... Mam Beige Chic i nie robią na mojej twarzy absolutnie NIC, poza pojedynczymi blinkami, które były bardzo widoczne... Wyjęłam te błyszczące kulki, ale teraz kosmetyk jest już dla mnie w ogóle bezużyteczny. Stoi, bo ma ładne opakowanie, i niestety nic ponadto



Haha, zapomniałam, że to takie regionalne określenie
Ja mam meteorytki Pastel White i bardzo sobie chwalę . Ale dla mnie to nie jest rozświetlacz - ja nakładam je na całą twarz, bo gdybym dała tylko na kości policzkowe to nic nie było by widać.
A na całej twarzy jak dla mnie dają bardzo subtelny ale śliczny mroźny efekt.
A na kości policzkowe nakładam typowy mocny rozświetlacz.


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a nie chcesz się wymienić? Może być i odsypka

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------


a nie mythic'a? Nie widziałam kulek rene [nie szukałam], ale coś takiego kojarzę
Moim zdaniem Pierre Rene to odpowiednik Mythic'a ale oceniam na podtawie obserwacji tylko bo nie mam ich.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Hisoka - ja tam nie lubię burżujskich kosmetyków (a raczej ich cen ) wolę 10 razy tańsze Essence i jego się trzymajmy , bo jak zaczniecie tu też pisać o takich drożyznach i ich zaletach, to poczuję się jak na targowisku .
Ja bym lubiała gdybym kase miała
Ale raz na długi czas lubię sobie coś tam odłożyć więcej i kupić coś droższego.

A 10 razy tańsze Essence uwielbiam bo mogę sobie pozwalać na kupowanie czegoś z kazdej limitki i nie zbankrutować.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 10:27   #672
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w pełni Ja jednak czasami lubię nabyć jakiś burżujski kosmetyk, chociaż zawód jeżeli mi coś nie spasuje jest ogromy a w wyrzuty sumienia za zmarnowaną kasę jeszcze większe, a essence jest tanie i jeszcze się nim nie zawiodłam. No może nie pod pasowało mi kilka kosmetyków ale, że kasa nie wielka to bez problemu poszły na wymiankę i cieszą kogoś innego
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja bym lubiła gdybym kase miała
Ale raz na długi czas lubię sobie coś tam odłożyć więcej i kupić coś droższego.

A 10 razy tańsze Essence uwielbiam bo mogę sobie pozwalać na kupowanie czegoś z kazdej limitki i nie zbankrutować.
Gdybyśmy miały itd ale jeśli nie mamy (przynajmniej ja i sądzę, że większość Essence'o maniaczek) to nie róbmy z wątku o Essence demotywatorów .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:33   #673
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Wczoraj bylam w Drogerii Natura i w Douglasie w Tesco Goclaw.
Natura- jest RtP, resztki w sumie, kredka fioletowa, cienie, lakiery i chyba to tyle... w miejscu rozswietlacza byl jakis dziwny okragly produkt w kolorze niemal idealnym co rozswietlacz i napisem Blush.. ale nie kojarze co to za seria...moze to z innej polki cos przelozone zostalo (bo nawet nie spojrzalam czy to Essence).
Douglas- resztki Mettalics: cienie, kredki, spray, szminki; resztki Eclipse- cien, lakiery, blyszczyki; (nieprzecenione powrzucane miedzy polkami z innymi kosmetykami Essence)

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-12-06 o 10:37
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:44   #674
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Moja babcia tak mówi
Kobiety z Łodzi, zróbmy bunt i rozp... o szafę Catrice

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

możemy im oddać te wszystkie wyschnięte dziady z L'oreala, Maybelline, Rimmela i Astora, to będzie miejsce na Catrice Ja innych kosmetyków oprócz Essence, czasem My Secret i Sensique nie kupuję w Naturze, tylko w Rossie ,bo w Naturze w Galerii syf jest jeśli o tamte chodzi
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:09   #675
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Essence cz. VII

Obfotografowałam swoje małe zbiory

1. Błyszczydła - zapodział się jeszcze jeden Heart Chakra z ITW
2. Do polików
3. Multi Dimension - kocham lakiery Essence
4. SYF (calkiem ładny skrót wyszedł ), C&G - a w nim mój ulubieniec - czerwony 'SO Glamorous'
5. Limitowanki
6. Oczy - nie maluję oczu wiec nie ma tego specjalnie dużo. Z MA chyba definitywnie się pożegnam, bo zaczął się strasznie osypywać i znów ruszam na poszukiwania tuszu idealnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 003.jpg (55,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 004.jpg (53,1 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 009.jpg (46,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 013.jpg (42,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 023.jpg (50,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zbiory 022.jpg (62,8 KB, 104 załadowań)
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:13   #676
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Gdybyśmy miały itd ale jeśli nie mamy (przynajmniej ja i sądzę, że większość Essence'o maniaczek) to nie róbmy z wątku o Essence demotywatorów .
Tak, tak! Zgadzam się Na dowód tego pójdę dzisiaj sprawdzić co tam mają w Douglasie na Czyżynach - w sensie co mają z essence

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
możemy im oddać te wszystkie wyschnięte dziady z L'oreala, Maybelline, Rimmela i Astora, to będzie miejsce na Catrice Ja innych kosmetyków oprócz Essence, czasem My Secret i Sensique nie kupuję w Naturze, tylko w Rossie ,bo w Naturze w Galerii syf jest jeśli o tamte chodzi

Też tak robię. Jakoś mam większe zaufanie do Rossmanów niż do Natur. Do Natury to w sumie tylko Essence, My Secret i Sensique mnie przyciąga.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:30   #677
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Hisoka - ja tam nie lubię burżujskich kosmetyków (a raczej ich cen ) wolę 10 razy tańsze Essence i jego się trzymajmy , bo jak zaczniecie tu też pisać o takich drożyznach i ich zaletach, to poczuję się jak na targowisku .
Dlatego przecież siedzę w wątku o Essence :P Tyle, że czasami jakiś kosmetyk na tyle mi podpasuje, że wolę uzbierać na coś droższego
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:32   #678
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VII

czyli jeszcze nie ma Fairytale? jak myślicie czy ten rozświetlacz bedzie miał duzo drobinek? bo patrząc na zdjecie chyba tak
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:35   #679
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Dlatego przecież siedzę w wątku o Essence :P Tyle, że czasami jakiś kosmetyk na tyle mi podpasuje, że wolę uzbierać na coś droższego
Przyznaj się, że oszczędzasz na kolorówce, żeby mieć na droższe zapachy (blog)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 12:47   #680
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;23585253]Treść usunięta[/QUOTE]
To może w jednej z "moich" Natur tez tak będzie, bo widziałam ostatnio, że przesuneli 2 szafy robiąc miejsce na 2 nowe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 13:11   #681
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Obfotografowałam swoje małe zbiory

1. Błyszczydła - zapodział się jeszcze jeden Heart Chakra z ITW
2. Do polików
3. Multi Dimension - kocham lakiery Essence
4. SYF (calkiem ładny skrót wyszedł ), C&G - a w nim mój ulubieniec - czerwony 'SO Glamorous'
5. Limitowanki
6. Oczy - nie maluję oczu wiec nie ma tego specjalnie dużo. Z MA chyba definitywnie się pożegnam, bo zaczął się strasznie osypywać i znów ruszam na poszukiwania tuszu idealnego
o coś dla mnie bo dużo lakierów ( a ja lakieromaniaczka )
ładne kolorki, naliczyłam 8 z Twoich które również posiadam, więc chyba upodobania podobne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 13:13   #682
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Przyznaj się, że oszczędzasz na kolorówce, żeby mieć na droższe zapachy (blog)

przyznaję się A potem wymieniam się zapachami, które mi nie podeszły na kolorówkę
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 14:07   #683
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Ej wlasnie sie skapowalam ze przegapilam kilka dni kalendarza adwentowego, ale patrze dzis i prawie nic ciekawego do wygrania tam nie ma:/ Na razie chyba 2 nagrody komsetyczne byly, a tak jakie bzdety.. :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:05   #684
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ej wlasnie sie skapowalam ze przegapilam kilka dni kalendarza adwentowego, ale patrze dzis i prawie nic ciekawego do wygrania tam nie ma:/ Na razie chyba 2 nagrody komsetyczne byly, a tak jakie bzdety.. :/
Myślałam, ze tylko ze mnie taka gapa. Tak to czekałam za 1, a potem zapomniałam

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Gdybyśmy miały itd ale jeśli nie mamy (przynajmniej ja i sądzę, że większość Essence'o maniaczek) to nie róbmy z wątku o Essence demotywatorów .
Dokładnie. Masz rację.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Obfotografowałam swoje małe zbiory

1. Błyszczydła - zapodział się jeszcze jeden Heart Chakra z ITW
2. Do polików
3. Multi Dimension - kocham lakiery Essence
4. SYF (calkiem ładny skrót wyszedł ), C&G - a w nim mój ulubieniec - czerwony 'SO Glamorous'
5. Limitowanki
6. Oczy - nie maluję oczu wiec nie ma tego specjalnie dużo. Z MA chyba definitywnie się pożegnam, bo zaczął się strasznie osypywać i znów ruszam na poszukiwania tuszu idealnego
Ładna kolekcja
Tusz idealny. Sama takiego szukam. Najbardziej chyba lubię Collosala

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
możemy im oddać te wszystkie wyschnięte dziady z L'oreala, Maybelline, Rimmela i Astora, to będzie miejsce na Catrice Ja innych kosmetyków oprócz Essence, czasem My Secret i Sensique nie kupuję w Naturze, tylko w Rossie ,bo w Naturze w Galerii syf jest jeśli o tamte chodzi
W Naturze to chyba rzadko ktoś kupuje w Naturze z tych firm. Ja ogólnie już boję sie kupować z wyższej półki w sieciówce, bo mam wrażenie że wszystko jest otwierane. Najmniej chyba w Douglasie. Tak jak wole kupować pędzle w Inglocie niż w Sephorze.
Jak dla mnie to te babki w Galerce sa najmniej zorientowane ze wszystkich.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:09   #685
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

W Naturze to chyba rzadko ktoś kupuje w Naturze z tych firm. Ja ogólnie już boję sie kupować z wyższej półki w sieciówce, bo mam wrażenie że wszystko jest otwierane. Najmniej chyba w Douglasie. Tak jak wole kupować pędzle w Inglocie niż w Sephorze.
Jak dla mnie to te babki w Galerce sa najmniej zorientowane ze wszystkich.
No właśnie, mogą wywalić tamte szafy i dać Catrice Ja kupuję w Rossie, bo w Douglasach są wredne baby A pędzle wolę kupować w Sephorze, bo panie z Inglota tępymi nożyczkami potraktować mam ochotę, są tak niesympatyczne i niekompetentne,że aż boli Chociaż te w Galerii i tak są lepsze od Manu
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:12   #686
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Próbuję się zaprzyjaźnić z szarą paletką z Metallics ale jakoś ciężko to idzie Polubiłam się na razie tylko z jednym cieniem Za to linery są boskie
a ja lubię te cienie co prawda wolałabym żeby były bardziej matowe, ale zakupu napewno nie żałuję
za to eyeliner mi zbędny, bo chocbym nie wiem jak sie trudziła i obojętnie jakim eyelinerem to nie potrafię narysowac kreski z którą można wyjść do ludzi
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:38   #687
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
No właśnie, mogą wywalić tamte szafy i dać Catrice Ja kupuję w Rossie, bo w Douglasach są wredne baby A pędzle wolę kupować w Sephorze, bo panie z Inglota tępymi nożyczkami potraktować mam ochotę, są tak niesympatyczne i niekompetentne,że aż boli Chociaż te w Galerii i tak są lepsze od Manu
Tzn. ja wole kupowac w Inglocie bo mam pewność, ze nikt mi tam ich nie marał ani na nie nie chuchał
Ja jakoś nie narzekam na babki z Inglota w manu. Dla mnie zawsze są miłe i doradzają. Tzn na własne oko nie tak profesjonalne. Zdaje sobie sprawę, ze kogoś to może razić.
W Douglasie lubie tylko dwie babki i zawsze na nie czatuje
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:46   #688
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a ja lubię te cienie co prawda wolałabym żeby były bardziej matowe, ale zakupu napewno nie żałuję
za to eyeliner mi zbędny, bo chocbym nie wiem jak sie trudziła i obojętnie jakim eyelinerem to nie potrafię narysowac kreski z którą można wyjść do ludzi
walcz, walcz, do skutku nauczysz się i będzie dobrze
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:49   #689
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

dla mnie w inglocie super jest to, ze do wszystkiego mają testery i pełnowymiarowe kosmetyki nie są dostępne do testowania

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Kasza Manna
nie mam za bardzo kiedy, bo codziennie gdzies wychodzę, a z moją kreską serio nie da się wyjsc do ludzi
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 16:53   #690
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
dla mnie w inglocie super jest to, ze do wszystkiego mają testery i pełnowymiarowe kosmetyki nie są dostępne do testowania

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Kasza Manna
nie mam za bardzo kiedy, bo codziennie gdzies wychodzę, a z moją kreską serio nie da się wyjsc do ludzi
Ja jakoś inglota niet...
A kreski są fajne pędzelkiem z EDM.

Ale wspaniale dzisiaj wygląda na mnie pasiak CaC jako róż. Akurat ma fajny odcień, chociaż może leciutko zbyt ciemny, ale wtedy używam więcej jasnego.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.