Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 18:07   #1891
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee a mi mówili ze do 3mca zycia 5 razy, potem zmniejszać aż dorosły pies czyli 12 mcy powinien jeść, ew.2 razy dziennie.
hmm to może zależy od rasy? im większy pies to częściej musi? Mona do mnie przyjechała jak miała 2,5 miesiąca i już dostawała w hodowli posiłki 2x dziennie, wet też tak radził.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:09   #1892
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta teraz tylko zrobiłam ciemniejsze pasemka, a teraz będę robiła i jasne i ciemne, ale więcej jasnych

Dziewczyny zauważyłam, że po tym syossi'e 9-5 szybko włoski żółkną, niestety, a wydawała mi się idealną farbą
za dwa tygodnie mam studniówkę a ja w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobic z włosami macie jakiś pomysł??

asiabb dziękuję


Tak mówicie o tych włosach doczepianych, a ja kupiłam te moje clipy wtedy i teraz nie wiem co z nimi zrobic bo zafarbowac raczej ich nie zafarbuje bo i tak nie wyjdą tak jak moje

a ja dzisiaj zamawiam sukienkę na studniówkę tą białą z tym różowym pasem jednak a co do pazurków to też muszę jakieś wykombinowac na studniówkę

a co do szamponu fioletowego z joanny to on mnie tak wkurza, bo niby pasemka blond robi ładne platynowe, ale jak już mam odrost żółtawy to go jeszcze bardziej pogłębią do duszy z taką robotą...

a jeżeli chodzi o pielęgnację włosów, to ja teraz używam tej zwykłej odżywki z rossmana z olejkiem babassu i jest ok a te maski dolce leżą na półce i się kurzą
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:10   #1893
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hmm to może zależy od rasy? im większy pies to częściej musi? Mona do mnie przyjechała jak miała 2,5 miesiąca i już dostawała w hodowli posiłki 2x dziennie, wet też tak radził.
Najlepiej zapytać hodowce.
Wkleiłabys zdjecie tego Merza co uzywasz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:12   #1894
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Najlepiej zapytać hodowce.
Wkleiłabys zdjecie tego Merza co uzywasz?
tak dopiero doczytałam poprzedni post http://www.skapiec.pl/img/195595-230...z-special.html zwykły klasyczny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:13   #1895
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam foty,matko jeśli się ktoś jeszcze waha nad obcięciem a pielęgnacja i odbudowaniem zniszczonych włosów to naprawdę warto popracować nad kondycja.Dla porównania dodaje Wam foto jak wcześniej wyglądały moje włoski a jak teraz.
No i mój słomiany zapal wziął gore.Odpiłowałam tylko paznokcie ale zazeluje chyba dopiero jutro.No i mam w panach się pofarbować.Ciekawe czy mi się uda.A w ogolę to nie ma jakiegoś wspólnego terminu na farbowanko?
Adzi,ale jasne
i widać,że zdrowiutkie w porownaniu z wczesniejszym zdjeciem to niebo a ziemia
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
LOCZKI ŁADNE ja specjalnie teraz przedłużyłam najdłuższe żeby kręcić ale szukam jakiejś dobrej lokówki żeby dużo czasu nie pochłaniała jakiej używasz ?
wiesz co ja używam jakiejś starej lokówki mojej mamy, ona z dobre 20 lat już ma
jak mialam jakas nowa to ona mi wogole wlosow nie krecila

Snow dziekuje
ja nie mam u siebie w miescie kfc,a uwielbiam te kurczaczki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:15   #1896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak dopiero doczytałam poprzedni post http://www.skapiec.pl/img/195595-230...z-special.html zwykły klasyczny
Ja na razie odpusilam suplementy ale od marca znowu zacznę cos brać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:17   #1897
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Adzi,ale jasne
i widać,że zdrowiutkie w porownaniu z wczesniejszym zdjeciem to niebo a ziemia


wiesz co ja używam jakiejś starej lokówki mojej mamy, ona z dobre 20 lat już ma
jak mialam jakas nowa to ona mi wogole wlosow nie krecila

Snow dziekuje
ja nie mam u siebie w miescie kfc,a uwielbiam te kurczaczki
przepraszam może źle to napisałam, po prostu ucieszyłam się bo widzę że pałasz miłością do tych kurczaków zupełnie jak ja
Zrobilismy sobie nawet ostatnio z Tż takie skrzydełka a'la KFC ale to nie to samo niestety
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 18:17   #1898
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yatta teraz tylko zrobiłam ciemniejsze pasemka, a teraz będę robiła i jasne i ciemne, ale więcej jasnych

Dziewczyny zauważyłam, że po tym syossi'e 9-5 szybko włoski żółkną, niestety, a wydawała mi się idealną farbą
za dwa tygodnie mam studniówkę a ja w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobic z włosami macie jakiś pomysł??

asiabb dziękuję


Tak mówicie o tych włosach doczepianych, a ja kupiłam te moje clipy wtedy i teraz nie wiem co z nimi zrobic bo zafarbowac raczej ich nie zafarbuje bo i tak nie wyjdą tak jak moje

a ja dzisiaj zamawiam sukienkę na studniówkę tą białą z tym różowym pasem jednak a co do pazurków to też muszę jakieś wykombinowac na studniówkę

a co do szamponu fioletowego z joanny to on mnie tak wkurza, bo niby pasemka blond robi ładne platynowe, ale jak już mam odrost żółtawy to go jeszcze bardziej pogłębią do duszy z taką robotą...

a jeżeli chodzi o pielęgnację włosów, to ja teraz używam tej zwykłej odżywki z rossmana z olejkiem babassu i jest ok a te maski dolce leżą na półce i się kurzą
Ewcia mi sie sto razy bardziej podobaly Twoje wlosy po syosie niz po tym balejazu,ktory nawet nie wyglada na balejaz
i mialas lepiej wloski obciete-moim zdaniem.
Ta grzywka Cie przytlacza za bardzo...
I tak moglabys na studniowke dopiac clipy i kazda fryzurka by ladnie wygladala na dlugich wloskach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:19   #1899
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przepraszam może źle to napisałam, po prostu ucieszyłam się bo widzę że pałasz miłością do tych kurczaków zupełnie jak ja
Zrobilismy sobie nawet ostatnio z Tż takie skrzydełka a'la KFC ale to nie to samo niestety
ja tez pare razy probowalam zrobić,ale masz racje to nie to samo
te z kfc pyyycha
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:19   #1900
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z jasnych uzywałam 111 i bodajże 113, ten beżowy rozjaśniający. Naturalki mam taki typowy polski szatyn, ciemny blond/jasny brąz.
Uzywałam też 7. Na rozjaśniane włosy, wyszła dosc ciemno ale sprała sie do bardzo ładnego blondu.
A reszta to juz ciemne odcienie.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------



No bede musiała pooglądać palety w takim razie. Straszna szkoda bo Palette jest za mocna zeby klasc na calosc na moje włosy. Same odrosty mogłabym nią robic ale jeszcze tyle roboty na całosci mam
Nie wiem może wtedy Londa, albo Natural& Easy?
a wellaton? natural&easy to jakis taki strasznie słaby jets o ile pamiętam.
palette te najjasniejsze odcienie to fakt dają po włoskach, ale moze garnierowska 111 wciąz jest ok. Najlepiej bedzie, jak sobie popatrzysz, zanim kupisz.


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam foty,matko jeśli się ktoś jeszcze waha nad obcięciem a pielęgnacja i odbudowaniem zniszczonych włosów to naprawdę warto popracować nad kondycja.Dla porównania dodaje Wam foto jak wcześniej wyglądały moje włoski a jak teraz.
No i mój słomiany zapal wziął gore.Odpiłowałam tylko paznokcie ale zazeluje chyba dopiero jutro.No i mam w panach się pofarbować.Ciekawe czy mi się uda.A w ogolę to nie ma jakiegoś wspólnego terminu na farbowanko?
o wspaniale! ogromna różnica widocznie włoski były tylko przesuszone a nie popalone, bo spalonych nic nie uratuje, a przesuszone żal obcinac.
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yatta teraz tylko zrobiłam ciemniejsze pasemka, a teraz będę robiła i jasne i ciemne, ale więcej jasnych

Dziewczyny zauważyłam, że po tym syossi'e 9-5 szybko włoski żółkną, niestety, a wydawała mi się idealną farbą
za dwa tygodnie mam studniówkę a ja w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobic z włosami macie jakiś pomysł??

asiabb dziękuję


Tak mówicie o tych włosach doczepianych, a ja kupiłam te moje clipy wtedy i teraz nie wiem co z nimi zrobic bo zafarbowac raczej ich nie zafarbuje bo i tak nie wyjdą tak jak moje

a ja dzisiaj zamawiam sukienkę na studniówkę tą białą z tym różowym pasem jednak a co do pazurków to też muszę jakieś wykombinowac na studniówkę

a co do szamponu fioletowego z joanny to on mnie tak wkurza, bo niby pasemka blond robi ładne platynowe, ale jak już mam odrost żółtawy to go jeszcze bardziej pogłębią do duszy z taką robotą...

a jeżeli chodzi o pielęgnację włosów, to ja teraz używam tej zwykłej odżywki z rossmana z olejkiem babassu i jest ok a te maski dolce leżą na półce i się kurzą
a tak wąłsnie ostatnio myslałam, co teraz z clipami zrobisz.. nie da się ich pofarbowac?
jak sie czujesz w ciemniejszym kolorku i jak się spisuje? zadowolona jestes?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:19   #1901
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na razie odpusilam suplementy ale od marca znowu zacznę cos brać
a czemu odpuściłaś?

Ja już chyba merza nie zdradzę, mija miesiąc jak go biorę, włosy mi nic a nic nie wypadają, wyglądają tak ładnie, na moje oko całkiem nieźle ruszyły
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 18:20   #1902
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ewcia mi sie sto razy bardziej podobaly Twoje wlosy po syosie niz po tym balejazu,ktory nawet nie wyglada na balejaz
i mialas lepiej wloski obciete-moim zdaniem.
Ta grzywka Cie przytlacza za bardzo...
I tak moglabys na studniowke dopiac clipy i kazda fryzurka by ladnie wygladala na dlugich wloskach
Ale zmiana potrzebna jest kazdej z nas a włosy odrosną, Ewcia czuje sie dobrze i to jest najwazniejsze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:20   #1903
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow ja kupuję po 10.69, da się jeszcze taniej?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:21   #1904
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a czemu odpuściłaś?

Ja już chyba merza nie zdradzę, mija miesiąc jak go biorę, włosy mi nic a nic nie wypadają, wyglądają tak ładnie, na moje oko całkiem nieźle ruszyły
A nie chce mi sie lykac, juz nie biorę od 2 tygodni.
Zacznę w marcu znowu coś łykac, może w połowie lutego i myślę co.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:21   #1905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

To i ja wstawię wam moje shakirki ktore dziś pierwszy raz robiłam

shakirka 004.jpgshakirka 002.jpg


Cascada napisz proszę co myślisz i co źle zrobiłam?
Nalożyłam bs i już nie czesałam tylko zaczęłam ugniatać, potem żelu wielkości orzecha laskowego i znów ugniatanie jakieś 15 minut.
I ty już do mycia włosów nie czeszesz? tylko palcami przeczesujesz tak?
I dokładasz żelu z wodą jeśli trzeba???
A jak po spaniu włosy sie rozwalą?

Adzi śliczne wlosy i boski kolor- ja niestety nie mam tak równomiernego Ale mam nadzieje że już nie dlugo. Kondycja super!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:23   #1906
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Adzi,ale jasne
i widać,że zdrowiutkie w porownaniu z wczesniejszym zdjeciem to niebo a ziemia


wiesz co ja używam jakiejś starej lokówki mojej mamy, ona z dobre 20 lat już ma
jak mialam jakas nowa to ona mi wogole wlosow nie krecila

Snow dziekuje
ja nie mam u siebie w miescie kfc,a uwielbiam te kurczaczki
haha no ja tak samo, używałam starej ale jej czas się skończył ja zawsze kabel ukręce po jakimś czasie :P tak już mam :P a te teraz to jakieś kiepskie są dlatego chciałabym jakąś sprawdzoną przez kogoś, a koleżanki to od święta kręcą, te co mają kręcone to nie muszą, a większość to fanki prostownicy chcialabym dobra lokowkę może być droga ale warta swojej ceny i jeszcze myslę czy aby na pewno lokówka czy falownica może
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:24   #1907
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Adzi - piekne włoski, duza poprawa super

kitkulka- ta farbka Twoja jest w Naturze a dzis bylam i mojej 9,13 nie bylo a chciałam zapas zrobic..
10,13 tylko i 10,00

lece się zrobic na bóstwo a potem do kina buziaki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:24   #1908
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
snow ja kupuję po 10.69, da się jeszcze taniej?
w promocji jest za jakieś 8zł z groszami ja mam ciągle to jedno opakowanie w domu moooże kiedys wypróbuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To i ja wstawię wam moje shakirki ktore dziś pierwszy raz robiłam

Załącznik 3675917Załącznik 3675918


Cascada napisz proszę co myślisz i co źle zrobiłam?
Nalożyłam bs i już nie czesałam tylko zaczęłam ugniatać, potem żelu wielkości orzecha laskowego i znów ugniatanie jakieś 15 minut.
I ty już do mycia włosów nie czeszesz? tylko palcami przeczesujesz tak?
I dokładasz żelu z wodą jeśli trzeba???
A jak po spaniu włosy sie rozwalą?

Adzi śliczne wlosy i boski kolor- ja niestety nie mam tak równomiernego Ale mam nadzieje że już nie dlugo. Kondycja super!
ale pięknie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:29   #1909
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princesska tak właśnie myślę co teraz z tymi włosami zrobię na studniówkę... ja się lepiej czuje w tych włosach co teraz mam, bo tam ten blond miałam za jasny i za sztuczny...dopiero teraz to widzę jak zrobiłam sobie te pasemka...

mysia no właśnie nie wiem czy da się je pofarbowac, to znaczy na pewno się da, bo to są włosy naturalne, ale zapewne nie wyjdą tak jak moje włosy
a w nowym kolorku i fryzurce czuje się bardzo dobrze, lepiej, dużo lepiej niż w tam tych jasnych

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Bunny śliczne włoski piękne po prostu

Agatau no zmiana jest potrzebna a co do odrastania włosów to raczej nie ma co odrastac, bo ja z długości ścięłam może 1cm chyba, że chodziło Ci o grzywkę, ale jak na razie mam zamiar ją podcinac, bo mi się podoba
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 18:32   #1910
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale zmiana potrzebna jest kazdej z nas a włosy odrosną, Ewcia czuje sie dobrze i to jest najwazniejsze
No niby tak
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
haha no ja tak samo, używałam starej ale jej czas się skończył ja zawsze kabel ukręce po jakimś czasie :P tak już mam :P a te teraz to jakieś kiepskie są dlatego chciałabym jakąś sprawdzoną przez kogoś, a koleżanki to od święta kręcą, te co mają kręcone to nie muszą, a większość to fanki prostownicy chcialabym dobra lokowkę może być droga ale warta swojej ceny i jeszcze myslę czy aby na pewno lokówka czy falownica może
Mi w mojej tata chyba z 3 razy kabel juz wymienial,ale sama lokowka niezniszczalna
i nie zamienie ja na zadna nowa firmowke,ale zdaje sie gdzies na Wizażu chyba byl taki temt o lokowkach czy cos??
Tak mi sie zdaje,ale nie jestem pewna

Bunny super loki
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:35
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:32   #1911
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny chcialam byc wyrazna bo mam pytanie czym sie karmi jak dostane takiego maluszka szczeniaka jacka gotowa karma dla szczeniat czy samemu sie karmi go czego unikac mam na poczatku karmienia ..?? bede wdzieczna za info bo wiem ze wiekszosc macie pieski i doswiadzczenie ja juz nie pamietam jak to bylo kiedys u nas
poprosze o kilka rad
Ojej kochana mój to już jest taki staruszek, że ja nie pamiętam dokładnie Ile razy dziennie to CI nie powiem, ale czytałam ostatnio jak Bunny Lolkę przygarnęła, że można dawać jajeczka ugotowane na twardo i takie rozgniecione - biały serek, to samo.. marcheweczkę ugotowaną pogniecioną - jest dużo możliwości. A jak mówi Snow - od rasy i wielkości psa też zależy weterynarze pewnie najlepiej Ci poradzi

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o moją lolę 9 miesiecy, a mam ją już 5 miesięcy czyli od 4-5 miesiąca życia- przypuszczalnie bo wzięta z ulicy... to karmie raz dziennie gotowanym a raz suchą karma. Do 7 mca karmilam karma juniorkową suchą i puszkową plus gotowane, a teraz wcina już dorosłą.
Nie karmie sama suchą, choć weci tak zalecają bo puszczala mi bąki nie do opisania i non stop...
A jak zje troche gotowanego- ryż, mięsko,warzywa to nie puszcza
Gotowanego daje sie ok.30g na 1kg psa w proporcji 1ryżu:1 mięsa: 1 warzyw.
Karmy wiadomo najlepsze śa te drogie zoologiczne royal canin, brita, acana, bosh, purina ale mnie osobiście póki co nie stać i je pedeegre.
Sama zdecyduj jak chcesz żywić- czy masz czas na gotowanie papek- ja gotuję raz na 3 dni, i od nowa- dawka na 3 dni i w kółko.
Poza tym nie ufam suchym karmom- tam moze byc wszystko. A jak sama ugotuję to wiem co gotowałam i jakiej jakości
No ja właśnie słyszałam odwrotnie - że nie powinno się dawać samej suchej karmy bo to nie zdrowe. Wyobraź sobie jeść same sucharki..
Ja z kolei codziennie mojemu gotuje ryż albo kaszę (zamiennie bo ile można jeść to samo ) i do tego mięsko z puszki tej dużej (bo mój to duży psiak) - a chrupki to on je bardzo rzadko jak nie mam czasu gotować, albo ma większy apetyt i ta micha mu nie wystarczy
Ale to fakt po chrupkach to bąka galancie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ślicznie, mam wrażenie,że z każdym farbowaniem masz ladniejszy kolorek
Yata ringi sie wlasnie latwiej zdejmuje
dla mnie tez te tasmy do clipow sa za dlugie
No patrz To ja nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam Wam foty,matko jeśli się ktoś jeszcze waha nad obcięciem a pielęgnacja i odbudowaniem zniszczonych włosów to naprawdę warto popracować nad kondycja.Dla porównania dodaje Wam foto jak wcześniej wyglądały moje włoski a jak teraz.
No i mój słomiany zapal wziął gore.Odpiłowałam tylko paznokcie ale zazeluje chyba dopiero jutro.No i mam w panach się pofarbować.Ciekawe czy mi się uda.A w ogolę to nie ma jakiegoś wspólnego terminu na farbowanko?
Od razu lepiej faktycznie Zdjęcia w sztucznym świetle dają taki fajny słoneczny blondzik bardziej mi się podoba - od tego w dziennym. Ale to kolor przejściowy ?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To i ja wstawię wam moje shakirki ktore dziś pierwszy raz robiłam

Załącznik 3675917Załącznik 3675918
W pierwszej chwili myślałam, że to włoski Cascady Bardzo fajne - myślę, że lepiej Ci w takich. Widać masz naturalnie kręciołki i jak tak je czeszesz na prosto to się wydaja napuszone troszkę. Faaajne te loczki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:32   #1912
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzięki dziewczyny to teraz muszę szukać Natury w moim mieście, bo gdzieś jest, ale jeszcze nie wiem gdzie

blond bunny super wyszło, podoba mi się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:33   #1913
Maria_Magdalena007
Przyczajenie
 
Avatar Maria_Magdalena007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
GG do Maria_Magdalena007 Send a message via Skype™ to Maria_Magdalena007
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczyny! Chcę spróbować koloru blond i potrzebuję waszej rady. Jaką farbę polecacie dla naturalnej szatynki (raczej ciemny, brąz ale nie czarny!!) z pierwszymi siwymi włosami? Da się w ogóle to farbą zrobić czy muszę rozjaśniać czymś wcześniej?? Mam swój naturalny kolor od dłuższego czasu - ze 2 lata i fryzjerka stwierdziła, że da radę zejść do blondu. Mam brązowe oczy, raczej jasną cerę, ale z problemami, ciemne brwi, rzęsy... Oczywiście o platynowym blondzie nie myślę, tylko o jakimś ciepłym nawet ciemniejszym na początku odcieniu. Ze 2 fryzjerki odradzały mi blond, ze niby mi nie pasuje. Zdaje sobie sprawę, że do mojej urody pasuje brąz czy ciemniejsze kolory, ale każdy może mieć ochotę na zmiany. Zwłaszcza, że nie jest to niemożliwe bo powszechnie znane są przypadki brązowookich blondynek i to często także platynowych. A sama miałam kiedyś pasemka (tylko robione u fryzjerki i nie do końca udane) więc wiem, że w takim odcieniu też jest mi dobrze. Wiadomo, że rudego czy żółtego kolorku nie chcę. Czy te farby z Loreala są dobre czy polecacie coś całkiem innego?? Będę wdzięczna za rady i za polecenie jakiś konkretnych farb no bo niestety blondynką jeszcze nie byłam i nie wiem jaki produkt do farbowania wybrać.
Maria_Magdalena007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:33   #1914
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a wellaton? natural&easy to jakis taki strasznie słaby jets o ile pamiętam.
palette te najjasniejsze odcienie to fakt dają po włoskach, ale moze garnierowska 111 wciąz jest ok. Najlepiej bedzie, jak sobie popatrzysz, zanim kupisz.


Wellaton podobno przesusza mocno, myslalam nad nim. Wrazie co pójde do kumpeli zeby mi dała pasemko zrobic i bede wiedziała jak wyjdzie, bo ona stale tym farbuje
Jak bede miała chwile to po prostu pójde do drogerii i obejrze palety kolorów wszystkie i zobacze jaki kolor bedzie mi odpowiadał.
Mysle cały czas nad tą kąpielą, musze jeszcze zajść do znajomej po szkole fryzjerskiej i oceni wogóle czym lepiej zrobić, a ona mi zawsze doradzi
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To i ja wstawię wam moje shakirki ktore dziś pierwszy raz robiłam

Załącznik 3675917Załącznik 3675918


Cascada napisz proszę co myślisz i co źle zrobiłam?
Nalożyłam bs i już nie czesałam tylko zaczęłam ugniatać, potem żelu wielkości orzecha laskowego i znów ugniatanie jakieś 15 minut.
I ty już do mycia włosów nie czeszesz? tylko palcami przeczesujesz tak?
I dokładasz żelu z wodą jeśli trzeba???
A jak po spaniu włosy sie rozwalą?

Adzi śliczne wlosy i boski kolor- ja niestety nie mam tak równomiernego Ale mam nadzieje że już nie dlugo. Kondycja super!
Ale kręciołki

Buuu czemu ja musze miec takie druty proste
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:34   #1915
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny moze glupie pytanie,ale zapytam
jak Ty to robisz,że wstawiasz foto do wpisu,a nie jako załącznik??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:35   #1916
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No niby tak


Mi w mojej tata chyba z 3 razy kabel juz wymienial,ale sama lokowka niezniszczalna
i nie zamienie ja na zadna nowa firmowke,ale zdaje sie gdzies na Wizażu chyba byl taki temt o lokowkach czy cos??
Tak mi sie zdaje,ale nie jestem pewna

Bunny super loki
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose
No i ja
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:41   #1917
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Adzi widać że twój zapał w odżywianiu włosków nie poszedł na marne kondycja super

Bunny śliczne loczki faktycznie podobne do włosków cascady a jak Ty się czujesz lepiej w lokach czy bez?

tak mnie natchnęłyście tymi lokami że i ja muszę spróbować czy moje włoski są też poddatne na skręt czy nie

a tak apropo to kupiłam w grudniu te papiloto-loki i są super robiłam nimi na sylwestra super fale wychodzą wystarczy tylko szydłem poprzeciągać swoje włoski w te papiloty i potrzymać w moim wypadku 3 godz. super sprawa
http://allegro.pl/432-magic-leverag-...407945910.html

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:46
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:42   #1918
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No i ja
sorki zapomnialam

Yata masz aukcje ze zgrzewarką jakbyś chciala
http://allegro.pl/zgrzewarka-do-wlosow-i1411319623.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:42   #1919
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No niby tak


Mi w mojej tata chyba z 3 razy kabel juz wymienial,ale sama lokowka niezniszczalna
i nie zamienie ja na zadna nowa firmowke,ale zdaje sie gdzies na Wizażu chyba byl taki temt o lokowkach czy cos??
Tak mi sie zdaje,ale nie jestem pewna

Bunny super loki
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose
no był był ale wolę na youtoube obejrzeć od razu widać efekt jakie loczki robią chyba kupię spiralkę babyliss albo tą nową stożkową też z babyliss
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:42   #1920
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny super loki
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose
i ja, ale nie mam jak wam pokazać bo włosy krótkie
Mam tylko w czarnych ale i tak nie mam takiego zdjęcia, na jednym widać jakie długie a na drugim jakie gęste

A Bunny pewnie na jakieś stronie z hostingiem wrzuca

Hehe Princeska dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł2.jpg (31,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł1.jpg (23,2 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:44
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.