Essence cz. IX - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 20:06   #3631
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jeśli masz facebooka, to poszukaj greckiej grupy Essence, dowiesz się, gdzie można kupić szybciej, niż od producenta U mnie jest sporo maniaczek (w końcu firma niedroga), założę się, że greckie nastolatki też lubię E.
noo i nie znalazlam niestety
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:13   #3632
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Kurcze, dorgawa ta paletka, ale gdyby jeszcze te cienie miały jako taką pigmentację to może bym się skusiła, a tak to nie będę sobie głowy zawracać. Czyli tak jak pisalam wcześniej tylko jeden lakier z YR wchodziłby w grę No nie powiem, dziwne to w moim przypadku, bo zawsze pożądam więcej niż jednego produktu z limitowanek
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:16   #3633
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

A ja waham się między chyba standardem czyli pomadką nude albo jakimś błyszczykiem stay with me, ale z tego co widzę, żaden kolor mi nie odpowiada może skuszę się na XXL nude
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:22   #3634
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja waham się między chyba standardem czyli pomadką nude albo jakimś błyszczykiem stay with me, ale z tego co widzę, żaden kolor mi nie odpowiada może skuszę się na XXL nude

Ja Ci mogę polecić kolor toffee forever czy coś takiego (nie wiem dokładnie bo nazwa starła się już z nalepki). Ma śliczny kolor, taki nudziakowy, ale z dosyć dobrym, jak na błystki essence, pigmentem, świetny maślano- mleczny zapach i taką samą konsystencję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:24   #3635
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
noo i nie znalazlam niestety
A znasz grecki? Może któraś prowadzi bloga kosmetycznego i też pisze o E.? Łatwiej byłoby dopytać, w jakiej sieci sklepów można markę kupić

Możesz też zapytać/ poszukać tu: http://en.essence-beautyfriends.eu/
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-05-19 o 20:30
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:25   #3636
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

czyli You Rock w niesieciowych? nie było czasem jakiegoś info że ma być w N? albo mi się pomyliło coś
sun club ma być D. wiec jaka limitka może być teraz w kolejności w Naturach?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:26   #3637
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Wróciłam niedawno z zakupów essencowych w daglasie Kupiłam:
- pędzelek do linera - był ostatni, bardzo mięciutki i milutki, ale też jak niektóre z Was, mam drobne problemy w zrobieniu zgrabnej kreski :/ Co prawda wychodzi, ale muszę się trochę pomęczyć i przyłożyć do tego... I nie mogłam wyciągnąć pędzelka z etui :/ Był przyklejony Tym niebieskim napisem "Essence" do folii :/ I częśc napisu z pędzelka zeszła... :/
- pomadkę In the Nude - była chyba niedawno dostawa, bo pomadek było duuużo w tym kolorze
- korektor Stay All Day

Chciałam jeszcze wziąć Almoust Famous, ale wszystkie 2 sztuki, poza testerem, były upaćkane
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:32   #3638
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A znasz grecki? Może któraś prowadzi bloga kosmetycznego i też pisze o E.? Łatwiej byłoby dopytać, w jakiej sieci sklepów można markę kupić

Możesz też zapytać/ poszukać tu: http://en.essence-beautyfriends.eu/
dzieki za info, pokombinuje jak sie da
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:37   #3639
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wróciłam niedawno z zakupów essencowych w daglasie Kupiłam:
- pędzelek do linera - był ostatni, bardzo mięciutki i milutki, ale też jak niektóre z Was, mam drobne problemy w zrobieniu zgrabnej kreski :/ Co prawda wychodzi, ale muszę się trochę pomęczyć i przyłożyć do tego... I nie mogłam wyciągnąć pędzelka z etui :/ Był przyklejony Tym niebieskim napisem "Essence" do folii :/ I częśc napisu z pędzelka zeszła... :/
- pomadkę In the Nude - była chyba niedawno dostawa, bo pomadek było duuużo w tym kolorze
- korektor Stay All Day

Chciałam jeszcze wziąć Almoust Famous, ale wszystkie 2 sztuki, poza testerem, były upaćkane
Kochana a czy ta Nude jest taka hmmmmm matowa? Mam all about cupcake i jak sie pomaluję, to muszę trochę zetrzeć z ust bo wydaje mi się taka nachalna a myślę, że nude fajnie by wyglądał na moich ustach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:43   #3640
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Paletka droższa, bo ma cienie, pędzelek (czy tam aplikator) i czarną kredkę, koszt się sumuje
racja ale cienie wygladaja na maciupkie a jesli do tego slaba pigmentacja to sobie nia glowy zawracac nie bede
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:55   #3641
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kochana a czy ta Nude jest taka hmmmmm matowa? Mam all about cupcake i jak sie pomaluję, to muszę trochę zetrzeć z ust bo wydaje mi się taka nachalna a myślę, że nude fajnie by wyglądał na moich ustach
Aż musiałam pójść do lusterka i zobaczyć Ale chodzi Ci o to, czy taka matowa matowa? Czy matowa nabłyszczająca? Tzn. w tym sensie, że matowa bez drobinek, perły itd. ale dająca połysk jak błyszczyk... Bo In the Nude jest taka właśnie matowa nabłyszczająca... Nie wiem, czy łapiesz, o co mi chodzi Mam nadzieję, że tak
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 21:00   #3642
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Aż musiałam pójść do lusterka i zobaczyć Ale chodzi Ci o to, czy taka matowa matowa? Czy matowa nabłyszczająca? Tzn. w tym sensie, że matowa bez drobinek, perły itd. ale dająca połysk jak błyszczyk... Bo In the Nude jest taka właśnie matowa nabłyszczająca... Nie wiem, czy łapiesz, o co mi chodzi Mam nadzieję, że tak
Właśnie o to mi chodzi Coś pod efekt ze zdjęcia. Błyszczy się, ale drobinek nie ma

zdjęcie z http://aniulqa.pinger.pl/m/5167678
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7d19316f002af34d4d602160.jpg (15,0 KB, 95 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:26   #3643
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi Coś pod efekt ze zdjęcia. Błyszczy się, ale drobinek nie ma

zdjęcie z http://aniulqa.pinger.pl/m/5167678
To tak Błyszczy się (ale lekko, na pewno nie jest to efekt tafli), ale jest matowa Z tym, że nie jest tak kryjąca, jak ta ze zdjęcia, które wkleiłaś. In the Nude jest... półkryjąca, półtransparentna... Z całą pewnością mogę powiedzieć, ze efekt "nude" zależy od naturalnej barwy warg Jeśli ktoś z natury ma jasne, blade usta to esencowa pomadka je ładnie podkreśli i uzyska się "ten" właśnie efekt. A jak ktoś ma ciemne, czerwone ustka, no to efekt może nie być zadowalający... U mnie efekt "nude" z tą pomadką wychodzi średnio... w kierunku - słabo... Za to widzę tendencje do ważenia się i brzydkiego zbierania w załamaniach warg :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 22:01   #3644
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

A czy ktoś kupił ten nowy lakier do stępelków? Srebrny chyba - jestem ciekawa czy ładny itd. Wrażenia jakieś?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 22:34   #3645
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Essence cz. IX

Arrianna - przypomniałaś mi o czymś.
Chciałam spytać jak wyglądają te stempelki na paznokciach, byłam ciekawa jak przeglądałam półkę Essence, ale jakoś nie mogłam nic wymyślić.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 23:55   #3646
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Essence cz. IX

Oj ja tez mam chec na te stepelki
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 00:24   #3647
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dzieki za info, pokombinuje jak sie da
Trzymam kciuki, bo naprawdę fajnie jest nie wypadać z essence'owego obiegu, gdy jest się za granicą
Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
racja ale cienie wygladaja na maciupkie a jesli do tego slaba pigmentacja to sobie nia glowy zawracac nie bede
E tam maciupkie, gdyby pigmentacja była ok, to nawet małe byłyby dobre Chyba nigdy jeszcze nie udało mi się zużyć żadnego cienia "do dna"
Ale Essence rzadko ma dobre cienie, te niestety chyba są bardziej jak te z I love Berlin
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:41   #3648
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
są szczotki?

oj teraz zauważyłam, że ktoś odpowiedział.

Edytowane przez kingusiusia
Czas edycji: 2011-05-20 o 07:44
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 09:01   #3649
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. IX

O kurcze paletka 18 zł To chyba się nie skusze. Baza podobno kiepska...chciałm jeszcze tylko tą mgiełkę czy co to tam jest, będzie w Pl w ogóle? Wiece ile koszyuje, jak pachnie?
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 09:05   #3650
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
O kurcze paletka 18 zł To chyba się nie skusze. Baza podobno kiepska...chciałm jeszcze tylko tą mgiełkę czy co to tam jest, będzie w Pl w ogóle? Wiece ile koszyuje, jak pachnie?
Mgiełka jest, nie wiem jak pachnie( w mojej drogerii chyba wszystkie były pozaklejane) a kosztuje chyba coś koło 10-12 zł.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 09:19   #3651
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, bo naprawdę fajnie jest nie wypadać z essence'owego obiegu, gdy jest się za granicą


E tam maciupkie, gdyby pigmentacja była ok, to nawet małe byłyby dobre Chyba nigdy jeszcze nie udało mi się zużyć żadnego cienia "do dna"
Ale Essence rzadko ma dobre cienie, te niestety chyba są bardziej jak te z I love Berlin
a ja tą paletkę z ILB bardzo lubię i często używam
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 09:48   #3652
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja tylko coś powiem: zdecydowanie wolę szminkę In the nude z Essence (zdj na blogu dla zainteresowanych ) niż Nyx- posiadam kolor orange soda () jednak szminka ta jest dość 'sucha' tzn gdybym nałożyła grubą warstwę to będzie ok, ale usta bedą miały wtedy mega nienaturalny pudrowy kolor a in the nude jest idealna
Hmm to znaczy która jest sucha? essence czy NYX? DObrze rozumiem że NYX jest gorsza?
Pytam, bo moje NYX są lepsze od essencowych, ale mówię o tych nie-nude
Widziałam swatche na Twoim blogu In the nude, przepiękne dałabyś radę wrzucić jakieś porównanie z Orange soda?
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
NYX- owskie są na pewno lepszej jakości i dużo bardziej kryjace z tego co wiem, bo sama nie miałam niestety z nimi przyjemności
Ja miałam, i potwierdzam - co do tych, które mam (Tea Rose vs. Cupcake, Indian Pink vs. Coralize). Kiedyś wrzucałam nawet swatche porównawcze, ale awaria wizażu zjadła posta
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
To widzę, ze razem w weekend poszalałyśmy
Ja ci mogę kupić dwustronny do eyelinera i blendowania, ale jak te przyszły to do podkładu/pudru nie ma i nie wiem czy Ci by się opłacało jeden pędzel.

Hmm, mogę poczekać aż dorwiesz oba Ale jestem na nie zdecydowana w razie czego.
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26960461]Irreplaceable jest śliczny, w butelce nie wygląda na taki fajny, ale widziałam swatche, zaryzykowałam i nie żałuję
a dziś zakupiłam zwykłego nudziaka z vipery i po teście jednego paznokcia circus jeszcze lepiej, moim zdaniem, prezentuje się na nim niż na irreplaceable za kilka dni potraktuję tak wszystkie pazurki i pochwalę się na blogu [/QUOTE]
Eeee to ja chcę gooo
Daj Kochana numerek tej Vipery, i wrzuć swatcheee
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26960461]ale jak zdjęłam żel z pazurków (który nie wiem po co założyłam i nigdy więcej tego błędu nie popełnię) [/QUOTE]
echhh też miałam raz żel na pazurach... nakładany przez koleżankę, która dopiero skończyła kurs stylistki do dziś mam wrażenie, że mam to o czym mówicie - uszkodzoną macierz paznokcia, bo jak go zapuszczam, to zawsze jedna strona lekko "ciągnie" do dołu.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
znam ten ból... a tu lato nadchodzi wielkimi krokami i przydałoby się nieco uzupełnić szafę o elegantsze rzeczy, tym bardziej, że moja obecna praca nie pozwala mi na krótkie szorty czy spódniczki, w jakich jeszcze niedawno latałam po uczelni
Moja praca też A ja mam już dość eleganckich rzeczy i chodzenia na obcasach... dzisiaj piątek więc przyszłam sobie w dżinsach, casual friday i koniec
Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość
pojawiła się u mnie "you rock"

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26993964]nie mówcie! nie mówcie! ani nie piszcie! bo znowu pazerni podglądacze nam wszystko wykupią! cicho sza! jak każda kupi to, co chciała mieć to się wtedy będziemy chwalić i cieszyć! [/QUOTE]
dobrze mówi! polać jej!
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja zauważyłam,że Where is the party jest jak Holoberry
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się natomiast który z lakierów będzie takim najbardziej pastelowym fioletem czy "NoMoreDrama" z Colour&Go czy raczej "FoundMyLove" z Multi... No i jeszcze pastelowy róż by się kryjący przydał.
Myślę że No more drama jest bardziej w jasny fiolet, a Found my love bardziej w biel z domieszką fioletu
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mi też sie podoba, ale za cieniami nie rozpaczam - kiedyś kupiłam zestaw cieni sypkich na ebay i tam znalazłam podobne - pyłek jest biały a na oku zmienia kolor.
Natomiast jak pisałam, lakiery bardzo bardzo
Takkk, lakiery
A co do cieni to ja już bym wolała colour changing z elfa
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:01   #3653
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Możecie coś więcej napisać o tych stempelkach do paznokci?

Czy osoba, która w ogóle nie potrafi robić zdobień poradzi sobie?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:06   #3654
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Możecie coś więcej napisać o tych stempelkach do paznokci?

Czy osoba, która w ogóle nie potrafi robić zdobień poradzi sobie?
jest osobny wątek o stempelkach, możesz tam znaleźć porady co robić, żeby wyszły

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=450937

mi się niestety nie udają
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:08   #3655
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cena paletki zbiła mnie z nóg... Strasznie drogo jak na Essence, chyba nie widziałam innego kosmetyku w tej cenie, bo nawet podkłady są chyba tańsze :P Poza tym z YR jakoś nic mnie nie kręci, poza jednym lakierkiem, ale chyba jednak sobie odpuszczę i poczekam na cudeńka z limitki Sun Clubu
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:12   #3656
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Cena paletki zbiła mnie z nóg... Strasznie drogo jak na Essence, chyba nie widziałam innego kosmetyku w tej cenie, bo nawet podkłady są chyba tańsze :P Poza tym z YR jakoś nic mnie nie kręci, poza jednym lakierkiem, ale chyba jednak sobie odpuszczę i poczekam na cudeńka z limitki Sun Clubu
A na stronie głównej w opisie:
essence - niezbędne w pielęgnacji i urodzie :trendy, zabawa, unikalne – ale nigdy drogie! .

A 20 zl za 6 cieni to faktycznie dużo jak na essence.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:43   #3657
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
A na stronie głównej w opisie:
essence - niezbędne w pielęgnacji i urodzie :trendy, zabawa, unikalne – ale nigdy drogie! .

A 20 zl za 6 cieni to faktycznie dużo jak na essence.
17,99 to nie 20, już się nie rozpędzajmy
Cienie, aplikator i kredkę, przypominam
Podkłady, duże pudry matowe i tak dalej - jest sporo rzeczy, które kosztują 15-16złotych.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:57   #3658
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
17,99 to nie 20, już się nie rozpędzajmy
Cienie, aplikator i kredkę, przypominam
Podkłady, duże pudry matowe i tak dalej - jest sporo rzeczy, które kosztują 15-16złotych.
eh co tu dużo gadać, pewnie i tak kupię
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:35   #3659
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hmm to znaczy która jest sucha? essence czy NYX? DObrze rozumiem że NYX jest gorsza?
Pytam, bo moje NYX są lepsze od essencowych, ale mówię o tych nie-nude
Widziałam swatche na Twoim blogu In the nude, przepiękne dałabyś radę wrzucić jakieś porównanie z Orange soda?
wrzuciłam na bloga notkę ale na pierwszym miejscu jest u mnie In The Nude
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 12:46   #3660
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
eh co tu dużo gadać, pewnie i tak kupię
Jeśli nie kupisz, to wiedz, że coś się dzieje
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.