Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 08:20   #3991
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej dziewczyny ja tylko na chwilke bo zaraz do pracy uciekam chciałam wam tylko powiedzieć co mój tz powiedział otóż powiedział, że teraz jak widzi mnie już w sumie w naturalnym kolorze włosów to stwierdza, że jednak mi ten blond nie pasował bardzo się ciezę, że tak uważa, bo jeszcze łatwiej będzie zapuszczać. Ale w sumie to ostatnio nawet już o farbowaniu nie myslę. Rzadko tu was odwiedzam, ale mam dużo obowiązków, mam nadzieję, że znajdę więcej czasu
miłego dzionka wam życzę

aaaa i wczoraj pierwszy raz w życiu umyłam włosy odżywką, niesamowity efekt, teraz tylko tego będę używać do mycia włosów
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:26   #3992
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax ale piękne włosy i jak zdrowo wyglądajągratulacje

Co do suszarki to też nie suszę, czasami tylko na lokosuszarce układam końcówki bo nieładnie mi się wywijają na wszystkie strony
Jantar jest cudowny. Stosuję go codziennie przez 2 tygodnie. Dzisiaj zmierzyłam odrost i padłam 8 cm Ostatnio mierzyłam 2, 5 tygodnia temu i było 6,5 cm. Jestem w szoku. Stosowałam tez Seboradin, ale tylko kila razy bo zapominałam o nim a i z lenistwa mi sie nie chciało.

Bayka też bym chciała umyć odżywką ale się trochę boję, A jakiej odżywki użyłaś do mycia?

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2011-12-14 o 08:28
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:30   #3993
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Ja mam sylwestra przebieranego. I mam z tym mega kłopot. Pieniążków już nimam, niby coś tak w głowie mam pomysł ale brakuje mi elementów do wykonania. chlip... mam dołka pieniężnego no. ;(
poszukaj gdzie mozna wypozyczyc stroj
ja wiem ze u mnie w miescie mozna w teatrze wypozyczyc i nie jest to duzy wydatek, na pewno taniej niz kupic cos nowego na normalna impreze

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
aaaa i wczoraj pierwszy raz w życiu umyłam włosy odżywką, niesamowity efekt, teraz tylko tego będę używać do mycia włosów
ja kiedys tez mylam i bylo nawet ok, ale nie za bardzo znam sie na skladach a wiem ze trzeba myc takimi bez silikonow, mozesz cos polecic?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:59   #3994
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax - masz śliczny kolor odrostów!!!:l ove:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:10   #3995
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ja właśnie na Gwiazdkę dostanę kobyłę, ale bardzo mi się ona podoba, najwyżej bicepsy sobie wyrobię przy niej

A wy już macie jakieś pomysły? Kreacje? Może coś doradzicie, jakieś gotowe stylizacje
Chyba poszukam czegoś w necie.
Same korzyści Ja mam kobyłę, ale nie jest ciężka, ręka mi nie drętwieje jak długo trzymam ją w górze, ale suszyłam się kiedyś suszarką koleżanki, o raaaany, co minutę przerwę robiłam

Ja na sylwestra idę na salę, kreacja w trakcie poszukiwań (choć w razie czego mam strój awaryjny, ale chciałabym jakąś ładną sukienkę ). Co do fryzury to jeszcze się waham pomiędzy loki a proste, ale póki co wygrywają loki

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax to naprawdę Ty?? nie wierzę :P jasne, że pamiętamy aż mi ulżyło jak przeczytałam, że nadal trwasz w powrocie do naturalek no i co jak co ale włoski to masz śliczne i takie dłuuugaśne


dziewczyny wiecie może coś na temat witaminy PP? czy ona rzeczywiście poprawia wygląd/kondycję włosów? w necie nie mogę znaleźć nic konkretnego
To ja, to ja ! Dziękuję
Powiem Ci, że jak przeglądałam zdjęcia, Twoje włoski utknęły mi w pamięci, ja nie wiem jak Ty to robisz, że Ci tak szybko rosną! Już masz takie długie naturalki

Na temat wit. PP niestety nic nie wiem, ale wygooglowałam ją sobie i tak patrzę, chyba mam jakieś niedobory tej witaminy, bo wszystko mi się zgadza bezsenność, bóle głowy, trudności z pamięcią, wybuchy złości, pogorszenie stanu skóry

niemniej_jednak, a olejowania próbowałaś? Również gorąco polecam, szczególnie po takich katorgach jak prostownica, rozjaśnianie, itp

Ivonea, o jak ja bym chciała sylwestra przebieranego! Zazdroszczę Ci strasznie! A jakaś koncepcja na strój już jest?

Bayka, ja myję włosy odżywką już od dłuższego czasu, jest genialna Jakiej używasz?

Mania1987, Dziękuję Choć na żywo na aż takie zdrowe nie wyglądają
Ja co prawda nie Bayka, ale nie ma się czego bać Mam włosy przetłuszczające się i bałam się odżywka jeszcze bardziej spotęguje to przetłuszczanie i w efekcie będę musiała myć 2x w ciągu dnia włosy, ale zauważyłam, że po odżywce włosy nawet ciut trochę dłużej trzymają, są miękkie, gładkie, ujarzmione
Myłam Isaną z Babassu i Mrs. Potter's z aloesem i tą nową wersją z aloesem i jedwabiem. Zdecydowanie wygrywa Mrs. Potter's

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
xyolax - masz śliczny kolor odrostów!!!:l ove:
Dziękuję Szkoda, że nie ma zawstydzonej buźki w emotkach Ale miło mi się zrobiło, mnie osobiście denerwuje już ten kolor włosów, a takie słowa otuchy podnoszą na duchu
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:45   #3996
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax dzięki za porady. Mam straszną ochotę spróbować umyć odżywką włosy. Olejowania też się bałam, że włosy będą tłuste a tu miłe zaskoczenie, nie dosyć, że mniej się przetłuszczają to jeszcze są o wiele ładniejsze. Jak będę w drogerii to kupię którąś z polecanych przez Ciebie odżywek bo właśnie mi się skończyła i zobaczymy co to będzie

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2011-12-14 o 10:49
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:29   #3997
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax śliczne włosy a końce zawsze możesz podciąć

co do mycia odżywką to ciekawiło mnie to zawsze, ale jakoś nie mogę się przemóc - wolę szamponem


a ja nie mam problemu z fryzurą na sylwka bo i tak się nie wybieram nigdzie chyba, że jeszcze coś wyskoczy w ostatniej chwili ale wątpię i pewnie spędzę go po prostu u Tż
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 12:02   #3998
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
o a ja nic nie wiedziałam o tej magicznej drogiej :/ szczotce. Chyba trza będzie odłożyć

co do sylwestra to rada: jeden dzień do roku w którym możesz zaszaleć i wyglądać totalnie inaczej niż zawsze. Szalej, kombinuj i nakładaj tego czego byś w życiu nie nałożyła ! ^_^
Ja mam sylwestra przebieranego. I mam z tym mega kłopot. Pieniążków już nimam, niby coś tak w głowie mam pomysł ale brakuje mi elementów do wykonania. chlip... mam dołka pieniężnego no. ;(
No racja, zamierzam wyglądać pięknie i wystrzałowo, ale też nie jak choinka Może po świętach Twój budżet się poprawi? Na pewno coś wymyślisz.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Same korzyści Ja mam kobyłę, ale nie jest ciężka, ręka mi nie drętwieje jak długo trzymam ją w górze, ale suszyłam się kiedyś suszarką koleżanki, o raaaany, co minutę przerwę robiłam

Ja na sylwestra idę na salę, kreacja w trakcie poszukiwań (choć w razie czego mam strój awaryjny, ale chciałabym jakąś ładną sukienkę ). Co do fryzury to jeszcze się waham pomiędzy loki a proste, ale póki co wygrywają loki


Na temat wit. PP niestety nic nie wiem, ale wygooglowałam ją sobie i tak patrzę, chyba mam jakieś niedobory tej witaminy, bo wszystko mi się zgadza bezsenność, bóle głowy, trudności z pamięcią, wybuchy złości, pogorszenie stanu skóry
Moja chyba aż taka ciężka nie jest, okażę się bo jeszcze jej nie użyłam, dopiero po Wigilii mogę
No loki są super, zazdroszczę - też bym chciała loki, ale chyba mam za krótkie jeszcze włosy by te loki wyglądały przy mojej twarzy ładnie, a nie jak u baranka Ty masz piękne i długie włosy to loki będą super i dodadzą objętości
Jak tak napisałaś, to ja mam dokładnie to samo myślałam, że nagłe pogorszenie cery to od suplementów bo się oczyszcza czy coś, ale wszystko inne również się zgadza, bóle głowy tylko mam bardzo rzadko a jak już są to od ciśnienia prawdopodobnie.
Zacznę szperać,może coś znajdę, albo przynajmniej co powoduje jej utratę...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Witamin PP to nic innego jak niacyna
Występuje powszechnie w produktach roślinnych i zwierzęcych, np. w mięsie, orzechach i ziarnach zbóż.
Niacyna jest też nazywana witaminą B3.
Dzienne zapotrzebowanie dla kobiet to 14 mg/dzień, dla mężczyzn jest nieco więcej, a najwięcej dla kobiet ciężarnych lub karmiących (ale chyba tu na wątku nie mamy takich, czy mamy?)

Pomaga w metabolizmie, w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczność leków, reguluje cholesterol, rozszerza lekko naczynia krwionośne, oddziałuje na stan psychiczny (dlatego jej brat to może być ta bezsenność, czy nasze ataki gniewu ). Poprawia ukrwieni skóry i kondycje włosów.
Malutkie niedobory spowalniają metabolizm i powodują, że bardziej czujemy chłód.

Niacyna z tego co widzę, występuje nie tylko w żywności, ale w suplementach typowo do włosów jako po prostu witamina B3 albo zwyczajnie niacyna więc nie powinno być problemu ze znalezieniem jej. Można też kupić zestaw witamin z grupy B i też w ten sposób uspokoimy niedobór w organizmie. Nie powinno się też przekraczać dawki więcej niż ok 35 mg . Najbezpieczniej więc przyjmować tak jak na recepcie suplementu albo tej grupy witamin.
Proponuję oprócz tego pogryźć sobie trochę orzecha od czasu do czasu mają dużo innych witamin.

Mam nadzieję, że pomogłam. Chciałam kiedyś iść na medycynę albo farmacje, przydałoby mi się to też w życiu jak widać. Szybko wchłaniam jakąkolwiek wiedzę na ten temat i na temat chemii, składów i organizmu człowieka., bo po prostu to lubię. Ale wyszło jak wyszło... może kiedyś
Może w innym życiu
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-12-14 o 12:07 Powód: literówka
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:25   #3999
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A, jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które myją włosy odżywką - czy można do tego użyć odżywki b/s.? Wiem, że to niekoniecznie pytanie do tego wątku, ale skoro już o tym wspomniałyśmy
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:08   #4000
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja na sylwestra idę na salę, kreacja w trakcie poszukiwań (choć w razie czego mam strój awaryjny, ale chciałabym jakąś ładną sukienkę ). Co do fryzury to jeszcze się waham pomiędzy loki a proste, ale póki co wygrywają loki



To ja, to ja ! Dziękuję
Powiem Ci, że jak przeglądałam zdjęcia, Twoje włoski utknęły mi w pamięci, ja nie wiem jak Ty to robisz, że Ci tak szybko rosną! Już masz takie długie naturalki

Na temat wit. PP niestety nic nie wiem, ale wygooglowałam ją sobie i tak patrzę, chyba mam jakieś niedobory tej witaminy, bo wszystko mi się zgadza bezsenność, bóle głowy, trudności z pamięcią, wybuchy złości, pogorszenie stanu skóry
mi wcale tak szybko włosy nie rosną :P ostatnio tylko ruszyły chyba dzięki drożdżom i CP a wcześniej rosły jedynie 1cm na miesiąc. nie ma porównania z Twoją długością naturalek!
może tylko Ci się wydaje, że masz niedobór tej witaminy, w zasadzie to zawsze można jakoś podpiąć pod witaminy różne objawy może to tylko kwestia pory roku itp?
Mi się wydaje, że nie mam niedoboru tej witaminy, ale będąc u dermatologa wczoraj, Pani mi ją przepisała po spojrzeniu na mnie i pytając tylko czy mi się włosy przetłuszczają. Jak odpowiedziałam, że tak to od razu sięgnęła po receptę (a poszłam do niej nie w sprawie włosów tylko w sprawie jakiś dziwnych zmian na mojej cerze). No ale później przeszła do tego z czym do niej przyszłam miejmy nadzieję, że mi pomoże to co mi przepisała. A witamina PP może akurat będzie miała zbawienny wpływ na poprawę moich włosów. Po wizycie jak powiedziałam o tym mamie to skomentowała to tak: "Zobaczyła, że masz byle jakie włosy to Ci przepisała", aż mnie zamurowało bo wiem, że jest zadowolona z faktu, że przestałam katować włosy rozjaśniaczem...
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
[/COLOR]Witamin PP to nic innego jak niacyna
Występuje powszechnie w produktach roślinnych i zwierzęcych, np. w mięsie, orzechach i ziarnach zbóż.
Niacyna jest też nazywana witaminą B3.
Dzienne zapotrzebowanie dla kobiet to 14 mg/dzień, dla mężczyzn jest nieco więcej, a najwięcej dla kobiet ciężarnych lub karmiących (ale chyba tu na wątku nie mamy takich, czy mamy?)

Pomaga w metabolizmie, w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczność leków, reguluje cholesterol, rozszerza lekko naczynia krwionośne, oddziałuje na stan psychiczny (dlatego jej brat to może być ta bezsenność, czy nasze ataki gniewu ). Poprawia ukrwieni skóry i kondycje włosów.
Malutkie niedobory spowalniają metabolizm i powodują, że bardziej czujemy chłód.

Niacyna z tego co widzę, występuje nie tylko w żywności, ale w suplementach typowo do włosów jako po prostu witamina B3 albo zwyczajnie niacyna więc nie powinno być problemu ze znalezieniem jej. Można też kupić zestaw witamin z grupy B i też w ten sposób uspokoimy niedobór w organizmie. Nie powinno się też przekraczać dawki więcej niż ok 35 mg . Najbezpieczniej więc przyjmować tak jak na recepcie suplementu albo tej grupy witamin.
Proponuję oprócz tego pogryźć sobie trochę orzecha od czasu do czasu mają dużo innych witamin.

Mam nadzieję, że pomogłam. Chciałam kiedyś iść na medycynę albo farmacje, przydałoby mi się to też w życiu jak widać. Szybko wchłaniam jakąkolwiek wiedzę na ten temat i na temat chemii, składów i organizmu człowieka., bo po prostu to lubię. Ale wyszło jak wyszło... może kiedyś
Może w innym życiu
dziękuję dziękuję
no ja w ciąży nie jestem ale swego czasu chyba miałyśmy na wątku jakąś ciężarną? tak mi się przynajmniej wydaje
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:07   #4001
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Bayka też bym chciała umyć odżywką ale się trochę boję, A jakiej odżywki użyłaś do mycia?
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


ja kiedys tez mylam i bylo nawet ok, ale nie za bardzo znam sie na skladach a wiem ze trzeba myc takimi bez silikonow, mozesz cos polecic?
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Bayka, ja myję włosy odżywką już od dłuższego czasu, jest genialna Jakiej używasz?
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
A, jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które myją włosy odżywką - czy można do tego użyć odżywki b/s.? Wiem, że to niekoniecznie pytanie do tego wątku, ale skoro już o tym wspomniałyśmy

najpierw odpowiem na temat tej odżywki żeby dokończyć ten temat a potem biegnę nadrabiać resztę, a przynajmniej to, co dam radę

ja się próbowałam uczyć o składach, o silikonach itd, ale nie podołałam to za duży ogrom wiedzy, może z czasem wszystko po trochu przyswoję ale nie umiałam wybrać sama odżywki z odpowiednim składem, więc jak byłam w sklepie kupiłam 4 najtańsze jakie były, bo najczęściej takie właśnie mają najprostszy skład, czyli taki, o jaki chodzi. I wrzuciłam składy na wątek o analizach składów i z tych 4 trzy okazały się zgodne z cg, a jedna z tych trzech właśnie została oceniona jako świetna do mycia włosów, więc spróbowałam i tak właśnie jest włsoy super, a ja mam właśnie przetłuszczające się bardziej niż normalne, bo muszę myć co 2 dzień. Miałam szczęście, że trafiłam na odpowiednią odżywkę

a odżywkę mam taką: DKS IMPULSIV hair balsam

Aqua, cetyl alcohol, cetrimonium chloride, octyldodecanol, citric acid, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, parfum.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 18:10   #4002
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bayka dzięki
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:01   #4003
bajacyna
Przyczajenie
 
Avatar bajacyna
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 16
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witam,

Jeśli mogę, chciałabym się dołączyć. Po 3 latach farbowania i rozjaśniania (na zmianę ), swoich długich włosów, nie farbuję już od niecałych 3 miesięcy
Nie sądziłam, że pokocham swój odrost Myślałam, że czekanie będzie drogą przez mękę, ale dla mnie jest ogromną frajdą.
Uwielbiam blask i gładkość moich nowych włosów. Mogę czekać nawet i 10 lat.

Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej.

Powodzenia, wytrwałości i cierpliwości wszystkim Wam życzę
bajacyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:03   #4004
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mania1987, to koniecznie zdaj relację po pierwszym myciu odżywką, jak wrażenia itp. A czy można myć odżywką b/s, nie chcę Cię wprowadzić w błąd, lepiej jak wejdziesz na wątek o myciu odżywką, ale wydaje mi się, że mało która może mieć odpowiedni skład, żeby myć nią włosy.


Hazel_Eyed, dziękuję
A co do podcięcia końców... W październiku pozbyłam się ok. 13 cm włosów, więc póki co nie planuję większych cięć, a sporo trzeba by było ich ciachnąć, żeby były jednego koloru W ogóle mam wrażenie, że żółkną mi na długości, może to wina odżywek i olejowania...

Ważne żeby każdy znalazł coś dla siebie, mi z kolei mało który szampon odpowiada, albo mnie głowa swędzi, albo włosów nie mogę za chiny ludowe rozczesać


anngeli, a to się Mikołaj znęca nad Tobą
Chyba nie masz aż takich króciutkich włosów Mi się bardzo podobają fale na krótkich włosach, szczególnie jak włosy są przed ramiona
Ale z drugiej strony (tego nie lubię w lokach ) po pokręceniu włosy sporo tracą na długości... Chciałabym takie długie włosy, żeby po pokręceniu sięgały chociażby za biust

Co do tych witamin, wolę nie kombinować na własną rękę i nie łykać kolejnych...


agaa91, kurcze a ja mam wrażenie, że Ci pędzą Niedługo mnie przegonisz

Pewnie i niedobór wielu witamin może mieć podobne objawy, powinnam się wybrać do lekarza na kompleksowe badania, bo już od dłuższego czasu męczy mnie pare rzeczy, ale jakoś wybrać się nie mogę, jakoś nie trafiłam jeszcze na takiego lekarza, który by mnie potraktował jak normalnego człowieka, a nie jak "dziecko, któremu nic nie może być, bo jest za młode"
Trzymam kciuki, żeby pomogło A komentarz mamy nie był zbyt miły... Moja mama na szczęście nie komentuje moich włosów


Bayka, to fajnie, że jesteś zadowolona Odżywki nie znam, ale zapomniałam, że Ty nie mieszkasz w PL
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:04   #4005
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez bajacyna Pokaż wiadomość
Witam,

Jeśli mogę, chciałabym się dołączyć. Po 3 latach farbowania i rozjaśniania (na zmianę ), swoich długich włosów, nie farbuję już od niecałych 3 miesięcy
Nie sądziłam, że pokocham swój odrost Myślałam, że czekanie będzie drogą przez mękę, ale dla mnie jest ogromną frajdą.
Uwielbiam blask i gładkość moich nowych włosów. Mogę czekać nawet i 10 lat.

Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej.

Powodzenia, wytrwałości i cierpliwości wszystkim Wam życzę
witamy i dziękujemy i też wytrwałości życzymy, ile widziane byłyby zdjęcia odrościuku
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:12   #4006
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
xyolax ale piękne włosy i jak zdrowo wyglądajągratulacje

Co do suszarki to też nie suszę, czasami tylko na lokosuszarce układam końcówki bo nieładnie mi się wywijają na wszystkie strony
Jantar jest cudowny. Stosuję go codziennie przez 2 tygodnie. Dzisiaj zmierzyłam odrost i padłam 8 cm Ostatnio mierzyłam 2, 5 tygodnia temu i było 6,5 cm. Jestem w szoku. Stosowałam tez Seboradin, ale tylko kila razy bo zapominałam o nim a i z lenistwa mi sie nie chciało.

Bayka też bym chciała umyć odżywką ale się trochę boję, A jakiej odżywki użyłaś do mycia?
Gratuluję odrostu Jak używasz jantaru? Podziel się wiedzą :P
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:43   #4007
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez bajacyna Pokaż wiadomość
Witam,

Jeśli mogę, chciałabym się dołączyć. Po 3 latach farbowania i rozjaśniania (na zmianę ), swoich długich włosów, nie farbuję już od niecałych 3 miesięcy
Nie sądziłam, że pokocham swój odrost Myślałam, że czekanie będzie drogą przez mękę, ale dla mnie jest ogromną frajdą.
Uwielbiam blask i gładkość moich nowych włosów. Mogę czekać nawet i 10 lat.

Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej.

Powodzenia, wytrwałości i cierpliwości wszystkim Wam życzę
Lepiej późno niż później albo wcale Witam i z góry cieszę sie na Twoją determinację, też przez ponad nawet 3 lata katowałam swoje włosy, co prawda ostatnio miały 3 miesięczne przerwy ale mimo to są tragiczne a na dodatek pocieniowane przez co wyglądają na bardziej zniszczone.
Lubię swój naturalny kolor, malowałam przez głupotę i chęć zobaczenia siebie w inny kolorze, młoda byłam i głupia, potem włosy tak przetrawione, że żaden kolor nie wychodził ładnie a na dodatek włosy przetrawione. Postanowiłam, że basta - wracam do naturalek, przyciemniłam niedawno swoje farbowańce, lekko naruszyłam odrost w niektóych miejscach niestety, ale teraz będzie mi łatwiej zapuszczać

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

anngeli, a to się Mikołaj znęca nad Tobą
Chyba nie masz aż takich króciutkich włosów Mi się bardzo podobają fale na krótkich włosach, szczególnie jak włosy są przed ramiona
Ale z drugiej strony (tego nie lubię w lokach ) po pokręceniu włosy sporo tracą na długości... Chciałabym takie długie włosy, żeby po pokręceniu sięgały chociażby za biust

Co do tych witamin, wolę nie kombinować na własną rękę i nie łykać kolejnych...
No znęca trochę ale taka magia świąt
O tak, też bym chciała mieć takie długie...tymczasem moje nawet wyprostowane na drut nie mają jeszcze długości za piersi
Są krótkie jak dla mnie, pocieniowane i w słabej nadal kondycji mimo pielęgnacji, ale wiadomo nie od razu osiągnę swój cel...potrzeba czasu i wytrwałości oraz systematyczności.
Oto zdjęcia na który widać moje włosy:
1. 7 grudnia
2. bokiem żeby było widać cieniowanie
3. przed chwilą, jeszcze wilgotne po myciu na prosto, widać ich beznadziejną długość, a raczej krótkość
i tak jest lepiej, jeśli chodzi o długość, ale nadal jest ona dla mnie za krótka... (przed farbowaniem ich nosiłam długie włosy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7 grudnia.jpg (50,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13994.jpg (96,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14017.jpg (34,3 KB, 62 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:52
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:16   #4008
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Lepiej późno niż później albo wcale Witam i z góry cieszę sie na Twoją determinację, też przez ponad nawet 3 lata katowałam swoje włosy, co prawda ostatnio miały 3 miesięczne przerwy ale mimo to są tragiczne a na dodatek pocieniowane przez co wyglądają na bardziej zniszczone.
Lubię swój naturalny kolor, malowałam przez głupotę i chęć zobaczenia siebie w inny kolorze, młoda byłam i głupia, potem włosy tak przetrawione, że żaden kolor nie wychodził ładnie a na dodatek włosy przetrawione. Postanowiłam, że basta - wracam do naturalek, przyciemniłam niedawno swoje farbowańce, lekko naruszyłam odrost w niektóych miejscach niestety, ale teraz będzie mi łatwiej zapuszczać



No znęca trochę ale taka magia świąt
O tak, też bym chciała mieć takie długie...tymczasem moje nawet wyprostowane na drut nie mają jeszcze długości za piersi
Są krótkie jak dla mnie, pocieniowane i w słabej nadal kondycji mimo pielęgnacji, ale wiadomo nie od razu osiągnę swój cel...potrzeba czasu i wytrwałości oraz systematyczności.
Oto zdjęcia na który widać moje włosy:
1. 7 grudnia
2. bokiem żeby było widać cieniowanie
3. przed chwilą, jeszcze wilgotne po myciu na prosto, widać ich beznadziejną długość, a raczej krótkość
i tak jest lepiej, jeśli chodzi o długość, ale nadal jest ona dla mnie za krótka... (przed farbowaniem ich nosiłam długie włosy)
O kochana, nie masz wcale takich krótkich włosów Ja próbuję zejść z cieniowania
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:23   #4009
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax na pewno zdam relację. Myję włosy co 3 dni także dopiero w sobotę napiszę jak mi się myło. Przeglądałam wątek o myciu odżywką i dziewczyny pisały, że można myć odżywką b/s najlepiej z Joanny. Jak wpadnę do drogerii to pewnie kupię kilka bo nie będę się mogła zdecydować na jedną.

bajacyna witamy i prosimy o zdjęcia odrostu

Gajuta Jantar stosuję codziennie, zazwyczaj wieczorem. Robię przedziałek, nalewam na palce trochę jantaru i wcieram w skórę głowy, potem następny przedziałek itd. Skupiam się głównie na górze skalpu i na zakolach. Tak z 5 min mi zajmuje to wcieranie, aż tak bardzo się nie staram. Ale najważniejsze, że włosy przestały tak strasznie wypadać i się nie przetłuszczają. Za tydzień kończę kurację i tydzień przerwy, chyba będę wtedy Seboradin wcierać bo to wciąga
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 20:39   #4010
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
agaa91, kurcze a ja mam wrażenie, że Ci pędzą Niedługo mnie przegonisz

Pewnie i niedobór wielu witamin może mieć podobne objawy, powinnam się wybrać do lekarza na kompleksowe badania, bo już od dłuższego czasu męczy mnie pare rzeczy, ale jakoś wybrać się nie mogę, jakoś nie trafiłam jeszcze na takiego lekarza, który by mnie potraktował jak normalnego człowieka, a nie jak "dziecko, któremu nic nie może być, bo jest za młode"
Trzymam kciuki, żeby pomogło A komentarz mamy nie był zbyt miły... Moja mama na szczęście nie komentuje moich włosów

Ciebie to raczej nie przegonię masz zbyt długie naturalki żebym mogła w jakikolwiek sposób Cię przegonić
ach a co do mojej mamy - już ja jej pokażę jakie będę miała piękne włosiska jak już będę miała całe swoje
hmm.. czemu link do Twoich włosków nie działa w podpisie? chciałam popodziwiać a tu du*pa.. ;p
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Lepiej późno niż później albo wcale Witam i z góry cieszę sie na Twoją determinację, też przez ponad nawet 3 lata katowałam swoje włosy, co prawda ostatnio miały 3 miesięczne przerwy ale mimo to są tragiczne a na dodatek pocieniowane przez co wyglądają na bardziej zniszczone.
Lubię swój naturalny kolor, malowałam przez głupotę i chęć zobaczenia siebie w inny kolorze, młoda byłam i głupia, potem włosy tak przetrawione, że żaden kolor nie wychodził ładnie a na dodatek włosy przetrawione. Postanowiłam, że basta - wracam do naturalek, przyciemniłam niedawno swoje farbowańce, lekko naruszyłam odrost w niektóych miejscach niestety, ale teraz będzie mi łatwiej zapuszczać



No znęca trochę ale taka magia świąt
O tak, też bym chciała mieć takie długie...tymczasem moje nawet wyprostowane na drut nie mają jeszcze długości za piersi
Są krótkie jak dla mnie, pocieniowane i w słabej nadal kondycji mimo pielęgnacji, ale wiadomo nie od razu osiągnę swój cel...potrzeba czasu i wytrwałości oraz systematyczności.
Oto zdjęcia na który widać moje włosy:
1. 7 grudnia
2. bokiem żeby było widać cieniowanie
3. przed chwilą, jeszcze wilgotne po myciu na prosto, widać ich beznadziejną długość, a raczej krótkość
i tak jest lepiej, jeśli chodzi o długość, ale nadal jest ona dla mnie za krótka... (przed farbowaniem ich nosiłam długie włosy)
łaaaaa i Ty mówisz, że masz krótkie włosy? kochana możemy się zamienić wtedy będziesz dopiero mówić, że masz krótkie a ten jaśniejszy odcień przy skalpie to Twój naturalny kolorek? Jeśli tak to śliczny
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:08   #4011
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
O kochana, nie masz wcale takich krótkich włosów Ja próbuję zejść z cieniowania
Dziękuje, no właśnie gdyby nie cieniowanie nawet w tej długości którą mam wyglądałyby lepiej, bo gęstsze, równe... a tak lipa

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
łaaaaa i Ty mówisz, że masz krótkie włosy? kochana możemy się zamienić wtedy będziesz dopiero mówić, że masz krótkie a ten jaśniejszy odcień przy skalpie to Twój naturalny kolorek? Jeśli tak to śliczny
No dla mnie są bardzo krótkie i na pewno krótsze od Twoich, Twoja takie ładne, lśniące i do tego równe (moje pocieniowanie - moją zmorą )
Tak mój, nie wiem czemu się tak ocieplił, może to taki efekt przy tych brązowych. Trudno mi ocenić kolor naturalnych po takim czasie, jak odrosną co najmniej takie jak Twój odrost to wtedy pewnie będzie można stwierdzić co to jest
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 04:33   #4012
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

bajacyna - witam i sukcesów życzę w dalszym zapuszczaniu naturalek

anngeli - jak dla mnie to masz długie włosy jak patrzę na swoje to mi się króciutkie wydają, bo nawet ramion nie sięgają, chociaż od wakacji sporo urosły
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:30   #4013
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
poszukaj gdzie mozna wypozyczyc stroj
ja wiem ze u mnie w miescie mozna w teatrze wypozyczyc i nie jest to duzy wydatek, na pewno taniej niz kupic cos nowego na normalna impreze
Jakby to był wydatek 50zł to bym wydała z ogromną chęcią. Ale niestety nie jest tak .
A ja mam do końca miesiąca 200zł w kieszeni

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Może po świętach Twój budżet się poprawi? Na pewno coś wymyślisz.
No właśnie odkąd się wyprowadziłam z Lubym jest tragicznie . Wczoraj skończył mi się staż i oczywiście pracy nie dostałam bo kobitki nie wypłacalne się zrobiły i kiszka, znowu.
Ale za to chudnę dzięki braku pieniędzy. Choć tyle dobrego.
I jeszcze trzeba będzie dopłacić 40zł na Sylwestra O_O.
_-_ Załamka...
Chlip... T_T

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ivonea, o jak ja bym chciała sylwestra przebieranego! Zazdroszczę Ci strasznie! A jakaś koncepcja na strój już jest?
Koncepty były 3 w sumie, ale teraz z braku kasy to ja już nic nie wiem...
Miało być na początku królowa zima, potem miała być zjawa, potem miała być cyganka. A teraz jest dupa blada i jestem w polu :/
Ja też się cieszyłam z faktu że sylwester przebierany, ale tak naprawdę teraz to widzę że to po prostu niepotrzebna strata kasy oczywiście nie zamierzam kupić gotowca bo najzwyczajniej w świecie albo są brzydkie a jak są ładne to mnie na nie nawet nie stać. Chciałam sama coś zrobić i zachwycić wszystkich. No i znowu kiszka... nie wyjdzie nic chyba z tego.

Rany Ale marudzę! Sorki

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość


No znęca trochę ale taka magia świąt
O tak, też bym chciała mieć takie długie...tymczasem moje nawet wyprostowane na drut nie mają jeszcze długości za piersi
Są krótkie jak dla mnie, pocieniowane i w słabej nadal kondycji mimo pielęgnacji, ale wiadomo nie od razu osiągnę swój cel...potrzeba czasu i wytrwałości oraz systematyczności.
Oto zdjęcia na który widać moje włosy:
1. 7 grudnia
2. bokiem żeby było widać cieniowanie
3. przed chwilą, jeszcze wilgotne po myciu na prosto, widać ich beznadziejną długość, a raczej krótkość
i tak jest lepiej, jeśli chodzi o długość, ale nadal jest ona dla mnie za krótka... (przed farbowaniem ich nosiłam długie włosy)
Kochana wcale nie masz krótkich włosów Masz dłuższe niż moje naturalki!
W ogóle Boziu jakaś ty chudzinka O_O . Też tak chce!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:49   #4014
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli ładne masz włosy i nie myśl, że za krótkie - ja mam krótsze i staram się nie myśleć o tym, może szybciej urosną

bajacyna witaaaamy witaaaamy powiem ci, że też załuje, że wczesniej nie przestalam farbować, ale jak to mówią "lepiej pozno niż wcale"


btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:11   #4015
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje, no właśnie gdyby nie cieniowanie nawet w tej długości którą mam wyglądałyby lepiej, bo gęstsze, równe... a tak lipa


No dla mnie są bardzo krótkie i na pewno krótsze od Twoich, Twoja takie ładne, lśniące i do tego równe (moje pocieniowanie - moją zmorą )
Tak mój, nie wiem czemu się tak ocieplił, może to taki efekt przy tych brązowych. Trudno mi ocenić kolor naturalnych po takim czasie, jak odrosną co najmniej takie jak Twój odrost to wtedy pewnie będzie można stwierdzić co to jest
nie, nie ja mam krótsze od Twoich :p tylko na zdjęciach schylam głowę na bok żeby było lepiej widać naturalki i dlatego wydaje Ci się, że są dłuższe i moje nie są wcale lśniące niestety a tak bym bardzo chciała żeby były, tylko nie wiem co mogę zrobić
ach tak czy siak naturalny kolor masz śliczny!
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
ja też! ja też nie schodzę z cieniowania ostatnio miałam chęć pocieniować, ale jak czytam na wizażu jak dziewczyny narzekają to zrezygnowałam
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:14   #4016
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli, agaa91 - nie marudzić ja mam włosy do brody i nie narzekam, w końcu muszą kiedyś urosnąć
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:17   #4017
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
anngeli, agaa91 - nie marudzić ja mam włosy do brody i nie narzekam, w końcu muszą kiedyś urosnąć
a ja z tyłu jeszcze krótsze

ja farbowałam nie z głupoty, ale dlatego,ze nie lubie swojego natualnego koloru, jest nijaki, choc nie mysi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:37   #4018
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jakby to był wydatek 50zł to bym wydała z ogromną chęcią. Ale niestety nie jest tak .
A ja mam do końca miesiąca 200zł w kieszeni
jestes pewna??
bo wlasnie sprawdzilam ceny zaczynaja sie od 43 zl

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
ja tez nie schodze
nawet mam zamiar pocieniowac mocniej


tak przy okazji, fajna fryzurka:
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:52   #4019
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
też nie schodzę!
zawsze mówię, żeby mi podcięła końcówki, ale fryzura zostaje ta sama zresztą mam kręcone włosy i jak są cieniowane to lepiej się układają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:51   #4020
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Tygryska dzięki za info idem sprawdzać ^_^

O rany ta klientka robi magie z tymi włosami O_O'
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.