plan treningowy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 15:00   #1
justyna919191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4

plan treningowy.


witajcie
mam pytanie do Was, muszę schudnąć do sierpnia przynajmniej 10 kg, problem w tym, że odkąd pamiętam próbowałam zrzucić nadwagę ale nie wychodziło. kiedyś przez 7 miesięcy chodziłam na siłownie i fitness dzień w dzień i ćwiczyłam 2 h dziennie, trzymałam dietę i nic. tylko 2kg mniej.
ale było minęło. chce zacząć od nowa ale nie wiem jak. nie ma szans na bieganie czy basen czy nawet siłownię bo mam małe dziecko i muszę być z nim w domu. dlatego ćwiczę z Mel B czy z Tiffany. Prośba związana jest z ustawieniem jakiegoś fajnego treningu, na możliwości przeciętnej kobietki i takiego, który pozwoli zrzucić zbędne kilogramy. i nie dłuższego niż godzinka, bo mój mały mężczyzna dłużej nie prześpi.
z góry dzięki za pomoc.
justyna919191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:07   #2
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: plan treningowy.

Zamiast Mel B czy Tiffany polecam fitness blender, Melissę Bender czy insanity (to ostatnie to tylko jak nie masz problemów zdrowotnych i bardzo dużej nadwagi, bo inaczej stawy mogą siąść).
No i najważniejsza jest jednak odpowiednia dieta- a co do tej to niech Ci już inne dziewczyny tu doradzą.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:41   #3
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: plan treningowy.

Układanie komuś treningu na odległość i to jak rozumiem na "warunki domowe" jest trochę abstrakcyjnym zadaniem.

Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na regularne treningi poza domem,to skorzystaj z jakiegoś gotowego programu ćwiczeń na DVD.Kilogramy zrzucisz też długimi spacerami z maluszkiem w wózku,ale muszą być częste i regularne
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:37   #4
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: plan treningowy.

Może napisz coś więcej o sobie - wzrost, waga, wiek
i koniecznie jak wygląda Twoja dieta, bo to w niej jest problem skoro nie chudniesz (chyba, że masz problemy z hormonami, ale raczej na 99proc to wina diety). Napisz przykładowy jadłospis.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:03   #5
justyna919191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: plan treningowy.

no więc 24 lata, 165cm, 84kg. jadam w miarę zdrowo przynajmniej się staram,
np śniadanie kanapka z warzywami jakimiś i wędlina kawa z mlekiem, drugie sniadanie jabłko, pomarańcz jogurt czy coś takiego, obiad zupa np rosół i kurczak z salatką warzywną, podwieczorek jakiś owoc lub mała kanapka + kawa z mlekiem, kolacja sałatka+ zielona herbata.

tak mniej więcej to wygląda, oczywiście staram się nie jeść białego pieczywa, makaronów, ziemniaków itd, ale nie będę kłamać czasem mi się zdarzy. to samo ze słodyczami, raz na tydzień coś tam zjem.


Edytowane przez justyna919191
Czas edycji: 2015-02-25 o 19:17
justyna919191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:41   #6
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: plan treningowy.

Cytat:
Napisane przez justyna919191 Pokaż wiadomość
no więc 24 lata, 165cm, 84kg. jadam w miarę zdrowo przynajmniej się staram,
np śniadanie kanapka z warzywami jakimiś i wędlina kawa z mlekiem, drugie sniadanie jabłko, pomarańcz jogurt czy coś takiego, obiad zupa np rosół i kurczak z salatką warzywną, podwieczorek jakiś owoc lub mała kanapka + kawa z mlekiem, kolacja sałatka+ zielona herbata.

tak mniej więcej to wygląda, oczywiście staram się nie jeść białego pieczywa, makaronów, ziemniaków itd, ale nie będę kłamać czasem mi się zdarzy. to samo ze słodyczami, raz na tydzień coś tam zjem.


Tak jak myślałam, metabolizm zwolniony na maxa i będzie tylko gorzej. Dietę masz fatalną. Na Twoim miejscu zaczęłabym od podforum dietetyki, bo tam temat został wyczerpany a dopiero później uzupełniłabym to wszystko treningiem.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:23   #7
justyna919191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: plan treningowy.

naprawdę jest tak źle? myślałam, że jest całkiem spoko. dużo warzyw i owoców, eliminacja słodyczy, ziemniaków, makaronów, jasnego pieczywa to za mało?
nie dodałam poprzednio, że piję dużo wody.
justyna919191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 22:28   #8
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: plan treningowy.

Cytat:
Napisane przez justyna919191 Pokaż wiadomość
naprawdę jest tak źle? myślałam, że jest całkiem spoko. dużo warzyw i owoców, eliminacja słodyczy, ziemniaków, makaronów, jasnego pieczywa to za mało?
nie dodałam poprzednio, że piję dużo wody.
to nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Poczytaj dietetykę (głównie faq - 5 post powinnaś wydrukować i powiesić na lodówce), a zobaczysz jaki teraz jest dramat. Powodzenia!
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2015-02-25 o 22:30
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 23:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.