Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 18:40   #3091
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Moze ja jakies lipne te mleka kupujé ale jak sama robilam to tez mi nie pasowaly .
Z jakich firm te mleka kupuje ie ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 19:25   #3092
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Aż tak bardzo nie leci . Dla mnie on jest różem po cieplejszej stronie mocy w zestawieniu np. z MJ Outspoken czy MAC Sakura. Poza tym nadal jestem ciut bardziej opalona, niż normalnie o tej porze, więc to może i tego kwestia .

U mnie on się troszkę ociepla na skórze po chwili, podobnie jak działo się z Diorowym Rosy Glow i Chanelowym Ultra Rose, które choć już w ogóle typowo chłodne (bardziej niż Misty), na mnie się ocieplały.

Co do dalszych moich "przygód" z MJ - na razie zbyt wiele w mojej opinii o nim się nie zmieniło. Bezpośrednio po nałożeniu naprawdę miło spogląda mi się w lustro - nadal widzę efekt jak po fotoszopie (na podkład daję sypki puder). W ciągu dnia widać lekkie osadzanie się w porach, ale - jak już pisałam - nie rzuca się to w oczy, jest zauważalne tylko z bliska, a przy tym na pewno nie ma to miejsca w rozmiarze większym niż w innych podkładach.
MJ dobrze trzyma się skóry, ale ciężko go zmyć choćby z palców, choć nakładam go jajem BB.
Mnie MJ nie podkreśla suchych skórek, za to wczoraj na nosie jakby nieco się zwarzył . Może to kwestia tego, że krem nie dość dobrze przed mejkapem rozsmarowałam .
Całkiem zapomniałam, że chciałam róż MJ - jeśli dobrze pamiętam to Reckless

Mam dziś na twarzy mieszankę 10 i 14 MJ i całkiem nieźle to wygląda, choć odcień jest zbyt brzoskwiniowy Ciekawe jak ta 12-tka.
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Moze ja jakies lipne te mleka kupujé ale jak sama robilam to tez mi nie pasowaly .
Z jakich firm te mleka kupuje ie ?
Poczytałam Was, nie miałam kiedy pisać Dołączam do nietolerujących laktozy Mleka z Rossmanna są w porządku. Ostatnio miałam owsiane i smakowało całkiem nieźle. Kupuję też krowie bezlaktozowe, które jest już chyba wszędzie do dostania.

Nie doskwiera mi to specjalnie, przynajmniej jem mniej słodyczy Teraz i tak można kupić sporo produktów z laktazą, nawet ser żółty
Ciężej byłoby mi zrezygnować z produktów z glutenem, ale wiadomo - zdrowie jest najważniejsze.

Miałyście ziarnistą kawę ze Starbucksa? Kupiłam dziś z kuponem i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:24   #3093
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja mialam ale roznicy nie zauwazylam miedzy nia a Lavazza ktora teraz pijam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:37   #3094
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

No ja wlasnie w rossmanie mleka kupuje .
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 20:46   #3095
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mialam ale roznicy nie zauwazylam miedzy nia a Lavazza ktora teraz pijam
A to w porządku, lubię Lavazzę. Bałam się, że będzie gorsza
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No ja wlasnie w rossmanie mleka kupuje .
Czasem kupuję też w sklepach ze zdrową żywnością, mają większy wybór. Nie powiedziałabym, że smakują dużo lepiej, bo mają praktycznie ten sam skład. Najbardziej lubię orzechowe
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:20   #3096
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W temacie róży - uwielbiam róże Bobbi Brown. Są bardzo trwałe i dobrze napigmentowane. Moje dwa ulubione chłodne odcienie to Pale Pink #9 i Pastel Pink #33.
Róże Maca też ubóstwiam, ostatnio moim ulubionym jest mineralny Dainty.
Teraz mam ich pokaźną kolekcję, ale róż to kosmetyk, który jest mi niezbędny (tak się usprawiedliwiam ).
Kiedyś miałam tylko 1 lub 2 róże i nawet udało mi się kilka razy zdenkować Bourjois (chyba 3 sztuki) i dwa Chanelowe. Ale to było ponad 10 lat temu
Ponad 10 lat temu też miałam ze dwa róże .
Dainty planuję od kilku lat i zawsze wpada mi do koszyka jakaś limitka albo mam pilniejsze potrzeby
A tak w ogóle to miło Cię widzieć Milko
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pingwinek to jest taka prekursorka tych wszystkich teraz Chodakowskich, Lewandowskich przynajmniej dla mnie. Jest szczupła i fit, jak lubię na dodatek bardzo krytyczna względem siebie
Czyli moje całkowite przeciwieństwo
A serio - zazdroszczę i podziwiam.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Haha, Olu, ale muszę do nich podejść po próbki
powinny przy wejściu stać takie czytniki gdzie się naciska powód wizyty i to drukuje numerek
Haha, no wiadomo, że tak całkiem pominąć obsługi nie można (niestety - Twój patent byłby cudownym rozwiązaniem ), chodziło mi o to, żeby nie zwracać uwagi na ich ewentualnie nie takie miny . Ja dziś wpadłam do S. tylko po próbki innych odcieni MJ i bez problemu dostałam 32 i 34.


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wasza cera po Remarcable? Mi się jakoś popsuła i rozważam, czy to od kilkunastu godzin w makijażu przy klimatyzacji itp., czy to sprawka samego podkładu.
U mnie nic złego się nie dzieje.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona z podkładu, nic się na twarzy nie dzieje
Natomiast odcień znów muszę zamówić nowy
Jeżeli ktoś jest zainteresowany 28 Bisque Taupe (fair-light w/ yellow undertones) to zapraszam
A co Ci w tym odcieniu nie odpowiada?
Wiesz może czy on ciemniej wypada niż Bisque Medium czy tylko tonacją się różnią?

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Całkiem zapomniałam, że chciałam róż MJ - jeśli dobrze pamiętam to Reckless

Mam dziś na twarzy mieszankę 10 i 14 MJ i całkiem nieźle to wygląda, choć odcień jest zbyt brzoskwiniowy Ciekawe jak ta 12-tka.
Reckless bardzo fajny jest

Odcienie MJ mnie wykończą, im więcej czytam, oglądam i testuję, tym większy mam mętlik i nie wiem, który byłby dla mnie najlepszy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 21:35   #3097
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Reckless bardzo fajny jest

Odcienie MJ mnie wykończą, im więcej czytam, oglądam i testuję, tym większy mam mętlik i nie wiem, który byłby dla mnie najlepszy.
Potestuję w S. Reckless Dziś testowałam kliknięty na nocy zakupów w D. Morning Rose Guerlain i chyba go opłacę, bo jest delikatny i wizualnie odświeża cerę

Za to mam kilka nowych krostek, a nosiłam dziś MJ Nie wiem teraz czy to jego wina, czy zbliżającego się okresu...

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-27 o 21:39
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 00:28   #3098
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52906701]Ja sniadan w tygodniu nie jadam, bo nienawidze. Wstaje i pije szklanke Dr Peppera. To jest okolo 7 rano. Kolo 11.00 jem obiad nr 1. Kolo 16.00 jem obiad nr 2. Kolo 22:30 jem kolacje (jakis stek z ziemniakami albo inne smazone mieso). W ciagu dnia wypijam jeszcze okolo 5 puszczek Coli albo Dr Peppera. Niestety podzeram tez jakies czkoladki albo chipsy. Walcze z tym. Od dwoch tygodni wypijam tez tylko 2 (maks. 3) puszki Dr Peppera dziennie i dla mnie to duzy sukces.[/QUOTE]

Ja jak pierwszy raz kupiłam Dr Peppera to bardzo mi zasmakował, ale po kilku puszkach jakos mi obrzydł i obecnie mnie odrzuca.Wolę colę. Zwłaszcza wiśniową.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52907094]Olu, masz Misty od Burberry? Ociepla sie u Ciebie?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Aaaa, i szukam linera w pisaku. Jakosc nienaganna ma sie rozumiec . Myslalam o UD, ale ma bardzo mieszane recenzje. Polecicie cos?[/QUOTE]

Ja mam Sensai w pisaku. Całkiem sensowny jest. Można nim robić cieniusieńkie kreski. Ja jednak wolę Zoeve w żelu, bo krechy wolę zdecydowanie grubsze. Wydaje mi się, że takie mi lepiej pasują (choc niewykluczone, że to tylko moje zdanie)

A jaki masz odcień Remarcable? Najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie największą niesprawiedliwością jest fakt, że właściwości prozdrowotne wina są tylko w czerwonym wytrawnym
Popieram
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 00:36   #3099
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52915670]http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=74875350
https://cdnc.lystit.com/photos/1d11-...arge_flex.jpeg

Przypominam, ze jestem wiesniakiem tysiaclecia, wiec wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc . A mowiac powaznie to cala moja garderoba jest w tych samych kolorach: czern, granat, szmaragd, butelkowozielony, khaki, szary i okazjonalnie bialy. Zachcialo mi sie panterki. Pierwsze sa z bawelny, drugie cale ze skory.[/QUOTE]

Fajne te buty! pierwsze wywołały mój uśmiech, bo chyba mają miły włosek? należę do klientów macających przed kupnem i lubię jak jest miłe
panterki nie moje klimaty, ale podobają mi się te buty
Ale miałabym chyba dylemat, które z tych dwóch wybrać. Bierzesz obie?

Skąd Wy wynajdujecie takich projektantów?
O melissach lata temu też na Wizażu przeczytałam fakt, że nie wchodzę na inne portale modowe hehe.


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Iwona proś o próbki! ja nie podchodzę sama do konsultantek, zwykle same mnie zaczepiają i zazwyczaj mówię coś w stylu, że jestem zainteresowana tym i tym, chciałabym przetestować, żeby sprawdzić kolor/coś tam innego. Nie spotkałam się nigdy z niemiłą reakcję, więc śmiało
Dziękuję no proszę, proszę tylko mam opory i bardzo to przeżywam, co widać ja też zawsze dostaję, ale te miny ich mnie peszą


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
I wracając do różu, kusi mnie Angélique Chanel, ma go któraś z Was?
Uff nie moje klimaty


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi jeszcze nigdy probki nie odmowiono - wchodzę, zazwyczaj kręce sie kolo danego produktu, podchodzi pani konsultantka , pytam czy moze mi zrobic probke poniewaz w dziennym swietle niestety nie moge przetestowac produtku, mowie tez ze moja cera jest wrazliwa i duzo rzeczy mnie uczula
Ranko dziękuję! właśnie tak powiem


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ponad 10 lat temu też miałam ze dwa róże .
Olu, ale chyba nie masz Bobbi Brown


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Haha, no wiadomo, że tak całkiem pominąć obsługi nie można (niestety - Twój patent byłby cudownym rozwiązaniem ), chodziło mi o to, żeby nie zwracać uwagi na ich ewentualnie nie takie miny . Ja dziś wpadłam do S. tylko po próbki innych odcieni MJ i bez problemu dostałam 32 i 34.

Nie wiem czemu próbki mnie stresują, skoro nie mam problemów z reklamacjami i nawet się czasem awanturuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-09-28 o 00:39
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 07:10   #3100
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość



A co Ci w tym odcieniu nie odpowiada?
Wiesz może czy on ciemniej wypada niż Bisque Medium czy tylko tonacją się różnią?
Niestety po roztarciu delikatnie mi jaśnieje na twarzy
Nie mam porównania do Bisque Medium niestety
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 07:24   #3101
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu, ale chyba nie masz Bobbi Brown
Nie mam , ale może nadrobię

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu próbki mnie stresują, skoro nie mam problemów z reklamacjami i nawet się czasem awanturuję
A to faktycznie dziwne
Powiem Ci jednak, że Cię trochę rozumiem - ja też tak naprawdę nie lubię prosić o cokolwiek i być zdana na łaskę sprzedawczyń, ale staram się to w perfumeriach skrzętnie ukrywać, jeśli zależy mi na jakiejś próbce

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Niestety po roztarciu delikatnie mi jaśnieje na twarzy
Nie mam porównania do Bisque Medium niestety
No właśnie zauważyłam, że one wszystkie dość mocno jaśnieją na twarzy. Dziś nałożyłam próbkę 34 Beige Medium i wcale jakoś specjalnie ciemny ten odcień nie jest, tylko zdaje mi się, że ciut pomarańczowo mi facjata wygląda
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 07:36   #3102
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Ja mam Sensai w pisaku. Całkiem sensowny jest. Można nim robić cieniusieńkie kreski. Ja jednak wolę Zoeve w żelu, bo krechy wolę zdecydowanie grubsze. Wydaje mi się, że takie mi lepiej pasują (choc niewykluczone, że to tylko moje zdanie)

A jaki masz odcień Remarcable? Najjaśniejszy?
Tak, wzielam najjasniejszy i kolor to jedyny plus podkladu aczkolwiek nieco oksyduje, co widac bylo po tym, ze sama probka w sloiczku nieco sciemniala i stala sie bardziej pomaranczowa przez noc. Na twarzy tak tego widac nie bylo i podklad sie dopasowal.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Fajne te buty! pierwsze wywołały mój uśmiech, bo chyba mają miły włosek? należę do klientów macających przed kupnem i lubię jak jest miłe
panterki nie moje klimaty, ale podobają mi się te buty
Ale miałabym chyba dylemat, które z tych dwóch wybrać. Bierzesz obie?

Skąd Wy wynajdujecie takich projektantów?
O melissach lata temu też na Wizażu przeczytałam fakt, że nie wchodzę na inne portale modowe hehe.
Pol zycia na Net-a-Porter spedzam i ogolnie duzo shoppinguje. Poza tym lubie ubrania .

Pierwsze za z materialu. Drugie w calosci ze skory (wlos+gladka skora). Ostatecznie wzielam drugie. Zobaczymy jak wygladaja na zywo.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-28 o 07:47
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:02   #3103
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dzień dobry
Pozwolę sobie tu zawitać, żeby zapytać, czy nikt nic nie wie o zbliżającym się kodzie -20% do S. Mam pilny zakup jak co roku o tej porze (urodziny bliskiej osoby) i pamiętam, że zawsze były rabaty, a teraz cisza
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:10   #3104
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Pozwolę sobie tu zawitać, żeby zapytać, czy nikt nic nie wie o zbliżającym się kodzie -20% do S. Mam pilny zakup jak co roku o tej porze (urodziny bliskiej osoby) i pamiętam, że zawsze były rabaty, a teraz cisza
Kilka stron temu podany byl kod.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:12   #3105
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52920973]Kilka stron temu podany byl kod.[/QUOTE]
Ten PIEKNA20? On już jest nieaktualny, był do 24, spóźniłam się :/
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:22   #3106
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

sms SEPHORA:
"W skrzynce pocztowej znajdziesz oferte -20% na caly asortyment, wazna do 4.10.2015. Korzystaj z oferty wiele razy. Regulamin w perfumerii. Kod e-skep: 915GS"
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:29   #3107
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Aaa, nie zauważyłam tego, dziękuję
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 09:45   #3108
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52920656]Tak, wzielam najjasniejszy i kolor to jedyny plus podkladu aczkolwiek nieco oksyduje, co widac bylo po tym, ze sama probka w sloiczku nieco sciemniala i stala sie bardziej pomaranczowa przez noc. Na twarzy tak tego widac nie bylo i podklad sie dopasowal.

[/QUOTE]


A jakie on ma podtony? Żołte?

Chciałabym zamówić online, bo nie chce paćkanej próbki ze słoiczka w S., bo te podkłady chyba nie mają pompki i mnie to nieco brzydzi
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:08   #3109
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ten PIEKNA20? On już jest nieaktualny, był do 24, spóźniłam się :/
Dostałam dzisiaj maila, że ten kod jest ważny do 30go września
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:26   #3110
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam , ale może nadrobię


A to faktycznie dziwne
Powiem Ci jednak, że Cię trochę rozumiem - ja też tak naprawdę nie lubię prosić o cokolwiek i być zdana na łaskę sprzedawczyń, ale staram się to w perfumeriach skrzętnie ukrywać, jeśli zależy mi na jakiejś próbce


No właśnie zauważyłam, że one wszystkie dość mocno jaśnieją na twarzy. Dziś nałożyłam próbkę 34 Beige Medium i wcale jakoś specjalnie ciemny ten odcień nie jest, tylko zdaje mi się, że ciut pomarańczowo mi facjata wygląda
U mnie 14 ściemniała. Generalnie podklad tyłka mi nie urwał.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:28   #3111
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U mnie 14 ściemniała. Generalnie podklad tyłka mi nie urwał.
U mnie tez sciemniała Dlatego dodaje 10 trochę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:38   #3112
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Odebrałam właśnie 12stkę z Marca.
12stka jest odrobinę jaśniejsza i z tego co zauważyłam 14stka przy 12stce robi się różowa czyli 12stka jest bardziej żółta. Swatche porównawcze na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150928_133157.jpg (122,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150928_133256.jpg (117,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150928_133415.jpg (144,0 KB, 109 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:55   #3113
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie tez sciemniała Dlatego dodaje 10 trochę.
Ja daję więcej 10-tki i 14-tki trochę
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie 12stkę z Marca.
12stka jest odrobinę jaśniejsza i z tego co zauważyłam 14stka przy 12stce robi się różowa czyli 12stka jest bardziej żółta. Swatche porównawcze na dole.
Liczyłam na to, że 12-tka będzie tak pośrodku 10-tki i 14-tki, a tu lipka. Za ciemna będzie jednak Dzięki za swatche
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:16   #3114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja daję więcej 10-tki i 14-tki trochę

Liczyłam na to, że 12-tka będzie tak pośrodku 10-tki i 14-tki, a tu lipka. Za ciemna będzie jednak Dzięki za swatche
Ja odwrotnie 14 z jakieś 85% reszta 10, bo jak dałam pol na pół to juz było za blado
Wiec sądze ze 12 na mnie byłaby w sam raz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:37   #3115
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52920656]Tak, wzielam najjasniejszy i kolor to jedyny plus podkladu aczkolwiek nieco oksyduje, co widac bylo po tym, ze sama probka w sloiczku nieco sciemniala i stala sie bardziej pomaranczowa przez noc. Na twarzy tak tego widac nie bylo i podklad sie dopasowal.



Pol zycia na Net-a-Porter spedzam i ogolnie duzo shoppinguje. Poza tym lubie ubrania .

Pierwsze za z materialu. Drugie w calosci ze skory (wlos+gladka skora). Ostatecznie wzielam drugie. Zobaczymy jak wygladaja na zywo.[/QUOTE]
Te drugie flinstonki sa fajowe Sama bym takie chciała, wstawisz fotki, jak dojdą? Lubię dziwne buty i póki co moimi ulubieńcami są wygodne kapcie rodziny Adamsów.
Polecałaś żółtą bazę Clinique? Nie mogę odnaleźć posta. Jeśli tak, to dziękuję. Przetestuję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:01   #3116
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Melduję, że znalazłam świetną kredkę do brwi za grosze.
26zł, Inglot, kolor 506, taka zwykła temperowana, ze szczotą na skuwce.

Moim zdaniem lepsza niż Bobbi Brown Grey: trwalsza, mniej pudrowa, rysuje cienkie kreseczki, wydaje się być wydajna, a kolor bardzo podobny, no i ta cena Jestem pod wrażeniem i cieszę się z tego znaleziska
Niżej wstawiam fotki w dziennym świetle. Po lewej Inglot 506, po prawej Bobbi Brown Grey. Na górze jedno delikatne pociągnięcie, na dole mocniejsze. Dodam, że po tych swatchach BB starła się po przejechaniu palcem, a Inglota musiałam zmywać płynem micelarnym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM03003-1.jpg (78,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM03000-1.jpg (62,5 KB, 38 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:31   #3117
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Czy sculpting powder Kevina może wyglądać brudno na twarzy?
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:41   #3118
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja upolowałam w końcu paletę Too Faced Semi Sweet. Jestem bardzo zadowolona. Jedyne co mi przeszkadza to silny zapach... kiedy bawiłam się testerem w Sephorze nie pachniała mi aż tak mocno. Mam nadzieję że z czasem trochę wywietrzeje bo już zaczyna mnie mdlić od tego zapachu.


Szukałam jakiegoś kodu do Douglasa, nie ma nic czy może ominęłam przeglądając strony?

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2015-09-28 o 14:44
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:02   #3119
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U mnie 14 ściemniała. Generalnie podklad tyłka mi nie urwał.
W sumie to ten podkład jest naprawdę dziwny, zwłaszcza kolorów nie mogę rozpracować . Wczoraj w S. kilka odcieni słoczowałam na ręce, po chwili wszystkie wyglądały prawie tak samo pod kątem jasności, jedynie tonacją się różniły (różowawa/neutralna/pomarańczowawa). Moim zdaniem słocze naręczne są mało miarodajne (przynajmniej w moim przypadku), bo niby nr 34 na dłoni niewiele się różnił od 26, a na twarzy jest bardzo duża różnica - 34 wypada jednak sporo ciemniej i bardziej pomarańczowo niż Bisque Medium. Jutro będę testować 32 Beige Light.
Mnie niestety podkład nadal się podoba, choć trzeba naprawdę uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo przy grubszej warstwie robi się bardzo widoczny.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie 12stkę z Marca.
12stka jest odrobinę jaśniejsza i z tego co zauważyłam 14stka przy 12stce robi się różowa czyli 12stka jest bardziej żółta. Swatche porównawcze na dole.
Na tych słoczach dużej różnicy w poziomie jasności nie widać, ale pewnie na twarzy jest inaczej

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Czy sculpting powder Kevina może wyglądać brudno na twarzy?
Nie mam akurat tego brązera, ale zauważyłam, że jak jestem opalona, to zimne odcienie brązerów, których używam zimą i są idealne, na zabrązowionej skórze wygladają bardziej brudnawo, więc podejrzewam, że w przypadku KA może być podobnie - zależy od odcienia skóry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:15   #3120
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W sumie to ten podkład jest naprawdę dziwny, zwłaszcza kolorów nie mogę rozpracować . Wczoraj w S. kilka odcieni słoczowałam na ręce, po chwili wszystkie wyglądały prawie tak samo pod kątem jasności, jedynie tonacją się różniły (różowawa/neutralna/pomarańczowawa). Moim zdaniem słocze naręczne są mało miarodajne (przynajmniej w moim przypadku), bo niby nr 34 na dłoni niewiele się różnił od 26, a na twarzy jest bardzo duża różnica - 34 wypada jednak sporo ciemniej i bardziej pomarańczowo niż Bisque Medium. Jutro będę testować 32 Beige Light.
Mnie niestety podkład nadal się podoba, choć trzeba naprawdę uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo przy grubszej warstwie robi się bardzo widoczny.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


Na tych słoczach dużej różnicy w poziomie jasności nie widać, ale pewnie na twarzy jest inaczej


Nie mam akurat tego brązera, ale zauważyłam, że jak jestem opalona, to zimne odcienie brązerów, których używam zimą i są idealne, na zabrązowionej skórze wygladają bardziej brudnawo, więc podejrzewam, że w przypadku KA może być podobnie - zależy od odcienia skóry.

Później zobaczę jak będzie wyglądał na buźce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.