Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 14:39   #871
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tez sie tak pocieszam
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:51   #872
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witam Koleżanki! Do tej pory od czerwca używałam kremu z kwasami z konkurencji a mianowicie Cleanance K. Z efektow jestem w miare zadowolona chociaz pare grudek jeszcze zostało a poza tym on nie działa juz tak jak na poczatku (pewnie to przez kwasy AHA do ktorych sie moj pyszczek juz przyzwyczaił) I teraz własnie zastanwiam sie czy jest sens kupic i stosowac Effcaclar zeby oczsciły mi sie te miejsca ktorym nie podołał Cleanance K?? Myślicie Koleżanki ze to dobry pomysł? Dodam ze kuracje Cleanance K zniosłam bez jakis wiekszych problemow. Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne opowiedzi
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:15   #873
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao i maja - dzięki za info
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:03   #874
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez malamarcia Pokaż wiadomość
Witam Koleżanki! Do tej pory od czerwca używałam kremu z kwasami z konkurencji a mianowicie Cleanance K. Z efektow jestem w miare zadowolona chociaz pare grudek jeszcze zostało a poza tym on nie działa juz tak jak na poczatku (pewnie to przez kwasy AHA do ktorych sie moj pyszczek juz przyzwyczaił) I teraz własnie zastanwiam sie czy jest sens kupic i stosowac Effcaclar zeby oczsciły mi sie te miejsca ktorym nie podołał Cleanance K?? Myślicie Koleżanki ze to dobry pomysł? Dodam ze kuracje Cleanance K zniosłam bez jakis wiekszych problemow. Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne opowiedzi
myślę, że effaclar jest bardziej skuteczny od cleanance k, musisz sama spróbować, by to ocenić, myslę,że warto
Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
phdwao i maja - dzięki za info
nie ma za copisz wrazie czego
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:50   #875
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no dokładnie, mam tak samo..ale z porami to nie do końca, są mniejsze, ale są, bo chyba juz taka moja buźa tak poza tym maju,to szukam podkładu matującego, trwałego, możesz jakiś polecić, lub ewentualnie odradzić:::
Dla mnie taki matującym i długotrwałym podkładem jest Gosh X-ceptional Wear - matuje absolutnie i na długie godziny. Nie muszę na niego nakładać później pudru, bo sam z siebie daje takie mocno matowe, "suche" wykończenie.
Lubię tez DMM Maybelline - ale on tylko latem u mnie się sprawdza, bo zima jest za ciemny
Zadowolona jestem z DP Fluide Chanel - jest płynny i daje pudrowe wykończenie, trwałość na 5.
LP Max Factora - mat totalny ale przy tym maska totalna również i te okropne kolory.
Byłam bardzo zadowolona z Colorstay Stay Natural Revlona - z tym, że on nie daje takiego stricte matowego wyglądu - raczej nie dopuszcza do wydzielenia za dużej ilości sebum i dzięki temu utrzymuje swieżość. No i trwa na twarzy od rana do wieczora.

Nie polecam Narmateint Vichy - absolutnie nie jest to podkład matujący(i maskowaty w dodatku). Większy mat uzyskuję Rimmel Recover, którego zadaniem jest rozświetlenie

Ale off topa zrobiłam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:37   #876
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Kochane jestem ciemna w stosowaniu tego typu preparatów. Mam problem z ramionami (blizny od dłubania się, ropne krostki i zaskorniki), czy Ek by mi pomógł? Zastanawiam sie czy on jest tylko do twarzy czy tez mozna na ramiona stosowac.

A co do twarzy to mam tylko rozszerzone i zanieczyszcone pory, brak krostek i poleccie mi cos łagodniejszego od Ek co by je oczysciło, nie chce wysypu pryszczy tym bardziej ze ich nie mam.

Licze na wasza pomoc.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:04   #877
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Kochane jestem ciemna w stosowaniu tego typu preparatów. Mam problem z ramionami (blizny od dłubania się, ropne krostki i zaskorniki), czy Ek by mi pomógł? Zastanawiam sie czy on jest tylko do twarzy czy tez mozna na ramiona stosowac.

A co do twarzy to mam tylko rozszerzone i zanieczyszcone pory, brak krostek i poleccie mi cos łagodniejszego od Ek co by je oczysciło, nie chce wysypu pryszczy tym bardziej ze ich nie mam.

Licze na wasza pomoc.
Zuziunia, E jest bardzo łagodny.
Myślę, że mogłabyś stosować go również na ramiona (jesli będzie wygodnie), na krostki powinien pomóc, na blizny będzie prawdopodobnie za słaby. Szczególnie dobrze, gdybys zaczęła jesienią - zimą, wówczas ramiona są szczelnie opatulone i nie musiałabyś stosowac tam filtrów. A na buziaka kłaść po prostu rzadziej, z mniejszą częstotliwością.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 14:12   #878
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Zuziunia, E jest bardzo łagodny.
Myślę, że mogłabyś stosować go również na ramiona (jesli będzie wygodnie Ci go stosować), na krostki powinien pomóc, na blizny będzie prawdopodobnie za słaby. A na buziaka kłaść po prostu rzadziej.
A na blizny co polecasz mocniejszego? (na ramionach), w zimie i tak nakłada sie wszystko z długim rękawem wiec filtr nie będzie potrzebny.
Chce sie ich pozbyc do nast lata ale nie wiem jak to robic.

Moje wymarzone ramiona...
bo teraz to cała masa blizn, które sa ciemniejsze niz kolor skóry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 95960.1.jpg (34,3 KB, 58 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:15   #879
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

phdwao - dzieki ekspertko za dobra rade
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:16   #880
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Może AcneDerm? To też kwas, jest bardzo skuteczny na przebarwienia (pewnie również takie zmiany bliznowate masz na myśli?). Gdzieś tutaj na Biochemii jest o nim wątek, również w tym dziewczyny niedawno opisywały wrażenia po AcneDermie. Na pewno da się poprawic wygląd skóry. Acne jest bez recepty.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:20   #881
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Może AcneDerm? To też kwas, jest bardzo skuteczny na przebarwienia (pewnie również takie zmiany bliznowate masz na myśli?). Gdzieś tutaj na Biochemii jest o nim wątek, również w tym dziewczyny niedawno opisywały wrażenia po AcneDermie. Na pewno da się poprawic wygląd skóry. Acne jest bez recepty.
Dzieki, poczytam, bo zielona jestem z tego tematu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 14:24   #882
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dzieki, poczytam, bo zielona jestem z tego tematu.
Wszystko powolutku, wizażowa biochemia to kopalnia wiedzy i zjadacz czasu, ale jest to czas bardzo dobrze zagospodarowany
Tutaj co-nieco "na szybko" znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne+derm

Nie jest to zresztą specjalna filozofia, bo i tak częstotliwość aplikacji trzeba dostosowac do potrzeb skóry, szybkości złuszczania itd. Acne nie jest też specjalnym kilerem, ale działa-sprawdzone
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:33   #883
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Wszystko powolutku, wizażowa biochemia to kopalnia wiedzy i zjadacz czasu, ale jest to czas bardzo dobrze zagospodarowany
Tutaj co-nieco "na szybko" znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne+derm

Nie jest to zresztą specjalna filozofia, bo i tak częstotliwość aplikacji trzeba dostosowac do potrzeb skóry, szybkości złuszczania itd. Acne nie jest też specjalnym kilerem, ale działa-sprawdzone
Sama sobie narobiłam tych blizn wyduszaniem zaskórników które nie chciały wyjsc, na twarzy tylko rozszerzone pory.
Mam nadzieje ze do lata uda mi sie z AD wygladzic i odbarwic blizny na ramionach.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 16:19   #884
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dla mnie taki matującym i długotrwałym podkładem jest Gosh X-ceptional Wear - matuje absolutnie i na długie godziny. Nie muszę na niego nakładać później pudru, bo sam z siebie daje takie mocno matowe, "suche" wykończenie.
Lubię tez DMM Maybelline - ale on tylko latem u mnie się sprawdza, bo zima jest za ciemny
Zadowolona jestem z DP Fluide Chanel - jest płynny i daje pudrowe wykończenie, trwałość na 5.
LP Max Factora - mat totalny ale przy tym maska totalna również i te okropne kolory.
Byłam bardzo zadowolona z Colorstay Stay Natural Revlona - z tym, że on nie daje takiego stricte matowego wyglądu - raczej nie dopuszcza do wydzielenia za dużej ilości sebum i dzięki temu utrzymuje swieżość. No i trwa na twarzy od rana do wieczora.

Nie polecam Narmateint Vichy - absolutnie nie jest to podkład matujący(i maskowaty w dodatku). Większy mat uzyskuję Rimmel Recover, którego zadaniem jest rozświetlenie

Ale off topa zrobiłam
dzięki za odpowiedź, kupiłam DMM i póki co jest fajny, tylko skórki "powysypowe" zaznacza, na tego gosha też się skuszędzięki raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez malamarcia Pokaż wiadomość
phdwao - dzieki ekspertko za dobra rade
do ekspertki to jeszcze mi duuuuuuuuużo brakuje, zanim wygryzę modki, to będę na emeryturzenie ma za co
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 16:47   #885
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, kupiłam DMM i póki co jest fajny, tylko skórki "powysypowe" zaznacza, na tego gosha też się skuszędzięki raz jeszcze
DMM jest super
No i "nie zabija" filtrów
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:00   #886
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

łe to tego nie wiedziałam, bo się JESZCZE nie filtruję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:01   #887
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, kupiłam DMM i póki co jest fajny, tylko skórki "powysypowe" zaznacza, na tego gosha też się skuszędzięki raz jeszcze
:
Proszę
DMM własnie trochę kiepsko sprawdza sie na skórkach - ale od czego jest filtr On wszystko przylepi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:07   #888
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
DMM jest super
No i "nie zabija" filtrów
Dla mnie jest fatalny, cera swieci sie juz po godzinie, wszystkie Vichy odpadają, w zasadzie kazdy mi nie pasi.
Teraz zamiast podkładu mam zamiar uzywac bazy oligo 25, tak w sumie to nie lubię podkładów.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:08   #889
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

hehh, a dzisiaj jak słonko mi dawało w papke to miałam wyrzuty sumienia że mam tylko 15 na twarzy, ktora pewnie juz zeszła..jakis krok do przodku ku filtrom
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 17:17   #890
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Proszę
DMM własnie trochę kiepsko sprawdza sie na skórkach - ale od czego jest filtr On wszystko przylepi
Otóż to. Klajster w postaci filtra, na to DMM i jest dobrze
Tak w ogóle to sporadycznie używam podkładu odkąd kwasy i retinoidy wyparły inne kosmetyki z mojej pielęgnacji, ale jeśli już to mieszam 2 odcienie właśnie DMM.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dla mnie jest fatalny, cera swieci sie juz po godzinie, wszystkie Vichy odpadają, w zasadzie kazdy mi nie pasi.
Teraz zamiast podkładu mam zamiar uzywac bazy oligo 25, tak w sumie to nie lubię podkładów.
Trzeba coś z tym błyszczeniem zrobić, E powinien ładnie uspokoić buzię, wygładzić i uaksamitnić. On takie rzeczy potrafi
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hehh, a dzisiaj jak słonko mi dawało w papke to miałam wyrzuty sumienia że mam tylko 15 na twarzy, ktora pewnie juz zeszła..jakis krok do przodku ku filtrom
Lepszy rydz niż nic
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:22   #891
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: effaclar k-poradźcie!!!

mhm
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:40   #892
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

witam , od dzis wieczor zaczynam z Wami stosować Effaclar Skore na czole mam przetłuszczającą , policzki przeważnie suche ale ostatnio syfki z czoła jakoś sie podzieliły i zaczely wyskakiać mi na policzkachja jako dusiciel jestem teraz w kropki i zdecydowałam sie troche pokwasić- nasmarowałam się ,czuje specyficzny zapaszek ktory.. podoba mi się i odczuwam lekkie mrowienie pod nosem a nad ustami

jutro jeszcze awaryjnie posmaruje sie solecrinem 50 a na dniach ma przyjsc antek extreme fluid- miejmy nadzieje ze bedzie lepszy od iwostinu
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:10   #893
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hej witamy, effaclar to dobry wyboe, co do antka to mam mieszane uczucia, nie klei się, to prawda, ale naczynka mi rozjuszył
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:48   #894
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witam juz jako męzatka i dziś zaczynam znow smarowanko Effaclarem.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:55   #895
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hejmężatko
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:00   #896
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Otóż to. Klajster w postaci filtra, na to DMM i jest dobrze
Tak w ogóle to sporadycznie używam podkładu odkąd kwasy i retinoidy wyparły inne kosmetyki z mojej pielęgnacji, ale jeśli już to mieszam 2 odcienie właśnie DMM.

Trzeba coś z tym błyszczeniem zrobić, E powinien ładnie uspokoić buzię, wygładzić i uaksamitnić. On takie rzeczy potrafi

Lepszy rydz niż nic
Ja od czasu kwaszenia i studiowania Biochemii doszłam do tego, że na dzien wystarcza mi filtr zmatowiony pudrem sypkim zmieszany z jedwabnym i podkład używam sporadycznie
Ale DMM bardzo sobie chwale, mimo, że nie byłam do niego przekonana na początku.

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
Witam juz jako męzatka i dziś zaczynam znow smarowanko Effaclarem.
Wszystkiego dobrego dla Was



Wczoraj odwiedziła mnie kuzynka - spogląda na mnie od dłuższego czasu, aż w końcu pyta czy zrobiłam sobie lifting
Myślę, że miała na myśli wygładzenia za sprawą Effaclara K oraz Diacnealu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:04   #897
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

moim marzeniem jest gładka cera, która nie potrzebuje maziania podkładem..ciekawe czy mi się to kiedyś uda??poza oczyszczaniem jeszcze mam naczynka ..chcialabym jakoś"pogrubić"skórę twarzy, bo mam cieniutką, ale nie wiem jak
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:08   #898
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Przyszła dziś do mnie moja tubeczka - patrzę na nią z nadzieją i jednocześnie strachem czekam jeszcze na filtr i będzie smarowanie

Stosujecie Effaclar K co noc, czy może na zmianę z nawilżaczem? Zielona jestem i gubię się strasznie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest gładka cera, która nie potrzebuje maziania podkładem...
Dokładnie
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:10   #899
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest gładka cera, która nie potrzebuje maziania podkładem..ciekawe czy mi się to kiedyś uda??poza oczyszczaniem jeszcze mam naczynka ..chcialabym jakoś"pogrubić"skórę twarzy, bo mam cieniutką, ale nie wiem jak
Ja mam taką sama cerę, też chciałabym znaleźć odpowiedni preparat... Dopiero zaczynam studiowac dokładnie wątki na biochemi i tak się zastanawiam może jakieś seum z wit. C???
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:16   #900
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

musze poczytać o tymkiedyś czytałam już ale o pogrubieniu nic nie widziałam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.