Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 21:27   #211
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Vitella Ictamo

Póki co ostrożnie używam VI na brodę (licząc na gojące właściwości), gdzie ostatnio rozgrywa się wojna światów. Po dwukrotnym posmarowaniu zniknęła mi taka okropna boląca gula - coś widocznego, bolącego, ale nie pryszczowatego (przepraszam za naturalizm). Co ciekawe wcale nic się nie "wyciągnęło" na wierzch (co mogłabym hmmm hmmm wycisnąć), tylko gula się spłaszczyła, nie boli - pozostał tylko jeszcze bladoróżowy ślad. Hurrra!

Być może odważę się zastosować ten cudowny biały asfalt na całą twarz, choć z pewnością nie będzie to codzienna pielęgnacja - problem naczynkowy śladowy (a może niedawno odkryty - zero popękań, tylko piwonia na mrozie i po alkoholu), a boję się przesuszu na policzkach.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 21:35   #212
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Vitella Ictamo

Ja siedzę i zastanawiam się, czym by tu zlikwidować moją gulę, a przecież VI leży w szufladzie i czeka! Idę wypróbować.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 06:47   #213
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Vitella Ictamo

Margaretko, do dzieła! Ja tego swojego potwora traktowałam olejkiem z drzewa herbacianego - co na inne tego typu niespodzianki działało - ten nic. VI pięknie się z nim rozprawił Choć być może to, że trwało to tak krótko to zasługa również wcześniejszej "pielęgnacji" olejkiem???
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:35   #214
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Być może odważę się zastosować ten cudowny biały asfalt na całą twarz, choć z pewnością nie będzie to codzienna pielęgnacja - problem naczynkowy śladowy (a może niedawno odkryty - zero popękań, tylko piwonia na mrozie i po alkoholu), a boję się przesuszu na policzkach.
ja się dziwię, bo też mam skłonności do przesuszu i suchych skórek (rumień to również moja zmora), tak że normalnie aplikuje na polki tłusty krem Nivea, a VI wcale nie mnie wysuszył
vril, powinnaś pisać felietony
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 15:00   #215
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Vitella Ictamo

Melduje, ze po tygodniu uzywania VI przez Mame wystapil przesusz na czole - cale w bialych skorkach niestety. Nakazalm stosowanie naprzemiennie z innym kremem - nawilzajacym. Obaczymy. Ja osobiscie stosuje na noc, na zmiane z nawilzajacym Oeparolem i nic sie zlego nie dzieje.
Margaretka jak "gula" potraktowana VI?
Dissolved Girl
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 20:16   #216
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Vitella Ictamo

Ponad tydzień testowałam VI na dekolcie, dwa razy dziennie (rano i na noc). Ładnie wygładził skórę, jest ładnie blada. Nie mam z dekoltem problemów, może czasem jakieś maleństwo sie pojawi, ale chodziło mi głównie o test zapychalności. Nie pojawiły sie nowe niespodzianki, więc pora na twarz, ale tu muszę poczekać tydzień, bo robiłam właśnie peeling migdałowy. Obawiam sie trochę tej parafiny i dlatego tak testuję.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 17:09   #217
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Vitella Ictamo

A ja jednak odważyłam się posmarować całą twarz - od kilku dni smarowałam się na noc. Nie wysuszyło! Co więcej - rano nadal miałam tłustą białawą warstewkę - która jednak po zmyciu odsłaniała ładną skórę.
Dziś robię przerwę, bo poniedziałek to dzień effaclaru, poza tym doszła do mnie przesyłka z mazideł i będę się smarować innymi rzeczami. I rośnie lista zakupów na maj - dojrzałam mentalnie do ukręcenia kremu...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 12:26   #218
zabulec
Przyczajenie
 
Avatar zabulec
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Vitella Ictamo

odświeżam

Używam już drugą tubkę i jestem bardzo zadowolona. Pęknięte naczynka znikają, nie jest to jeszcze efekt jaki chcę uzyskać tylko z tego względu, że mam baaardzo naczynkową cerę, czasem wręcz purpurową Stosuje go na noc. Fakt trochę wysuszył mi skórę na policzkach, ale kupiłam nawilżający krem na naczynka z oceanica i jest na prawdę w porządku Więc bardzo polecam
zabulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 13:37   #219
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez zabulec Pokaż wiadomość
odświeżam

Używam już drugą tubkę i jestem bardzo zadowolona. Pęknięte naczynka znikają, nie jest to jeszcze efekt jaki chcę uzyskać tylko z tego względu, że mam baaardzo naczynkową cerę, czasem wręcz purpurową Stosuje go na noc. Fakt trochę wysuszył mi skórę na policzkach, ale kupiłam nawilżający krem na naczynka z oceanica i jest na prawdę w porządku Więc bardzo polecam

Znikają naczynka?? Te paskudne zyłki?? Czy tylko rumień??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 14:11   #220
zabulec
Przyczajenie
 
Avatar zabulec
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Znikają naczynka?? Te paskudne zyłki?? Czy tylko rumień??

Właśnie naczynka znikają tzn pojawiają się co jakiś czas, ale po kremie ani śladu, a z rumieniem nadal walczę
zabulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 15:13   #221
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez zabulec Pokaż wiadomość
Właśnie naczynka znikają tzn pojawiają się co jakiś czas, ale po kremie ani śladu, a z rumieniem nadal walczę

Jeżeli masz dostęp do dermacosu,to na rumień polecam koncentrat 3% wit K.
Jak miałam mniejszy rumień to pomagało
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 10:59   #222
zabulec
Przyczajenie
 
Avatar zabulec
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Jeżeli masz dostęp do dermacosu,to na rumień polecam koncentrat 3% wit K.
Jak miałam mniejszy rumień to pomagało
Też go mam, ale chyba jestem zbyt mało cierpliwa. Używałam niecały miesiąc, a później kupiłam VI i jakoś tak nie wiedziałam co na co nakładać Więc odstawiłam. A Ty ile czekałaś na efekty?
zabulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 12:09   #223
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez zabulec Pokaż wiadomość
Też go mam, ale chyba jestem zbyt mało cierpliwa. Używałam niecały miesiąc, a później kupiłam VI i jakoś tak nie wiedziałam co na co nakładać Więc odstawiłam. A Ty ile czekałaś na efekty?

Tak szczerze to nie pamiętam,poprostu smarowałam się nim codziennie az kiedys zauwazyłam,ze nie czerwienie sie juz tak bardzo.

Teraz mam prawdziwą masakre naczynkową na twarzy (po lekach) czyli wstretny rumien siateczke małych zyłek i duze zyłki(ktore układają sie we wzorki) i dermacos juz nie jest tak skuteczny,ale wciąz pomaga
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 18:15   #224
zabulec
Przyczajenie
 
Avatar zabulec
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 15
Dot.: Vitella Ictamo

OO więc chyba do niego wrócę i zobaczymy, dzięki
zabulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:41   #225
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Vitella Ictamo

Szukałam w każdej chyba aptece w moim mieście i ... nie ma Będę na ten kremik czatować, bo cuda tu opowiadacie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:58   #226
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Czy ktoś miał Krem witaminowy lub Krem witaminowy z cynkiem Vitelli?
Znalazłam takie i zastanawiam się czy brać

VITELLA Zn - krem witaminowy z cynkiem
Wit. A - 0,05%
Wit. E - 0,01%
Wapń - 5%, Cynk - 10 %

Tłusty, hipoalergiczny krem witaminowy, bogaty w składniki niezbędne do pielęgnacji skóry suchej i atopowej.


cena 21 zł za tubkę 75 ml
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:04   #227
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Vitella Ictamo

Miałam krem witaminowy z cynkiem jest bardzo tłusty, wydajny - łatwo rozprowadzić niewielką ilość na całej twarzy. Miałam... i w sumie to tyle, nie zachwycił mnie, wierzę że cynk pomagał mojej skórze w kryzysowych sytuacjach, ale pozostanę już przy zestawie Cicalfate Avene + Vitella Ictamo (świetnie wyciąga podskórne ustrojstwa). Mam teraz jeszcze z Vitelli U Nutrilotio kupiony z zamysłem smarowania ramion z zapaleniem przymieszkowym. Wydaje mi się, że niezbędne jest przy nim najpierw rozgrzanie w dłoniach, w innym wypadku będziemy boleśnie naciągać skórę przy smarowaniu, niby leisty a tępy w rozprowadzaniu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:06   #228
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Miałam krem witaminowy z cynkiem jest bardzo tłusty, wydajny - łatwo rozprowadzić niewielką ilość na całej twarzy. Miałam... i w sumie to tyle, nie zachwycił mnie, wierzę że cynk pomagał mojej skórze w kryzysowych sytuacjach, ale pozostanę już przy zestawie Cicalfate Avene + Vitella Ictamo (świetnie wyciąga podskórne ustrojstwa). Mam teraz jeszcze z Vitelli U Nutrilotio kupiony z zamysłem smarowania ramion z zapaleniem przymieszkowym. Wydaje mi się, że niezbędne jest przy nim najpierw rozgrzanie w dłoniach, w innym wypadku będziemy boleśnie naciągać skórę przy smarowaniu, niby leisty a tępy w rozprowadzaniu
Aaa, dziękuję. Moje "nowości" znowu jak kulą w płot

Tłusty czyli trochę nawilży?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:14   #229
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aaa, dziękuję. Moje "nowości" znowu jak kulą w płot

Tłusty czyli trochę nawilży?
Patrząc na skład - powinien
Skład: Petrolatum, Mineral Oil, Zinc Oxide, Calcium Carbonate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate.

A nie chcesz spróbować serii Iwostinu Lipidia? Gadam o tym wszędzie, ale moim zdaniem to b. fajne produkty, krem zostawia tłustą warstwę, emulsja wchłania się do satynowego filmu i przyjemny żel który można stosować i do ciała i do twarzy Zresztą wszystkie kosmetyki z tej serii są uniwersalne, z powodzeniem można stosować i do ciała i do twarzy. Tylko musiałabyś się przemóc z testami
Jak chcesz mogę Ci odlać emulsji (tylko to raczej w marcu, bo już nie będę w tamtym mieszkaniu gdzie ją zostawiłam) i żelu (ten mam u siebie)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 16:51   #230
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A nie chcesz spróbować serii Iwostinu Lipidia? Gadam o tym wszędzie, ale moim zdaniem to b. fajne produkty
dziękuję! Rzeczywiście , zaraz jak się pozbędę niechęci do pielęgancji twarzy zainteresuję się Iwostinami
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 09:26   #231
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Vitella Ictamo

Kupiłam w końcu Vitellę Ictamo i jestem zachwycona! Działa podobnie, jak mój ulubiony naprawiacz wszystkiego co obce na twarzy Ducray, A-Derma, Dermalibour. To taki jakby tańszy odpowiednik

Poza tym super podziałał jako krem po retinoidach, nałożony następnego dania na noc - nic mi się nie łuszczyło! I cera wygładzona i zagojone niespodzianki po jakichś testach, z którymi nie mogłam dać sobie rady przez 3 tygodnie - tu wystarczyły TYLKO 3 DNI!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:23   #232
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Vitella Ictamo

Trafilam jakos zupelnie przypadkiem na ten temat i no.. jak wiekszosc wizazanek musialam sie skusic i kupic, bo lecze sie wlasnie Tetracyklina i mam paskudne przebarwienia i mega tluista skore.. zobaczymy co z tego bedzie, tylko boje sie ze mnie zapcha. ale nie widze w skladzie Parafinum Liquidum a to wiem ze na 90% mnie zapycha.. Zobaczymy. Dzis nakladam na noc na cala twarz oby jutro nie bylo zadnej niespodzianki bo ide na impreze A z niespodziankami mam wlasnie problem bo robią mi sie mega duze gule na zuchwie.. ale na cale szczescie (odpukac od tygodnia nic nie wyskakuje ) a walcze z tym dziadostwem juz ponad 10 lat.. :| oczywiscie najpierw same masci od 2 miesiecy Antybiotyk.. szkoda ze dopiero teraz.

Jutro napisze moze cos o tym kremiku


Edit: 01.03.2008

Po 2 dniach narazie napiszę, że chyba mnie nie zapycha bo rano budzę się i mam dosc jednolitą twarz, nawet zaczerwienienia sa mniejsze bo mam duzo przebarwien po tradziku.. wiec narazie mge stwierdzic ze krem bardzo dobry zapach.. wole sie nie wypowiadac nie jest wcale tępy.. w kontakcie ze skorą bardzo fajnie sie rozprowadza, duzo go nie daje bo boje sie ciagle ze mnie zapcha a mimo tego rano mam tlustawą troche twarz ale narazie daje 5/5

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-03-01 o 15:06
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 13:10   #233
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Vitella Ictamo

Też trafiłam na Ictamo dzięki wizażowi. Chwała Wam za to i do tortu dla Pani Dermatolog, która poleciła jednej z wizażanek ten kremik, chętnie się dołożę

Na razie używam kremu od 3 dni i jedno mogę potwierdzić - działa!
Miałam jakieś okropne plamy-wypryski na twarzy, coś na kształt trądziku różowatego, skutek podrażnienia (chyba XO Gel Aurigi niestety ;/) i po trzech dniach z Ictamo mogę się ludziom na oczy pokazać. Pryszcze zniknęły, co do naczynek i skłonności do zaczerwienień, są i myślę, że tak szybko się ich nie pozbędę. Ale to co zdziałał już ten kremik, jest kapitalne.

Ale jedno pytanie.
Czemu nie ma go w KWC?! Może ktoś ma dane o producencie - Vitelli i zgłosi to cudo na KWC??

pozdrawiam
M...
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:57   #234
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Vitella Ictamo

Mam początki trądzika różowatego. Wielokrotnie na stronach internetowych o trądziku różowatym, czytałam, że polecane jest stosowanie kremów z ichtiolem.
Zamierzam zakupić sobie krem Vitella. Czy ktoś stosował ten krem przy tej chorobie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:21   #235
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Vitella Ictamo

Czesc dziewczyny chcialam kupic ten vitella ictamo ale w aptece spojrzeli na mnie jak na dekla jak im pokazalam nazwe :/ gdzie Wy go kupujecie?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:43   #236
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny chcialam kupic ten vitella ictamo ale w aptece spojrzeli na mnie jak na dekla jak im pokazalam nazwe :/ gdzie Wy go kupujecie?
w stacjonarnych i internetowych aptkach. Poszukaj w innych koło siebie, a może miłe babki sprowadzą ci krem na zmówienie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:34   #237
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Dot.: Vitella Ictamo

Mhhhm, ja zachecona opiniami na wizazu kupilam we wrocku w superpharmie. Troche drogo - 18,50, ale przynajmniej mniej o koszty przesylki w porownaniu do aptek internetowych
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:49   #238
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez lilmary Pokaż wiadomość
Mhhhm, ja zachecona opiniami na wizazu kupilam we wrocku w superpharmie. Troche drogo - 18,50, ale przynajmniej mniej o koszty przesylki w porownaniu do aptek internetowych
ja kupiłam za 15 zł w aptece Dbam o zdrowie, zamawia się przez internet i odbiera w aptece także polecam :P
stwierdzam że ten krem jest genialny - ostatnio po Atredermie w ogóle się nie łuszczyłam dzięki temu że zastosowałam go na noc przed planowanym łuszczeniem! dotychczas stosowałam 'metodę krótkiego kontaktu' przy retinoidach, wcześniej tylko raz zastosowałam Atre na całą noc i miałam przez to strasznego buraka na twarzy :P a parę dni temu znów dałam na całą noc i prawie wcale się nie łuszczyłam także polecam jak ktoś jeszcze nie odkrył tego kremu
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 09:55   #239
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
ja kupiłam za 15 zł w aptece Dbam o zdrowie, zamawia się przez internet i odbiera w aptece także polecam :P
stwierdzam że ten krem jest genialny - ostatnio po Atredermie w ogóle się nie łuszczyłam dzięki temu że zastosowałam go na noc przed planowanym łuszczeniem! dotychczas stosowałam 'metodę krótkiego kontaktu' przy retinoidach, wcześniej tylko raz zastosowałam Atre na całą noc i miałam przez to strasznego buraka na twarzy :P a parę dni temu znów dałam na całą noc i prawie wcale się nie łuszczyłam także polecam jak ktoś jeszcze nie odkrył tego kremu
Hmm... czyli superpharm to zdziercy :P co zreszta by sie zgadzalo, bo kiedy porownuje ceny kosmetykow, ktore tam wczoraj kupilam z cenami w aptekach internetowych to kazdy jest ok. 3-4 zł drozszy no ale coz...
Przeboleje te strate, bo jestem wlasnie po pierwszym uzyciu i ... łał! Zaczerwienienia sie wyraznie zmniejszyly a zamiast tlustej mam matowa cere
Jedyne co mi przeszkadza to ten asfaltowy zapaszek, jak dla mnie jest okropnym śmierdziuszkiem, no ale czego nie robi sie dla urody ;D
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:54   #240
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Smile Dot.: Vitella Ictamo

Witajcie dziewczyny.Piszę na tym wątku,bo właśnie dzisiaj kupiłam krem vitalla ictamo.Do tej pory miałam wszystko ok ze skóra.Ale trzy tygodnie temu wybrałam sie na mikrodermabrazje ,kosmetyczka przy okazji oczyściła moja twarz z kaszaków.Chciałam się przez ten zabieg odmłodzić,bo po takim scieraniu prawdopodobnie w skórze zaczyna bardziej wytwarzać się kolagen,a teraz mam.
Niestety od czasu tej wizyty na moich policzkach powstały dwa duże rumienie,które strasznie pieką!!!Pod tymi rumieniami są takie malutkie chrostki,które swędzą.Byłam wczoraj na konsultacji u innej kosmetyczki(do tamtej juz się boję iść)I ta kosmetyczka,która ma pojecie o dermatologii powiedziała mi,ze mi sie zrobił tradzik różowaty i niestety chyba się go juz nie pozbędę)
Dziewczyny poratujcie mnie,plisss.Napiszcie czym mogłabym podleczyc to paskudztwo.Dzisiaj kupiłam ta vitelle właśnie,ale ona chyba nie jest na moje problemy co??
pozdrawiam Was gorąco.
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 18:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.