Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 08:53   #1
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34

Zabieg Cosmelan - Pamiętnik


od kilku lat mam problemy z przebarwieniami skory,probowalam Green peel,kwasy.kremy wybielajace.Pracuje jako kosmetyczka,wiec mam dostep do wszystkich produktow kosm.Nic mi nie pomoglo,stan mojej skory tylko sie pogorszyl.Poznalam nie dawno chirurga ,ktory mi zaproponowal Cosmelan.250 Euro kosztowal.Zabieg pozwolil mi w domu zrobic.8 godzin trzymalam te maske na twarzy!!!!!Po jej zmyciu myslalam , ze mnie cos trafi!!! Nic sie stalo! nie bylam nawet zaczerwieniona.Znowu wyrzucilam pieniadze!!!Wkurzona poszlam spac,z trudnoscia zasnelam.Rano polecialam do lustra i.... bylam pomaranczowa!!!Bogu dzieki ,cos sie dzieje.Dzisiaj jest 4 dzien po zabiegu , ja wygladam koszmarnie,skore moge platami sciagac z twarzy.Moja corka powiedziala,ze koniecznie musze isc do lekarza.(ma 9 lat)Znajomym mowie,ze chora jestem .Wtorek musze isc do pracy,mam nadzieje,ze bede mogla pokazac sie ludzim Ale najwazniejsze,zeby mi plamy zeszly.Trzymajcie kciuki.Jeszcze 6 dni i powinny zejsc.Napisze wam ,czy bylo warto wydac pieniadze
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 13:17   #2
pocachontasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
od kilku lat mam problemy z przebarwieniami skory,probowalam Green peel,kwasy.kremy wybielajace.Pracuje jako kosmetyczka,wiec mam dostep do wszystkich produktow kosm.Nic mi nie pomoglo,stan mojej skory tylko sie pogorszyl.Poznalam nie dawno chirurga ,ktory mi zaproponowal Cosmelan.250 Euro kosztowal.Zabieg pozwolil mi w domu zrobic.8 godzin trzymalam te maske na twarzy!!!!!Po jej zmyciu myslalam , ze mnie cos trafi!!! Nic sie stalo! nie bylam nawet zaczerwieniona.Znowu wyrzucilam pieniadze!!!Wkurzona poszlam spac,z trudnoscia zasnelam.Rano polecialam do lustra i.... bylam pomaranczowa!!!Bogu dzieki ,cos sie dzieje.Dzisiaj jest 4 dzien po zabiegu , ja wygladam koszmarnie,skore moge platami sciagac z twarzy.Moja corka powiedziala,ze koniecznie musze isc do lekarza.(ma 9 lat)Znajomym mowie,ze chora jestem .Wtorek musze isc do pracy,mam nadzieje,ze bede mogla pokazac sie ludzim Ale najwazniejsze,zeby mi plamy zeszly.Trzymajcie kciuki.Jeszcze 6 dni i powinny zejsc.Napisze wam ,czy bylo warto wydac pieniadze
mi także proponowano cosmelan na brązowe duże plamy pod oczami (posłoneczne, choć się nie opalam i nigdy nie byłam na solarium, nie biore też tabletek anty)Początkowo stosowałam wiele kosmetyków tzw aptecznych typu albucun, albucin maxima, potem serię unitone, acne derm i wszystkie one były do niczego Jedyny który przez pewien czas pomagał to Clairial ale i on przestał czynić cuda. W międzyczasie miałam TCA ale jak tylko skóra się złuszczyła to plamy wróciły. Miałam potem serię zabiegów wybielających u dermatologa, efekty takie sobie, więc pani dermatolog powiedziała mi o tym cosmelanie. Było lato więc się nie zdecydowałam Po drodze był też glykopeel i 2 mikrodermabrazje, ocena bardzo średnia. Byłam więc u już chyba 4 dermatologa, który kazał mi zrobić badania hormonalne. Zaburzenia hormonalne i problemy z wątroba wykluczono, więć został m cosmelan. Ale coś mnie podkusiło żeby spróbować jeszcze HQ skin lightening żel (kupiony w necie) i BINGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!, minęły dopiero 2 tyg. a plamy się na maksa wybielają i chyba znikna zupełnie. Wydałam mnóstwo pieniędzy, żeby spróbować tego o czym informację znalazłam na samym początku mojej walki z przebarwieniami (walczę od ponad 2 lat). Gorąco polecam wszystkim zrozpaczonym i wierzę że pomoże tak jak mnie!!!!
pocachontasm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 13:45   #3
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc Pocachontasm! Chcialam Cie ostrzec przed uzyciem HQ!On zawiera hydrochinon,ktory jest rakotworczy!!!!!O ile mi wiadomo w Europie jest ten skladnik zabroniony,a w tym zelu sa 2% tego g.....Dozwolona ilosc to 0,3%!!!Lepiej nie uzywaj tego.Z cosmelanu jestem zadowolona.Zycze Ci Wesolych Swiat
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 15:25   #4
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny, zastanawia mnie jedno, czemu osoby walczące z przebarwieniami wlaczą tylko jakimiś preparatami,a nie konkretnei laserami?? Koszt wszystkich zabiegów, o których tu piszecie pewnie przewyższyłby koszt zabiegów laserowych...ja po zabiegu TCA dawno sobie dałam spokoj z takimi peelingami, nie wierzę w nie i zawsze taki sposób odrzucam. Jak będę walczyć to tylko lasery, a mam piegi...
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:01   #5
Surmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 86
GG do Surmina
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej dziewczyny, ja również "męczyłam" sie z moją buzią około dwóch lat, zanim wygrałam z przebarwieniami.
A konkrety - 3 razy peeling średnio głęboki TCA, żadnego opalania, glyco-A, Retin-A, Flavo-C, filtry, filtry i jeszcze raz filtry! U mnie poskutkowało ( owszem pewnie, jakieś minimalne plamki znalazłabym, ale generalnie jestem zadowolona)
A propo - ile kosztuje ów HQ?

Pozdrawiam
Surmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:03   #6
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

na allegro ok. 120 złotych
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 19:41   #7
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawia mnie jedno, czemu osoby walczące z przebarwieniami wlaczą tylko jakimiś preparatami,a nie konkretnei laserami?? Koszt wszystkich zabiegów, o których tu piszecie pewnie przewyższyłby koszt zabiegów laserowych...ja po zabiegu TCA dawno sobie dałam spokoj z takimi peelingami, nie wierzę w nie i zawsze taki sposób odrzucam. Jak będę walczyć to tylko lasery, a mam piegi...
Ja miałam tez kilka zabiegów laserowych. Efekt był krótki, kilkutygodniowy, ponieważ moje przebarwienia są umiejscowione bardzo głęboko, więc potem nierozbite komórki namnażały się ponownie . Są to plamy pod oczami, tam gdzie skóra jest delikatna i silniejsze zabiegi laserowe mogłyby zrobić więcej szkody niż pożytku.

Cosmelan jest droższy, ale mniej inwazyjny. Jestem w trakcie i chcę sprawdzić jego efekty, bo tylko to mi pozostało (były lasery, mikrodermabrazja, kwasy, kremy).
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 13:24   #8
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aLibra Pokaż wiadomość
Ja miałam tez kilka zabiegów laserowych. Efekt był krótki, kilkutygodniowy, ponieważ moje przebarwienia są umiejscowione bardzo głęboko, więc potem nierozbite komórki namnażały się ponownie . Są to plamy pod oczami, tam gdzie skóra jest delikatna i silniejsze zabiegi laserowe mogłyby zrobić więcej szkody niż pożytku.

Cosmelan jest droższy, ale mniej inwazyjny. Jestem w trakcie i chcę sprawdzić jego efekty, bo tylko to mi pozostało (były lasery, mikrodermabrazja, kwasy, kremy).
Miałaś robione laserem blisko oczu?? Wydawałoby się, że skóra jest tam cieniutka i laser tym bardziej powinien dotrzeć...co to znaczy, że nierozbite komórki namnażały się ponownie? Ale był jakiś efekt tych zabiegów?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:43   #9
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aLibra, a jakim laserem miałaś usuwane przebarwienia i gdzie jeśli mogę spytać?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 16:18   #10
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nucha, zabiegi robiłam w ubiegłym roku, we Wrocławiu w Centrum Terapii Laserowej. To był laser Vasculightze źródłem światła IPL Photoderm.

Pisałam, że w okolicy oczu nie można używać silniejszych impulsów, bo skóra jest delikatniejsza i dochodzi do oparzeń. Piszesz, że skoro cieńsza skóra, to łatwiej usunąć przebarwienia, ale nie, bo jeśli pigment tkwi głęboko w skórze właściwej, to nie ma znaczenia jaki jest naskórek, potrzebne jest silne działanie wgłąb.

U mnie zrobiły się strupy, zeszła skóra i w miejscu, gdzie pojawiła się nowa przez kilka tygodni nie było widać plam, ale widocznie nie wszystkie naczynia zostały zamknięte, a pigment rozbity, bo plamy w tym samym miejscu wylazły (i to nie pod wpływem słońca, bo to była jesień, ja stosowałam wysoką ochronę na te miejsca).

Poza tym zabiegi były bolesne, przez kilka dni utrzymywała sie opuchlizna, potem strupy (zdarzały sie pytania, czy zostałam pobita), najważniejsze jednak, ze efektu właściwie nie było (tylko lekkie rozjaśnienie plam).
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 20:26   #11
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny, które używały Cosmelana-ile płaciłyście? Na Allegro jest cały zestaw za 1 595,00 zł, a sam krem Cosmelan 2 za 513,00 + 10 zl przesyłki. Myśle nad samym kremem. Uważacie że ta cena jest korzystna? Nie orientuje sie...
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 20:44   #12
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używały Cosmelana-ile płaciłyście? Na Allegro jest cały zestaw za 1 595,00 zł, a sam krem Cosmelan 2 za 513,00 + 10 zl przesyłki. Myśle nad samym kremem. Uważacie że ta cena jest korzystna? Nie orientuje sie...
W gabinecie dermatologicznym we Wrocławiu, zapłaciłam 1500 zł, ale nie dostałam reszty maski, dostałam tylko cosmelan2 oraz zestaw kremów nawilżających i z filtrem, ale innej firmy, nie z zestawu firmowego.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 21:12   #13
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc aLibra! to Cie niezle oszukano!!!!!!!!!!!!!!Na niemieckiej stronie cosmelan-set.de mozna CALY zestaw za 250 Euro zamowic.Potrzebna tylko znajomosc jezyka.I to mozna spokojnie 2 razy uzyc.WKURZAja mnie te kryminalne sklonnosci lekarzy i kosmetyczek.Pozdrowienia
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 21:21   #14
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wiecie,ze cosmelan to odkrycie Polaka? Mieszka w Wenezueli nazywa sie dr.Krulig.I TO JEST GENIALNE
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:37   #15
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
czesc aLibra! to Cie niezle oszukano!!!!!!!!!!!!!!Na niemieckiej stronie cosmelan-set.de mozna CALY zestaw za 250 Euro zamowic.Potrzebna tylko znajomosc jezyka.I to mozna spokojnie 2 razy uzyc.WKURZAja mnie te kryminalne sklonnosci lekarzy i kosmetyczek.Pozdrowienia
Cóż, tak jest chyba ze wszystkimi tego typu usługami, u fryzjera tez zapłacisz za farbowanie więcej niż w domu. Niestety jestem trochę panikarą i bałabym się zrobić taki zabieg samodzielnie tylko na podstawie opinii na forum, zapłaciłam za to, że mogłam zadać przed zabiegiem kilkanaście szczegółowych pytań i teoretycznie jestem pod opieką dermatologa.

Oczywiście, teraz widzę, że jest to zabieg, który mogłam wykonać sama, zwłaszcza że nigdy nie miałam uczuleń, ani komplikacji po innych, nawet mocniejszych zabiegach na twarz. Następny raz (jeśli sie zdecyduję) zrobię na własną rękę.

Na pewno się opłaca zakup, ale chyba tylko maska wystarczy na 2 razy, bo przecież cosmelan2 jest tylko jeden słoiczek. Skoroteraz mam zużyć cały, to nawet jesli zostałaby mi maska na następny raz, musiałabym i tak dokupić cosmelan2. Mam racje? czy moze ty stosujesz to inaczej, tak że wystarcza na 2 zabiegi?
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:51   #16
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cosmelan 2 mozna osobno kupic,przynajmniej w Niemczech,chyba 140 Euro kosztuje-nie jestem pewna
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 21:57   #17
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
U mnie zrobiły się strupy, zeszła skóra i w miejscu, gdzie pojawiła się nowa przez kilka tygodni nie było widać plam, ale widocznie nie wszystkie naczynia zostały zamknięte, a pigment rozbity, bo plamy w tym samym miejscu wylazły (i to nie pod wpływem słońca, bo to była jesień, ja stosowałam wysoką ochronę na te miejsca).
aLibra, jakiego rodzaju masz plamy? Czy powstały wcześniej od słońca?
I co to znaczy, że nie wszystkie naczynia zostały zamknięte?

Miałam w planach Wrocław...mają teraz q-switch, który stosują między innymi do przebarwień...

Edytowane przez nucha
Czas edycji: 2007-04-17 o 22:02 Powód: poprawa cytatu
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 14:51   #18
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
aLibra, jakiego rodzaju masz plamy? Czy powstały wcześniej od słońca?
I co to znaczy, że nie wszystkie naczynia zostały zamknięte?

Miałam w planach Wrocław...mają teraz q-switch, który stosują między innymi do przebarwień...
Mam plamy po 2 ciążach, najmocniej wyszły w okresie karmienia piersią. Myślę że powodem jest słońce + hormony.

Co do naczyn, to zabieg laserem polega na tym, że światło przechodzi przez powierzchnię skóry i w zetknięciu z melaniną zamienia się w ciepło, naczynia zostają zamkniete, a pigment ulega rozbiciu na małe drobinki, które się wchłaniają. Potrzeba kilku zabiegów, każdy zabieg zamyka skutecznie tylko część naczyń, ale nie likwiduje skłonności do ich poszerzania i tworzenia nowych przebarwień.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 17:17   #19
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aLibra Pokaż wiadomość
Mam plamy po 2 ciążach, najmocniej wyszły w okresie karmienia piersią. Myślę że powodem jest słońce + hormony.

Co do naczyn, to zabieg laserem polega na tym, że światło przechodzi przez powierzchnię skóry i w zetknięciu z melaniną zamienia się w ciepło, naczynia zostają zamkniete, a pigment ulega rozbiciu na małe drobinki, które się wchłaniają. Potrzeba kilku zabiegów, każdy zabieg zamyka skutecznie tylko część naczyń, ale nie likwiduje skłonności do ich poszerzania i tworzenia nowych przebarwień.
Ale piszesz o naczyniach krwionośnych?Miałaś zamykane również naczynka?Właśnie tego stwierdzenia naczynia nie rozumiem przepraszam
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 21:26   #20
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Ale piszesz o naczyniach krwionośnych?Miałaś zamykane również naczynka?Właśnie tego stwierdzenia naczynia nie rozumiem przepraszam
pigment znajduje się właśnie w naczyniach, ale nie krwionośnych
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 00:49   #21
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aLibra Pokaż wiadomość
pigment znajduje się właśnie w naczyniach, ale nie krwionośnych
Pierwszy raz się spotykam z taką informacją
Zastanawia mnie właśnie, jak to jest po takim rozbiciu pigmentu na drobinki, czy ten pigment jest jakoś niszczony? czasami podobno mogą pojawiać się odbarwienia, ja jakoś tego nie rozumiem, bo przecież światło nie niszczy trwale pigmentu...chyba, że ja coś juz nie kumam. Szczerze mówiąc trudno mi to jakoś pojąć, fakt faktem nikt tak do końca nie wytłumaczył jeszcze jak to wygląda w przypadku tych laserowych zabiegów
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 12:46   #22
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam ponownie, jestem w trzecim tygodniu zabiegu i stosuję cosmelan2 raz dziennie. Proszę o dalsze wskazówki, jak często stosuje się go w kolejnych tygodniach. W ulotce kremu jest tylko info, że po 3 tyg. raz dziennie. Zastanawiam się, czy taka częstotliwość ma być już do końca słoiczka, czy potem smarujemy coraz rzadziej. Zwłaszcza, że słyszałam, że wystarcza on na 3 miesiące, więc chyba jednak trzeba trochę rzadziej.
Proszę o wskazówki jak stosowałyście w poszczególnych tygodniach.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 13:43   #23
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam was dziewczyny od dłuższego czasu czytam ten wątek na temat cosmelanu ja również jestem zainteresowana tym zabiegiem
od kilku lat walczę z przebarwieniami na twarzy i pomimo stosowania filtrów kremów wybielających i 7 wizyt na IPL niestety niezeszły mi te plamy
Moja rodzinka uważa że nic widać ale ja dobrze wiem iż mówią mi tak abym się niemartwila mam przecież lusterko i widzę siebie .
Mam pytanie czy któraś z was wie może czy ten krem cosmelan2 można używać go bez wcześniejszego zabiegu i czy daje on jakieś rezultaty bo cena jest dosyć wysoka 520zł i na ile on starcza oraz dlaczego go można stosować latem a inne kremy wybielające niewolno dlaczego.
pozdrawiam Marzena
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 09:23   #24
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez me-na Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny od dłuższego czasu czytam ten wątek na temat cosmelanu ja również jestem zainteresowana tym zabiegiem
od kilku lat walczę z przebarwieniami na twarzy i pomimo stosowania filtrów kremów wybielających i 7 wizyt na IPL niestety niezeszły mi te plamy
Moja rodzinka uważa że nic widać ale ja dobrze wiem iż mówią mi tak abym się niemartwila mam przecież lusterko i widzę siebie .
Mam pytanie czy któraś z was wie może czy ten krem cosmelan2 można używać go bez wcześniejszego zabiegu i czy daje on jakieś rezultaty bo cena jest dosyć wysoka 520zł i na ile on starcza oraz dlaczego go można stosować latem a inne kremy wybielające niewolno dlaczego.
pozdrawiam Marzena
Dowiedz się o usuwanie przebarwień q-switch'em.
Skąd jesteś?
nucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 16:06   #25
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam
jestem z Siedlec i u mnie jest tylko jeden dermatolog który ma IPL i robi tylko niektóre pilingi taka wersja zubozona najblizej mam do warszawy ale tam ceny 3x wyzsze a o tym zabiegu nic nie słyszałam mozesopisac o co chodzi w tej chwili szukam jakiegos dobrego kremu rozjasniajacego przebarwienia ktory mozna stosowaclatem
Marzena
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:11   #26
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
a sam krem Cosmelan 2 za 513,00 + 10 zl przesyłki. Myśle nad samym kremem. Uważacie że ta cena jest korzystna? Nie orientuje sie...
cena kosmiczna

Sam krem cosmelan 2 - cena 370 zl w Klinice Lasermed w Warszawie przy ul Hożej ( znajdz w google adres www)
trzeba wczesniej go zamowic ( mozna telefonicznie), czas oczekiwania ok 2-3 dni.

aniolek
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 10:08   #27
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam
a czy któraś z was używała tego samego kremu cosmelan2 bez maski i jak działa
wiecie wczoraj znalazłam na internecie nowy krem o nazwie SKIN DOKTORS
DERMABRITE ZA 80 ZŁ mało jest informacji na jego temat sprowadzono go z Australii ale mogę sie mylić podobno rewelacja ale nieznam nikogo kto by go używał no i niewiem czy można uzywać go latem
czy któraś z was wie jakie kremy można używać latem chodzi mi o wybielanie
marzena
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 13:07   #28
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej. Ja Słyszałam , że Cosmelan2 Musi Być Poprzedzony Maską Zeby Dał Rezultaty. Pozdrawiam
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 11:03   #29
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hmmmm, intryguje mnie ten cosmelan, narazie zapisałam się na fotoodmładzanie, lekarz powiedział że po trzech zabiegach pozbede się przebarwień, ale niektóre z was piszą że laser im nie pomógł także niewiem czy sens iść na ten zabieg, może zdecydować się na ten cosmelan, jak długo buzxia się babrze po tym cosmelanie?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 22:06   #30
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

oszczedzaj pieniadze!!! osobiscie nie mialam zabiegu z laserem,ale znam pare osob,ktore to robily-nie pomoglo.Pamietaj !!! obojetne na co sie zdecydujesz-uzywaj FILTROW przeciwslonecznych.Cosmel an mi osobiscie pomogl,polecam
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.