Kosmetyki Essence - część XI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 16:28   #901
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jakiś czas temu postanowiłam odwykować się od kolorówki, a dziś pękłam i kupiłam stay all day essence, coppy right. Jestem oczarowana, tak się zastanawiam, jak nosić :p

edit: któraś z Was robiłam makijaż tym kolorem? Wydaje mi się, ze na jakimś blogu widziałam, ale gdzie ?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:23   #902
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kredka może być głupia, w ogóle wszystko może być głupie
http://c.wrzuta.pl/wi8559/2586fdc300...pie_sheepworld


Śnieżynka, dziękuję bardzo, już teraz wiem, a zastanawiałam się, czy przypadkiem nie wycofali. Ale nic. Odwyk jest. I jestem z siebie dumna! Wczoraj przechodziłam koło Douglasa, to nawet nie zajrzałam. Ale w sumie, to wszystko, co chcę (/planowałam kupić, oczywiście) mam. Jedynie za jakiś czas sobie kupię szminkę, nadal się ślinię na widok AAC i AF z Essence. Chyba, że nieużywane testery z Rimmela z Allegro (cena powala!)
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:17   #903
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Śniegowa dochodzę do wniosku, że Essence powinno Ci płacić za udzielanie się w tym wątku Znowu coś przez Ciebie kupiłam. Tym razem jest to top gel look. Dzisiaj wieczorem będą testy

Wiecie co, oficjalnie stwierdzam, że GŁUPOTA LUDZKA NIE MA GRANIC!!!
Kupiłam dzisiaj podkład stay all day i dopiero w autobusie zauważyłam, że był otwierany... przecież są testery więc nie wiem o co kaman? Może ktoś chciał sprawdzić jak działa pompka? Bo takiego cudu na oczy nie widział.
Zastanawiam się czy ja jestem jakaś murzynka skoro wzięłam odcień 30? Wszystkie piszecie, że 10 jest ciemna... na mojej łapce wyglądała jakbym się czymś białym wymazała?

Cytat:
Napisane przez FasOla669 Pokaż wiadomość
Za mało kryjąca, ale dałam ją mojej mamie i u niej się sprawdza. Także polecam wypróbować
U mnie było tak samo. Moje usta nie byłe in the nude tylko in the siny róż
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:03   #904
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja właśnie wróciłam ze spontanicznego wypadu do Niemiec i nie byłabym sobą, gdybym tam dm-ów nie zwiedziła :x

Czuję się, jakbym odnalazła świętego graala Pełne standy Natventuristy, ReMix your style i Urban Messages. Nawet na Bohemię Catrice trafiłam


Powiem wam, że kupiłam parę rzeczy
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:07   #905
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Pokazuj szybko
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:19   #906
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

(przepraszam za koszmarne światło)

Mam też parę rzeczy z p2 :x
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ess.jpg (130,5 KB, 283 załadowań)

Edytowane przez NioseWamPicie
Czas edycji: 2011-10-08 o 19:21
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:28   #907
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
(przepraszam za koszmarne światło)

Mam też parę rzeczy z p2 :x
mogę do Ciebie wpaść popatrzeć na żywo??
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:32   #908
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
mogę do Ciebie wpaść popatrzeć na żywo??
jasne, posunę się i obie się będziemy do nich cieszyć
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:42   #909
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:05   #910
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
mi się nigdy nie odbił i myślę, że większość dziewczyn tak napisze ...

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
jasne, posunę się i obie się będziemy do nich cieszyć
oj cieszyłąbym się i to bardzo ....
muszę się bliżej zachodniej granicy przeprowadzić
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:08   #911
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Same pyszności, zazdraszczam
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:13   #912
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
Gdy nałożę go na wycieniowaną powiekę wszystko jest ok. Ale jak nałożę go na gołą powiekę, samą bazę lub cień w kremie to mam po całości odbity
Zaznaczam, że mam opadającą powiekę. Więc u mnie makijaż oka zawsze jest mniej trwały niż u normalnych ludzi
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:15   #913
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że mam opadającą powiekę. Więc u mnie makijaż oka zawsze jest mniej trwały niż u normalnych ludzi
no to jestem nie normalna
nie mniej jednak mi się nigdy nie odbił
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:21   #914
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Gdy nałożę go na wycieniowaną powiekę wszystko jest ok. Ale jak nałożę go na gołą powiekę, samą bazę lub cień w kremie to mam po całości odbity
Zaznaczam, że mam opadającą powiekę. Więc u mnie makijaż oka zawsze jest mniej trwały niż u normalnych ludzi
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
no to jestem nie normalna
nie mniej jednak mi się nigdy nie odbił
no to ja też jestem nie normalna
i też mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mi się ten liner odbił
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:25   #915
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

to ja może makładam go za dużo? w sumie to jest mój pierwszy eyeliner w żelu, więc możliwe, że robię coś n ie tak
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:39   #916
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie widziałam jej jeszcze.... Pewnie to z nią jak ze zwierzęcą będzie.... Gral.
Ja widziałam, ale nie kupiłam, bo bałam się, że będzie z nią tak jak ze zwierzęcą, czyli nie za fajnie odbijające się wzorki.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:04   #917
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Oj tam To może mamy z ghana jakieś dziwne oczy, albo wadliwe linery. Bo kwestia tłustej powieki odpada - kojarzę, że jamapi też jest posiadaczką takowej

Pomalowałam pazurki z użyciem gel looka około godziny temu i chyba są już prawie suche Tzn bałabym się np. ubrać, ale jak dotykam palcem to nic się nie dzieje. Co prawda mam paznokcie utwardzone żelem. Efekt jest powalający. Nie wiem czemu dziewczyny tak narzekają. Faktycznie paznokcie pięknie się błyszczą - jak żelki Chyba, że ktoś cudów oczekiwał po topie za 6.99 to faktycznie może czuć się oszukany Zobaczymy jak będzie z trwałością manicuru. Mam nadzieję, że skoro nie jest szybkoschnący to nie wyschnie po 3 miesiącach jak sealing topcoat, którego na ten moment ciężko mi używać, a kupiłam go w lipcu
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:18   #918
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

użyję eyelinera jeszcze jutro z bazą virtual i większą ilością cieni na powiece i wtedy zobaczymy

a top coat gel look mnie przedłuża żywotność lakieru na paznokciach o jakieś 2 dni i fajnie lśni na paznokciu, niczym tafla wody, więc ja jestem zadowolona chociaż schnie w nieskończonośc i zawsze coś mi się tam odgniecie </3
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:20   #919
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
(przepraszam za koszmarne światło)

Mam też parę rzeczy z p2 :x
O rety, ale zazdroszczę! Szczególnie zdobyczy z Re-mix your style! :slinotok:

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
Mam fioletowy i nigdy mi się nie odbił... Myślałam, że może to kwestia bazy albo cieni pod spodem, ale skoro mówisz, że na gołej powiece jeszcze gorzej, to nie wiem...

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oj tam To może mamy z ghana jakieś dziwne oczy, albo wadliwe linery. Bo kwestia tłustej powieki odpada - kojarzę, że jamapi też jest posiadaczką takowej

Pomalowałam pazurki z użyciem gel looka około godziny temu i chyba są już prawie suche Tzn bałabym się np. ubrać, ale jak dotykam palcem to nic się nie dzieje. Co prawda mam paznokcie utwardzone żelem. Efekt jest powalający. Nie wiem czemu dziewczyny tak narzekają. Faktycznie paznokcie pięknie się błyszczą - jak żelki Chyba, że ktoś cudów oczekiwał po topie za 6.99 to faktycznie może czuć się oszukany Zobaczymy jak będzie z trwałością manicuru. Mam nadzieję, że skoro nie jest szybkoschnący to nie wyschnie po 3 miesiącach jak sealing topcoat, którego na ten moment ciężko mi używać, a kupiłam go w lipcu
Odkryłam niedawno dzięki przyszłej (mam nadzieję ) szwagierce dobry patent na sprawdzanie suchości lakieru - trzeba "stuknąć" paznokciem o paznokieć i jeśli się do siebie nie kleją, to lakier jest całkowicie suchy Ta metoda jest o tyle dobra, że gdyby lakier nie był suchy do końca to nie zniszczysz manicure, jak np. sprawdzając palcem. Stosuję tą metodę zawsze i 100% się sprawdza!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 21:26   #920
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Odkryłam niedawno dzięki przyszłej (mam nadzieję ) szwagierce dobry patent na sprawdzanie suchości lakieru - trzeba "stuknąć" paznokciem o paznokieć i jeśli się do siebie nie kleją, to lakier jest całkowicie suchy Ta metoda jest o tyle dobra, że gdyby lakier nie był suchy do końca to nie zniszczysz manicure, jak np. sprawdzając palcem. Stosuję tą metodę zawsze i 100% się sprawdza!
Czyli mogę liczyć, że skoro się nie kleją to jakby teraz zaczęła zakładać spodnie to nic by się nie stało? Sposób naprawdę jest świetny. Nie wpadłabym na to... zawsze sprawdzałam palcem.

W takim razie ogłaszam wszem i wobec, że gel look po godzinie był zupełnie suchy. Dla mnie to świetny wynik. Niektóre lakiery z szybkoschnącym topem po godzinie były zupełnie mokre np. MD Nałożyłam 2 warstwy koloru i 2 topa. Już go kocham
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:49   #921
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Czyli mogę liczyć, że skoro się nie kleją to jakby teraz zaczęła zakładać spodnie to nic by się nie stało? Sposób naprawdę jest świetny. Nie wpadłabym na to... zawsze sprawdzałam palcem.
No gwarancji dać nie mogę, ale na moich lakierach (wszelakich firm, pokrytych potem topem nail art sealing top coat Essence) ten patent się sprawdza i jak się nie lepią to mogę już spokojnie robić wszystko co chcę
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:52   #922
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
No gwarancji dać nie mogę, ale na moich lakierach (wszelakich firm, pokrytych potem topem nail art sealing top coat Essence) ten patent się sprawdza i jak się nie lepią to mogę już spokojnie robić wszystko co chcę
Bez obaw nie będę Cie szukać bo mi sie lakier rozwalił
Długo masz sealing topcoat? Nie wysechł Ci?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:56   #923
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja też zawsze stukam paznokciem o paznokieć - jak stuka, znaczy, że sie utwardził Sprawdzania palcem nie polecam, chyba, że się wdraża modę na daktyloskopijny manicure
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:00   #924
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Bez obaw nie będę Cie szukać bo mi sie lakier rozwalił
Długo masz sealing topcoat? Nie wysechł Ci?
Ufff, a już się bałam
Nie pamiętam, kiedy dokładne go kupiłam - chyba jakos w sierpniu. Użyłam kilka razy, potem stał ze 3 tygodnie nieużywany bo miałam kurację paznokciową A teraz znów używam i jest w porządku, nie zmienił w ogóle konsytencji.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:04   #925
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ufff, a już się bałam
Nie pamiętam, kiedy dokładne go kupiłam - chyba jakos w sierpniu. Użyłam kilka razy, potem stał ze 3 tygodnie nieużywany bo miałam kurację paznokciową A teraz znów używam i jest w porządku, nie zmienił w ogóle konsytencji.
Aha ja swój mam od lipca, używałam średnio 2 razy w tygodniu i obecnie to ma konsystencje żelu. Strasznie ciężko go nałożyć na pazruki żeby nie zniszczyć manicuru. Mimo, że zużyłam niewiele ponad pół buteleczki. Dlatego całkowicie usprawiedliwiam zakup gel looka ^^
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:12   #926
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;29847078]..planowałam nabyć 4 pędzle (jeden do pudru i trzy do różu, bo do każdego różu chcę mieć osobny pędzel ) ale odpuszczę po Waszych niezbyt pochlebnych opiniach, I Love jakoś mnie nie kręci.... chyba potrzebuję egzorcyzmów [/QUOTE]jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz. Jak dla mnie jest bardzo fajny i ostatnio głównie jego wybieram. Zwłaszcza do sleeka.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Nie widziałam jej jeszcze.... Pewnie to z nią jak ze zwierzęcą będzie.... Gral.
Ta zwierzęca to moja zmora.. Chcę te łapki, ale nigdzie ich znaleźć nie mogę

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam ze spontanicznego wypadu do Niemiec i nie byłabym sobą, gdybym tam dm-ów nie zwiedziła :x
świetne zakupy. Zwłaszcza przyciemniacz do lakieru. Czekam niecierpliwie na post o nim

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
zdażało mu się. Zwłaszcza na niektórych kremach. Przy cieniach nie mam z nim takiego problemu
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Odkryłam niedawno dzięki przyszłej (mam nadzieję ) szwagierce dobry patent na sprawdzanie suchości lakieru - trzeba "stuknąć" paznokciem o paznokieć i jeśli się do siebie nie kleją, to lakier jest całkowicie suchy Ta metoda jest o tyle dobra, że gdyby lakier nie był suchy do końca to nie zniszczysz manicure, jak np. sprawdzając palcem. Stosuję tą metodę zawsze i 100% się sprawdza!
też tak robię jeszcze znam jeden sposób- dotknięcie czubkiem języka- jeżeli nie ma smaku- lakier jest suchy
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 00:45   #927
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jestem już po kilku użyciach pędzla z I Love i powiem Wam, że jest całkiem spoko, jeśli mamy do czynienia z miałkimi i pylącymi się różami! Ja mam większość takich i ten pędzelek świetnie się sprawdza. Można precyzyjnie nałożyć nim róż bez obawy, że na pędzelku znalazło się zbyt dużo produktu.

Jeśli jednak ktoś woli sztywniejsze pędzle to ten z pewnością nie przypadnie mu do gustu .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 08:11   #928
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny, zapraszam na moje rozdanie, które trwa do jutra. A w nim essence 50's girls reloaded pomadka, lakier i cienie
Blog w stopce
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:48   #929
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jeśli interesują was swatche płytki essence do frekcja to zapraszam tutaj >klik<
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:31   #930
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kupiłam dziś bazę i love i uwaga puder Blossoms musieli go niedawno wystawić bo tyle razy byłam i go nie było
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.