silny ból przy współżyciu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 16:11   #1
Madreality
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1

silny ból przy współżyciu


Cześć!
Niedawno po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem. Byłam przygotowana na ból i sporo czytałam o tym, jak pierwszy raz może wyglądać, jednak moje doświadczenie wyglądało troszkę inaczej, przez co jestem zaniepokojona

Gdy mój chłopak wszedł we mnie pierwszy raz aż jęknęłam z bólu, on automatycznie przestał, pociekło mi troszkę krwi (jednak bardzo nie wiele). Rozumiem, że to wtedy została przerwana moja błona.

Gdy próbowaliśmy drugi raz w miejscu gdzie wcześniej czułam ból było już bez problemów, jednak głębiej penis mojego chłopaka natrafił na jakąś przeszkodę, co strasznie mnie bolało. Wyglądało to tak, jakby po prostu doszedł do końca mojej pochwy, ponieważ ta "przeszkoda" była twarda.

Jego penis był we mnie wtedy do połowy swojej długości, a K. widząc, że sprawia mi to ból nie chciał robić nic na siłę.

Zastanawiam się czym była ta "przeszkoda" i czy przy następnych stosunkach też będzie mnie to bolało. Czy to możliwe, żeby to była moja błona, przesunięta tak daleko?

Kurcze, pomóżcie, bo jestem bardzo zaniepokojona. Czy to normalne, że chłopak nie jest w stanie włożyć swojego penisa w kobietę do końca ze względu na okropny ból który ona czuje? Dodam, że penis K. nie jest monstrualnie ogromny.
Madreality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:12   #2
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: silny ból przy współżyciu

Cytat:
Napisane przez Madreality Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czym była ta "przeszkoda" i czy przy następnych stosunkach też będzie mnie to bolało. Czy to możliwe, żeby to była moja błona, przesunięta tak daleko?
Nie jest to możliwe.
Spróbujcie w innej pozycji, bo może chłopak trafiał w szyjkę macicy i to sprawiało Ci ból, może masz na niej nadżerkę itp.
__________________
Wg Słownika Języka Polskiego:

także << i również, też>>
także =/= więc, a zatem, reasumując... i inne twory
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.