Problem z panelami. Zwierzaki w domu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 15:43   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Problem z panelami. Zwierzaki w domu.


Mój problem jest następujący. Mam dwa psiaki w domu, czasami zdarzy się, że jeden nasika na panele. Zmywam i jest niby ok, z tym, że.. mieszkam w domu i na górze w pokoju jest baaardzo gorąco w lato i... gdy tylko słonce mocniej zaświeci czuje jak ten smrodek unosi się i czuć jakby to nazwać " zaduch+ zwierzęce siki". Wstydze sie kogokolwiek przyprowadzić do domu. Wietrzenie nic nie daje ;-( Macie jakiś pomysł? Paneli wymienić nie moge- mają rok i w zyciu nie zgodzi sie na to reszta rodziny ;-(

Poradzcie coś.
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 19:25   #2
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Problem z panelami. Zwierzaki w domu.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Mój problem jest następujący. Mam dwa psiaki w domu, czasami zdarzy się, że jeden nasika na panele. Zmywam i jest niby ok, z tym, że.. mieszkam w domu i na górze w pokoju jest baaardzo gorąco w lato i... gdy tylko słonce mocniej zaświeci czuje jak ten smrodek unosi się i czuć jakby to nazwać " zaduch+ zwierzęce siki". Wstydze sie kogokolwiek przyprowadzić do domu. Wietrzenie nic nie daje ;-( Macie jakiś pomysł? Paneli wymienić nie moge- mają rok i w zyciu nie zgodzi sie na to reszta rodziny ;-(

Poradzcie coś.
W jakim wieku są psy?
Są wykastrowane?
Ile razy dziennie wychodzą sikać? - ale sikać, a nie powąchać trawkę, przejść się i do domu.
Czy miały robione badania wykluczające problemy zdrowotne?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 07:55   #3
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Problem z panelami. Zwierzaki w domu.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Mój problem jest następujący. Mam dwa psiaki w domu, czasami zdarzy się, że jeden nasika na panele. Zmywam i jest niby ok, z tym, że.. mieszkam w domu i na górze w pokoju jest baaardzo gorąco w lato i... gdy tylko słonce mocniej zaświeci czuje jak ten smrodek unosi się i czuć jakby to nazwać " zaduch+ zwierzęce siki". Wstydze sie kogokolwiek przyprowadzić do domu. Wietrzenie nic nie daje ;-( Macie jakiś pomysł? Paneli wymienić nie moge- mają rok i w zyciu nie zgodzi sie na to reszta rodziny ;-(

Poradzcie coś.
A zmywasz dokladnie plynem bez acetonu - bo aceton pachnie jak siki wlasnie? Bo jesli nie to dlatego jeden czuje ze ktos tu sikal i sika w to samo miejsce. Druga sprawa wlasnie czy wychodza wystarczajaco czesto... albo macie problem ze znaczeniem terenu jesli psy nie sa kastrowane...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:05   #4
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Problem z panelami. Zwierzaki w domu.

Kiedy moja kotka sikała przez jakiś czas na podłogę, to zawsze najpierw myłam to szmatką do tego przeznaczoną, zmoczoną samą wodą, później albo octem spirytusowym, albo spirytusem salicylowym. Moim zdaniem najlepiej zmyć to alkoholem, u mnie skutecznie niwelował smród sików.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:43   #5
93Strawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 184
Dot.: Problem z panelami. Zwierzaki w domu.

Uroki paneli ocet proponuję i mycie szczotką (żeby włoski zgarniały to co jest w szczelinach). No i przede wszystkim nie dopuszczaj żeby psy sikały w domu...to są szczeniaki? Czemu tak się dzieje?
93Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 19:43:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.