Kremy firmy Avene - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-09, 16:48   #1
Magda8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12

Kremy firmy Avene


Nie znalazłam nigdzie wątku jeśli jednak jest to przepraszam I prosze o przekierowanie.
W dużym skrócie jeśli o mnie chodzi: niedoczynność tarczycy , jeszcze do niedawna mega sucha skóra na policzkach i nosie. zwlaszza po zrobieniu makijazu. Teraz lepiej ale szału nie ma. Troche przetluszajaca w strefie T ale do zniesienia. Natomiast od jakiegos czasu na policzkach małe grudki bez ropy nie dające się wycisnąć.
Czy któraś z Was zna się na kremach Avene? Niejedna osoba poleca mi ich kremy ale mają tyle różnych lini ze nie wiem co wybrać odpowiedniego dla mojej cery.
Aktualnie największy problem mam z tymi grudkami. Używałam już wielu kremów kremów tym z la roche, mediderm i inne i chyba tylko nawilzyly mi bardziej skórę ale obawiam się że te grudkami to efekt tych kremow. Bede wdzięczna za podpowiedzi
Magda8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:02   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Kremy firmy Avene

ja własnie używam kremu Avene i po nim mam teraz masakre ,strasznie mnie wysypuje ,porobiły mi się grudy nie do wyciśnięcia,także nie polecam.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 16:16   #3
Magda8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy firmy Avene

A ktorego kremu używasz?
Magda8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 09:15   #4
krln_s
Przyczajenie
 
Avatar krln_s
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: FR
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy firmy Avene

Miałam przyjemność (wątpliwą) testowania kilku produktów Avene i szczerze powiedziawszy nie urywają tyłka.

Stosowałam maskę i serum pod oczy (link, wybacz że po FR). Po serum nie widziałam absolutnie żadnej różnicy, może kontur oka był nawet bardziej podrażniony niż wcześniej.
Za to maska jest jakąś totalną porażką. Identyczny efekt osiągniesz dając grubszą warstwę kremu Nivea...

Nie polecam w ogóle Avene
krln_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 10:09   #5
Magda8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy firmy Avene

Dziekuje za odpowiedzi😊moze jeszcze ktos sie wypowie 😊
Magda8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 20:28   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Kremy firmy Avene

ja uzywałam tego na naczynka
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 13:28   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Kremy firmy Avene

Ja dostałam ostatnio w aptece próbkę kremu Avene, z chęcią sobie przetestuję i napiszę, jak to widzę. Do tej pory jednak z apteki najlepiej sprawdzały mi się produkty La Roche Posay i Oillan - ani razu się nie zawiodłam, a wręcz byłam efektami zachwycona

Ale nie bardzo polecam w przypadku takich kremów kierowania się opiniami obcych ludzi w Internecie: lepiej samemu przeczytać skład, opis na stronie producenta, poprosić w aptece o próbkę lub kupić zestaw miniaturek. Ja dzięki miniaturkom, które kupowałam, i gratisom dołączanym np. do żeli do mycia twarzy odkryłam, że niektóre niepolecane w Internecie kremy dla mojej cery i problemów okazały się zbawieniem.

I też warto takie kremy umiejętnie stosować. Np. kiedy ja miałam problemy z cerą, ale to potężne problemy, pomógł mi krem Cicaplast Baume B5 z La Roche Posay. Ale używałam go wyłącznie na noc, np. dwie noce z rzędu i przerwa, trzy noce z rzędu i przerwa. Na dzień musiałam używać najtańszego, drogeryjnego, leciutkiego kremu ze zwykłego sklepu, koniecznie bez filtra SPF i bez parafiny. Dzięki temu miałam dobroczynne działanie kremu z apteki bez przeciążenia i "zgrudkowania" skóry. Poza tym Cicaplast ma taki skład, że bałabym się go używać non stop, nie jest do końca bezpieczny dla zdrowia.

Także ja ogólnie polecam czytać składy i próbować, a kiedy coś się sprawdza, trzymać się tego.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-19 14:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.