Dziwne plamienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 18:22   #1
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584

Dziwne plamienia


cześć pewnie zaśmiecam, ale gdzieś się dopisałam i nikt mi nie odpisał do dziś a tak troszkę się martwię, więc wybaczcie kolejny wątek

Otóż w sierpniu zamiast normalnego okresu dostałam dziwnych ciemnych plamień trwających właściwie tyle co mój okres ( 7 dni) dziwne się, bo nigdy dotąd takie coś mi się nie przydarzyło, poza tym parę dni przed strasznie się ze mnie lało,to był taki przeźroczysty śluz, teraz, już jakieś 2 tygodnie po tym plamieniu znów mam dużo śluzu,białego a okresu ani widu ani słychu.
Nie planowałam teraz iść do gina bo niedawno byłam, ale chyba powinnam iść, czy poczekać na następny okres?
Ciąża to raczej nie jest.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:41   #2
malamarooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Dziwne plamienia

Nie czekaj, idź do lekarza, to nie jest normalne, jeśli masz regularne miesiączki i nie stosujesz hormonów... Zawsze lepiej pójść do specjalisty na zapas niż zdiagnozować coś za późno. Tylko nie panikuj, to, ze ja Ci tak doradzam nie znaczy, że coś Ci jest od stwierdzenia tego jest lekarz.
malamarooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.