Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 10:34   #4171
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ile zaplacilas? bo ja potrzebuje zrobic DOBRĄ koloryzację.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 11:51   #4172
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zapłaciłam 400zł, na stronie masz dokładny cennik.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 19:30   #4173
nivelen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A może ktoś wypowie się na temat pani Wioletty Zradzińskiej z Magicznych Nożyczek? Myślałam, żeby tam się wybrać na kolor i cięcie, ale na wizażu znalazłam tylko jedną opinię na jej temat....
nivelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 15:35   #4174
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez TaViola Pokaż wiadomość
Hej,
Poszukuję dobrego fryzjera, który obetnie moje włosy na KRÓTKO + zafarbuje na blond. Chodzi mi o fryzurę w stylu Doroty Gardias (zdjęcie dołączam).
Czy ktoś może kogoś polecić w Warszawie? Najlepiej w rozsądnej cenie

PS. Jeżeli chodzi o włosy długie i farbowanie sombre/ombre to mogę z czystym sumieniem polecić p. Julitę z salonu Mąż Fryzjerki: https://www.facebook.com/zakladmazfryzjerki/
Gdyby nie fakt, że potrzebuję zupełnej metamorfozy to bym do niej wróciła. Niestety mam wrażenie, że krótkie cięcia nie są "w stylu" tego salonu

Dorota Gardias chodzi do Burkackiego w miasteczku Wilanów. Bardzo dobry fryzjer, ale ceny zaporowe.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 16:14   #4175
KarkaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Właśnie wróciłam z salonu Studio Tamka, zdecydowałam się pierwszy raz na przycięcie gorącymi nożyczkami. Póki co jestem bardzo zadowolona! Zobaczymy jak będą odrastać, mam nadzieję że bez rozdwajania
KarkaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 14:26   #4176
201705071030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Możecie polecić kogoś kto jest bardzo dobry w dobieraniu fryzur do twarzy i wie co robi tnąc? Chodzi wyłącznie o cięcie. Długich włosów.

Zastanawiałam się nad Milek Design, chociaż moje dotychczasowe doświadczenia z nimi są, powiedzmy, na 3+. Jeśli już Milek, to kogo byście tam poleciły? Zapisałam się do Izy, ale widzę, że ona chyba raczej specjalizuje się w koloryzacji, nie cięciu, więc zastanawiam się, czy nie zmienić.
201705071030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 09:11   #4177
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Z Miłkiem jest ten problem, że włosy po obcięciu i ułożeniu wyglądają dobrze - ale jak już sama umyjesz i chcesz ułożyć po obcięciu, to już niekoniecznie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 13:02   #4178
201705071030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Z Miłkiem jest ten problem, że włosy po obcięciu i ułożeniu wyglądają dobrze - ale jak już sama umyjesz i chcesz ułożyć po obcięciu, to już niekoniecznie
Zgadzam się z tym. Ale cały czas mam nadzieję, że może mają też lepszych fryzjerów niż ci, do których do tej pory trafiłam.

To jest też trochę tak, że większość fryzjerów nie ma za bardzo pomysłów na moje włosy i jak idę do fryzjera to zawsze istnieje ta możliwość, że mi zaproponuje podcięcie końcówek... Więc chodzę do Milka bo cenowo 100 zł to dla mnie max jak nie mam pewności, że nie będzie to samo podcięcie końcówek, u nich płaciłam chyba 90 zł. Natomiast do dużo tańszych iść się boję.

Ktoś inny nieprzekraczający dramatycznie 100 zł?

Edytowane przez 201705071030
Czas edycji: 2017-03-27 o 13:07
201705071030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 13:04   #4179
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez whatever007 Pokaż wiadomość
Ktoś inny nieprzekraczający dramatycznie 100 zł?
Laurent jest na podobnym poziomie (cenowym), natomiast sam poziom usługi uważam za zdecydowanie lepszy - ale to ja
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 14:33   #4180
201705071030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Laurent jest na podobnym poziomie (cenowym), natomiast sam poziom usługi uważam za zdecydowanie lepszy - ale to ja
Który Laurent, bo chyba jest kilka?
201705071030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 14:40   #4181
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez whatever007 Pokaż wiadomość
Który Laurent, bo chyba jest kilka?
Mam na myśli ten najstarszy salon, na Szpitalnej.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 21:40   #4182
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy znacie jakiś salon godny polecenia na Pradze Południe? Poszukuję kogoś do dobrego cięcia z długich włosów do ramion. Niestety po ciąży moje włosy średnio się układają i sporo ich wypadło, stąd poszukuję kogoś godnego zaufania, kto krzywdy nie zrobi
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 22:59   #4183
elkropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś orientuje się gdzie teraz pracuje Wiktoria z salon expert Galeria Mokotów?
elkropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 15:36   #4184
201705071030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 166
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Laurent jest na podobnym poziomie (cenowym), natomiast sam poziom usługi uważam za zdecydowanie lepszy - ale to ja
Następnym razem Niestety mam tak, że bardzo dużo podróżuję, trudno dorwać się do telefonu a oni nie mają terminów online, trzeba dzwonić.

Ale do Milka więcej nie pójdę. Byłam dzisiaj po raz trzeci w swoim życiu, u trzeciej fryzjerki, więc nikt mi nie zarzuci, że oceniam salon zbyt szybko. Wystarczy mi Milek Design.
201705071030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 17:36   #4185
nivelen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

pomocy... nie mogę się zdecydować. Gdzie warto pójść na cięcie i koloryzację? (włosy długie)
Dobrze byłoby się zmieścić w 350 złotych. Jeśli to w ogóle realne w warszawskich warunkach...
nivelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 23:08   #4186
efula
Raczkowanie
 
Avatar efula
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam fryzjera który umiałby zrobić grzywkę typu see-through bang (Praga Północ, Praga Południe, Śródmieście)
efula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:22   #4187
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja chciałam opisać swoją wizytę w salonie Fabryka Lalek (aktualnie StyLove) w Warszawie.

Obsługa miła, panie uśmiechnięte, sympatyczne. Jestem bardzo zadowolona z koloru, choć liczyłam na coś jaśniejszego, ale może innym razem. Najważniejsze, że kolor ładny, wyrównany (miałam spore odrosty), naturalnie wyglądający chłodny odcień blondu - a taki trudno osiągnąć na moich dość ciemnych włosach. Włosów nie obcinałam, więc nie wiem jak w tej materii. Cena za usługę przystępna.

Natomiast mam mieszane uczucia co do samej obsługi...mimo uśmiechu i serdeczności fryzjerek. Nie wiem czy tak jest we wszystkich salonach, bo rzadko farbuję poza domem, ale w międzyczasie pani fryzjerka przyjęła kilku innych klientów i miałam wrażenie, że momentami byłam pozostawiona sama sobie. Np. nałożono mi maskę na włosy na (jak fryzjerka sama podkreśliła) 7 minut. Zmyto ją grubo po ponad 20, bo inna pani zajęła myjkę. W tym czasie pani która mnie obsługiwała poszła na papierosa a potem wymieniała z kimś smsy. Czułam się trochę nieswojo, w pewnym momencie zaczęło być mi zwyczajnie zimno w głowę.
Czytałam w opiniach o salonie, że ktoś miał podobne uwagi do moich (jeśli chodzi o 'opiekę' nad klientką) i ktoś inny odpisał, że po prostu panuje tam 'rodzinna' atmosfera. Nie wiem, nie chcę się czepiać, ale mnie taka rodzinna atmosfera nie do końca pasuje, wolałabym jednak aby fryzjer, który się mną zajmuje nie zapominał o mnie . No ale może takie są teraz standardy

Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń i jeśli chodzi o koloryzację polecam.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:29   #4188
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No cóż... jakby mi w trakcie wykonywania usługi na mojej głowie fryzjerka poszła na faję, a potem taka śmierdząca usiłowała się dotknąć do mojej głowy, opuściłabym ten "salon" najszybciej jak tylko możliwe i odradzałabym go wszędzie - na pewno nie na wątku o polecanych fryzjerach
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 18:11   #4189
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
GDot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No cóż... jakby mi w trakcie wykonywania usługi na mojej głowie fryzjerka poszła na faję, a potem taka śmierdząca usiłowała się dotknąć do mojej głowy, opuściłabym ten "salon" najszybciej jak tylko możliwe i odradzałabym go wszędzie - na pewno nie na wątku o polecanych fryzjerach
Siedziałam z farbą na głowie Od fryzjerki nie czułam zapachu papierosów, po powrocie umyła dłonie, do mnie wróciła po dłuższej chwili (jak opisywałam - zajęta myjka). Także nie był to dla mnie dramat, bardziej czułam się jakby na chwilę o mnie zapomniano i to faktycznie było trochę słabe. Niemniej efekt w postaci koloru naprawdę dobry, więc ewentualnym przyszłym klientkom zostawiam miejsce na ocenę.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 08:17   #4190
Daro95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dobry Fryzjer w Warszawie.

Kochane potrzebuje waszej pomocy... Od kilku dni przymierzam się udać do fryzjera na farbowanie włosów (coś bardziej w stylu sombre), natomiast nie mam rozeznania jacy są dobrzy fryzjerzy w Warszawie, jeżeli właśnie chodzi o farbowanie. Poszukuje dobrego salonu, ale też nie bardzo drogiego, tak do 300 zł. Może wy coś polecicie sprawdzonego?
Daro95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 12:37   #4191
basiasiasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A jak zapytam o dobrego fryzjera na Bemowie, to może ktoś pomoże?
basiasiasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 14:05   #4192
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez basiasiasia1 Pokaż wiadomość
A jak zapytam o dobrego fryzjera na Bemowie, to może ktoś pomoże?
Na jakotakim Bemowie to nie mam nikogo, ale swego czasu jeździłam do Pracowni Bow przy Alei Wojska Polskiego i byłam bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 08:56   #4193
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Na jakotakim Bemowie to nie mam nikogo, ale swego czasu jeździłam do Pracowni Bow przy Alei Wojska Polskiego i byłam bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Żoliborz Ale warto się pokusić i dojechać, bo opinie słyszałam bardzo dobre, a ceny standardowe warszawskie. Ich zdjęcia można obejrzeć na FB.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 08:58   #4194
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
To Żoliborz Ale warto się pokusić i dojechać, bo opinie słyszałam bardzo dobre, a ceny standardowe warszawskie. Ich zdjęcia można obejrzeć na FB.
Właśnie wiem! Ale ja do nich jeździłam jeździłam spod drugiego końca Warszawy - jezdzilabym pewnie dalej, ale już nie mam takiej możliwości przy małym dziecku. Ale zawsze byłam bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:25   #4195
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, podbijam temat - szukam naprawdę dobrego godnego polecenia fryzjera do koloryzacji typu ombre/ sombre/ flamboyage, nie odjechanego od realiów "artysty", który ma wizję i "przyzwyczai się pani. Mnie się podoba".

Jestem osobą po ciężkich przejściach z włosami, min. zielone zamiast blondu 2 lata temu. Od tego czasu mam ciężkie stany lękowe na myśl o wizycie u fryzjera... Mój dotychczasowy mieszka 300 km ode mnie i dostać się do niego graniczy z cudem.

Dodam, że szukam kogoś w obrębie centrum ale jeśli będzie to dobry i "ludzki" fryzjer to objadę i całą Warszawę.

Będę Wam cholernie wdzięczna za sprawdzone polecenia/ opinie/ namiary.
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 17:17   #4196
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Dawida Krynickiego z salonu Maniewski albo Gabrielę Zalewską z salonu TEN
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 07:33   #4197
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

VisionAM - dziękuję Ci, sprawdzę oboje Beamo - dzięki również!

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Polecam Dawida Krynickiego z salonu Maniewski albo Gabrielę Zalewską z salonu TEN

Hej - tak szukam tej Gabrieli Zalewskiej i jakoś nie widzę nigdzie TEN, za to pojawia się w różnych kontekstach, min. w MILEK Design, o którym opinie są kiepskie (podejście do klienta, zlewka, itd.). Widzę też, że ona dosyć ma gwiazdroskie te klientki - tu Katosu, tu Maff, tu Ula Radwańska itd...

Nie jest to czasem tak, że dla tych znanych staje się na przysłowiowych rzęsach bo to super reklama (była u mnie znana głowa którą zobaczycie w TV albo na Pudlu), a dla zwykłych śmiertelników nie ma się ani czasu, ani pasji, albo deleguje się ich swoim uczniom - praktykantom?

Wolałabym nie zapłacić 400 zł i nie wyjść z kupą na głowie. Zdecydowanie więcej niż raz w życiu wychodziłam od fryzjera z płaczem i pustym portfelem. Na moje nieszczęście do tego włosy odrastają mi bardzo wolno

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Napisałam do niej na jej Fanpage na Fb. Zobaczymy, czy się odezwie i co z tego wyniknie...
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 08:31   #4198
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Rosa Porta Gabriela od niedawna pracuje w salonie TEN, ale wiem że terminy do niej to bodajże lipiec raczej nie obsługuje tylko i wyłącznie gwiazd, dla zwykłych śmiertelników na pewno ma czas, to raczej większość jej klientów.

Co do Dawida Krynickiego to poleciłam Ci go, bo sama u niego byłam, ale mam wrażenie, że w salonie Maniewskiego każdy z fryzjerów jest bardzo dobry, więc możesz spojrzeć kto u nich pracuje i poszukać opinii.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:45   #4199
Iwonkall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Łukasz Orędowicz niedawno pokazywał zdjęcia z czesania Gok Wana na swoim profilu facebook . Chodzę już od jakiegoś czasu i póki co nie dał mi powodu do poszukiwania nowego fryzjera, więc polecam .
Iwonkall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 11:16   #4200
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej czy mogę prosić o polecenie dobrego salonu fryzjerskiego na Ursynowie/Mokotowie?
Zależy mi na tym aby odświeżyć fryzurę i dobrać ją do twarzy. Ostatnio miałam bardzo złe cięcie i chciałabym jakoś wyjść z tego... włosy mam już dość mocno zapuszczone więc liczę że uda się zrobić coś fajnego, jeśli ktoś się na tym zna.
Mam już dość związywania włosów w kucyk :-(

Proszę o radę
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.