Sukienka na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 17:45   #31
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Każdemu pasuje co innego, nie widziałam Cię na żywo, więc nie wiem - skoro makijażystka Ci odradzała, to pewnie ma rację

Po prostu uważam, że fajnie wyglądają czerwone usta do sukienek nude, jak w załącznikach A też bzdurą jest, że jak usta są mocne, to oczy mają być prawie nieumalowane - nie każdemu tak jest ładnie
Lubię w makijażu czerwone usta, ale nie u siebie bo zazwyczaj maluję mocno oczy ( mocno wytuszowane rzęsy, brązowe cienie, czarna kredka do oczu i kreska eyelinerem). Po prostu lubię mieć mocno podkreślone oczy a jeśli "dołożę" do tego usta pomalowane na czerwono to wyglądam jak prostytutka. Zobacz sama na zdjęciach, które załączyłaś, że gwiazdy mają delikatny makijaż oczu do ust pomalowanych na czerwono.
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:37   #32
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez blackangel88 Pokaż wiadomość
Lubię w makijażu czerwone usta, ale nie u siebie bo zazwyczaj maluję mocno oczy ( mocno wytuszowane rzęsy, brązowe cienie, czarna kredka do oczu i kreska eyelinerem). Po prostu lubię mieć mocno podkreślone oczy a jeśli "dołożę" do tego usta pomalowane na czerwono to wyglądam jak prostytutka. Zobacz sama na zdjęciach, które załączyłaś, że gwiazdy mają delikatny makijaż oczu do ust pomalowanych na czerwono.
Ależ ja nie mówię, że to koniecznie makijaż dobry dla Ciebie, tak mocne oczy + czerwone usta pasują niewielu osobom, i raczej na wieczór Tylko po sobie wiem, że nie pasują mi takie totalnie niepodkreślone oczy, wyglądam okropnie w nich.

Na tych zdjęciach gwiazdy mają delikatnie podkreślone oczy, ponieważ sukienki są jasne, i całość ma wyglądać lekko. Ale przy innych strojach to już widziałam nie raz połączenie mocnych oczu + czerwonych ust, chociażby makijaż Monici Bellucci

Fajny makijaż pokazała kiedyś Kayture, taki dobry i na dzień i na wieczór http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Bx34tYpi5YE
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:17   #33
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Sukienka na wesele

Jak już dziewczyny powiedziały - mało dodatków bo można przesadzić. Sukienka piękna ale ozdobna więc ostrożnie
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:22   #34
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Sukienka na wesele

ja bym tylko załozyła jakąś bransoletke na rąsie w kolorze kamyczków i luzno spieła włosy do góry
a makijaż jak najbardziej naturalny choć gdy myśle o czerwonych ustach , to wydaje mi sie to całkiem ok pomysł
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:20   #35
zyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienka na wesele

wow,a w którym sklepie mozna dorwac to cuuuudo?
zyja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 14:09   #36
Glisten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 317
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Na wesele takich sukienek się raczej nie ubiera, chyba że jesteś panną młodą. Kolor biały jest zarezerwowany dla niej. Rozumiem jakąś krótką skromną sukienkę, ale taką?
Poza tym z dodatkami można poszaleć, ale nie za dużo, bo już się trochę błyszczy..
Najlepiej to się ubrać w worek pokutny, zero makijażu i włosy w kucyk, żeby broń boże panna młoda nie czuła się urażona... Przesadzacie, naprawdę.Poza tym ta suknia NIE JEST BIAŁA.
Glisten jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.