Wgląd do pracy egzaminacyjnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 12:41   #1
stokrotka710
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka710
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 57
Unhappy

Wgląd do pracy egzaminacyjnej


Cześć dziewczyny
Szukam pomocy miała może któraś z was na studiach do czynienia z wglądem do pracy egzaminacyjnej z jakiegoś przedmiotu? i czy cokolwiek to dało ?
Niedawno dostałam wyniki z jednego z egzaminu okazało sie że niestety nie udało sie i nie zadałam po mimo że odpowiedziałam na wszystkie z zadanych pytań. Nie robiła bym z tego wielkiego problemu gdyby nie to że na prawde bardzo dużo czasu poświeciłam na ten przedmiot i czuje sie niesprawiedliwie potraktowana w porównaniu do innych osób.
Za pare dni jest wgląd do prac egzaminacyjnych a ja kompletnie nie wiem jak to wygląda .Za dużo nadziei sobie nie robie ale może akurat coś sie uda .....
stokrotka710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:30   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wgląd do pracy egzaminacyjnej

Cytat:
Napisane przez stokrotka710 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Szukam pomocy miała może któraś z was na studiach do czynienia z wglądem do pracy egzaminacyjnej z jakiegoś przedmiotu? i czy cokolwiek to dało ?
Niedawno dostałam wyniki z jednego z egzaminu okazało sie że niestety nie udało sie i nie zadałam po mimo że odpowiedziałam na wszystkie z zadanych pytań. Nie robiła bym z tego wielkiego problemu gdyby nie to że na prawde bardzo dużo czasu poświeciłam na ten przedmiot i czuje sie niesprawiedliwie potraktowana w porównaniu do innych osób.
Za pare dni jest wgląd do prac egzaminacyjnych a ja kompletnie nie wiem jak to wygląda .Za dużo nadziei sobie nie robie ale może akurat coś sie uda .....
Mój TŻ miał wgląd do pracy egzaminacyjnej na UJ na wydziale prawa. Dowiedział się, jaki głupi błąd zrobił, ale przynajmniej zwrócił na to uwagę i zdał w sesji poprawkowej. Ale już jego kolega ze zdumieniem zobaczył, że połowa jego pracy w ogóle nie została sprawdzona i ostatecznie zdał na całkiem wysoką ocenę. Po prostu dostali te karty i mogli je sobie przejrzeć, jak coś budziło ich wątpliwości, to pytali, czemu dane pytanie zostało tak a nie inaczej ocenione.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:32   #3
stokrotka710
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka710
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 57
Dot.: Wgląd do pracy egzaminacyjnej

Dziekuje bardzo za odpowiedz czyli jest nadzieja
stokrotka710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-13 15:32:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.