pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 12:52   #1
nika951
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Question

pomocy!!!


normalnie mój cykl trwa 28 dni . owulacja wypadała na 22 września a 18 współżyłam z chłopakiem bez żadnych zabezpieczeń.. ! kolejny @ powinnam dostac 6 października . @ nie było wiec zrobiłam test i jedna kreseczka była mocno widoczna a 2 była bardzo słabiutka powtórzyłam test 4 razy i za każdym razem kupowałam test innej firmy . i nadal były 2 kreseczki z czego jedna bardzo słabiutka ! 10 października dostałam krwawienia i ciągło się to przez kolejnych 5 dni (miałam jedno krwawienie w ciągu dnia mocne + skrzepy a potem to już delikatna krew przy oddawaniu moczu) bolał mnie przy tym brzuch i tak jakby kuło mnie w macicy ..... czy to było poronienie?? czy może zarodek sie zalęgał??
nika951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:16   #2
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez nika951 Pokaż wiadomość
czy może zarodek sie zalęgał??
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:23   #3
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez nika951 Pokaż wiadomość
normalnie mój cykl trwa 28 dni . owulacja wypadała na 22 września a 18 współżyłam z chłopakiem bez żadnych zabezpieczeń.. ! kolejny @ powinnam dostac 6 października . @ nie było wiec zrobiłam test i jedna kreseczka była mocno widoczna a 2 była bardzo słabiutka powtórzyłam test 4 razy i za każdym razem kupowałam test innej firmy . i nadal były 2 kreseczki z czego jedna bardzo słabiutka ! 10 października dostałam krwawienia i ciągło się to przez kolejnych 5 dni (miałam jedno krwawienie w ciągu dnia mocne + skrzepy a potem to już delikatna krew przy oddawaniu moczu) bolał mnie przy tym brzuch i tak jakby kuło mnie w macicy ..... czy to było poronienie?? czy może zarodek sie zalęgał??
ŻE COOOO?
No tak,jajeczko,larwa,poczwa rka i postać dorosła.Mhm...

Edytowane przez aga696
Czas edycji: 2010-10-18 o 13:25
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:01   #4
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: pomocy!!!

Zarodek się zagnieżdża a nie zalęga.
Ale wg mnie to mogło być wczesne poronienie także zalecam wizytę u lekarza bo na teście mogą nadal pojawiać się dwie kreski ponieważ stężenie hcg utrzymuje się trochę dłużej.
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami

Edytowane przez kasiek64
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:03
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:10   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez nika951 Pokaż wiadomość
normalnie mój cykl trwa 28 dni . owulacja wypadała na 22 września a 18 współżyłam z chłopakiem bez żadnych zabezpieczeń.. ! kolejny @ powinnam dostac 6 października . @ nie było wiec zrobiłam test i jedna kreseczka była mocno widoczna a 2 była bardzo słabiutka powtórzyłam test 4 razy i za każdym razem kupowałam test innej firmy . i nadal były 2 kreseczki z czego jedna bardzo słabiutka ! 10 października dostałam krwawienia i ciągło się to przez kolejnych 5 dni (miałam jedno krwawienie w ciągu dnia mocne + skrzepy a potem to już delikatna krew przy oddawaniu moczu) bolał mnie przy tym brzuch i tak jakby kuło mnie w macicy ..... czy to było poronienie?? czy może zarodek sie zalęgał??

okres to nie zegarek poodbnie jak owulacja ,skąd wiesz ze owu przypadalo na 22 ?robisz pomiary ?obserujesz sluz ,szyjke macicy ?czy wyliczyl ci to kalendarz w sieci ?

obfitość co cykl moze byc rózna ,skrzepy to normalna sprawa ,bol to tez normalna sprawa ,kłucie też.

Widoczna slaba kreska to sprawa subiketywna i czesto te kreski widac i bez sikania na test więc dopóki nie ma kreski mocnej to mozna sobie gdybać.

Seks bez zab. może oznaczac ciążę ,czy to bylo poronienie ,nikt tutaj nie wie a nawet jeśli to co to info zmieni teraz ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:28   #6
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: pomocy!!!

idz do lekarza niech sprawdzi czy to ciaza i heheh czy aby sie zarodek we wlasciwym miejscu zalęga
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:30   #7
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
idz do lekarza niech sprawdzi czy to ciaza i heheh czy aby sie zarodek we wlasciwym miejscu zalęga
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 13:50   #8
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: pomocy!!!

"Widoczna slaba kreska to sprawa subiketywna i czesto te kreski widac i bez sikania na test więc dopóki nie ma kreski mocnej to mozna sobie gdybać."

Ja też miałam słabą drugą kreskę i potwierdzała ona ciąże, którą później straciłam. Jeżeli dziewczyna poroniła samoistnie to nie ma nigdy pewności, że organizm oczyścił się zupełnie dlatego zamiast jej dokuczać to poradziłybyście żeby wybrała się do lekarza. Bo jeśli ciaża się utrzymała to może być zagrożona i wymagać wsparcia farmakologicznego.
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami

Edytowane przez kasiek64
Czas edycji: 2010-10-19 o 13:57
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.