Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 12:38   #1
Ni_
Przyczajenie
 
Avatar Ni_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23

Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/


Witam wszystkich! Pisze tu troche zdesperowana. Potrzebuje pomyslu na prezent na swieta Bozego Narodzenia dla faceta, ktory, jak w temacie, ma wszystko! Chlopak z bogatej rodziny, kazda zachcianka spelniana, ubiera sie w najdrozsze ciuchy, jezdzi drogim samochodem, kazdy gadzet jaki facet moglby chciec to ma, a na to wszystko jestem fatalna w kupowaniu prezentow! Zero wyobrazni na tym polu :/ Czym sie interesuje? Pilka nozna, chodzi na silke, lubi wypady na imprezy, filmy, ale nie ma zadnego konkretnego hobby, co mi zycia nie ulatwia! Na to wszystko moje fundusze sa kruche bo jestem studentka wiec musi to byc cos o w miare przystepnej cenie. Acha i co wazne, zaden z niego romantyk wiec wszelkie prezenty pod tytulem ramki na zdjecia w ksztalcie serca, cisteczka z serduszkami ani cokolwiek co jest w ksztalcie serca, rozowe i slodkie odpada heheh Za wszelkie propozycje z gory dziekuje i bede wdzieczna za kazda rade! Jestem w totalnej kropce!!Pozdra wiam!
Ni_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:15   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Jesli znasz jego gust to perfumy, fajny sweter, pasek do spodni? Albo jakies pierdoły w stylu dobre słuchawki do mp3 itp.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:47   #3
Ni_
Przyczajenie
 
Avatar Ni_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Dzieki wielkie za odpowiedz! Tu jest wlasnie moj problem, perfumy spoko, ale wydaje mi sie, ze to troche oklepany pomysl i nie wiem czy by sie z tego ucieszyl, a co do sweterka czy paska do spodni, to ostatni sweterek jaki sobie kupil kosztowal jakies 1600zl !! Ciuchy totalnie odpadaja bo na to, zeby kupic mu cos takiego co by go bardzo ucieszylo to musialabym sie pewnie niezle zadluzyc :/ Mysle, ze moja jedyna opcja to cos oryginalnego bo tak jak mowie, jego stac na wszystko a na pewno na wiecej niz mnie
Ni_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 16:46   #4
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Nie czuj się w obowiązku, że skoro Twój facet ma same drogie rzeczy, to Ty musisz mu kupić sweter, który wynosi tyle co przeciętna pensja w Polsce. Ja też lubię np. drogie perfumy, co nie obliguje mojego TŻ, żeby mi kupował rzeczy w cenie 300zł. Myślę, że jakiś praktyczny drobiazg też go ucieszy, niepotrzebnie masz kompleksy z tego powodu.

Może płyta z ulubioną muzyką? Tu cena jednakowa dla ludzi o każdej pensji Książka? Oczywiście, jeśli lubi czytać. Niby oklepane, ale jeśli lubi czytać, to książek nigdy dość, co chwila wychodzi coś nowego.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-10-14 o 16:52
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 00:09   #5
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

A może jakiś prezent typy DIY? np cukierki w sloiku?
Ja mojemu (wprawdzie nie mającemu wszystkiego) zamierzam sprezentować (przynajmniej tak myślę o tym) piramidkę z puszek mleka słodzonego, które uwielbia!
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:01   #6
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Witaj,
za niedługo będę mieć podobny problem jednak nie chodzić tu będzie o prezent dla męża lecz dla szefa. Jeżeli chodzi o Ciebie, piszesz, że finanse są kruche, więc jeśli lubi np. słodycze możesz mu podarować czekoladki z Waszym wspólnym zdjęciem lub np. telegram czekoladowy z wyznaniem miłosnym, myślę, że coś takiego będzie mu się podobać. Pomysł bardzo oryginalny. Jeśli chodzi o inne pomysły. Ciężko doradzić jeśli faktycznie wszystko ma ale perfumy zawsze są dobrym pomysłem, odpowiednio dobrane Może Clinique Happy lub Hugo Boss In Motion, Paco Rabanne XS - jeśli lubi cytrusowe zapachy Może być też fajny portfel a może jakaś bielizna ze śmiesznymi napisami np. "fajnego masz ptaszka" lub coś innego
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:05   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Wpisz w google "gift of nothing" Idealny prezent dla kogoś, kto ma absolutnie wszystko

Skoro lubi filmy, to może bilet na maraton filmowy [ w sylwestra są często - jeśli lubicie seans z szampanem ;P ], albo jakieś dvd [kolekcje kilku filmów]


---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witaj,
za niedługo będę mieć podobny problem jednak nie chodzić tu będzie o prezent dla męża lecz dla szefa. Jeżeli chodzi o Ciebie, piszesz, że finanse są kruche, więc jeśli lubi np. słodycze możesz mu podarować czekoladki z Waszym wspólnym zdjęciem lub np. telegram czekoladowy z wyznaniem miłosnym, myślę, że coś takiego będzie mu się podobać. Pomysł bardzo oryginalny.
Autorka zaznaczyła, że jej mężczyzna nie lubi "romantycznych" gadzetów.

Cytat:
Jeśli chodzi o inne pomysły. Ciężko doradzić jeśli faktycznie wszystko ma ale perfumy zawsze są dobrym pomysłem, odpowiednio dobrane Może Clinique Happy lub Hugo Boss In Motion, Paco Rabanne XS - jeśli lubi cytrusowe zapachy Może być też fajny portfel a może jakaś bielizna ze śmiesznymi napisami np. "fajnego masz ptaszka" lub coś innego
Perfumy są dobrym pomysłem, tylko wtedy, jeśli doskonale znamy gust obdarowywanej osoby, albo najlepiej jej wishlistę perfum. Czyli niemal nigdy.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 23:56   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Skoro lubi piłkę nożną, to może ma jakiś ulubiony zespół? Moze wówczas podarowac piłkę z autografami zawodników. Musiałabyś napisac do klubu, wyjasnić i przesłać piłkę lub pojechać na trening.

Albo ma jakiś ulubiony film i przydałby się plakat z autografem aktora?

Albo układanka z waszego wspólnego zdjęcia, jeśli lubi puzzle.

Albo wspólny wypad, np. na strzelnicę, parku linowego, ścianę wspinaczkową? Skok spadachronem?

Może ma ulubiony ekskluzywny alkohol? Mój TŻ obowiazkowo na gwiazdkę dostaje miód pitny, którego jest fanem, ale na którgo sępi, by samemu kupić.

Może jakąs grę planszową, np. scrabble - możecie potem razem spędzać czas.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Jesli zna agnielski, to może prenumeratę czasopisma o swoich zainteresowaniach, ale z USA czy Wlk Brytani?


Lubi Indiane Jonesa? To może kupić bicz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-10-18 o 00:00
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:28   #9
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Bicz ciekawa sprawa tylko koniecznie z kapeluszem
A może jakieś gadżety elektroniczne tablet, telefon, aparat?
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:40   #10
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

hmm. powiem od siebie. tz ma rodziny jutro. kupilam kartke- zawsze dajemy sobie kartki na jakas okazje-( do trgo film na dvd i karte podarunkowa za 50chf do duzej ksiegarni.
jak wracalam do domu to zajrzalam do sklepu z ciuchami. bluze Hilfigera czy jak to sie pisze, dorwalam za pol ceny, podobnie koszulke.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:22   #11
Ni_
Przyczajenie
 
Avatar Ni_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Dziekuje bardzo za wszystkie pomysly Dzieki Wam znalazlam fajna stronke z smiesznymi rzeczami, ktore mozna spersonalizowac Juz nawet znalazlam pare rzeczy, ktore wpadly mi w oko, i ktore bardzo do niego pasuja. Chyba wiec pojde w strone dobrego zartu zamiast sie spinac na jakies powazne prezenty Jeszcze raz wielkie dzieki!!
Ni_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 12:01   #12
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent na Swieta dla faceta, ktory ma wszystko :/

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Wpisz w google "gift of nothing" Idealny prezent dla kogoś, kto ma absolutnie wszystko

Skoro lubi filmy, to może bilet na maraton filmowy [ w sylwestra są często - jeśli lubicie seans z szampanem ;P ], albo jakieś dvd [kolekcje kilku filmów]


---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



Autorka zaznaczyła, że jej mężczyzna nie lubi "romantycznych" gadzetów.



Perfumy są dobrym pomysłem, tylko wtedy, jeśli doskonale znamy gust obdarowywanej osoby, albo najlepiej jej wishlistę perfum. Czyli niemal nigdy.
Moim zdaniem czekoladki: nie są romantyczne ale to moje skromne zdanie

Śmieszne gadżety będą bardzo fajnym pomysłem, więc fajnie wybrałaś
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.