Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 00:04   #1
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5

Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...


Witam , postanowiłam zrobić porządek w swoich kosmetykach: ) zamiast ogromu ( wielkiego !!!!) chciałabym miec ich mniej ale za to lepszych z wyższej pólki cenowej - i przede wszystkim dobrych chodzi zarówno o pielegnację włosów, twarzy,ciała jak i kosmetyki kolorowe -mam cerę mieszanę z problemami krostek włosy jasne -malowane, grube ale suche,lekko falujące, karnację jasną ....może Ktoś mi coś poleci?
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 00:09   #2
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

osobiście polecam Lancome jeśli chodzi o twarz - make up. Świetne mascary, podkłady, błyszczyki, cienie...
Kremy itp. do pielęgnacji twarzy - francuskie Avene. Super! (dostępne w aptekach).
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 08:53   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

Zastanów sie na początek czego najbardziej potrzebujesz, bo to będzie spory wydatek - zwłaszcza jeśli będzie jednorazowy

Przejrzyj KWC koniecznie; do włosów może być coś z serii profesjonalnej L'oreala, kremy do twarzy np. apteczne, tusze - ja lubię Diora, Lancome.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 10:59   #4
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

Ja na poczatek zainwestowalabym w dobry podklad, puder, maskare i tusz. Reszte mozesz pozniej kupic jak juz wyrobisz sobie opinie o roznych markach.

Pielegnacja twarzy to trudna sprawa bo kazdemu pasuje co innego. Jesli masz na prawde zasobny portfel to proponuje kosmetyki Kanebo z serii do cery mieszanej.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:17   #5
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

Ja natomiast pozbyłam się kosmetyków pielęgnacyjnych (do twarzy) z wyższej półki,na rzecz tych aptecznych i naturalnych,moja cera jest w o wiele lepszym stanie.Ale już kolorówkę to kupuję teraz głównie z wyższej półki,chociaż podkład,który obecnie używam jest apteczny (LRP). Z pielęgnacji selektywnej do cery mieszanej i tłustej polecam serię Pureness Shiseido,szczególnie krem,który nie wysusza,ładnie nawilża a sprawia,że twarz się nie świeci .Natomiast odradzam głównie Clinique,serie anti Blemish Solution (czy jakoś tak ),która niesamowicie wysusza skórę.Zresztą metodą prób i błędów znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.Masz szczęście,że masz wizaż,ja podczas tych testów byłam skazana tylko na siebie,nie muszę wspominać,że wiele z tych kosmetyków była zupełnie nietrafiona
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:19   #6
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Zresztą metodą prób i błędów znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Dokladnie. Kazda cera jest inna. Dla mnie na przyklad wyzej wspomniany Biotherm Pureness to byla porazka.

Najlepiej idz i pros o probki kremow. Tak mniej wiecej przekonasz sie co ci sluzy a co nie.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:23   #7
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Cytat:
Napisane przez Nikula5
Witam , postanowiłam zrobić porządek w swoich kosmetykach: ) zamiast ogromu ( wielkiego !!!!) chciałabym miec ich mniej ale za to lepszych z wyższej pólki cenowej - i przede wszystkim dobrych chodzi zarówno o pielegnację włosów, twarzy,ciała jak i kosmetyki kolorowe -mam cerę mieszanę z problemami krostek włosy jasne -malowane, grube ale suche,lekko falujące, karnację jasną ....może Ktoś mi coś poleci?
Droższe nie oznacza odrazu lepsze.Zdarza sie, że maskary z wyższej półki szybko wysychają(np. Lancome).
Jeśli chodzi o kremy to też bym sie dobrze zastanowiła-wywalisz 200zł na krem który tak na dobrą sprawę nic nie robi tylko nawilża,ma ładne opakowanie i ślicznie pachnie.Tak wychwalane tu Kerastase Loreala niczym szczególnym sie nie wyróżnia (a próbowałam kilku ich produktów).
Wydaje mi sie, że twój problem to nieprzemyślanie kupowanie wielu kosmetyków.
Stąd też taka ich ogromna ilość.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 11:36   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Cytat:
Napisane przez cosma
Droższe nie oznacza odrazu lepsze.Zdarza sie, że maskary z wyższej półki szybko wysychają(np. Lancome).
Jeśli chodzi o kremy to też bym sie dobrze zastanowiła-wywalisz 200zł na krem który tak na dobrą sprawę nic nie robi tylko nawilża,ma ładne opakowanie i ślicznie pachnie.Tak wychwalane tu Kerastase Loreala niczym szczególnym sie nie wyróżnia (a próbowałam kilku ich produktów).
Wydaje mi sie, że twój problem to nieprzemyślanie kupowanie wielu kosmetyków.
Stąd też taka ich ogromna ilość.

Dokładnie.Często (zawsze) płaci się za napis na opakowaniu np.Christian Dior czy Chanel.Mascare mam tylko jedną ulubioną z górnej półki-Estee Lauder Lash XL.Uwielbiam za to błyszczyki JT Lancome.I zainwestowałam ostatnio w trzy różne opakowania meteorytów,wychodzi naprawdę niedrogo a starczą mi na kilka lat
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 12:33   #9
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Tak maskary z wyzszej polki maja to do siebie ze okropnie szybko wysychaja. Nie wiem na czym to polega ale mialam juz EL, Lancome i YSL i wszystkie po 1.5 miesiaca byly do kosza
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:51   #10
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Cytat:
Napisane przez cosma
Droższe nie oznacza odrazu lepsze.Zdarza sie, że maskary z wyższej półki szybko wysychają(np. Lancome).
Jeśli chodzi o kremy to też bym sie dobrze zastanowiła-wywalisz 200zł na krem który tak na dobrą sprawę nic nie robi tylko nawilża,ma ładne opakowanie i ślicznie pachnie.Tak wychwalane tu Kerastase Loreala niczym szczególnym sie nie wyróżnia (a próbowałam kilku ich produktów).
Wydaje mi sie, że twój problem to nieprzemyślanie kupowanie wielu kosmetyków.
Stąd też taka ich ogromna ilość.
Coś w tym jest ja po prostu uwielbiam kupować i tak mam 3 toniki 5 kremów 3 tusze 6 balsamów itd....ale czas z tym skończyć bo w konsekwencji nie nadążam zużywac i większośc rozdaje lub ląduje w koszu z powodu przeterminowania
może żle się wyraziłam pisząc droższe ...chodzi mi o to by były dobre... i po prostu żebym nie miała zawalonej całej łazienki
wiem , ż e służy mi tonik i fluid nawilżający garnier wiec przy nich pozostanę a także przy serum wyszczuplającym Eveline kosztuje śmieszne pieniądze a efekty lepsze niż np VIchy faktycznie poczytam KWC ...i tak nie będzie to wydatek jednorazowy raczej sukcesywny bo niedługo mój slub i mamy sporo wydatków
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:54   #11
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

a do czego służą te wymienione przez Aneta??? meteoryty - nie mam pojęcia
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 16:52   #12
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Meteoryty to puder - w kulkach lub kamieniu Pruducent to Guerlain

Zapraszam Cię do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55733&page=76

I oczywiście do KWC, żebyś poczytała o kosmetykach, sprawdź najlepsze w kategorii. W aptekach i drogeriach poproś o próbki podkładów i kremów, zobaczcz, które Ci służą
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 17:26   #13
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ja na poczatek zainwestowalabym w dobry podklad, puder, maskare i tusz. Reszte mozesz pozniej kupic jak juz wyrobisz sobie opinie o roznych markach.

Pielegnacja twarzy to trudna sprawa bo kazdemu pasuje co innego. Jesli masz na prawde zasobny portfel to proponuje kosmetyki Kanebo z serii do cery mieszanej.
przeciez maskara i tusz to to samo :/

a jesli chodzi o dalsze wypowiedzi, to tuszu Lancome uzywam juz od kilku opakowan (3-4) przy tym uzywalam jeszcze jakis innych i powiem, ze nie wysychaja ani nic i sa rzeczywiscie lepsze niz te, ktorych probowalam, a kosztowaly o wiele mniej.
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.