EYE LINER w kamieniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-12, 16:32   #1
BLONDIE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2

EYE LINER w kamieniu


Macie jakies doswiadczenia w poslugiwaniu sie tym kosmetykiem i moze polecicie mi jakas firma (zagraniczna bo nie mieszkam w Polsce).
BLONDIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-12, 16:32   #2
BLONDIE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2
EYE-LINER W KAMIENIU

Macie jakies doswiadczenia w poslugiwaniu sie tym kosmetykiem i moze polecicie mi jakas firma (zagraniczna bo nie mieszkam w Polsce).
BLONDIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 21:00   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: EYE-LINER W KAMIENIU

Ja własciwie nie mam doswiadczenia w uzywaniu innych eye-linerów. Taki w kamieniu używałam zawsze i do tej pory go stosuje - wystarczy do tego dobry pędzelek. Nie wiem jakie zagraniczne firmy produkuja cos takiego bo zawsze używałam Celii... Ale z powodzeniem możesz użyć czarnego cienia do powiek na mokro. Moc kreski można wtedy regulować ilością dodanej wody - im mniej wody tym łagodniejsza kreska. Możliwe że gotowe eye-linery w tubkach czy pisakach sa łatwiejsze w użyciu ale i tak trzeba dużej wprawy żeby namalować równiutką i odpowiedniej grubości kreseczkę na obu powiekach... A i pisaki szybko wysychają. A taki w kamieniu starcza na baaaardzo długo.
DominikaS
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 21:00   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: EYE-LINER W KAMIENIU

Ja własciwie nie mam doswiadczenia w uzywaniu innych eye-linerów. Taki w kamieniu używałam zawsze i do tej pory go stosuje - wystarczy do tego dobry pędzelek. Nie wiem jakie zagraniczne firmy produkuja cos takiego bo zawsze używałam Celii... Ale z powodzeniem możesz użyć czarnego cienia do powiek na mokro. Moc kreski można wtedy regulować ilością dodanej wody - im mniej wody tym łagodniejsza kreska. Możliwe że gotowe eye-linery w tubkach czy pisakach sa łatwiejsze w użyciu ale i tak trzeba dużej wprawy żeby namalować równiutką i odpowiedniej grubości kreseczkę na obu powiekach... A i pisaki szybko wysychają. A taki w kamieniu starcza na baaaardzo długo.
DominikaS
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-15, 09:34   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: EYE-LINER W KAMIENIU

hej Kochani
Jesli chodzi o eye-linery w kamieniu to teraz coraz czesciej mozesz je spotkac przy cieniach pudrowych. Np.: Dior, YSL, zdaje sie , ze tez Estee Lauder. Jest ich spro na rynku kosmetycznym, zwlaszcza za granica. Ja uzywam juz od lat cake eyelinera firmy Screen Face (bardzo wydajny i dostepny w 6 kolorach), najszybciej dostepny w Anglii. Natomiast tez internetowy sklep Sephora tez ma spory katalog tych srodkow. wejdz na www.sephora.com Jak mieszakasz za granica to nie powinnas miec z tym klopotow.
Pozdrawiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-15, 09:34   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: EYE-LINER W KAMIENIU

hej Kochani
Jesli chodzi o eye-linery w kamieniu to teraz coraz czesciej mozesz je spotkac przy cieniach pudrowych. Np.: Dior, YSL, zdaje sie , ze tez Estee Lauder. Jest ich spro na rynku kosmetycznym, zwlaszcza za granica. Ja uzywam juz od lat cake eyelinera firmy Screen Face (bardzo wydajny i dostepny w 6 kolorach), najszybciej dostepny w Anglii. Natomiast tez internetowy sklep Sephora tez ma spory katalog tych srodkow. wejdz na www.sephora.com Jak mieszakasz za granica to nie powinnas miec z tym klopotow.
Pozdrawiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 13:00   #7
fioletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 46
EYE LINER w kamieniu

Czy spotkaliście gdzieś w sklepach eye linery w kamieniu?
A może wiecie jakie firmy mają je w swojej ofercie?
fioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-07, 16:10   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: EYE LINER w kamieniu

Droga Maggie, nie spotkałam jeszcze w drogerii albo perfumerii eyelinerów w kamieniu sprzedawanych jako pojedyncze kosmetyki. Na pewno takie eyelinery ma Dior i YSL w swoich niektórych zestawach cieni. Ja używam eyelinerów w kamieniu firmy Screen Face - są to pojedyncze cake eyelinery, jak na zdjęciu. Niestety na razie dostępne są jedynie w Wawie w sklepie Art Screen. Są dośc drogie, ale praktycznie nie do zużycia [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cake_eyeliner1.jpg (30,2 KB, 35 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 14:49   #9
fioletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 46
Re: EYE LINER w kamieniu

Dziekuje bardzo, własnie o takie eye linery mi chodziło - nie do zuzycia! Kupiłam juz tyle eye linerów które po bardzo ktrótkim czasie wysychaja albo zbijaja sie, a tez nie kosztuje mało (30-40 zl) Wiec chyba warto wykosztowac sie raz na cos co mi bedzie dłuzej słuzyło.
Czy mogła bym prosić o adres tego sklepu (sprzedaz detaliczna) i orientacyjna cenę?

Z góry dziekuje.
fioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 15:07   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: EYE LINER w kamieniu

Dokładny adres to :
Warszawa Al. Solidarności 64/22
Tel. 635 15 03 i 0601 376 306

To jest taki niby sklepik w bloku. Najlepiej jest tam wcześniej zadzwonić, zapytać, o te cake eyelinery - ewentualnie zamówić konkretne kolory. Niestety ceny nie podam bo kupowałam je w Anglii a tam kosztują ok. 7 funtów. Drogo niestety, ale naprawdę są niezniszczalne.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 12:01   #11
121166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 32
GG do 121166
eyeliner w kamieniu

gdzie moge kupic eyeliner w kamieniu i jakiej marki?
agata
__________________
Agata Vincent
121166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-04, 12:38   #12
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: eyeliner w kamieniu

Hej, ja mam taki eye-liner Lancastera, jest całkiem ok, ale stosuję go tylko jako kredkę na górnej powiece.

Możesz też kupić nie w kamieniu, ale w poszku, szeroko opisany na KW Guerleina - swego czasu było ich całe zatrzęsienie na Allegro (ale gdybyś się decydowała, puśc maila, powiem, od kogo akurat tego produktu nie kupować).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:41   #13
121166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 32
GG do 121166
Re: eyeliner w kamieniu

dzieki, gdzie moge kupic Lancastera? moze znasz tez cene?
a.
__________________
Agata Vincent
121166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 15:35   #14
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: eyeliner w kamieniu

niestety, nie wiem, bo ja swojego kupowałam za granicą


Agata napisał(a):
> dzieki, gdzie moge kupic Lancastera? moze znasz tez cene?
> a.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 16:39   #15
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: eyeliner w kamieniu

eyeliner w kamieniu ma w ofercie Manhattan, ale to jest tzw. paletka, czyli są dwa cienie i jest eyeliner, nie moge ci powiedzieć jak z trwałością bo ja używam tylko cienii.No i pędzelek do tego eyelinera jest beznadziejny, ale najlepiej jak sama zobaczysz w drogerii
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:10   #16
Aluvia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: EYE LINER w kamieniu

Eyeliner w kamieniu jest rewelacyjny, trochę wody pędzelek i jest kreska. Używałam jak na razie eyelinera z firmy KRYOLAN, można go zakupić przez internet http://sklep.impre-art.com.pl/katalo...-kamieniu.html 27 zł za eyeliner to nie jest dużo szczególnie że na bardzo długo starcza.

Pozdrawiam
Aluvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:38   #17
Fatme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ulm
Wiadomości: 7
Dot.: EYE LINER w kamieniu

czy eyeliner w zelu i w kamieniu to to samo?
Fatme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 20:01   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: EYE LINER w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Fatme Pokaż wiadomość
czy eyeliner w zelu i w kamieniu to to samo?
nie-przecież sama nazwa wskazuje na konsystencję tych produktów. Eyeliner w żelu ma postać żelową/kremową zaś w kamieniu-suchą, prasowaną.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.