brwi renew eyebrow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 18:32   #1
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117

brwi renew eyebrow


hej dziewczątka czy któas z was stosowala moze taką dżywkę do brwi?

http://artwoodsw.nazwa.pl/rosee/shop...products_id=50

przejrzalam wszystkie wątki na ten temat i nic spotkalyscie się z tą odżywką? kosztuje 107 zl a na allegro 89 zl
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:08   #2
nestaZy
Przyczajenie
 
Avatar nestaZy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: brwi renew eyebrow

Sama zastanawiam sie nad jej kupnem. Cena nie jest mala, dlatego rowniez wolalabym poznac opinie osob, ktore juz posiadaja renew eyebrow.
__________________
" Zdarza się, że z przywiązania się do sposobu życia, odrzucamy wielką szansę, ponieważ nie wiemy jak ją spożytkować..."
Paulo Coelho
nestaZy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:44   #3
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: brwi renew eyebrow

Cytat:
Napisane przez nestaZy Pokaż wiadomość
Sama zastanawiam sie nad jej kupnem. Cena nie jest mala, dlatego rowniez wolalabym poznac opinie osob, ktore juz posiadaja renew eyebrow.
hej i próbowalas moze juz tego renew eyebrow??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:06   #4
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: brwi renew eyebrow

ja uzywam tej odzywki jest bardzo fajna, faktycznie brow i rzesy staja sie dluzesze, polecila mi ja moja kosmetyczka, u nich tez mozna zamowic ja zamawiam u swojej kosmetyczki www.salonanna2008.republi ka.pl
tylko tej odzywki trzeba stosowac regularnie zeby bylo widac efekt,i wystarcza na bardzo dlugo ja mam ja juz 3 miesiac przy codziennym stosowaniu
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:07   #5
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: brwi renew eyebrow

hej a czy Ty droga Alexa 2010 stosowalas tej odzywki równiez na brwi jesli tak to napisz cos o efektach pozdrawiam
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:51   #6
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: brwi renew eyebrow

hej przepraszam ze dopiero teraz odpisuje, tak stosowalam te odzywke, efekt naprawde jest, moze nie sa tak geste jak pokazane na zdjeciu , ale to chyba zalezy tez od brwi, ja mialam strasznie wyskubowane !!!, ja zamawiam u swej kosmetyczki pomylilam wyzej linka www.salonanna2008.strefa. pl , stosowalam rowniez polecona tam odzywke lipocilis talika tez swietna, jest jeszcze jedna polecana ale strasznie droga i sie nie skusilam ,
tu podaje link do niej
http://www.revitalash.com.pl/ pozdrawiam wizazanki !
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:20   #7
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: brwi renew eyebrow

hej droga
alexa2010
mogłabys troszke blizej opisac jak dziala ta odzywka na brwi tzn. czy miałas moze taki problem ze brwi przestaly Ci rosnąc i jie osły przez jakis dlugi czas np rok a po zastosowaniu tej odzywki zaczely rosna???o to mi chodzi
jesli tak to czy całe puste miejsca zapelnily Ci się brawiami czy byly puste miejsca i place i czy odrosniete brwi są grube srednie czy bardzo cienkie? i po jakim czasie Ci odrosły?
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 17:03   #8
blue_velvet1207
Przyczajenie
 
Avatar blue_velvet1207
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: brwi renew eyebrow

Trochę czasu minęło od ostatniej wypowiedzi w wątku, ale odpowiem, może komuś się parę informacji przyda. Ja używałam tej odżywki, uważam, że jest rewelacyjna. Naprawdę brwi odrastają dłuższe i zdecydowanie mocniejsze. Z tym, że ja jestem młodą osobą i nie mam jeszcze pewnie uszkodzonych cebulek, dlatego mi brwi bez problemu odrastają. Ta odżywka po prostu przyspiesza ten porost. Jest droga, ale niesamowicie wydajna (10 ml) starcza na wiele miesięcy. Porównując z innymi tego typu preparatami ma bardzo dużą pojemność, więc przynajmniej płacimy za coś konkretnego. No i skład ma bardzo dobry. W sumie nie dziwię się jej wysokiej cenie, jest to produkt wytworzony przez amerykańską firmę kosmetyczką Rozge i to u nich prawdziwy hit, w dodatku jest o wiele droższa niż u nas w Polsce (115 $), więc przeliczcie sobie, ile to na naszą walutę. Można ją "dorwać" też na różnych serwisach aukcyjnych, trzeba dobrze poszukać w necie.
Martwi mnie tylko to, że nie mogę jej od jakiegoś czasu dostać w Polsce....
szukałam jej w Internecie i nic. A szkoda, bo to serum pomogło już także mojej mamie i paru innym koleżankom i wszystkie byłyśmy zadowolone.
Mam nadzieję, że Renew Eyebrow znów będzie w sprzedaży w Polsce.
Perspektywa zamawiania jej przez amerykańskie strony nie bardzo mnie cieszy. ;-)
blue_velvet1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.