żel z "bąbelkami" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 13:44   #1
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Exclamation

żel z "bąbelkami"


Od razu zaznaczam, że dopiero jestem w trakcie kursu stylizacji (za tydzień egzamin ). Na allegro kupiłam zestaw z lampą, m.in. znajdowały się tam dwa opakowania żelu (ewidentnie przelewane z wiekszego opakowania). Nie nastawiałam się na zbyt wysoką jakosc tych żeli, miały mi posłużyc tylko do cwiczen przed egzaminem, ale po otwarciu jednego z nich po prostu załamałam się - cała masa pęcherzyków powietrza.Zrobiłam na próbę jednego paznokcia (sobie),starając się wybierac zel w miejscu gdzie tych pęcherzyków nie bylo - na paznokciu objawiły się w postaci malutkich kropeczek.Żel (moim zdaniem)jest ewidentnie do wywalenia, sprzedawca na moje pretensje odpowiedział,że ja jestem nienormalna i niedoświadczona a przy żelach jest to normalne i na kursie powinni mnie nauczyc jak z takim żelem pracowac.Nie wydaje mi się to prawdą, w żadnym żelu używanym przez nas na kursie (przez 4 miesiące) nie pojawiły się pęcherzyki.
Moje pytanie brzmi: czy on miał rację i jest jakas metoda na pracę z takim żelem?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 13:48   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: żel z "bąbelkami"

No to juz poznałaś rewelacyjne produkty z Allegro.....

Zapraszam do sklepu www.euro-fashion.com.pl lub do dystrybutora w Twoim mieście
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 14:41   #3
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żel z "bąbelkami"

Witaj

Ten allegrowicz NIE MIAŁ na 100 % racji i nie istnieje metoda żelowa pęcherzykowa
A tak na marginesie to współczuję aaaaa nie zapomnij wystawić opinii sprzedającemu

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 15:51   #4
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: żel z "bąbelkami"

Też mi się tak wydawało,że nie ma racji, nie wściekam się jakoś bardzo, bo zalezało mi na lampie a nie na żelu, interesuje mnie tylko przyczyna "bąbelkowania" i czy faktycznie (jak twierdził ten pan) doświadczone stylistki potrafią takim żelem pracowac i w jaki sposób niby?Na kursie instruktorka zwracała tylko uwagę, żeby nie mieszac żelu w trakcie nabierania bo w ten sposób mogą powstac pęcherzyki powietrza i wtedy żel jest do wyrzucenia.Nic nie mówiła o pracy z takim produktem, więc trochę mnie zaskoczył, twierdząc że to normalne i powinnam to umiec. Co do komentarzy to miał ok.150 i same pozytywne, a z lampy jestem naprawdę zadowolona, taką samą ogladałam w hurtowni za 400 złotych, więc i tak jestem na plusiku, pozostałe rzeczy też były w porządku, tylko ten nieszczęsny żel nie.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 17:27   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żel z "bąbelkami"

Cześc Mawis!
Jeżeli chcesz sie pozbyc bąbelków z żelu w pudełeczku kilkakrotmnie mocno uderz nim w stół, a potem poczekaj az bąbelki same pójdą do góry i pękną- rozpłyna się.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:23   #6
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

czesc dziewczyny

a propos allegro.... uwazacie ze mozna tam kupic produkty, ktore nie okaza sie tandetne? zastanawiam sie czy ma sens kompletowanie zestawu do robienia pazurkow (do wlasnego uzytku) wlasnie na allegro ?
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:42   #7
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: żel z "bąbelkami"

Mawis sprobuj sposobu Albertyny a jezeli to nie minie to nie czuj sie skrepowana podac nicka sprzedajacego ku przestrodze innych.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 21:49   #8
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: żel z "bąbelkami"

Betsy Caty ja zaryzykowałam i bardzo tego żałuje nie ma to jakprofesjonalne produkty SNP NSI IBD itd
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 08:56   #9
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Dzieki za info Butterflynails. Ja na razie jestem tylko klientka, chcialabym w przyszlym tyg zrobic sobie hologramy gwiazdki, czy masz moze jakies zdjecia jak one sie prezentuja na paznokciach, bo trudno jest je znalezc w necie.
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 09:52   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: żel z "bąbelkami"

Na mojej stronie są zatopione hologramowe gwiazdki
www.butterflynails.prv.pl
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 11:18   #11
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Dzieki, Sliczne fotki
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 17:21   #12
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: żel z "bąbelkami"

Dzięki dziewczyny za odzew

Albertynko - wypróbowałam twój sposób, niestety nie podziałał, żel jest bardzo gęsty więc pewnie dlatego. W ogóle, to może zdradzę wam że jest to jakaś niemiecka firma pt. "Emmi-Nail", może któraś z was miała z nim do czynienia? Na allegro oferuje te żele dwóch sprzedawców np. tutaj są (chyba) w oryginalnych opakowaniach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67471170
(od razu zastrzegam, że nie od nich kupowałam).

Akurat jestem na etapie kompletowania swojego zestawu do robienia pazurków i mogę powiedziec tyle że:

1. najdziwniejsza sprawa, której pojąc nie mogę to rozpiętośc cenowa tych samych artykułów - dla przykładu - moja lampa na allegro jest dostępna za 145 zł, w ostatnich "Paznokciach" jest na "promocji" za 360 zł, to samo dotyczy wielu innych akcesoriów. Podkreślam, że chodzi o te same rzeczy - samo nadrukowanie logo firmy tyle podnosi wartośc lampy? Rozumiem różnice w cenie, ale nie aż takie.

2.co do zakupów na allegro, doszłam do wniosku, że mogę się tam zaopatrywac w akcesoria typu waciki, patyczki, pojemniczki,pilniki, ozdoby itp duperelki, bo są faktycznie tańsze ale resztę wolę kupowac w hurtowni, albo np. w euro-fashion i myslę że nie ma w tym nic złego i wiele dziewczyn tak robi.

Betsy - możesz skompletowac zestaw tylko pytanie po co? Nie wierzę że będziesz robic tylko sobie mając w domu wszystko co potrzebne i nie pokusi cię żeby zrobic takie tipsy np. koleżance
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:52   #13
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żel z "bąbelkami"

Fakt faketm, że czasem ceny róznia się tylko dlatego, że masz na przykład pojemniczkem z logo danego dystrybutora i cena leci w górę.
w kwestii lamp tak nie jest. Najdroższą, a przy tym najważniejszą częścia lampy sa żarówki, w lampach z Allegro, masz jakies tam żarówni no name, nie sa one złe Sama mam lampę z allegrto z żarówkami z komplatu i nie mam jej nic do zarzucenia, ale do ideału tez im daleko. W lampach frmowych powinny być od razu lepsze żarówki i stąd róznica w cenie.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 19:03   #14
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Mawis - odwazylabym sie zrobic sama tipsy tylko siostrze albo najblizszej przyjaciolce, ale one preferuja naturalne paznokcie Poza tym nie widze sensu robic nikomu paznokci poza soba, bo kazda kobieta ma inne paznokcie, ktore wymagaja innego dbania oraz inne wymagania. A ja wiem tylko jak kosmetyczki postepuja z moimi paznokciami. Wiem, ze tutaj wszystkie dziewczyny mnie skrytykuja, ale czy nie uwazasz, ze jesli obserwowalo sie dziesiatki razy identyczne postepowanie ze swoimi paznokciami to mozna sie pokusic, aby zrobic to samemu? A nie widze potrzeby kursu, jesli chce tylko robic pazurki sobie. Kurs jest bardzo rozbudowany jak na moje potrzeby - tam ucza wszystkiego: malowania, roznych technik, postepowania z roznym typem paznokci itd. A moje potrzeby sa znacznie mniejsze - konkretne paznokcie, malowanie jest zbedne, technika zelowa i to wszystko

Ja nie twierdze, ze mi sie to koniecznie uda, poki nie sprobuje jesli nie odloze gleboko do szafy zestaw i dalej bede chodzic do kosmetyczki a jesli mi sie uda to bede bardzo zadowolona z siebie A jestem perfekcjonistka i tylko kiedy naprawde bede z nich bardzo zadowolona bede to sama robic
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:07   #15
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: żel z "bąbelkami"

Albertynko,ogladałam lampy w hurtowni, nie widziałam żarówek do nich, ale lampy były no name - nawet producenta ani kraju produkcji, nie mówiąc o CE nie miały i były tak beznadziejne z wyglądu . Ja mam śliczną lampkę i nawet jakbym musiała dokupic komplet żarówek to i tak wyjdzie taniej. A poza tym wiele hurtowni sprzedaje towar przez allegro, więc wystarczy tylko wyszukac takiego sprzedawcę - takie jest moje zdanie.

Betsy - na pewno ci sie oberwie od dziewczyn
Piszesz: "mogę zrobic siostrze lub przyjaciólce" - a kawałek dalej - "po co mi kurs skoro bedę robic tylko sobie".To nielogiczne. I niebezpieczne, bo jednak dopuszczasz możliwosc robienia tipsów komuś. Na twoim miejscu, zastanowiłabym się jednak nad kursem, skoro tak czy siak zamierzasz kupic zestaw.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 08:22   #16
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: żel z "bąbelkami"

Betsy ja tez myslalam ze duzo wiem o zelkach przed kursem... Mimo ze 2 lata nosilam tipsy i obserwowalam jak mi je robiono, to wiem ze bym sobie pazury zniszczyla bez kursu. (A nie jestem jakims totalnym manualnym tepkiem.) Jestem na swiezo po i taka moja opinia.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 15:46   #17
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Tiara i Mawis - Tiara napisala, ze gdyby sama sobie zrobila paznokcie to by je zniszczyla...
Dziewczyny - to co powiecie w takim razie na to ze bylam juz u kilkunastu kosmetyczek. Zanim zaczelam zakladac tipsy mialam bardzo ladne naturalne paznokcie, tylko ze wiadomo nie tak dlugie jak bym chciala no i zawsze chcialam miec piekne biale frencze. Kosmetyczki u ktorych bywalam mialy po kilka dyplomow, nie byly podlotkami i placilam za nie nie male pieniadze (jeszcze 3 lata temu ceny byly zdecydowanie wyzsze moim zdaniem) i fakt jest taki ze mam zniszczone paznokcie, co prawda nie az tak bardzo ale zawsze po zdjeciu tipsow (profesjonalnym) czesc odrastajaca znacznie sie roznila od czesci na ktorej byl akryl lub zel i tak po kazdej kosmetyczce. Ja bywalam naprawde u roznych kosmetyczek i zawsze profesjonalistek z dyplomami.
Wiec trosze draznia mnie uwagi, ze jak ktos juz ma kurs to jest gwarancja ze paznokcie nie beda zniszczone, badz tez zmienione.

Profesjonalistka profesjonalistce nie jest rowna i amatorka amatorce nie jest rowna.

Taka jest moja opinia
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 06:33   #18
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: żel z "bąbelkami"

Fakt Betsy, ale ty przed kursem nawet nie masz pojecia ilu rzeczy nie wiesz... ( wiem ze to trudno przyjac do wiadomosci mi tez bylo trudno)a na necie nikt ci tego nie napisze bo slono zaplacilysmy za te informacje. Niektore rzeczy np. da sie tylko pokazac a opisac ni w zab. No ale zycze i powodzenia i skoro zadecydowalas juz ze nie chcesz kursu to bardzo uwazaj przy matowieniu pazurka i obrabianiu tipsa.
A przy wyborze ksometyczki radze sie kierowac opinia innych znajomych, ktore juz zdejmowaly tipsy u tej kosmetyczki.

mawis co do babelkow to okazalo sie ze mialam ten sam problem ale nie przy jakis 'badziewnych' zelach ale przy IBD. Zrobilam jak mowila Albertynka i pecherzyki podlecialy do gory i je przebilam, ale... trzeba bylo poczekac jakis czas. Najlepiej postukaj i je odstaw na godzinke, dwie... Jezeli sa to duze pecherzyki to szybciej podleca niz te male.

Buziaczki wam wszystkim o poranku
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 12:49   #19
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Cool Dot.: żel z "bąbelkami"

Cytat:
Napisane przez mawis
Albertynko,ogladałam lampy w hurtowni, nie widziałam żarówek do nich, ale lampy były no name - nawet producenta ani kraju produkcji, nie mówiąc o CE nie miały i były tak beznadziejne z wyglądu . Ja mam śliczną lampkę i nawet jakbym musiała dokupic komplet żarówek to i tak wyjdzie taniej. A poza tym wiele hurtowni sprzedaje towar przez allegro, więc wystarczy tylko wyszukac takiego sprzedawcę - takie jest moje zdanie.
Mawis, czesto jest jak kto trafi.
Dużo moich znajomych ma lapy z allegro i nie ma z nimi problemu, sama taka mam i ... boje sie wymiany żarówek, bo moja kumpela ma taki problem- kupiła lampę przez Allegro, były w niej zarówki, żarówki były kiepskie i dośc szybko sie przepaliły i wtedy okazało sie, że ... do tej lampy nie pasują żadne inne żarówki poza kiepskim żarówkami firmy X z Allegro!
Ten problem nie dotyczy jednej dziewczyny, ale kilku... Taka sytacja nie jest powodem reklamacji- bo można dokupic zaróki, szkoda tylko, że wyłącznie firmy krzak i kiepskiej jakości....
a teraz ja bedę kupować nowe żaróki... zobaczynmy co będzie

Zakupy prze allegro bywja ryzykowne......
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 21:10   #20
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Tiara, wiem, ze na temat paznokci nie dorownoje wiedza nawet po czesci Tobie czy innym dziewczynom z kursami. Ja nie wiem czy bede robic kiedys sobie sama paznokcie poki co gdybalam sobie, ze moze byloby fajnie sprobowac. Moze kiedys sprobuje a moze nie... poki co oddaje swoje rece specjalistkom, choc niekiedy z roznymi skutkami...
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:16   #21
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: żel z "bąbelkami"

Betsy zycze Ci z calego serca zebys znalazla te "jedyna" sylistka i byla zadowolona ze swoich cudnych pazurkow
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 09:39   #22
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: żel z "bąbelkami"

Zalozylam nowy watek "Co dziwnego moze spotkac u niektorych profesjonalistek". Jesli chcesz to przeczytaj
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:24   #23
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: żel z "bąbelkami"

Już się zapoznałam - jest po prostu pyszny .

Sama nie mam zbyt wielu doswiadczeń jako klientka, bo paznokcie zawsze miałam ładne, ale na moim kursie były dziewczyny, które nakładały sobie tipsy u "profesjonalistek". Jak znajdę chwilę to opiszę to w twoim wątku, bo jak najbardziej te historyjki tam pasują.

Albertynko, opakowania po moich żarówkach wyrzuciłam niestety, ale z tego co pamiętam identyczne opakowanie miały żarówki, które zakładałam do lampy na kursie, wiec są raczej ogólnodostępne.

A żel kupiłam nowy.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.