Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 14:18   #1351
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ciezko jakos mi sie ostatnio tutaj wbic... glownie czytam.

wreszcie spedzilam swoja ochote na pieczywo czosnkowe i mam go dosc na dluugi czas.

Winly Pijaczko Pokrzywy - ja dzis wypilam pierwszy kubeczek
ale nie mam sily czytac tamtego watku zbyt dokladnie.

Selene rowniez trzymam za ciebie mocno kciuki- jesli chcesz zmiany i czujesz ze tak bedzie lepiej, niech sie wszystko uda i wyjdzie po twojej mysli.

Fergie... no ja nie moge... ty marudzisz? (zartuje, chyba kazdy marudzi na temat wlasnej osoby) piekna jestes- obejrzalam sobie ciebie wlasnie na nk. i jak taka kobieta chcialaby operacje to ja nie wychodze juz do ludzi...

Aljaka twoja tesciowa zdecydowanie bije na glowe moja... choc swojej i tak niecierpie z calych sil. i juz sie boje co bedzie, jesli jednak postanowi wrocic po Nowym roku...

Violl moze i masz w sobie naiwnosc- ale za to jaka slodka i zazdroszcze ci tego, ze masz obrany cel i do niego dazysz.... u mnie brak jakiegokolwiek. mam ostatnio kryzys osobowosciowy chyba. zaczynam calkowicie w siebie watpic, i mysle ze nie nadaje sie do niczego.

Spot nie zazdroszcze tego sprzatania po przeprowadzce, mimo ze ja zauwazylam ze na mnie sprzatanie ma jakis wplyw terapeutyczny (uspokajam sie, wyladowuje) to co za duzo... ale pomysl ze juz blizej niz dalej.

Gadmarka pokaz sie no

no i to chyba wszystko
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:24   #1352
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Chyba nigdzie nie spotkałam tylu osób, które potrafią rozśmieszyć i poprawić humor, w jednym miejscu
Moja [mam nadzieję] przyszła teściowa jest w porządku choć czasem jak rzuci jakiś tekst to nie wiem czy powinnam się obrazić czy nie Ale ja niekonfliktowa jestem i ogóle to milczę zwykle

Mam wadę wzroku na jednym oku -1,5 na drugim -2,75, obecnie okularnica, soczewki niestety powodują u mnie łzawienie oczu a raczej ryk bobra. Nad operacją się nie zastanawiam nawet, od zawsze mam problemy nawet z głupim pobraniem krwi - mdleje i te sprawy.

A tak w ogóle to dziś zaczęłam rok akademicki, dumny pierwszak ze mnie i jakoś tak trudno mi sie dostosować. Boje się i już

I jeszcze ten ból głowy z nikąd...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:25   #1353
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula oczywiście że się nadajesz. Dobrą mamą jesteś, dobrą żoną, dobrą gospodynią (pieczesz, lubisz sprzątać ), dobrą koleżanką - choćby i tu na wizażu i na pewno sumiennym pracownikiem, fajnym współpracownikem. Pamiętaj że trzeba szukać pracy najlepszej, a nie pierwszej lepszej. No już, w ramach terapii wypisz nam tu 5 rzeczy które robisz świetnie i za które jesteś chwalona muffiny może?


Właśnie sprzedałam na All komplet książek do psychologii - będzie na nowe minerały jak znalazł



O, Calineczka ale Cię tu dawno nie było. Pamiętam tego schiza z początku studiów. Wszystko takie obce, nowe i poważne. Przez pierwszy miesiąc ludzie z grupy siedzieli cicho jak trusie, tylko jakieś pojedyncze znajomości się nawiązywały i szukanie "swojej drugiej połówki" do pogadania na przerwie Ale za to później, jak już się zintegrowaliśmy było bardzo fajnie. U Ciebie też będzie - mogę dać głowę za to. A co studiujesz?
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-09-28 o 14:27
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:27   #1354
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Beafrance a jak tam klify? Masz fotki jakieś?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:27   #1355
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Violl przykro mi, ale wlasciwie nie czuje sie ani dobra matka, ani zona...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:34   #1356
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to dziś zaczęłam rok akademicki, dumny pierwszak ze mnie i jakoś tak trudno mi sie dostosować. Boje się i już

I jeszcze ten ból głowy z nikąd...
Gratuluję ..trzymamy kciuki A może ze stresu nic dziisaj nie jadłaś i Cię głowa boli ?

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Właśnie sprzedałam na All komplet książek do psychologii - będzie na nowe minerały jak znalazł

Skoro książki się już nie przydadzą...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:38   #1357
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula - jeśli córka Cię kocha a mąż jest z Tobą to na pewno nie jest tak źle jak uważasz. Ja też mam czasem takie chwile, że siadam i chce mi się płakać, bo nie wiem czy dobry temat licencjata wymyśliłam, bo mam mały biust, bo TŻ nie chciał u mnie nocować drugą noc pod nieobecność moich rodziców (którzy notabene chcieli żeby tu spał, zawsze to facet dodatkowy w domu a w okolicy ostatnio sporo włamań...) i wkręcam sobie że się ode mnie oddala (choć to nieprawda, co mi szczegółowo wytłumaczył), bo brat mnie nie szanuje, bo nie mogę się wziąć za naukę języków, bo pogoda...

Potrzebny Ci impuls, po którym wstaniesz, powiesz sobie "dam radę" i wprowadzisz w życie nowe pomysły, staniesz się bardziej interesująca sama dla siebie i dla otoczenia. Może zrób całej rodzince śmieszne kanapki-zwierzątka i zaimprowizuj "bal" dla córy taki we trójkę, męża zwerbuj do masażu, idź do kina z dawno niewidzianą koleżanką? To są pomysły które przyszły mi do głowy na szybko, ale widzisz ideę. Zrób coś nowego. Również dla siebie. Pomaga
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 14:41   #1358
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Isilindil moje gratulacje.. ojjj.. jak ja Ci zazdroszcze.. Studia to jeden z najpiekniejszych etapow w zyciu-a ja swoje wspominam z takim sentymentem.. i musze przyznac ze mialam fantastycznych ludzi na roku... szkoda ze teraz sie te wiezi oslabily...

Vio no nie moge z Toba


Paula, a zaproszenia juz sie nie wyslalo, he...?
(zartuje)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:52   #1359
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Selene, nie- nosze 42 i mam boczki (chwilowo)
Paula to efekt siedzenia w domu z dzieckiem i nie wychodzenia zbyt czestego, moze uda Ci sie odgrzebac znajomosci z kolezanka jakas serdeczną
Islandii ach jak fajnie-wszystko przed Tobą, najwazniejsze ze makijaz Ci na auli nie splynie
Fergi dzis/jutro zajme sie Twoim podkladem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-28 o 14:57
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:06   #1360
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Violl przykro mi, ale wlasciwie nie czuje sie ani dobra matka, ani zona...
Nie pisz tak bo na pewno tak nie jest. Zła matka i żona nie jest tego świadoma, dobra się może tylko tego obawiać . Moja dobra koleżanka boryka sie z podobnymi problemami, obwinia się że jest złą matka i żoną, niestety ma męża który nie dość że jej nie docenia , do tego ją przygnębia i jeszcze rozpieszcza dziecko które jej na głowę włazi no i mieszka z teściową francą. Nikt jej nie docenia , nie ma wsparci a ona obwinia siebie.
Większość kobiet jest niedocenianych i obwinia siebie
.Mam nadzieję że Twój TZ Cię wspiera
Bo my na pewno

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene, nie- nosze 42 i mam boczki (chwilowo)
Ty nosisz 42 ? ile masz wzrostu
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:11   #1361
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Fergie juz naprawilam ten blad

Violl, Selene, Pastereczko dzieki za dobre slowo. wiem ze potrzebuje zmiany, czuje to juz od dlugiego czasu. i to rzutuje na moje releacje z mezem niestety i na to jak zajmuje sie dzieckiem- owszem wszystko robie jak nalezy i bardzo ja kocham, ale czesto mam jej dosc (jakkolwiek to brzmi)
Szkoda tylko ze ja nie bardzo wiem, co mam ze soba zrobic, zeby bylo dobrze. Nie wiem co chce robic w zyciu, nic nie interesuje mnie na tyle zeby zajac sie tym powazniej. Czuje sie przez to taka nijaka, bezosobowa.
A kolezanek tutaj praktycznie nie mam. I przyznaje bez bicia, ze nie jestem chetna zbyt do poznania nowych- jakos nie ufam ludziom ostatnio.
Widzialam sie z dawna przyjaciolka- nie gadalo sie nawet w polowie tak dobrze jak kiedys... z innymi nie mam juz nawet kontaktu (dla nich dystans w km- nieduzy wlasciwie bo co to 70km?- stal sie jakas zapora i koncem znajomosci) wiec zostalam sama.
Maz mnie wspiera, nie wie skad biore swoje "zlote mysli" jak je okresla.
A troche ich jest...
Ale juz sie lepiej nie bede zalic bo czuje sie jeszcze bardziej zalosna. W tym wypadku, mimo potrzeby wygadania- mowienie o tym sprawia ze czuje sie jeszcze gorzej.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 15:31   #1362
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja tam sie nie dziwie niczemu co piszesz- to najnormalniejsze po dwoch latach w domu z dzieckiem, ale niechec do poznawania nowych ludzi to brniecie w slepy zaulek, kazdy psycholog Ci to powie, ja trzymam kciuki za odnowienie przyjazni, tudzież za nową no i za rozwiniecie jakiegos hobby

selene 168
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:40   #1363
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Winly Pijaczko Pokrzywy - ja dzis wypilam pierwszy kubeczek
ale nie mam sily czytac tamtego watku zbyt dokladnie.
tak na prawdę nie ma żadnego sensu czytanie go, bo to takie sranie w banie w kółko to samo ... a bo ja dzis wypiła kubeczek, a wczoraj dwa - ja tez dzis wypiłam, a dzisiaj posłodziłam malinowym a jutro miodem itd itp bez sensu to czytać, szkoda czasu

tylko pokrzywkę pić pić jak najbardziej, cudowne ziele i o przerwie pamiętać. To wszystko co trzeba wiedzieć z tego watku, który ma już chyba z 3 części

Isilindil co studiujesz?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-28 o 15:42
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:52   #1364
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula
kochana Ty siedzisz w domu z dzieckiem tak?
ja dwa lata temu miałam depresję, po części z tego powodu, teraz przy drugim już się nie dałam, wiedziałam co robić, ale wtedy było ciężko.
Tzn z grubsza z tego powodu, oczywiście poza teściową, bo tu do dziś dnia mam myśli samobójcze, albo teściowobójcze
Mój Tż nie był w stanie mi pomóc, bo to go przerastało, ale trafiłam na takiego lekarza że masakra, po jednej wizycie powiedział, że skomplikowana nie jestem, wykładam się jak naleśnik, sama sobie diagnozę postawiłam, potrzebowałam sie komuś wygadać, komuś z dyplomem... że ogólnie mu bardzo miło i poprosi 150zł
Metodę miał drastyczną, wyśmiewał moje problemy, umniejszał zdolności, podważał zdanie, no drwił i kpił ze mnie...doprowadził że zaczęłam się z nim kłócić, bronic siebie i udowadniać mu jaka jestem wartościowa, jak wiele umiem, jaka jestem szczęśliwa, że mam cele, mam dom, itd i po prostu zadziałało....to podobno zawsze działa..... powiedział no ja to wiem a Pani?. A na problemy typu T czy moja mama i jej dziwny sposób okazywania miłości - trudno, nie zmienię tego, tylko nie pozwalam by rzeczy złe zajmowały mi więcej miejsca w głowie niż dobre, a smutek zamieniłam w złość. Jak ktoś sprawi mi przykrość to już nie analizuję, po prostu jestem na niego zła, bo tak mi lepiej, ja jestem mściwa, pamiętliwa, no hetera, jako zła wygrywam, smutna przegrywam....

sie rozpisałam

ogólnie chciałam napisać, że będzie dobrze




właśnie usłyszałam zdanie:
jeżeli teraz by wybuchło powstanie to poszli by na nie dresiarze
tylko. hm
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:53   #1365
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

wróciłam właśnie ze szczepienia Oli - ten twardziel nawet okiem nie mrugnął
zresztą od niemowlaka taka twarda - w CZD pobierali jej krew średnio raz w miesiącu a ona sie nawet nie krzywiła, pielęgniarki były w szoku

Paula, to co czujesz to normalka, zbyt dużo od siebie wymagasz, jesteś człowiekiem i masz swoje potrzeby - bycie dobrą matka i żoną nie polega na bieganiu i przychylaniu wszystkim nieba kosztem siebie - pamiętaj wszystkim nie dogodzisz
musisz żyć w zgodzie z sobą, a wtedy wszyscy wokół Ciebie też będą zadowoleni
ale ta niechęć do ludzi - błędna ścieżka
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:54   #1366
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Paula oczywiście że się nadajesz. Dobrą mamą jesteś, dobrą żoną, dobrą gospodynią (pieczesz, lubisz sprzątać ), dobrą koleżanką - choćby i tu na wizażu i na pewno sumiennym pracownikiem, fajnym współpracownikem. Pamiętaj że trzeba szukać pracy najlepszej, a nie pierwszej lepszej. No już, w ramach terapii wypisz nam tu 5 rzeczy które robisz świetnie i za które jesteś chwalona muffiny może?


Właśnie sprzedałam na All komplet książek do psychologii - będzie na nowe minerały jak znalazł


O, Calineczka ale Cię tu dawno nie było. Pamiętam tego schiza z początku studiów. Wszystko takie obce, nowe i poważne. Przez pierwszy miesiąc ludzie z grupy siedzieli cicho jak trusie, tylko jakieś pojedyncze znajomości się nawiązywały i szukanie "swojej drugiej połówki" do pogadania na przerwie Ale za to później, jak już się zintegrowaliśmy było bardzo fajnie. U Ciebie też będzie - mogę dać głowę za to. A co studiujesz?
Dokładnie tak jest! Poznałam 2 osoby z grupy, reszta niedostępna [przynajmniej narazie].Studiuje finanse i rachunkowość na UE we Wrocławiu Dużo pamięciówki będzie, będę musiała znaleźć jakiś skuteczny sposób na zapamiętywanie bo umiem tylko liczby zapamiętać Np. numer telefonu cioci, do której dzwonimy raz na ruski rok podyktowałam mamie wczoraj bez problemu

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Gratuluję ..trzymamy kciuki A może ze stresu nic dziisaj nie jadłaś i Cię głowa boli ?

Skoro książki się już nie przydadzą...
Jakbyś zgadła Jadłam mało, ale jakoś nie zwróciłam uwagi że może to być przyczyną... Ale zaraz nadrobie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Isilindil moje gratulacje.. ojjj.. jak ja Ci zazdroszcze.. Studia to jeden z najpiekniejszych etapow w zyciu-a ja swoje wspominam z takim sentymentem.. i musze przyznac ze mialam fantastycznych ludzi na roku... szkoda ze teraz sie te wiezi oslabily...

Vio no nie moge z Toba


Paula, a zaproszenia juz sie nie wyslalo, he...?
(zartuje)
Wszyscy tak mówią o studiach i mam nadzieję że tak będzie W końcu chciałam bardzo tam iść

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene, nie- nosze 42 i mam boczki (chwilowo)
Paula to efekt siedzenia w domu z dzieckiem i nie wychodzenia zbyt czestego, moze uda Ci sie odgrzebac znajomosci z kolezanka jakas serdeczną
Islandii ach jak fajnie-wszystko przed Tobą, najwazniejsze ze makijaz Ci na auli nie splynie
Fergi dzis/jutro zajme sie Twoim podkladem
no akurat dziś byłam dumna z makijażu mojego Robiony o wczesnej jak na mnie porze, więc jeszcze zaspana byłam ale się udalo
choc i tak przy waszych cudach chowa się mój zwyklak


Dziękuję Wam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:55   #1367
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tak na prawdę nie ma żadnego sensu czytanie go, bo to takie sranie w banie w kółko to samo ... a bo ja dzis wypiła kubeczek, a wczoraj dwa - ja tez dzis wypiłam, a dzisiaj posłodziłam malinowym a jutro miodem itd itp bez sensu to czytać, szkoda czasu

tylko pokrzywkę pić pić jak najbardziej, cudowne ziele i o przerwie pamiętać. To wszystko co trzeba wiedzieć z tego watku, który ma już chyba z 3 części

Isilindil co studiujesz?
3 czesci watku o piciu pokrzywy?
Musze go przeczytac

pasti-dziekuje pieknie za chec pomocy Juz sie zdecydowalam na Blushe i biore wszystkie jasne i srednie probki jak leci.. i chyba jeszcze Lauress(czy jakos tak), ale to zalezy jaki tz bedzie mial humor (bo przesadzilam troche ostatnio z zakupami...)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:02   #1368
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

witam tak sobie Was podczytuję i nie mogę za Wami nadążyć

mam pytanko odnośnie Pragi będę miała przyjemność po raz pierwszy być w stolicy Czech będziemy z Tż przez 3 dni, w sumie będziemy mieli cały wieczór i dzień na zwiedzenie Pragi - wiem, że to mało i tu mam pytanko-prośbę do dziewczyn, które już były, żeby podzieliły się swoimi doświadczeniami dziękuję
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:03   #1369
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paulinko, ja co prawda matką nie jestem, ale może pamietasz jak tuta przyszłam na początku... też miałam lekką deprechę , niechęć do życia, ludzi ogólnie niezadowolenie z wszystkiego. Teraz mnei też momentami chwyta ostro, bo na bezrobociu ejstem-a to chyba najgorsze nie pracować, bo człowiek mimo ze roboty w domu am dośc, to czuje się jakis niespełniony, nic nie warty i niepotrzebny... może nasze osoby się różnią, ale wydaje mi się że wiem dobrze co czujesz kolezanek nie mam żadnych, dlatego bardzo sobie cenię możliwość wygadania się tutaj. musisz zrobic coś dla siebie, żeby poczuć się lepiej żeby poczuć swoja wartość

a ja właśnie chciałam zrobić obecany makijaż...wymysliłam sobie fajny, brąz z niebieskim i nic nie wyszło musze ćwiczyć, bo ciągle nie potrafie zmalować nic oprócz niebieskości i zieleni.... nic wiecej mi nie wychodzi
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-28 o 16:14
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 16:14   #1370
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Aljaka
Ilonka
Winly

wiem wiem, nie powinnam sie dolowac (zreszta bardzo sie staram) ale nie zawsze wychodzi. tym bardziej ze teraz taka pora roku jeszcze sie zaczyna, buro, ponuro i zikmno. nic sie nie chce.
musze sie nad soba zastanowic powaznie.

Winly wydaje mi sie ze wiesz o co mi dokladnie chodzi
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:15   #1371
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
W tym wypadku, mimo potrzeby wygadania- mowienie o tym sprawia ze czuje sie jeszcze gorzej.
U nas sie na to mowi "rozbijanie gowna na atomy", nie ma sie co babrac, bo im dluzej sie grzebie tym bardziej smierdzi Wstac jest ciezko ale siedzenie na nic nie zmieni, a o zmiane sytuacji chyba chodzi, prawda?

A co do parapetow, ktorzy lubuja sie w dolowaniu innych - "nie dajcie bucom powodu do satysfakcji"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:22   #1372
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Aljaka
Ilonka
Winly

wiem wiem, nie powinnam sie dolowac (zreszta bardzo sie staram) ale nie zawsze wychodzi. tym bardziej ze teraz taka pora roku jeszcze sie zaczyna, buro, ponuro i zikmno. nic sie nie chce.
musze sie nad soba zastanowic powaznie.

Winly wydaje mi sie ze wiesz o co mi dokladnie chodzi
nie ma za co
pamiętaj, że ja od 6lat w domu z dziećmi - trochę z własnego wyboru ale nie w 100%, życie zdecydowało za mnie
przerabiało się to i owo
nie ma rady, trzeba wziąć d... w garść bo nikt za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
U nas sie na to mowi "rozbijanie gowna na atomy", nie ma sie co babrac, bo im dluzej sie grzebie tym bardziej smierdzi Wstac jest ciezko ale siedzenie na nic nie zmieni, a o zmiane sytuacji chyba chodzi, prawda?

A co do parapetow, ktorzy lubuja sie w dolowaniu innych - "nie dajcie bucom powodu do satysfakcji"
Ty mnie normalnie rozbrajasz
masz charakterek jak ja, tylko bardziej bezpośrednia jesteś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:30   #1373
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

To ja jeszcze pomarudzę...nie mam co jeść a chodzić nie mogę...Jedna koleżanka pracuje do 23 , druga do 22. Nie mam chleba i jem mufinki , których mam juz dość. Pranie muszę zrobić ale jak skoro boli a sama na pewno nie powieszę na sznurek , czystych skarpet już nie mam, nałożę jutro jedna z wisienką a jedną w paseczki bo i tak po domu .Ale do sklepu muszę iść niestety bo jeść coś muszę. Do sklepu mam pod górę więc na codzień jest to wysiłek ale idę. Jak nie wrócę za godzinę to znaczy że umarłam w połowie drogi i leżę gdzieś pod krzakiem ...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:40   #1374
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze pomarudzę...nie mam co jeść a chodzić nie mogę...Jedna koleżanka pracuje do 23 , druga do 22. Nie mam chleba i jem mufinki , których mam juz dość. Pranie muszę zrobić ale jak skoro boli a sama na pewno nie powieszę na sznurek , czystych skarpet już nie mam, nałożę jutro jedna z wisienką a jedną w paseczki bo i tak po domu .Ale do sklepu muszę iść niestety bo jeść coś muszę. Do sklepu mam pod górę więc na codzień jest to wysiłek ale idę. Jak nie wrócę za godzinę to znaczy że umarłam w połowie drogi i leżę gdzieś pod krzakiem ...
dobra, poproszę przegląd lodówki i spiżarni - może coś wykombinujemy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:41   #1375
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
może być tak, że znajdziesz część skarpetek za łóżkiem Jak to mówiła Kasia Piasecka faceci tymi kulkami ze skarpetek znaczą teren
jesli znany wam ten temat/problem polecam rewelacyjny watek: Sposoby walki z TZ-tem trutniem domowym . ostrzegam posikac sie mozna. jak mam zly humor to tam wlaze i od razu mi lepiej
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:41   #1376
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Selene moze jakis taksowkarz zrobi ci zakupy? Chociaz policzy sobie pewnie jak za zboze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:46   #1377
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dobra, poproszę przegląd lodówki i spiżarni - może coś wykombinujemy
pół słoika dżemu, majonez , żółty ser Sałatę , ogórka i pomidora zjadłam wczoraj ...Nawet jajka mi się skończyły Idę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:49   #1378
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
pół słoika dżemu, majonez , żółty ser Sałatę , ogórka i pomidora zjadłam wczoraj ...Nawet jajka mi się skończyły Idę
nie no kobieto Ty mnie przerażasz
żadnej mąki, makaronu, ryżu...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 17:02   #1379
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Beafrance a jak tam klify? Masz fotki jakieś?
Biale klify w Dover sa pieekne , zrobilam sporo zdjec ale musze pomniejszyc zeby tu moc je wkleic (oczywiscie nie wszystkie). Jak dam rade to dzisiaj wieczorkiem. do jakiej wielkosci zmniejszyc zeby tu powlazily np dwa w jednym poscie ale zeby bylo ladnie widac?

Vril ale dowalilas teraz , hehe
Paula masz dola po prostu czyli wszystko z toba ok. Kazdy czasem ma. To znaczy ze dostrzegasz ze cos jest nie teges i wiesz ze nie moze tak byc ; sek w tym zeby znalezc w tej sytuacji motywacje do zmiany i zawalczyc o siebie a nie pograzac sie w tym dole . Bedzie dobrze, pewnie zaraz cos wymyslisz.
Selene zdrowka zycze.

Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-09-28 o 17:13
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 17:18   #1380
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cześć, dziewczyny
Ufff, co za dzień, zmęczona jestem jak koń po westernie Wróciłam do pracy po tygodniu urlopu i na zakrętach nie wyrabiałam. I jeszcze szczepienie miałam na żółtaczkę i łapa boli.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.