Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:55   #391
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przebarwienia i białe krostki(kaszaczki)

Cytat:
Napisane przez adusiaa28 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,mam prośbę o dobór odpowiedniego kosmetyku do mojej cery....musi być naprawdę silny bo chcę się z moją twarzą konkretnie rozprawić..
Chodzi mi konkretnie o peeling-efekt mikrodermabrazji.
Na mojej cerze po ciąży zaczęły wysakiwać mi białe krostki podskórne(z czasem je igłą wydłubywałam-ale efekt potem był mizerny) i oczywiście mam na obu policzkach straszne przebarwienia.
Pokazuję zdjęcie-które i tak w pełni nie zobrazuje tego z czym mam problem..
BAAAAArDZO PROSZĘ o poradę..
ps.nie wybiorę się do kosmetyczki,wolałabym zrobić coś z tym w zaciszu domowym.
To NIE są kaszaki a prosaki. Ich się już chyba nie pozbędziesz na stałe - będą powracać. Co do przebarwień sprawdź na KWC może jest jakiś peeling z takim efektem jeśli jednak byś się zdecydowała na kosmetyczkę to na przebarwienia dobre są kwasy. Moja ciocia była i zapłaciła coś koło 220zł ale efekt od razu miała.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:15   #392
adusiaa28
Raczkowanie
 
Avatar adusiaa28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 44
Dot.: Przebarwienia i białe krostki(kaszaczki)

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
To NIE są kaszaki a prosaki. Ich się już chyba nie pozbędziesz na stałe - będą powracać. Co do przebarwień sprawdź na KWC może jest jakiś peeling z takim efektem jeśli jednak byś się zdecydowała na kosmetyczkę to na przebarwienia dobre są kwasy. Moja ciocia była i zapłaciła coś koło 220zł ale efekt od razu miała.
Dziękuję gsk za informację,do kosmetyczki nie pójdę bo trochę jakby nie patrzeć kosztuje...
może któraś z Was używała coś dobrego żeby TO z twarzy zlikwidować???
__________________
Długość włosów-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
WAGA-48-49-50-51-52-53...dalej nie zmierzam..
adusiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:41   #393
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Przebarwienia i białe krostki(kaszaczki)

Kosmetyczka będzie przebijać prosaki małą igiełka a później je wyciśnie (inaczej się nie da).
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:32   #394
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Przebarwienia i białe krostki(kaszaczki)

kosmetyczka wydaje mi sie jak narazie najlepszym wyjsciem lepiej zalatwic to raz a porzadnie, czasami ta cala zabawa z roznymi kosmetykami moze wyjsc drozej niz 200zl a efekt i tak nie jest gwarantowany
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:05   #395
frywolnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
proszę o porady dot. gródek

Witam, na początku chcę zaznaczyć, że wiem, że wątków na ten temat jest masa, ale chciałbym wypróbować każdą radę.

Problemem moim są gródki podskórne, kasza na czole(wiecie o co chodzi). Chciałbym po pierwsze: zapytać co jest przyczyną tego, szukam alternatywnych odpowiedzi. Czy powodem może być to ze pale papierosy i systematycznie marihuane(praktycznie codziennie). Czy może nieodpowiednie kosmetyki, chociaż przerzuciłem się np. z mydła protex które mnie w dużym stopniu wysuszało(chociaż pozbyłem się tych paru diod które systematycznie wyskakiwały), zmieniłem je na kostkę myjącą ISANA(?) pH 5,5.

Oczywiście byłem u dermatologa, wykupiłem clindacine tak jak mi zalecił lekarz, po następnej wizycie, dostałem recepte na skinoren krem, kupiłem zamiennik ACNE-DERM. Stosuje go od paru dni. Gródki jakby "nabrał mocy". Pytanie do tego mam czy ten krem ma właśnie takie działanie wyciągające te gródki na powierzchnię? I na jakiej zasadzie to działa czy ścina białko, czy na innej zasadzie. Nie znam się na dermatologi, kosmetyce, itp., itd., więc nie miejcie mi za złe tego, że nie mam zielonego pojęcia na te tematy.

Czytałem na tym forum o maseczce z aspiryny, polopiryny. Czy to naprawdę działa? I czy można stosować ja przy stosowaniu ACNE-DERM.

Nie mam pojęcia jaką mam skórę, mam ciemną karnacje jeśli to cokolwiek zmienia.

Główne pytania to:
1.Czy przyczyną tych gródek może być palenie papierosów, nie pamiętam abym miał ten problem przed rozpoczęciem tego nałogu (zacząłem jakieś 7 mies. temu).
2. Ile trzeba czekać na efekty ACNE-DERM.
3.Czy tabletki z cynku działają w sposób wspomagający walkę z gródkami?
frywolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:21   #396
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: proszę o porady dot. gródek

A ja mam taki problem, że dziadostwo pojawiło mi się w oku, a dokładniej w jego wewnętrznym kąciku :| Nie wiem co z tym zrobić, nawet nie mam jak smarować tego miejsca, bo to w końcu oko :/
Zastanawiałam się też, czy możliwe będzie nakłucie i wyciśnięcie, skoro to jest na takiej wrażliwej powierzchni?
Ktoś miał podobnie?

EDIT:
I sprawa załatwiona, kosmetyczka podjęła się tego zadania.
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.

Edytowane przez Ywonula
Czas edycji: 2010-06-29 o 17:44
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:23   #397
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: proszę o porady dot. gródek

ja mam dziadostwo na powiece
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 14:50   #398
Kinia 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Witam serdecznie mam pytanie. Miałam dwa tygodnie temu usuwanego kaszka z głowy. Dzisiaj wyczuwam w miejscu usunięcia mała kuleczkę ok.2mm. Nie wiem czy został on usunięty wraz z torebką. Na internecie nie mogę nzleźć jak wtgląda ta torebka. U mnie wyglądało to tak: biała kulka a w środku niej lub obok nie pamietam ale chcyba ja przeciął i w środku czerwona tkanka. Czy ktoś z Was może stwierdzić po tym czy został on wycięty wraz z torebką? Prosze o pomoc! Z góry dzięki !!
Kinia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:42   #399
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

O rany też miałam usuwane to dziadostwo z dolnej powieki i do najprzyjemniejszych zabiegów to nie należy. Najpierw nakłucie igłą (co w wewnętrznym kąciku oka, powoduje przerażenie) a potem wyciskanie pałeczkami kosmetycznymi. Horror, no ale działa. Może ktoś ma podobny problem do mnie z maleńkimi białymi kropeczkami na sińcach pod oczami? Stosuję korektory ale chciałabym się pozbyć tego tak na amen.
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:38   #400
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

ja mialam prosaka na gornej powiece i "hodowalam" go przez dosyc dlugi czas (ogolnie nie ruszam prosakow i tak siedza juz od bardzo dawna, najstarsze moga miec ponad rok) i w koncu zaczelam go ruszac, lekko wyciskac, bo zobaczylam zaczopowany por. I powoli, powoli wyszedl. Bez blizn i niczego. Juz nie powrocil w tamto miejsce na szczescie. Ale rzadko tak sie zdarza, ze mozna je "bezpiecznie" wycisnac.
Moje pytanie ogolnie jest inne...czy moze ktos wie jakie sa przyczyny ich powstawania? Dlaczego te pory się w ten sposob zapychaja? Bo to nie przypadek, ze jesli jakas osoba je ma, to raczej po kilka i one powracaja. Czy moze to byc tez wina diety?
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:20   #401
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

POMOCY !
Ja również mam problemy z kaszakami bo nie jeden,a doliczyłam się czterech takich małych na powiece !
To jest tak delikatne miejsce,że da rady tego "wycisnąć"
Byłam u dermatolog,która wysłała mnie do kosmetyczki,a ta z kolei nie podjeła się tego ze względu właśnie na tak wrażliwe miejsce

Jakieś sposoby na ich pozbycie się? To wygląda koszmarnie
__________________
Wytrwale zapuszczam włosy !
Oraz regeneruje paznokcie
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 07:03   #402
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
POMOCY !
Ja również mam problemy z kaszakami bo nie jeden,a doliczyłam się czterech takich małych na powiece !
To jest tak delikatne miejsce,że da rady tego "wycisnąć"
Byłam u dermatolog,która wysłała mnie do kosmetyczki,a ta z kolei nie podjeła się tego ze względu właśnie na tak wrażliwe miejsce

Jakieś sposoby na ich pozbycie się? To wygląda koszmarnie
Poszukaj innej kosmetyczki Widocznie trafiłaś na jakąś tchórzliwą, albo niepewną swoich umiejętności. W końcu to zabieg kosmetyczny...
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:40   #403
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny czy mozecie mi polecic jakas kosmetyczke ktore usunie mi prosoki w Krakowie?

PS:przepraszam za brak polskich znakow.

Edytowane przez wiolka1115
Czas edycji: 2012-05-31 o 10:41
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 11:46   #404
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Hej, dziewczyny mam pytanie i będę bardzo wdzięczna za pomoc.
W zeszłe wakacje blisko oka pojawił mi się mały kaszak. Niestety, nie wiedziałam co co takiego i zamiast poszukać jakiś sposobów na wchłonięcie się tego badziewia to czekałam, aż zniknie.
Wybrałam się w końcu do dermatologa (nie konkretnie w sprawie kaszaka, ale ogólnie pogorszenia stanu cery) i lekarz ani razu nie nazwał tego kaszakiem, kazał smarować Pimafucortem, tak jak resztę krostek na twarzy...O ile problemu z krostkami się pozbyłam, o tyle kaszak nie znikał. Lekarz powiedział, że jeśli nie pomoże smarowanie tego Pimafucortem, skieruje mnie na wypalenie tego azotem.
Po jakimś czasie kaszak sam się wreszcie wchłonął, ale został po tym ślad! Byłam już u dwóch innych dermatologów i niestety żadne nie poradził, co mam zastosować, by pozbyć się tego zaczerwienienia po kaszaku (jeden z lekarzy zobaczywszy ten ślad zasugerował nawet, zupełnie bezmyślnie, że jest to nowotwór!). Jedynie kosmetyczka zorientowała się, patrząc na ślad, że był to kaszak, ale też nie dała żadnych wskazówek, jak ten ślad usunąć. Zbyła mnie głupawym stwierdzeniem: "ja bym się nie przejmowała, jest pani młoda" (?!).
Nigdzie w Internecie nie mogę znaleźć inf. dot. jak pozbyć się śladu po tym paskudztwie, małym, ale jednak szpecącym, tym bardziej teraz, gdy jest lato i zrezygnowałam z używania podkładu. Wszędzie piszą o usunięciu przez chirurga, kosmetyczkę i o tym, że nie ma po tym śladu. A ja go właśnie mam
Czy którejś z Was być może dotyczył kiedyś taki problem? A może znacie chociaż dobre specyfiki na przebarwienie, żeby pozbyć się zaczerwienienia? Z góry dzięki za pomoc.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

To, co masz u siebie, to nie kaszaki, ale prosaki. http://pl.wikipedia.org/wiki/Prosaki
To są kaszaki, wypełnione łojem i nie wiadomo czym tam jeszcze...
http://nasze-choroby.pl/622-c-Cysta%...0(kaszak).html
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:52   #405
tjusza
Przyczajenie
 
Avatar tjusza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Witam Mam ogromny problem z prosakami, bo u mnie nie są pojedyncze. Są umieszczone pod oczami, nad nimi i na nosie, a jest ich normalnie tysiące W moim wypadku "wyciskanie" zupełnie nie ma szans. Jestem załamana i nie mogę znieść swojego wyglądu. Proszę was, poradźcie mi jakąś skuteczną metodę, czy kosmetyczka coś na to poradzi, czy lepiej zapisać się do dermatologa? Znacie jakichś dobrych fachowców od prosaków w Lublinie?
tjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 08:36   #406
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez tjusza Pokaż wiadomość
Witam Mam ogromny problem z prosakami, bo u mnie nie są pojedyncze. Są umieszczone pod oczami, nad nimi i na nosie, a jest ich normalnie tysiące W moim wypadku "wyciskanie" zupełnie nie ma szans. Jestem załamana i nie mogę znieść swojego wyglądu. Proszę was, poradźcie mi jakąś skuteczną metodę, czy kosmetyczka coś na to poradzi, czy lepiej zapisać się do dermatologa? Znacie jakichś dobrych fachowców od prosaków w Lublinie?
Dziewczyny pisały wcześniej, że profesjonalny salon kosmetyczny powinien to umieć zrobić... Może popytaj najpierw w takich salonach, tak będzie łatwiej. Z doświadczenia wiem, że nie raz lepiej wydać pieniądze na pojedynczy zabieg u kosmetyczki który znacznie poprawi san skóry, niż bulić za dermatologów, którzy czasem strzelą i przepiszą coś skutecznego...Co do zabiegów u dermatologów zaś, nie wiem jak to wygląda, nigdy nie miałam.
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:11   #407
gruszella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Też to mam i chce pójść do dermatolozki która zajmuje się ogólnie medycyna kosmetyczną i liczę że mi to jednak jakoś wypali elektrokoagutacja bo mam małe drobne zmiany i nie wyobrażam sobie jak to wyciskać.
gruszella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:36   #408
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Czy ktoś może mi polecić tani i sprawdzony salon kosmetyczny na terenie krakowa ???? i orientacyjna cenę zabiegu , będę wdzięczna za każdą sugestie.
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 22:46   #409
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Szukam kosmetyczki w Łodzi, ktora pomogla by usunąć prosaki, dla mojego mlodocianego syna. Ma te prosaki od 4 roku zycia.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 19:35   #410
ZielonaGruszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 89
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Miałam "kaszkę" na całej buzi. Dermatolog stwierdził prosaki.

Stosowałam:
Wieczorem na zmianę Duac z Aksodermem Forte. Rano Klindacyn T, Skinoryn, Sebiumglobal żel (też na zmianę, cykl powtarzałam po 3 dniach od nowa). Zero makijażu. Cetafil emulsja do mycia buzi. Po 2 tyg.mam cerę jak lalka Tylko trochę zbyt suchą ale nawilżam Phisiogel'em.
ZielonaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:28   #411
Ola_00
Przyczajenie
 
Avatar Ola_00
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 29
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

.

Edytowane przez Ola_00
Czas edycji: 2014-11-28 o 13:43
Ola_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 17:26   #412
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

kurcze tez mam problem z podskórniakami! na chwile obecna konkretnie z jednym i siedzi juz od grudnia. chodze na mikrodermabrazje ale nadal nie moge sie go pozbyc, czy znacie jakies kremy ktore przyspieszaja tworzenie sie podskorniakow? zeby szybciej sie to skumulowalo bo chce sie go pozbyc !!!
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 17:08   #413
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Czy któraś z Was usuwała prosaki laserem lub elektroagulacją? Która metoda jest lepsza?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:46   #414
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Eh, zauważyłam, że wylazło mi to w zewnętrznym kąciku oka. Na początku myślałam, ze to wągier i próbowałam wycisnąć. Ale nic z tego. Słabo to wygląda. ;/
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 11:41   #415
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Mojej mamie coś takiego pojawiło się na powiece, nas samą linią rzęs. Wyciskałam jej to kilkukrotnie ale było bardzo ciężko i nigdy nie mogłam do końca, wiadomo że to też taka lokalizacja, że bardzo boli. Zaprowadziłam ją do okulisty, który naciął to i oczyścił, jednak kiedy mama poinformowała go, że już jej to kilka razy wyciskałam, powiedział że to poważna sprawa skoro ponownie odrasta. Powiedział że jeżeli znowu się pojawi, dostanie skierowanie na chirurgie i usunie się to razem z jakimś workiem no i niestety pojawiło się ponownie...
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:36   #416
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Może to jęczmień?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 08:20   #417
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Lekarz powiedział że kaszak
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:39   #418
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Elektrokoagulacja - prosaki

Hej, czy któraś z was miała robiony ten zabieg w celu usunięcia prosaków? Jak wyglądał zabieg i rekonwalescencja skóry po? Czy jest mozliwość aby po prosaku została blizna lub ślad?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 21:46   #419
jana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Ja usuwam kaszaki w następujący sposób: dokładnie przecieram spirytusem delikwenta i ostre nożyczki do skórek, potem delikatnie nacinam i wyciskam zawartość.Robiłam to pod oczami 20 lat temu ,a teraz usunęłam z policzka. Maleńki strupek i po problemie. Grunt to aseptyka.
jana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:50   #420
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Prosaki, kaszaki, "białe grudki". WĄTEK ZBIORCZY.

Warszawa/okolice
Gdzie polecacie usuwać? Bo nie czuje się na siłach robić tego samemu?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 02:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.