W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-30, 21:20   #2251
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ

Zapomnia³am napisaæ, super rzêsy


dziekuje
oby zaraz nie odpadly

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no a dla mnie ten pierwszy, tak± kreskê je*n±æ na ¶rodku powieki to nawet ja umiem i bêdê trÊdi
Ja kresek juz sie chyba nawet nie staram
znaczy czarnych nie, bo kredki kolorowe sobie robie, bo to niedbale byle jak
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:31   #2252
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
a Ty rozpustnico
zartuje oczywiscie
moze i ja urzadze dzisiaj maly sparing
dobrze wam zrobi, troche emocje wam opadna

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
moje simsy ju¿ te¿ maj± numerek za sob±

nie mam ¿ycia.
singielki tez moga miec fajne zycie erotyczne ja sie juz zgubilam ty z kims jestes obecnie?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! DOpiero co siê obrobi³am z imprezy mojego mê¿a. MIa³ 30 wczoraj sprz±tanie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?

Dla ¶cis³o¶ci chcia³abym u¿yæ palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta ³adnie poch³odnia³a / "zper³owi³a " siê po poprzedniej farbie . s± ja¶niejsze ni¿ mia³am- farba trochê rozja¶ni³a.

W sumie ci±¿a to nie choroba, ale nie chcia³abym zaszkodziæ, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
no to gratki
a co do farby oczywiscie mozesz pod warunkiem ze nie czujesz sie tego dnia zle, nic cie nie boli i zapewnisz w mieszkaniu cyrkulacje powietrza czyli- gdzies okienko uchylone i na otwartej przestrzeni, nie wolno w zamknietej lazience bo mozesz zas³abnac!
wiele kobiet przychodzilo w ciazy do salonu sie farbowac i skakalysmy wokol nich jak wokol ksiezniczek i zawsze wszystko bylo dobrze jedyne co sie skarzyly to na goraco pod foliowa pelerynka ale to te juz zaawansowane z duzymi brzuszkami

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym chcia³a mieæ królika ale moja psica goni koty wiêc podejrzewam, ¿e królisia te¿ by goni³a i nie mia³by zycia a przecie¿ nie mo¿e byæ w klatce i podobno te¿ na stresy nie mo¿na go nara¿aæ...
ja mam psa i krolika i co prawda razem nie puszczam ich po pokoju bo lolka by krolika zaganiala...ale tak to egzystuja fajnie- krolik stoi w klatce na szafeczce a lola moze do niego zagladac stajac na tylne lapki i czasem nawet przez prety noskami sie stukaja czy lola probuje krolinke liznac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mój T¯ je zobaczy³ stwierdzi³ co to za ochydztwo



pêknota



ja w sumie nie moge powiedzieæ ze mam szczê¶cie ani do ludzi ani do zwierzaków... choæ jednak bardziej do ludzi




matko to bardzo d³ugo ¿y³y a króliczek to rzeczywi¶cie pech ale ja królika nie chce. A co do tego sklepu to u mnie oczywi¶cie go nie ma... jak zwykle same najfajniejsze sklepy to u mnie nie ma



aha czyli masz królika, a zrobisz mi fotke jego w klatce bo ja mama klatke i zastanawiam sie czy na ¶winke bedzie dobra



hehe w simsach sie przynajmniej wszystko kontroluje a tu w ¿yciu róznie bywa ja to nie lubiê graæ a mój T¯ non stop jaka¶ rozwalanka na PS3



no w sumie, ale ja bym psa przyzwyczai³a do takiego zwierz±tka, mó pies to nawet myszki liza³ tak je kocha³
kotka o taka klatka bedzie ok:

http://www.keko.pl/art-met-klatka-dl...8x37x34cm.html

nie mniejsza bo sie zwierze bedzie meczylo...
wiadomo krolik jest wiekszy i moja ma 80cm cos kolo tego, dla swinki 50cm starczy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:42   #2253
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, ¿e specjalnie robi³am wy¿ej i z lekkimi refleksami, bo ba³am siê ordynarnego przej¶cia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0412.jpg (89,5 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0413.jpg (110,9 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0414.jpg (99,3 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0416.jpg (82,8 KB, 53 za³adowañ)
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:16   #2254
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
Garnierem juz jakis czas temu farbowalam wiec nie powinno byc problemu, ale probe oczywiscie zrobie.
ja te¿ robi³am, a teraz mnie uczuli³ nutrisse
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, od farbowania Kolestonem z 3 tygodnie prawie minely a kolor sie super wiele nie zmieni³... b³yszcza nadal delikatnie, odrost sie jakos super nie odcina - zdecydowanie po takim czasie najmniej z dotychczasowych farb, i jakos nawet mi sie nie spieszy do farbowania odrostu Zrobilam nawet foty to wklejam. Ale ciezko bylo mi uchwycic kolor, w albumie z twarza dam, tam w miare oddany jest chyba. Nie wiem, wszedzie kolor inny jak zwykle

Ale i tak korci mnie przyciemnienie do tego ciemniejszego... Syossem 8-15 bo niby tym ten kolor jest robiony Nie wiem jakos tak potrzebuje zmiany
Mialam te londy zamawiac a sie wstrzymuje ciagle
³adnie jest ale je¶li czujesz chêæ przyciemniæ to zrób to ja te¿ przez to przechodzi³am a teraz znowu jasny blondzik chce
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko
Albo mo¿e u t¿ta woda inna? Bardziej chlorowana czy co¶. Jak jestem u siebie w domu i tutaj na stancji to te¿ siê k³aki zupe³nie inaczej 'zachowuj±'. Bardziej niegrzeczne s±
dok³adnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja myje roznymi, probowalam z silikonami, bez, pokrzywowy ostatnio non stop. Najzwyklejszy szampon.
Od paru miesiecy myje tymi szamymi szamponami, i bylo wszystko ok, a teraz nagle bach
mo¿e w³osy siê juz przejad³y tymi samymi non stop
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ

Wstawiam zdjêcia z wczorajszego malowania c10. Jest ju¿ ja¶niej i troszkê ch³odniej, ale i tak jeszcze ten be¿ wy³azi. Widaæ go. A, i m±¿ mi kupowa³ farbê, i kupi³ chyba t± star± wersjê, bo z mleczkiem pszczelim. A wcze¶niej malowa³am chyba t± now± wersj±, bo z p³ynn± keratyn±.
Pierwsze zdjêcie to przed malowaniem, a nastêpne ju¿ po
³adnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawde nic specjalnego, ukladaja sie krzywo bo moje rosna krzywo. I taka dlugo¶æ jak moich. takze naprawdê takie o, dalam sie namowic.
ale oko ciemne w³osy widzê
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
o ja .....ale blondi
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?
zdrówka ¿yczê i gratuluje
kolejna ,,kinderka ''
mój T¿ mnie ostatnio mêczy, ¿e chce córe ale ja obawiam siê kolejnej ci±¿y i dzidziusia a chcia³am kiedys trójeczke mieæ
Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ

W³a¶nie siedzê z Alf± na g³owiê i naprawiam tê tragediê po Revii. Asiu - wywal j± Nie warto dla niezmarnowania 7 z³ psuæ sobie kolor, a z tego co zauwa¿y³am jeste¶ wybredna je¶li chodzi o efekt koñcowy, mam 99,9% pewno¶ci, ¿e nie bêdziesz zadowolona Ale oczywi¶cie zrobisz jak zechcesz
Po Alfie pewnie bêdê siwa przez pierwsze dni, po 2-3 umyciach na pewno poka¿ê efekt Trzymam ok. 25 min. do 8 cm od nasady z wod± 9% i 15 minut na ca³o¶æ z 6%
hi hi... widzê ¿e mnie dobrze znasz
póki co joanna na tapecie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:32   #2255
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny kochana w wynajmowanej przez nas kawalerce gdzie nie ma drzwi tylko otwarta przestrzen to ten krolik nie mialby gdzie biegac bo wiadomo pies prawie caly czas w domu;-) jak kupimy wlaasne to na pewno kroliczka sobie sprawie ciekawe co na to tz bo o takim pomysle swoim mu nie mowilam
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:38   #2256
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja ju¿ po meczyku, którego ogl±da³am wspólnie z t¿. Na szczê¶cie ¿adne z nas nie jest fanem ani realu ani barcelony wiêc oby³o siê bez spinki

Tak w ogóle to baardzo podoba mi siê kolor w³osów jaki mia³a asia po joa¶ce piaskowej+karmelowej Chcia³abym taki, tylko ¿e znaj±c moje w³osy nie bêdzie mi ten kolor pasowa³

Agatko piêkne te rzêsy Gdybym mia³a pewno¶æ ¿e utrzymaj± siê ca³y miesi±c mo¿e by³abym sk³onna zainwestowaæ Bo inaczej to wolê chyba kupiæ parê opakowañ sztucznych

Kylie Dobrze ¿e ju¿ wszystko dobrze z t¿

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
moje simsy ju¿ te¿ maj± numerek za sob±

nie mam ¿ycia.
Ja uwielbia³am zdradzaæ albo prowadziæ podwójne ¿ycie w simsach

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! DOpiero co siê obrobi³am z imprezy mojego mê¿a. MIa³ 30 wczoraj sprz±tanie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?

Dla ¶cis³o¶ci chcia³abym u¿yæ palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta ³adnie poch³odnia³a / "zper³owi³a " siê po poprzedniej farbie . s± ja¶niejsze ni¿ mia³am- farba trochê rozja¶ni³a.

W sumie ci±¿a to nie choroba, ale nie chcia³abym zaszkodziæ, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
Moje gratulacje Ja w czasie ci±¿y farbowa³am siê normalnie, tylko ¿e na czarno Mia³am zezwolenie lekarki wiêc robi³am to bez obaw Najwa¿niejsze tylko to robiæ to w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu, ¿eby nie wdychaæ oparów!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
BUAHOTKU
A Ty macalas te szminki rimmel?
kupilam dzis ale w jednym rossmanie byly, w innym tylko testery
i szminke fuksjow± nie wiem czy sie odwaze w niej wyj¶æ zdomu
Pokaaa¿ jak wygl±da na ustach Ja te¿ na rimmelka siê czajê tylko ¿e jaki¶ odcieñ czerwony

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki kitka szczegolnie te dorysowane na niebiesko "owadzie nózki"

choc nie powiem....turkus jest piekny
Oj tak, u¿ywa³am kiedy¶ turkusowego tuszu do rzês i nie powiem- efekt koñcowy by³ super

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no a dla mnie ten pierwszy, tak± kreskê je*n±æ na ¶rodku powieki to nawet ja umiem i bêdê trÊdi


Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, ¿e specjalnie robi³am wy¿ej i z lekkimi refleksami, bo ba³am siê ordynarnego przej¶cia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
³adnie wysz³o
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:43   #2257
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
J

Tak w ogóle to baardzo podoba mi siê kolor w³osów jaki mia³a asia po joa¶ce piaskowej+karmelowej Chcia³abym taki, tylko ¿e znaj±c moje w³osy nie bêdzie mi ten kolor pasowa³
to poczekaj, bo teraz bêdê testowaæ piaskowy z platynowym ale mnie siê te¿ wtedy ten efekt podoba³ i nie wiem co mi odbi³o, ¿e chcia³am przyciemniæ i to zrobi³am jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 22:43   #2258
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:47   #2259
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
to poczekaj, bo teraz bêdê testowaæ piaskowy z platynowym ale mnie siê te¿ wtedy ten efekt podoba³ i nie wiem co mi odbi³o, ¿e chcia³am przyciemniæ i to zrobi³am jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym
Ja ostatnio w katalogu z avonu o ile siê nie mylê, widzia³am zdjêcie laseczki w takim w³a¶nie jasnym karmelowym blondzie, wygl±da³ tak jak ten twój I zakocha³am siê Ale do mnie chyba bardziej pasuj± takie popielate blondy Chocia¿ sama nie wiem.. z chêci± bym kiedy¶ spróbowa³a
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 23:01   #2260
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
singielki tez moga miec fajne zycie erotyczne ja sie juz zgubilam ty z kims jestes obecnie?
Haha jestem, tylko moje jeszcze troszkê het daleko jest, ale ju¿ nied³ugo
Podziw dla królika, ¿e Lolki w jêzor nie u¿ar³

Exclusive
Te¿ tak robiê. Ostatnio zamknê³am kochankê mojego faceta w pokoju i usunê³am jej drzwi. Ca³y czas lamentowa³a, a nie umar³a . Jako¶ w jedynce szybko pada³y.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 23:14   #2261
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html
Ale jaja

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Haha jestem, tylko moje jeszcze troszkê het daleko jest, ale ju¿ nied³ugo
Podziw dla królika, ¿e Lolki w jêzor nie u¿ar³

Exclusive
Te¿ tak robiê. Ostatnio zamknê³am kochankê mojego faceta w pokoju i usunê³am jej drzwi. Ca³y czas lamentowa³a, a nie umar³a . Jako¶ w jedynce szybko pada³y.


To ja jestem te¿ hardcorowa, robiê przewa¿nie domy piêtrowe-dwupiêtrowe i ¿onê umieszczam gdzie¶ na samej górze i robiê zapas zadañ dla niej, a mê¿a na dole z kochank± i tam czyni± sw± powinno¶æ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-30 o 23:15
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 23:28   #2262
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej Dziewczyny proszê o radê. Mój naturalny kolor wlosow jest mniej wiecej taki http://styl.fm/item/897100 hmm a w lato to nawet taki http://styl.fm/item/1581294 Wiêc teraz oto moje pytanie co mog³abym zrobiæ aby uzyskac który¶ z tych kolorów: http://styl.fm/item/690074 (ten w sumie taki najciemniejszy i najbardziej podobny do mojego naturalnego i w sumie chyba o taki mi mniej wiecej chodzi) http://styl.fm/item/1622985 (ten chyba podobny tylko ze jest w sztucznym swietle) http://styl.fm/item/968144 (no i ten najjasniejszy tez fajny). Wiec tak, chcialabym uzyskac kolor taki jak jest na zdjeciach mniej wiecej :P ale bez zadych zó³ci oczywiscie!
Chcia³am zakupic Casting Creme Gloss Glossy Blonds odcien satynowy blond. Wybralam ta farbe bo wiem ze ta seria bez blondów :P byla szamponem koloryzujacym 24mycia i mam taka nadzieje ze w blondach tez tak jest bo boje sie trwalej farby bo boje sie odrostow Wiec chcialabym abyscie mi powiedzialy najlepiej jak uzyskac taki kolor ale nie na zawsze, chociaz nie wiem czy z blondami tak sie da ;P
uff rozpisalam sie takze bardzo prosze o odp.
idontknow13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-30, 23:34   #2263
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ex!
Co za seksistowskie podej¶cie! Faceta siê zamyka z dzieciakami, a kobietê z kochankiem, no co Ty
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 01:04   #2264
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ex!
Co za seksistowskie podej¶cie! Faceta siê zamyka z dzieciakami, a kobietê z kochankiem, no co Ty
Szczerze mówi±c mi to obojêtne, ja robiê zawsze tak ¿e zdradzaj± siê nawzajem a potem rozstaj± i s± z kim¶ innym


Dziewczyny czy serum o takim sk³adzie mo¿e mieæ dzia³anie wyg³adzaj±ce, antycellulitowe?
Sk³ad: Aqua (Water), Caprylic/Capric Trigryceride, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Caffeine, Propylene Glycol, Ruscus Aculeatus roqt Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Solidago Virgaurea Extract, Astragalus Membranaceus Extract, Hydrolized Keratin, Glycerin, Butylene Glycol, Magnolia Biondii Extract, Menthol, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Alcohol denat., Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Te znaj±ce siê choæ trochê na temacie proszê o odpowied¼, bêdê baaardzo wdziêczna
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 06:39   #2265
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny Kotka te¿ bym tak± chcia³a Ma cudowny kolor

Asia co¶ siê cytaty powali³y

Ale u mnie lodowisko Ca³± noc la³o i zamarz³o

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

znowu co¶ sobie kupi³am , to ju¿ jest zakupoholizm i nie wiem, jak siê od tego odzwyczaiæ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:12   #2266
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ninedin umów siê do dentysty wiedz±c ile zap³acisz odechce Ci siê zakupów ja tak zrobi³am z moim zêbem i teraz wiem ¿e szastaæ kas± nie mogê

Ale Wy dziewczyny zdradliwe jeste¶cie musze chyba te simsy sobie ¶ci±gn±æ, w któr± czê¶æ gracie?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:20   #2267
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

shizaxa nie mam na razie nic do zrobienia
Problem tkwi w tym, ¿e ja nie wydajê du¿o na te rzeczy, ale nie mogê sobie odmówiæ kupienia ciuszka czy na allegro, czy w lumpku - jak jest nowy z metk±, podoba mi siê i w dodatku ma³o kosztuje Wcze¶niej kupi³am kurteczkê na wiosnê- za 25 z³ now± z metk± Teraz wyszpera³am niebiesk± . Nowa, ale bêdê musia³a j± przerobiæ Da³am za ni± 19 z³, mam super krawcow± przerabia ¶wietnie ubrania i taniutko+ doliczam 20 z³ i w sumie ten w zasadzie p³aszczyk wyjdzie mi po nieca³e 40 z³. Dosz³am do tego momentu, ¿e w sklepie ju¿ nie kupiê, jak widzê cenê 200-400 z³ za p³aszczyk , ale przed takimi tanimi zakupami nie potrafiê siê powstrzymaæ Obiecywa³am sobie, ¿e ju¿ nic nie kupiê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:34   #2268
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dzien dobry
U mnie jest tak potê¿ny wiatr,¿e boje sie,¿e mnie zdmuchnie jak bede sz³a do pracy

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! DOpiero co siê obrobi³am z imprezy mojego mê¿a. MIa³ 30 wczoraj sprz±tanie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?

Dla ¶cis³o¶ci chcia³abym u¿yæ palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta ³adnie poch³odnia³a / "zper³owi³a " siê po poprzedniej farbie . s± ja¶niejsze ni¿ mia³am- farba trochê rozja¶ni³a.

W sumie ci±¿a to nie choroba, ale nie chcia³abym zaszkodziæ, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
Serdeczne gratulacje:ro za:
Ja mysle,¿e mo¿esz farbowac, tylko tak ja juz Bunny i Ex wspomnialy.
W przewiewnym pomieszczeniu,¿eby Ci sie nie dobrze nie zrobi³o czy cos podobnego
Ja Farbuje Palette A10 wiec jesli jestes ciekawa efektow zapraszam do albumu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Buahhot oj trudno, bêdziesz nasza Lawendowa

ale jak ja kupiê te ombre to te¿ zrobiê test na pasemku i zobaczê jak rozja¶nia moje farbowane w³osy, bo z rudzielcem na koñcach chodziæ nie zamierzam

to jest fajny efekt i jakbym siê mo¿e skupi³a to by wysz³o, bo te¿ mam tak wycieniowane
pieknie to wyglada
szkoda , ze ja nie moge sobie zrobic

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ po meczyku, którego ogl±da³am wspólnie z t¿. Na szczê¶cie ¿adne z nas nie jest fanem ani realu ani barcelony wiêc oby³o siê bez spinki

Kylie Dobrze ¿e ju¿ wszystko dobrze z t¿



Ja uwielbia³am zdradzaæ albo prowadziæ podwójne ¿ycie w simsach



Moje gratulacje Ja w czasie ci±¿y farbowa³am siê normalnie, tylko ¿e na czarno Mia³am zezwolenie lekarki wiêc robi³am to bez obaw Najwa¿niejsze tylko to robiæ to w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu, ¿eby nie wdychaæ oparów!
Ja z wypiekami na twarzy mecz oglada³am
Ehhhh...ten remis mnie nie satysfakcjonuje...ale gol Fabregasa
chyba sie zakocha³am

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Haha jestem, tylko moje jeszcze troszkê het daleko jest, ale ju¿ nied³ugo
Podziw dla królika, ¿e Lolki w jêzor nie u¿ar³

Exclusive
Te¿ tak robiê. Ostatnio zamknê³am kochankê mojego faceta w pokoju i usunê³am jej drzwi. Ca³y czas lamentowa³a, a nie umar³a . Jako¶ w jedynce szybko pada³y.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jaja



To ja jestem te¿ hardcorowa, robiê przewa¿nie domy piêtrowe-dwupiêtrowe i ¿onê umieszczam gdzie¶ na samej górze i robiê zapas zadañ dla niej, a mê¿a na dole z kochank± i tam czyni± sw± powinno¶æ
matko jakie psychopatki:hahah a:

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
shizaxa nie mam na razie nic do zrobienia
Problem tkwi w tym, ¿e ja nie wydajê du¿o na te rzeczy, ale nie mogê sobie odmówiæ kupienia ciuszka czy na allegro, czy w lumpku - jak jest nowy z metk±, podoba mi siê i w dodatku ma³o kosztuje Wcze¶niej kupi³am kurteczkê na wiosnê- za 25 z³ now± z metk± Teraz wyszpera³am niebiesk± . Nowa, ale bêdê musia³a j± przerobiæ Da³am za ni± 19 z³, mam super krawcow± przerabia ¶wietnie ubrania i taniutko+ doliczam 20 z³ i w sumie ten w zasadzie p³aszczyk wyjdzie mi po nieca³e 40 z³. Dosz³am do tego momentu, ¿e w sklepie ju¿ nie kupiê, jak widzê cenê 200-400 z³ za p³aszczyk , ale przed takimi tanimi zakupami nie potrafiê siê powstrzymaæ Obiecywa³am sobie, ¿e ju¿ nic nie kupiê
co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa³am kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na ¿arcie, ¶rodki czysto¶ci i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:39   #2269
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ

co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa³am kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na ¿arcie, ¶rodki czysto¶ci i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac

Tylko, ¿e ja sobie nie ¿a³ujê w³a¶nie i w tym problem Teraz muszê dokupiæ apaszki jakie¶ - te, co mam to nie pasuj±

Polujê na jaki¶ cieniutki szary komin Jedna kurtka jest w takiej malinowej czerwieni, a druga niebieska. Szary bêdzie uniwersalny- no i do twarzy mi szary (taki bardziej srebrzysty) pasuje.
Zobaczy³am fajny komin w Re, ale nie wziê³am bo by³ dro¿szy ni¿ kurtka
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 07:43   #2270
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e ja sobie nie ¿a³ujê w³a¶nie i w tym problem Teraz muszê dokupiæ apaszki jakie¶ - te, co mam to nie pasuj±

Polujê na jaki¶ cieniutki szary komin Jedna kurtka jest w takiej malinowej czerwieni, a druga niebieska. Szary bêdzie uniwersalny- no i do twarzy mi szary (taki bardziej srebrzysty) pasuje.
Zobaczy³am fajny komin w Re, ale nie wziê³am bo by³ dro¿szy ni¿ kurtka
U mnie w sklepie tez kominy byly drogie, po 70-80 zl
a teraz sa po 19,99, jeden jest za 14,99
wiec sobie odlozylam grnatowy, a co
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:56   #2271
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bêdê musia³a poszperaæ na allegro Widzia³am jeden fajny z atmosphere, ale drogi by³ 30 + wysy³ka
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:03   #2272
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej


Emilia1 Gratulacje i wszystkiego dobregoA w³oski mo¿esz farbowaæ .Ja jak by³am w ci±¿y to te¿ farbowa³am i nic z³ego siê nie dzia³o

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-01-31 o 08:07
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:05   #2273
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

cze¶æ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:18   #2274
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
moze jakas nowa odzywka? moze olejek? serum?
sprobuj umyc wlosy tylko szamponem bez silikonow i nie dac odzywki... ewentualnie spray albo bez splukiwania i postaraj sie skore dobrze wyplukac i zobaczysz- jak nadal tluszcz i zlepek to wina wody.
Nic nowego nie mam w pielegnacji, tylko pare odzywek ale one byly juz testowane u mnie w domu i wszystko bylo ok. Wczoraj umylam samym szamponem i potem tylko odzywka bez splukiwania iii dupa. To samo co przedwczoraj. Jest lepiej ale czuje nadal przy skorze glowy ze cos jest I swedzi mnie to i sie drapie ciagle A konce niby mieciutkie w dotyku ale jak sie patrzy to odzywki wolaja
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawde nic specjalnego, ukladaja sie krzywo bo moje rosna krzywo. I taka dlugo¶æ jak moich. takze naprawdê takie o, dalam sie namowic.
Bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
najbezpieczniej byloby przyciemnic 9 np wellatonu i dopiero po miesiacu dac syossa.
I tak sie dygam Bo niby mnie korci i wiem ze mi ladnie, ale pamietam ze zawsze jak mialam taki posredni blond to sie konczylo na brazie bo sie czulam za malo wyraznie
Nie wiem sama, musze szybko te londy zamowic zeby nie korcilo
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am dwie ¶winki i królika i ¶winki ¿y³y 8-9lat, a królik mi zdech³ po miesi±cu bo niestety kupi³am go chorego
Mi moj chomik zdechl po 1 dniu

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! DOpiero co siê obrobi³am z imprezy mojego mê¿a. MIa³ 30 wczoraj sprz±tanie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?

Dla ¶cis³o¶ci chcia³abym u¿yæ palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta ³adnie poch³odnia³a / "zper³owi³a " siê po poprzedniej farbie . s± ja¶niejsze ni¿ mia³am- farba trochê rozja¶ni³a.

W sumie ci±¿a to nie choroba, ale nie chcia³abym zaszkodziæ, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
gratuluje
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
no coz...

fajny efekt

stellar, apocalitic, luna ogolnie kazdy kolor cos w sobie ma
Ja bym chciala ta nude i bing bang

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
³adnie jest ale je¶li czujesz chêæ przyciemniæ to zrób to ja te¿ przez to przechodzi³am a teraz znowu jasny blondzik chce



mo¿e w³osy siê juz przejad³y tymi samymi non stop
Czuje chec czuje, ale wiem ze u mnie przyciemnianie moze sie brazem skonczyc

Wlosy sie nie przejadly na pewno, bo dbam o to zeby bylo roznorodnie, szampony po prostu wiem ktore lubia a ktorych nie i np wogole L'oreali czy Schaumy nie kupuje bo wiem ze wywale do kosza.

Nie wiem co jest


Eh jade na szkolenie bhp
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:20   #2275
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! DOpiero co siê obrobi³am z imprezy mojego mê¿a. MIa³ 30 wczoraj sprz±tanie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia³±m siê , ¿e jestem w ci±¿y To dopiero 5 tydzieñ 0
- cieszymy siê bardzo , bo poprzedni± ci±¿ê poroni³am nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mogê farbowaæ w³osy??? Nie za bardzo wiem czy mogê to robiæ i mo¿e kto¶ udzieli³by mi kompetentnych informacji?

Dla ¶cis³o¶ci chcia³abym u¿yæ palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta ³adnie poch³odnia³a / "zper³owi³a " siê po poprzedniej farbie . s± ja¶niejsze ni¿ mia³am- farba trochê rozja¶ni³a.

W sumie ci±¿a to nie choroba, ale nie chcia³abym zaszkodziæ, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
gratulacje ja tam farbowa³am, chocia¿ s³ysza³am, ¿e przez pierwszy trymestr lepiej siê wstrzymaæ. Ja nie wstrzymywa³am siê i wszystko ok, mój brzd±c m³odszy skoñczy³ niedawno rok
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

³adnie wysz³o
dziêki
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej


Emilia1 Gratulacje i wszystkiego dobregoA w³oski mo¿esz farbowaæ .Ja jak by³am w ci±¿y to te¿ farbowa³am i nic z³ego siê nie dzia³o
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:33   #2276
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ Dziewczynki

Dziekuje za te opinie odnosnie rzes, sza³u nie ma, ale poki co nie uczulaja fajnie mi sie je nosi i s± fajnie podkrecone (moje tez s± dlugie ale proste).
Wstepnie jak bede 15 lutego na farbie to kosmetyczka mi doczepi jak cos odpadnie i sprobuje troszke ponosic. chyba ze uznam ze s± beznadziejne-w miedzy czasie.

Jadê na uczelnie, muszê odebrac indeksy z sekretariatu katedry i zanie¶æ na inn±. Mam teraz przerwe, egzaminy zdane w zerowkach, zaliczenia zdane wiec wolne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Z farbowaniem w ciazy, ja nie znam zadnych potwierdzonych informacji. Czytalam w roznych zrod³±ch ze w I trymsetrze najlepiej malowaæ czyms bez amoniaku bo on drazni i moze wywolac w ciazy uczulenie, nadwrazliwosc itd.
Potem ponoc juz mozna wszystkim.
Ja pewnie jak bylabym w ciazy (bo najlepiej mi zawsze zastanowiæ siê co ja bym zrobi³a jak komu¶ radzê) malowa³abym w I trymestrze farba bez amoniaku, np wella touchem. A potem normalna.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:37   #2277
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ninedin to przed takimi tanimi zakupami tez sie powstrzymac nie umiem, wlasnie za chwile wyruszam na slowy do sh
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:41   #2278
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Ninedin to przed takimi tanimi zakupami tez sie powstrzymac nie umiem, wlasnie za chwile wyruszam na slowy do sh
Teraz nie mam mo¿liwo¶ci ¿eby biegaæ po sh to grzebiê po allegro. Ile ja ju¿ tam piêknych i tanich rzeczy wyszpera³am

Masz u siebie fajne sh?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:48   #2279
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz nie mam mo¿liwo¶ci ¿eby biegaæ po sh to grzebiê po allegro. Ile ja ju¿ tam piêknych i tanich rzeczy wyszpera³am

Masz u siebie fajne sh?
Jak patrze na wizazu na watek sh to wydaje mi sie ze srednio fajne;-)patrzac na to co dziewdczyny znajduja...teraz jeden sie zepsul, zostal drugi. Co dzis ma dostawe, ide popatrzec czy cos fajnego maja, ostatnio kurtka z metka 10£ kosztowala chyba 10zl;-)
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:53   #2280
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

shizaxa, a ja kupi³am w tym miesi±cu kurteczkê i ten p³aszczyk. P³aszczyk do przeróbki Jest prosty, a chcê taki wciêty w talii. Krawcowa mi zawsze dopasuje P³aszczyk 19 z³, kurtka 25
Widzia³am, co dziewczyny znajduj±, czasami nie w moim stylu to siê nie wypowiadam, ale te¿ widzia³am kilka fajnych ciuszków
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2945953321.jpg (50,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2980626852.jpg (138,5 KB, 27 za³adowañ)
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.