cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 17:05   #991
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 439
Dot.: skleroterapia

Ej, spokojnie, po co się zaraz unosić! :P Nie wiem dlaczego tak się denerwujesz jakby mój post był jakimś personalnym atakiem na ciebie! Wyluzuj
A co do mojego tekstu o reklamie - wystarczy poprzeglądać na forum różne wątki dotyczące porad, zazwyczaj występuje pewna prawidłowość: pojawia się osoba która dopiero co się zarejestrowała i od razu gorąco poleca danego lekarza, kosmetyczkę, fryzjera itp. Część z nich to rzeczywiście osoby będące pod wrażeniem danego specjalisty, ale część to niestety reklama Nie odnoszę tego do ciebie, napisałam tamto tak gwoli ścisłości i w celu upewnienia się, a ty zaraz się tak oburzasz Zupełnie niepotrzebnie...
Każde prawdziwe i niepodszyte reklamą rady są cenne, z twojej z tego co czytałam któraś z Wizażanek zamierzała skorzystać, ja być może też się tym zainteresuje, zadzwonię do tego lekarza, wypytam co i jak i może się na niego zdecyduję
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:48   #992
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: skleroterapia

jakbym sie oburzala i unosila to zapewne inaczej bym zaczela )) spoko. jestem zalogowana dopiero od kwietnia i nie sledze az tak wszystkich tematow. generalnie rzecz biorac moglabym rowniez reklamowac kogos lub nawet siebie podajac adresy i telefony bo jestem kosmetyczka pracujaca w medycynie estetycznej ale tego nie robie. jesli ktos moze chciec to moge na priva ale nie chce byc posadzana o reklame. ale doktor salomon naprawde wyleczyl mi nozki i wielu moim klientkom.pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

ale powiem ci droga sif ze strasznie duzo zaplacilas za jeden zabieg. 1300? az sie w glowie nie miesci a przeciez za jednym razem mozna zrobic mala powierzchnie zyl.ja teraz dobilam male zyleczki.czyli byl to moj 7raz wlaczajac w to tzw.probe.jakbym miala placic za kazdy 1300 to bym zbankrutowala.pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 04:27   #993
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: najlepsze kosmetyki do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Ja ostatnio u kosmetyczki robiłam sobie zabieg "RED STOP" przy użyciu kosmetyków CHANTARELLE. Rewelacja!!!!! Polecam z całego serca. Po zabiegu naczynka wyraźnie wyciszone, uspokojone nawet pomimo panujących na zewnątrz wysokich temperatur.
Poza tym polecam również serię kosmetyków Chantarelle "Red Stop". Może do najtańszych nie należą, ale są bardzo wydajne i przede wszystkim skutecznie.

Ja też robilam ten zabieg i naprawde warto. Musze przyznać, ze od dawna meczyłam sie z naczynkami, a tu po kilku zabiegach i stosowaniu tych świetnych kosmetyków mam skóre naprawde w bardzo dobrym stanie.
Dużą zaletą zabiegu jest mozliwość robienia go o każdej porze roku nawet latem, co przy innych zabiegach tego typu jest niedopuszczalne.

jesli ktos jest zainteresowany zabiegami proszę pisać na priv
mogę polecić dobra kosmetyczke w Warszawie
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 07:49   #994
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: najlepsze kosmetyki do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez msroczka Pokaż wiadomość
Ja też robilam ten zabieg i naprawde warto. Musze przyznać, ze od dawna meczyłam sie z naczynkami, a tu po kilku zabiegach i stosowaniu tych świetnych kosmetyków mam skóre naprawde w bardzo dobrym stanie.
Dużą zaletą zabiegu jest mozliwość robienia go o każdej porze roku nawet latem, co przy innych zabiegach tego typu jest niedopuszczalne.

jesli ktos jest zainteresowany zabiegami proszę pisać na priv
mogę polecić dobra kosmetyczke w Warszawie
Cieszę się, że jesteś zadowolona z zabiegów.
Masz rację, dużą zaletą jest możliwość wykonywania ich nawet latem, przy wysokich temperaturach...
Ja postanowiłam, że bliżej swojego wesela wybiorę się na całą serię.

Oczywiście, jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę podać namiary na bardzo dobrą (i niedrogą!!!!!!!) kosmetyczkę w Warszawie. Piszcie na priv
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 15:43   #995
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: najlepsze kosmetyki do cery naczynkowej

nikadomi, dzięki

Ja teraz się przymierzam do kupna kosmetyków Ziaja Med do cery naczynkowej - są tanie (a to dla mnie baaardzo ważne) i mają dobre opinie na KWC. Któraś z was może próbowała?
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:21   #996
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 439
Dot.: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez beatniczek Pokaż wiadomość

ale powiem ci droga sif ze strasznie duzo zaplacilas za jeden zabieg. 1300? az sie w glowie nie miesci a przeciez za jednym razem mozna zrobic mala powierzchnie zyl.ja teraz dobilam male zyleczki.czyli byl to moj 7raz wlaczajac w to tzw.probe.jakbym miala placic za kazdy 1300 to bym zbankrutowala.pozdrawiam
Te 1300 zł. to było za obie nogi, miałam robione na 2 tury, najpierw jedną nogę, potem drugą, bo zależało mi na czasie i miałam pozamykane tylko te najbardziej widoczne, na szczęście dużo ich nie było.
Jeszcze trochę zostało do usunięcia i pewnie do zimy jeszcze przybędzie, dlatego chciałabym już odpowiednio wcześnie się za to zabrać i na spokojnie to zrobić, a nie tak jak teraz że w maju to robiłam tak na szybko bo w połowie czerwca leciałam na południe Europy na wakacje.
Chyba zadzwonię do tego pana doktora. Czy są jakieś konkretne dni i godziny w jakich można do niego dzwonić? I jak płaciłaś za jeden zabieg 150 zł. to jaki obszar nogi on obejmował, ile naczynek? Jeśli to w ogóle da się jakoś określić
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:09   #997
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: skleroterapia

ja placilam 150zl za obie nogi.to TY naprawde strasznie duzo.czasami zuzywal na mnie 4 ampulki na jednej wizycie. za kazdym razem lekarz stara sie nie przekraczac 30 min ostrzykiwania. ostatnio bral 160zl ale pewnie dlatego ze wakacje.przyjmuje w poniedzialki i czwartki ale trzeba sie zorientowac czy nie ma urlopu. pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 09:38   #998
daria1833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Problem naczynka i trądzik

Hej mam taki problem posiadam cera trądzikową a raczej teraz w wiekszosci na twarzy mam mnostwo grudek podskórnych, najgorsze jest to ze posiadam cere naczynkową i mam juz bardzo zniszczona pełną popekanych naczynek poprzez zbyt dużą ilośc sotosowanych preparatów na trądzik.. prosze poradzcie mi jakies preparaty na trądzik i na te grudki po których nie będa pekac mi naczynka podkreslam ze mam 16 lat a juz tak zniszczona cere;/
daria1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:42   #999
daria1833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Problem naczynka i trądzik

Hej mam taki problem posiadam cera trądzikową a raczej teraz w wiekszosci na twarzy mam mnostwo grudek podskórnych, najgorsze jest to ze posiadam cere naczynkową i mam juz bardzo zniszczona pełną popekanych naczynek poprzez zbyt dużą ilośc sotosowanych preparatów na trądzik.. prosze poradzcie mi jakies preparaty na trądzik i na te grudki po których nie będa pekac mi naczynka podkreslam ze mam 16 lat a juz tak zniszczona cere;/ .. prosze poradzcie mi jak mam pielegnowac taka cere
daria1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:58   #1000
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Ja mam podobnie ale jestem troszke starsza. Uzywam pielegnacji clinique. Niestety jest dosc droga ale kiedy zaczelam jej uzywac to zle dobralam preparaty i przez 2 tygodnie naczynek zrobilo mi sie mnostwo. Dlatego to bardzo wazne czego sie uzywa. Teraz uzywam rowniez clinique ale serii anti blemish- na wypryski i zanieczyszczenia. Ona nie szkodzi naczynkom. Z mojego doswiadczenia wynika ze najbardziej szkodzi tonik i wyciskanie pryszczy, wagrow itp. Tonik nie powinien miec alkoholu i byc raczej delikatny. Ten tonik clinique ktorego ja uzywam jest mocny ale jednoczesnie delikatny dla naczynek. Nie wiem jakie inne toniki tak dzialaja. Moze uzyj wyszukiwarki bo takie tematy jak Twoj juz byly. Nie powinno uzywac sie peelingow mechanicznych czyli takich z drobinkami. Ja jednak raz w tyg. robie. Duzo lepiej jest uzywac peelingow enzymatycznych. Musisz pamietac tez o dobrym nawilzaniu skory. Moze wybierz sie do dermatologa? On napewno cos poradzi. Moze wystarczy jak bedziesz stosowala apteczny zestaw kosmetykow do cery naczynkowej a na tradzik przepisze jakies masci? ALbo poleci jakies delikatne preparaty do cery tradzikowej. Wiem ze jakis dermatolog polecal mojej kolezance z podobna cera kosmetyki apteczne Iwostin. Zarowno zestaw do cery naczynkowej jak i do tradzikowej.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:25   #1001
Lady Noddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 17
Dot.: Problem naczynka i trądzik

probowalas davercin w plynie? a chodzilas do dermatologa?
Lady Noddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 13:36   #1002
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Najlepsze co można zrobic dla takiej cery to udać się do dermatologa. On ci przepisze preparat na trądzik, coś na uszczelnienie naczynek. Niestety teraz już nie cofniesz ich ale możesz zatrzymać dalszy etap ich powstawania. Trądzik w leczeniu jest dość ciężki,ale gdy wykazesz się systematycznością będą efekty. Ale koniecznie udaj się do dermatologa.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:56   #1003
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Właściwie nie widziałam zdjęcia, ale wizyta u dermatologa jest konieczna. Wszytsko dlatego, że jeżeli występuje u ciebie miks skóry trądzikowej i naczynkowej, to może sie okazać, że cierpisz na tak zwany trądzik różowaty. Pisałam kiedys o tym na blogu, teraz tylko przypomnę, że leczenie za pomocą antybiotyków trwa zwykle od 2 do 4 miesięcy. Odnośnie pielęgnacji - pomogą peelingi medyczne dla cery wrażliwej i cienkiej, które poprawią jędrność i grubość skóry oraz będą działały stymulująco na odnowę komórkową. W tym przypadku kosmetyki jest faktycznie trudno dobrać, dlatego do codziennej pielęgnacji najlepiej stosuj kosmetyki do cery naczynkowej. Dermatolog na noc zapewne zaleci stosowanie kuracji preparatami na bazie witaminy C oraz retinoidami – te środki zmniejsza również problemy związane z przetłuszczaniem się skóry. Kuracje uzupełnij też dermokosmetykami, które poprawią wytrzymałość naczyń włosowatych. Wystrzegaj się nagłej różnicy temperatur (mróz, upał oraz … klimatyzacja w samochodzie). W tym przypadku unikaj również wiatru, sauny, solarium oraz silnego słońca. Opalanie nie jest wskazane – nie dość, że podrażnia rozszerzone naczynka, to jeszcze często prowadzi do pogorszenia stanu cery. Dlatego wakacyjnym obowiązkiem jest stosowanie kremów z bardzo wysokim filtrem (SPF 50). Z diety należy wyłączyć alkohol, mocna kawę oraz herbatę, nadmiar soli oraz ostre przyprawy. Preparaty, które należy w tym przypadku stosować powinny w swoim składzie zawierać substancje łagodzące rumień – prowitaminę B5, witaminy: C, K oraz PP, a także alantoinę.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:45   #1004
daria1833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Była u dermatologa który zapisał mi jakis lek w płynie za 60 zł z alkoholem po którym jeszce bardziej mi sie pogorszyło z naczynkami .. ;/
daria1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:47   #1005
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Cytat:
Napisane przez daria1833 Pokaż wiadomość
Była u dermatologa który zapisał mi jakis lek w płynie za 60 zł z alkoholem po którym jeszce bardziej mi sie pogorszyło z naczynkami .. ;/
Alkohol plus naczynka to faktycznie zła para....nie wiem o czym ten lekarz w takim razie myślał wypisując recepte
Skontaktuj się z innym lekarzem, sama się raczej nie wyleczysz trądzik to ciężka sprawa a naczynka mu w tym nie pomogą
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:58   #1006
daria1833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy istnieje jakiś krem na naczynka, który się nadaje do tłustej cery??

Na naczynka nie uzywajcie kremu na noc z ziaji.. tak pozapychal ze rano dostałm ogromnego wysypu krost
daria1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:08   #1007
daria1833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Tylko ze mieszkam w takiej miejscowosci ze w poblizu jest moze z ddwóch deramtologow i to jeden prywatnie wiec nie bardzo.. poradzcie cos
daria1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:59   #1008
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Dot.: Problem naczynka i trądzik

ja naczynek nie mam ale ten trądzik takie podskórny ... taka grudka czerwona strasznie boli jak sie robi...i tez nie mam pojecia co z tym zrobic...u dermatologa bylam dostalam zel duac i antybiotyki ale nic nie pomogło....
__________________
Włosy zapuszczam

Myślę nad ścięciem grzywki ...

Staram się zrzucić parę kg...



Tęsknie za słoneczkiem. Czekam na piękną wiosnę.
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:05   #1009
Lady Noddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 17
Dot.: Problem naczynka i trądzik

ja byłam u dermatologa ze dwa razy, oczywiscie nic nie pomagalo wiec stwierdzilam ze wylecze sie sama i to mi na lepsze wyszlo.
tylko ja mialam zwykly tradzik bez naczynek, wiec moze ty zainwestuj w tego dermatologa.
Lady Noddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 11:29   #1010
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
oczyszczanie dla cery trądzikowej i jednocześnie wrazliwej

Witam, mam 24 lata. Mam cerę tłustą, pokrytą zaskórnikami i krostkami oraz jednocześnie moja skóra na twarzy jest wrazliwa, z rumieńcem ipopękanymi naczynkami na policzkach i nosie. Niewiem jakiego preparatu mam uzywać do oczyszczania twarzy? Który z dostepnych na rynku produktów jest wskazany dla takiej cery?
Proszę o radę!
Pozdrawiam
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 11:58   #1011
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: oczyszczanie dla cery trądzikowej i jednocześnie wrazliwej

polecam żel do mycia twarzy z iwostinu. kupisz go w aptece za około 25zł. zawiera wyciąg z drzewa herbacianego, dokładnie oczyszcza skórę i jest hipoalergiczny. nadaje się do skóry tłustej wrażliwej z trądzikiem
u mnie sprawdza się rewelacyjnie. polecam także kram na noc z tej samej serii. Z obu kosmetyków jestem BARDZO zadowolona
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:40   #1012
olivia86
Zakorzenienie
 
Avatar olivia86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 797
Dot.: oczyszczanie dla cery trądzikowej i jednocześnie wrazliwej

effaclar, la roche-possay używam go, jest świetny
olivia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:39   #1013
lethia
Raczkowanie
 
Avatar lethia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 121
Dot.: Problem naczynka i trądzik

ja też mam taki problem, obecnie testuję kosmetyki z Iwostinu i mogę powiedziec, że narazie spisują się dobrze
__________________
the way of your dreams
lethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:42   #1014
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Problem naczynka i trądzik

A uzywasz iwostinu do naczynkowej czy tradzikowej?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:45   #1015
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: oczyszczanie dla cery trądzikowej i jednocześnie wrazliwej

A orientujecie się może czy istnieje jakiś żel dla cery tłustej, które by jednocześnie wzmacniał naczynia krwonośne?
Oszaleć można mając taką skórę. Masakra, bo i krostki i popękane naczynka.
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 09:27   #1016
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Problem naczynka i trądzik

Ja rowniez mam taki problem z cera, uzywam toniku IWOSTIN micelarny dla ckory wrazliwej naczynkowej jest rewelacyjny fantastyczny, cera po nim jest gladka naczynka mniej widoczne a na dodatek pije wapno przed snem i musze powiedziec ze buzka ładna jest, sa jakies pryszczochy ale szybciutko gina, tonik swietnie sie sprawuje bo super oczyszcza cere krem rowniez IWOSTIN zielony dla skory naczynkowej
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 10:59   #1017
lethia
Raczkowanie
 
Avatar lethia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 121
Dot.: Problem naczynka i trądzik

używam Iwostinu do cery naczynkowej, podobnie jak monisia811 kremu i płynu micelarnego
__________________
the way of your dreams
lethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:32   #1018
madchen19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: oczyszczanie dla cery trądzikowej i jednocześnie wrazliwej

mam identyczny problem z cerą wszystkie zabiegi u dermatologa nic nie pomagały obecnie uzywam kosmetyków z seri DERMEDIC jestem bardzo zadowolona polecam
madchen19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:36   #1019
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Problem naczynka i trądzik

A krem dobrze nawilza? Bo ja mam do tego jeszcze sucha cere...i potrzebuje silnego nawilzacza.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:27   #1020
lethia
Raczkowanie
 
Avatar lethia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 121
Dot.: Problem naczynka i trądzik

moim zdaniem dobrze nawilża - choc ja mam skórę tłustą
__________________
the way of your dreams
lethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.