Rossmann - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 22:50   #3091
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
pomarudze tez na "termalke: rival de loop, ta mgielka za mocna, na mineralki sie nie nadaje, za duze kropelki i w efekcie caly makijaz zniszczony
Ja też mam mieszane uczucia co do mgiełki.
Zalety to niewątpliwie: cena, dostepnosc, skład z aloesem, zapewne fajna funkcjonalnosc w gorące, letnie dni.
Są jednak dwa ale:
1) mam wrazenie, ze sciaga mi troche skóre
2) ostatnio zastanowiło mnie czy obecnosc dwutlenku węgla (Carbon Dioxide) w składzie nie wpływa w jakiś sposób źle na skóre? Mógłby ktoś rozwiać mi tą wątpliwość ?

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-05 o 22:54
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 23:12   #3092
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a jednak nie tylko mnie zawiodl hmm

ja nie wiem na co go wykorzystac, moze do stop pozostane wierna ziaji calma do twarzy pomarudze tez na "termalke: rival de loop, ta mgielka za mocna, na mineralki sie nie nadaje, za duze kropelki i w efekcie caly makijaz zniszczony
Dla mnie jest nawet ok termalka, faktycznie mogłyby być mniejsze kropelki.
Za to calma ziaji jest moim ulubionym kremem, zwłaszcza na noc, ale o dziwo mimo, że tłusty na dzien pod minerały też się nadaje.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 00:25   #3093
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie wiem czy juz pisalam, ale zachecona recenzjami kremu z mocznikiem do twarzy isana, kupilam go. Jest beznadziejny. To pierwszy bubel z rossmanna, nie nawilza, daje aksamitne wykonczenie, blyskawicznie sie wchlania, brzmi fajnie ale na skorze nieciekawy efekt. A nakladanie mineralow, porazka. Nie wiem czy dac mu jeszcze szanse czy co
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
sss7 nie ma za co.
ja lubie isane z mocznikiem do rąk.ten do twarzy na dzien niestety nie spisuje sie u mnie,ale pomogl mojej kolezance na mega przesuszenie.mi zrobil wysyp a uzywam go teraz do szyi
Ja nim smaruje stopy ale też bez rewelacji ale wykończę go, no bo co
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 09:09   #3094
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mam pytanko: używałyście może zalotki For Your Beauty? Jak się sprawuje? Bo jest w promocji, a ja się wybieram do Rossmanna akurat jutro...
ja mam moje pierwsza i jedyna zalotka. ja nie mam zastrzezen. W opakowaniu masz zapasowa gumke i poza tym mozna dokupic koleje gumki po 4 szt w opakowaniu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:46   #3095
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: rossmann

Dziękuję bardzo za opinie Właśnie kupiłam i na pierwszy rzut oka mi pasuje
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:22   #3096
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Musze poogladac te Sun Ozony bo zmienili opakowania a ja nadal nie wiem czy w srodku to samo i tak samo dobre. Mowisz ze wersja dla doroslych w pomaranczowych opakowaniach nie sa stabilne?
Nie mają już Tinosorbu. Wiem, że dla Ciebie inne filtry liczą się jako stabilne, więc może nie będziesz aż tak niezadowolona

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja mam moje pierwsza i jedyna zalotka. ja nie mam zastrzezen. W opakowaniu masz zapasowa gumke i poza tym mozna dokupic koleje gumki po 4 szt w opakowaniu.
To ją jutro kupuję jak w promo
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:59   #3097
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: rossmann

pomylka
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 10:09   #3098
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ineso dla mnie filtry licza sie jako stabilne jesli takowe w skladzie posiadaja i to nie musza byc tinosorby bo i inne filtry tez bywaja stabilne jak filtry mineralny i kilka chemicznych. Dla mnie liczy sie to czy sa filtry stabilne , a jakie to filtry sa to juz mniej mnie interesuje, wazne ze sa one stabilne, wiec produkty bez tonisorbu uzywam bez obywy jesli zawiera inne stabilne filtry.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:41   #3099
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Zdasz mi recenzję z używania szamponu i odżywki?
Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie
Jednak jeszcze nie używałam.
Mam do zużycia odżywkę i szampon Pantene, ale to dosłownie na kilka dni, więc niedługo napiszę coś o Accent Brown.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:41   #3100
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: rossmann

Dziewczyny, któy balsam z Isany, jest najtłuściejszy? Mam ten z koenzymem Q10, fajny ale nie jest taki mega tłusty, te lotiony to już całkiem, a ja bym chciała taki gęsty, tępy wręcz To któryś z Isana med może? doradźcie bo jest ich tyle trudno sie zorientowac
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:59   #3101
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Nie było zalotki
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 17:15   #3102
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któy balsam z Isany, jest najtłuściejszy? Mam ten z koenzymem Q10, fajny ale nie jest taki mega tłusty, te lotiony to już całkiem, a ja bym chciała taki gęsty, tępy wręcz To któryś z Isana med może? doradźcie bo jest ich tyle trudno sie zorientowac
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-do-ciala.htm to jest świetne .polecam.mega tłuste i tępe.świetnie nawilża.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:45   #3103
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-do-ciala.htm to jest świetne .polecam.mega tłuste i tępe.świetnie nawilża.
Ten jak najbardziej i jeszcze z serii Beauty Age balsam z olejkiem (na stronie Rossnetu chyba błędnie nazwany jako olejek do ciała, a w sklepie widziałam, że jest to balsam z olejkiem).
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:52   #3104
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Jeszcze ten zwykly Isana ten zdaje sie z granatowa nakretka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:28   #3105
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie było zalotki
u mnie tez nie było

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któy balsam z Isany, jest najtłuściejszy? Mam ten z koenzymem Q10, fajny ale nie jest taki mega tłusty, te lotiony to już całkiem, a ja bym chciała taki gęsty, tępy wręcz To któryś z Isana med może? doradźcie bo jest ich tyle trudno sie zorientowac
ja mam Q10 ale krem i wg mnie jest super
ale to kwestia gustu... ile uzytkowniczek tyle opinii
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:32   #3106
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któy balsam z Isany, jest najtłuściejszy? Mam ten z koenzymem Q10, fajny ale nie jest taki mega tłusty, te lotiony to już całkiem, a ja bym chciała taki gęsty, tępy wręcz To któryś z Isana med może? doradźcie bo jest ich tyle trudno sie zorientowac

potwierdzam, ze mleczko Isana med (to z granatową zakrętką) jest treściwe, ciężkie, tłuste ale bardzo skuteczne
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:41   #3107
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

balsam isana z Q10 jest jednym z najlżejszych jakie miałam, więc jeśłi ktoś szuka treściwego to rzaczywiście nie te rejony
ja uzywałam go akurat latem więc był super
treściwy jest krem z mocznikiem isana do ciała, krem do ciała z witaminą e (nie ma go w KWC) i na pewno mleczko z witaminą e, ale to mleczko a nie lotion z wit E, który jest lżejszy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:59   #3108
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-do-ciala.htm to jest świetne .polecam.mega tłuste i tępe.świetnie nawilża.
Chciałam ostatnio je kupić ale nie było, więc wyszłam z mleczkiem babydream. Niestety jest leciutkie i zdecydowanie za mało nawilża.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 13:08   #3109
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Ja bardzo lubię czerwonego Garniera balsam do ciała z syropem z klonu, czy Rossmann ma cos podobnego do ciała? w sensie działania? bo krem do twarzy z urea niestety dla mnie słaby i stopy nim smaruje, ale tez bez rewelacji. Zauwazyłam nawet, że się wałkuje na ciele
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 16:08   #3110
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Chciałam ostatnio je kupić ale nie było, więc wyszłam z mleczkiem babydream. Niestety jest leciutkie i zdecydowanie za mało nawilża.

Od babydream to tylko lotion z nagietkowej serii, ten jest gesty, a w niebieskiej jest lekki
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:18   #3111
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

a ja dzisiaj rano podjechalam do rosmana po Tosine mleko i przy okazji kupiłam kostkę myjącą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-wrazliwej.htm
powiem wam, że jedną własnie wykańczam bo moje dziewczyny nia myję i szczerze mówiąc jest super... wcześn iej kupowałam kostkę balneum albo oilatum i powiem wam, że różnicy nie widzę... poza ceną
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:27   #3112
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

johambina to czemu jeszcze twojej recenzji na KWC nie widze? jazda pisac recenzje hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:02   #3113
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
johambina to czemu jeszcze twojej recenzji na KWC nie widze? jazda pisac recenzje hihihihi
mamoooo...
no juz zaraz bede pisac... tylko mala odloze do spania bo mi na rekach zasnela

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

nadrobiłam niedopatrzenie
opinia wystawiona
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 08:44   #3114
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

No masz szczescie hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:15   #3115
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Narobiłyście mi ochoty na testy tej kostki Jestem kompletne nemo jesli chodzi o składy ,,mydeł" więc nie wiem co tam dobrego/złego siedzi. Jak rozumiem to nie ma odczynu zasadowego, nie wysusza? A oczy tym mogę myć czy to za duży hardkor? Ja zmywam wieczorem cały makijaż żelem Facelle, ale może bym spróbowała czegoś innego.
Kostki takie mnie trochę odstraszają, bo wydaje mi się że kiedyś czytałam, że jak tak mydło leży to łapie bakterie rożne.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:28   #3116
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

To syndet czyxli ma pH 5,5 a mydlo to od 8 a nawet i 10 moze miec. Z tymi bakteriami to ja juz w to nie wierze, mydla maja zasadowe ppH i jak sie maja bakteria na czyms takim rozwijac? Bakterie w przewadze lubia kwasne i neutralne pH. Ja z syndetow mialam Dove , ta wlasnie kostke, Sebamed i Avene( ale stara teraz ma zmieniona formule) i kawalek kostki LRP. Syndety uwazam za bardzo mila alternatywa dla osob ktore z jakis tam wzgledow nie moga/nie cha uzywac typowego mydla. I zalezy od syndetu, bo moze zawierac do 10% mydla, ale te kosmetyki ktore go nie zawieraly, mnie np nie szczypaly w oczy . Widomo slepoiw podczas mycia nie otwieralam( nie zmywalam czesniej oczu czyms innym, wiec caly makijaz zmawalam syndetem) , ale wszystko ladnie sie rozpuscilo i z woda zmylo. ja mam wrazliwa cere naczynkowa i w porownaniu do inynch osob z taka cera moja buzia lubi wiekszosc mydel( ale tych naturalnych i recznie robionych), a takze syndety.
Polecam wyprobowac, gdyby co zawsze mozna zuzyc do mycia rak czy ciala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:38   #3117
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Monika, znowu mnie kusisz czymś! Wypróbuję ten syndet jak tylko zużyję jakiś żel. Jak mi nie podpasuje do twarzy, to poużywam do ciała.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:29   #3118
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To syndet czyxli ma pH 5,5 a mydlo to od 8 a nawet i 10 moze miec. Z tymi bakteriami to ja juz w to nie wierze, mydla maja zasadowe ppH i jak sie maja bakteria na czyms takim rozwijac? Bakterie w przewadze lubia kwasne i neutralne pH. Ja z syndetow mialam Dove , ta wlasnie kostke, Sebamed i Avene( ale stara teraz ma zmieniona formule) i kawalek kostki LRP. Syndety uwazam za bardzo mila alternatywa dla osob ktore z jakis tam wzgledow nie moga/nie cha uzywac typowego mydla. I zalezy od syndetu, bo moze zawierac do 10% mydla, ale te kosmetyki ktore go nie zawieraly, mnie np nie szczypaly w oczy . Widomo slepoiw podczas mycia nie otwieralam( nie zmywalam czesniej oczu czyms innym, wiec caly makijaz zmawalam syndetem) , ale wszystko ladnie sie rozpuscilo i z woda zmylo. ja mam wrazliwa cere naczynkowa i w porownaniu do inynch osob z taka cera moja buzia lubi wiekszosc mydel( ale tych naturalnych i recznie robionych), a takze syndety.
Polecam wyprobowac, gdyby co zawsze mozna zuzyc do mycia rak czy ciala.
Monika, moja buzia naczynkowa, wrażliwa, a tez toleruje wszelkie mydełka za to różne żele to już loteria chyba sobie zakupie to mydełko
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:27   #3119
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
T Z tymi bakteriami to ja juz w to nie wierze, mydla maja zasadowe ppH i jak sie maja bakteria na czyms takim rozwijac? Bakterie w przewadze lubia kwasne i neutralne pH.
A mogą się rozwijać w wilgotnej mydelniczce, w ciepłej łazience, w mydle z naddatkiem mogących jełczeć olejów czy psujących się płatków kwiatów, ziół? Dlaczego konserwuje się mydła w płynie i takie właśnie stosuje się w przestrzeni publicznej, a kostki, przechodzące z rąk do rąk uznaje się za zagrożenie mikrobiologiczne?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:42   #3120
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ale chyba w normalnej lazience kazdy regularnie sprzata i wymywa mydelniczki, albo? ja mam taka, ze wogole woda sie w niej nie zbiera, to taka kradka i woda odplywa do zlewu, mydlo moze sobie wyschnac, co jest wskazane bo uzywam naturalnych mydel i one szybko rozmiekaja jak za dlugo w wilgoci leza. Musza miec mozliwosc wysuszenia sie. Podkladke myje co tydzien jak myje lazienke, wysuszam i kladem spowrotem mydlo. Tolaety publiczne to inna para kaloszy.
bakterie sa wszedzie i powinny byc, powinnismy miec z nimi stycznosc, a nie zyc w sterylnych warunkach, wystarczy popatrzec co dzieje sie z dzieckiem jak mamusia od noworodka dezynfekuje cale otoczenia bobasa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.