Manicure hybrydowy ? - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 17:13   #1591
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam.

Zdecydowanie polecam manicure hybrydowy. Trzyma się on na paznokciach około 3ech tygodni, pozostaje błyszczący i po wyjściu od kosmetyczki nic nam się nie odgniecie, gdyż jest on "wygrzewany" w specjalnej lampie.

Pozdrawiam, Sekret Urody
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:23   #1592
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, dlaczego hybrydy z firmy Gelish czarnieją na końcach po jakimś czasie ? wiecie od czego tak może się dziać ?
Zazwyczaj od wkładania rąk do kieszeni w ciuchach z jeansu i dotyczy to nie tylko gelisha.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2014-02-24 o 17:24
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:59   #1593
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, dlaczego hybrydy z firmy Gelish czarnieją na końcach po jakimś czasie ? wiecie od czego tak może się dziać ?
Pierwsze słyszę, u mnie nic nie czarnieje, co najwyżej ściera mi się wolny brzeg, bo dużo robię łapskami, więc wydaje mi się to zupełnie naturalne.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:01   #1594
ganiolek
Raczkowanie
 
Avatar ganiolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 273
GG do ganiolek
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez sandroonia Pokaż wiadomość
Hej,
potrzebuję pomocy. Przymierzam się do zakupu lampy uv. Nigdy wcześniej takiej nie miałam, chcialabym zacząć moją przygodę z hybrydami.
Możecie mi polecić jakieś kosmetyki? Czy taki zestaw jest ok? http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0
Z gory dziękuję za każdą radę
witam,posiadam właśnie ten zestaw i od tego samego sprzedawcy,równiez dopiero co zaczęłam sama robić w domu i moja uwaga taka ze na ich bazie i topie nastepnego dnia płat lakieru odchodził z paznokcia cały,wystarczyło pociągnąc i zchodził,obecnie mam baze i top gelischa i trzyma sie dłuzej do tygodnia,zaznaczam ze robie duzo w wodzie,sprzata,,tak wiec nie polecam
__________________
ganiolek
ganiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:06   #1595
diamond69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
1. Sunny Nails kiepska firma
2. to coś lepkie to warstwa dyspersyjna którą należy przetrzeć cleanerem
3. Gęste są Indigo.
4. Proponuję trochę poczytać wątków o mani ponieważ musisz mieć jakieś pojęcie o tym co robisz.

Czuszka, dziękuję za odpowiedź Teoretyczną orientację na temat hybrydy cały czas poszerzam i się dokształcam,tym bardziej, że będę robiła go jedynie na użytek własny,ale jednak chciałabym go w końcu zrobić perfekcyjnie Czyli w przypadku firmy Sunny Nails to możliwe, że winowajcą są lakiery, a nie błędy popełniane przeze mnie?
diamond69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:42   #1596
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Jeśli dobrze przygotowałaś płytkę i zabezpieczyłaś wolny brzeg paznokcia to winy upatrywałabym w produkcie. Zainwestuj w dobrą bazę i top oraz kolorówkę ze średniej półki. Informacje znajdziesz w odpowiednich wątkach. Lekturę wątków zaproponowałam ponieważ z Twojej wypowiedzi wynikło że nie wiesz czemu paznokieć jest lepki a to już wiedza podstawowa
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:19   #1597
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny! Niedawno dostałam w prezencie zestaw do manicure hybrydowego Simply Nails. Ponieważ nie jestem profesjonalną stylistą paznokci mam mnóstwo pytań i za dużo nie umiem, ale przeczytałam prawie cały wątek i na razie próbuję na sobie. Kilka dni temu pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydy. Nie wyobrażam sobie jednolitego kolorku więc dodałam kwiatki farbkami akrylowymi. Generalnie jestem zadowolona i zabawa jest super trochę obawiam się, że zmywanie będzie ciężkie, ale to zobaczymy za jakiś czas. Na razie wrzucam foto i przyłączam się do wątku, choć pewnie bardziej jako czytelnik, bo za mało wiem, żeby się aktywniej udzielać
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 22:06   #1598
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Zazwyczaj od wkładania rąk do kieszeni w ciuchach z jeansu i dotyczy to nie tylko gelisha.
Nie tylko...............miała m u siebie ten sam problem przy jasnym lakierze, jakby czerniał przy wolnym brzegu
To top się skurczył w lampie podczas utwardzania i tam gdzie go nie było lakier poprostu się jakby brudził,bardziej wycierał .
Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Niedawno dostałam w prezencie zestaw do manicure hybrydowego Simply Nails. Ponieważ nie jestem profesjonalną stylistą paznokci mam mnóstwo pytań i za dużo nie umiem, ale przeczytałam prawie cały wątek i na razie próbuję na sobie. Kilka dni temu pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydy. Nie wyobrażam sobie jednolitego kolorku więc dodałam kwiatki farbkami akrylowymi. Generalnie jestem zadowolona i zabawa jest super trochę obawiam się, że zmywanie będzie ciężkie, ale to zobaczymy za jakiś czas. Na razie wrzucam foto i przyłączam się do wątku, choć pewnie bardziej jako czytelnik, bo za mało wiem, żeby się aktywniej udzielać
ładnie się prezentują
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:46   #1599
diamond69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze przygotowałaś płytkę i zabezpieczyłaś wolny brzeg paznokcia to winy upatrywałabym w produkcie. Zainwestuj w dobrą bazę i top oraz kolorówkę ze średniej półki. Informacje znajdziesz w odpowiednich wątkach. Lekturę wątków zaproponowałam ponieważ z Twojej wypowiedzi wynikło że nie wiesz czemu paznokieć jest lepki a to już wiedza podstawowa

Rozumiem rozumiem, Czuszko Najpierw kupiłam sprzęt, bo wydawał się po okazyjnej cenie, a teraz dopiero się edukuję - wiadomo teoretycznie, a czasami samą teorię ciężko bez instruktażu przenieść do praktyki, stąd moje trywialne pytania O tej warstwie dyspersyjnej teoretycznie wiem, ale w praktyce gdy ją przemywam to mam wrażenie, że od razu przy okazji zmywam tą położoną warstwę lakieru (?) I pozwolę sobie jeszcze zapytać - przygotowanie wolnego brzegu paznokcia ma polegać na tym, że podczas nakładania każdej warstwy "wjeżdżamy" pędzelkiem troszkę pod spód paznokcia? Czy jeszcze na czymś innym? W moim przypadku za każdym razem tak malowałam, a po wyjęciu z lampy ta warstwa się na paznokciu kurczyła i cofała ku środkowi paznokcia.....
diamond69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:51   #1600
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez diamond69 Pokaż wiadomość
Rozumiem rozumiem, Czuszko Najpierw kupiłam sprzęt, bo wydawał się po okazyjnej cenie, a teraz dopiero się edukuję - wiadomo teoretycznie, a czasami samą teorię ciężko bez instruktażu przenieść do praktyki, stąd moje trywialne pytania O tej warstwie dyspersyjnej teoretycznie wiem, ale w praktyce gdy ją przemywam to mam wrażenie, że od razu przy okazji zmywam tą położoną warstwę lakieru (?) I pozwolę sobie jeszcze zapytać - przygotowanie wolnego brzegu paznokcia ma polegać na tym, że podczas nakładania każdej warstwy "wjeżdżamy" pędzelkiem troszkę pod spód paznokcia? Czy jeszcze na czymś innym? W moim przypadku za każdym razem tak malowałam, a po wyjęciu z lampy ta warstwa się na paznokciu kurczyła i cofała ku środkowi paznokcia.....
A położyłaś top na lakier? Bo jakoś tak rozumiem, że przemywałaś lakier a tymczasem cleanerem przemywa się dopiero na końcu, po położeniu topu, który jest przezroczysty i zamyka proces malowania.
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:20   #1601
diamond69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
A położyłaś top na lakier? Bo jakoś tak rozumiem, że przemywałaś lakier a tymczasem cleanerem przemywa się dopiero na końcu, po położeniu topu, który jest przezroczysty i zamyka proces malowania.
Jajagna, cleanerem przemywałam po nałożeniu ostatniej warstwy finisha, ale mimo to miałam płatek lekko brudny od kolorowego lakieru...
diamond69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:24   #1602
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

jak się kurczy to albo lampa słaba/stare żarówki albo wracamy do punktu wyjścia kiepskie produkty
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:48   #1603
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez diamond69 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny! Jestem bardzo początkująca w kwestii manicure hybrydowego, otóż jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego Sunny Nails i zrobiłam mojej mamie jako królikowi doświadczalnemu i okazało się, że...już następnego dnia prawie cały odpadł, wyglądał strasznie , a lakier pękał i schodził płatami. Zastanawiam się, czy ja zrobiłam coś nie tak? Starałam się wszystkie warstwy kłaść jak najcieńsze, aczkolwiek było to nie lada sztuką, bo miałam wrażenie, że lakiery są gęste jak farba olejna, masakra. Czy wszystkie lakiery hybrydowe są gęste? Druga sprawa - czy po wyjęciu dłoni spod lampy po utwardzeniu lakier zawsze jest lepki, jakby niewyschnięty? Kurczę i teraz nie wiem, czy ja źle zrobiłam ten manicure czy te lakiery są do niczego, bo za dobrych opinii to one raczej w internecie nie mają? Pomożecie?
nie polecam firmy Sunny Nails, w moim przypadku wcale się nie sprawdziła.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:47   #1604
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

ja dla początkujących i do tego robiących mani dla własnego użytku polecam Estetiq nie są za gęste, bardzo łatwo nałożyć cieniutkie warstwy a do tego mają tanie produkty ja akurat mam baze, top i kolorówke tej firmy i jestem zadowolona póki co mojej siostrze lakier trzyma się siódmy dzień w stanie idealnym. Moje hybrydy mam od soboty i też nic się nie dzieje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:36   #1605
maaarta123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej
Zamierzam kupić zestaw do manicure hybrydowego
http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Prof...owa-UV-36W/302
co o nim myślicie?
maaarta123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:45   #1606
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez maaarta123 Pokaż wiadomość
Hej
Zamierzam kupić zestaw do manicure hybrydowego
http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Prof...owa-UV-36W/302
co o nim myślicie?
spoko, dziewczyny tutaj polecaja CZ jako tanią i całkiem dobrą opcję.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:41   #1607
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Przecudowne!!!!! Kocham połączenie takich kolorów. Sama zamówiłam sobie podobny jak ten ciemniejszy niebieski, tylko że z CZ nr 088, i planuje jeszcze P7 z ATA jak ten jaśniejszy.
Chyba najbardziej uwielbiam niebieskie paznokcie.
hej , czy ten 088 z CZ faktycznie odpowiada temu ciemniejszemu kolorkowi ze zdjęcia? Jest cudny
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:59   #1608
diamond69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Dzięki Dziewczyny za wszystkie wskazówki Czyli rozumiem, że te lepsze lakiery hybrydowe z górnej półki mają raczej rzadką konsystencję (a nie jak smoła...) ?
diamond69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 08:12   #1609
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Indigo są bardzo dobre i są gęste. Konsystencja nie ma nic wspólnego z jakością.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 08:30   #1610
diamond69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Indigo są bardzo dobre i są gęste. Konsystencja nie ma nic wspólnego z jakością.

Hm ale chyba bardzo ciężko jest gęstym lakierem lub gęstą bazą zrobić cieniutką(!) warstwę, no nie?
diamond69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 08:35   #1611
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Trudne początki z manicure hybrydowym. Pomożecie?

nie, nie jest ciężko. Jeśli produkt jest dobrej jakości i się go równomiernie rozłoży to on sam się pięknie poziomuje. W internecie jest mnóstwo stylizacji hybrydami indigo możesz popatrzeć jaki efekt można osiągnąć. Ja bym Ci w ogóle proponowała udać się chociaż ze dwa razy na hybrydę do profesjonalnej kosmetyczki żeby nabrać pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:46   #1612
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Niedawno dostałam w prezencie zestaw do manicure hybrydowego Simply Nails. Ponieważ nie jestem profesjonalną stylistą paznokci mam mnóstwo pytań i za dużo nie umiem, ale przeczytałam prawie cały wątek i na razie próbuję na sobie. Kilka dni temu pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydy. Nie wyobrażam sobie jednolitego kolorku więc dodałam kwiatki farbkami akrylowymi. Generalnie jestem zadowolona i zabawa jest super trochę obawiam się, że zmywanie będzie ciężkie, ale to zobaczymy za jakiś czas. Na razie wrzucam foto i przyłączam się do wątku, choć pewnie bardziej jako czytelnik, bo za mało wiem, żeby się aktywniej udzielać
polecam Simply Nails - mam juz drugi kolor zrobiony - nigdy nie było żadnego odprysku, zmniejszającego się połysku itp. Trwałość perfekcyjna, przyjemne w nakładaniu, na prawdę uczciwe produkty
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:01   #1613
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja miałam zestaw żelowy z simply nails to zele były do "D"
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:58   #1614
wayward
Przyczajenie
 
Avatar wayward
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Paznokcie hybrydowe

Hej dziewczyny

Już od dawna interesuje mnie temat paznokci, ale teraz postanowiłam, że się zajmę tym tematem.
Możecie polecić mi jakieś firmy z allegro, ew. wysłać linki do ciekawych ofert/zestawów?
Z góry dziękuję za pomoc!
wayward jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:42   #1615
lon23a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Jeśli chodzi o hybrydy to kupuję zawsze tutaj http://wyprzedazkosmetykow.pl/katego...ery-hybrydowe/ Często można tutaj znaleść promocję ... Także farby do włosów tylko od nich biorę
__________________
http://adam233.pl
lon23a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:24   #1616
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Cześć dziewczyny
To może i ja chciałabym się poradzić, a zatem chodzi o zakup zestawu startowego do hybrydy. Czy ten jest w miarę dobry: http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-do...971878009.html
Podkreślam, że służyć mi będzie wyłącznie do użytku domowego, czyli dla mnie ewentualnie mamy...
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 10:42   #1617
akigoo
Przyczajenie
 
Avatar akigoo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Cały wątek o firmach, zestawach do hybryd itp.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665287

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

W tamtym roku zaczęłam używać hybryd i COSMETICS ZONE na początek jest idealny. Kupiłam ich początkowy zestaw z lampą 36W i do dzisiaj wszystko działa, cena bardzo konkurencyjna do tego zestawu http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-do...971878009.html którego nie znam, więc nic nie mogę na jego temat powiedzieć, CZ za to polecam

Tylko pamiętajcie, że lampa musi być 36W, jeśli wybierzecie 9W to paznokcie będziecie musiały trzymać w lampie kilka razy dłużej ze względu na mniejszą moc lampy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

I pamiętajcie aby nie kupować najtańszych hybryd, warto dołożyć i zaopatrzyć się w coś bardziej konkretnego.. szcególnie INS odradzam- nie schodzą przy pomocy acetonu i trzeba je piłować!!
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:44   #1618
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Witam.
Jeśli chodzi o produkty do użytku domowego, to w drogeriach Hebe jest mini zestaw (3 bądź 4 kolory, nie pamiętam) firmy essence. Nie kojarzę dokładnie ile kosztował, ale nie był to jakiś spory wydatek. Słyszałam, że dość sporo osób jest z niego zadowolonych.

Pozdrawiam, Sekret Urody
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 15:12   #1619
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie hybrydowe

tylko że lampa essence ma bardzo małą moc więc może się nie sprawdzić w innych (nie "essencowych") hybrydach
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:19   #1620
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Wydaje mi się, że lampa powinna mieć moc co najmniej 36W, chyba, że LEDowa, ale to już chyba spory wydatek...
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.