Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 08:29   #3571
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Witam kochane kusicielki
Ja już niestety po urlopie. Było cudnie

Znów mnie kusicie ruskimi...
W związku z tym mam kilka pytań do tych co już je mają.
Czy szampon z chilli i ten laminujący są przezroczyste czy kremowe?
Któraś z was pamiętam, że brała z love2mix kremy antycellulitowy i do biustu. Mogę prosić o jakąś relację ?
Myślicie, że jeśli maska drożdżowa jest jakaś za słaba dla mnie to jajeczna będzie lepsza? Czy może w coś zupełnie innego celować?
wiatmy po urlopie
a ja tuz tuz przed urlopem
jak tam tusz sie sprawuje??
dla mnie drodzowa jest lepsza bardziej odzywcza i wygladzajaca. Jajowa stosuje na codzien na 10 min max. Moze sprobuj maski Organic Shop mam wszystkie i moimi ulubionymi sa z figa i awokado. Sa geste i moco regenerujace jak zastosujesz na dluzej tam min 20 min. Jasminowa tez ok ale jak dla mnie zapach kiepski

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
W jaki sposób stosujesz paste? Poczytałam troszeczkę na jej temat i wychodzi na to, że stosuje się ją po to by rozprostować loczki. Czyli jest to produkt do wygładzenia struktury włosów.
mowimy o tym samym produkcie ?
http://www.iherb.com/Beautiful-Curls-Shea-Butter-Sculpting-Wax-For-Curly-to-Kinky-Hair-2-oz-56-g/29756
Ja biore kapke na rece rozcieram w dloniach i wygladzam sobie odstajace wlosy i daje troche na koncowki, zeby je wygladzic. Reszte wcieram w skorki od paznokci

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-21 o 08:31
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:39   #3572
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To chili biorę na bank a ten z laminowaniem to sama nie wiem... z doświadczenia wiem, że perłowe mi nie służą. A u ciebie jak działał anula, nie obciążał? Z maskami to się zastanowię jeszcze. Na razie bioarp atakuję A swoja drogę to Pan zachował się bardzo na miejscu Szkoda tylko, że wcześniej dobrze tego nie sprawdził...

I jeszcze jedno spostrzeżenie powakacyjne. Samoopalacz P&R o wiele bardziej podoba mi się w momencie gdy jestem już opalona. Jak nakładałam na nogi będąc blada to bardzo się odcinały od reszty ciała. Będę go stosować żeby utrwalić opaleniznę którą zdobyłam chcąc nie chcąc na urlopie
ten z laminowaniem nie obciążał, włosy po nim bardzo fajne - takie mięciutkie i lekkie, ale jednak po chili są dłużej świeże i jednak chili lepiej oczyszcza, przynajmniej ja mam poczucie bardziej czystego skalpu po chili, chociaz ten z laminowaniem też super domywa oba są fajne
Pan super się zachował - wiesz mylic się rzecz ludzka, najgorzej jak ktoś potem głupa rżnie i jeszcze na klienta wine zwala i robi z niego złodzieja i naciągacza między wierszami (jak moje ulubione shea na ten przykład). A tutaj elegancko - nikt mi nic nie wmawiał, nie sadził się, nie robił ze mnie debila. Szybko i fachowo rozwiązany problem. Według mnie super!

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

łłłłłeeeeeee.......
nie idę do tej zielarni.......
dzwoniłam - z oferty sklepu mają tylko firmę bioarpil i szampony baikal herbals
nie ma ani love2mix, ani NS, ani organic therapy..... szkoda czasu na wycieczkę.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-21 o 08:40
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:24   #3573
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To chili biorę na bank a ten z laminowaniem to sama nie wiem... z doświadczenia wiem, że perłowe mi nie służą. A u ciebie jak działał anula, nie obciążał? Z maskami to się zastanowię jeszcze. Na razie bioarp atakuję A swoja drogę to Pan zachował się bardzo na miejscu Szkoda tylko, że wcześniej dobrze tego nie sprawdził...

I jeszcze jedno spostrzeżenie powakacyjne. Samoopalacz P&R o wiele bardziej podoba mi się w momencie gdy jestem już opalona. Jak nakładałam na nogi będąc blada to bardzo się odcinały od reszty ciała. Będę go stosować żeby utrwalić opaleniznę którą zdobyłam chcąc nie chcąc na urlopie
Z tym samoopalaczem to nie taka prosta sprawa. Mówię o wersji z bronzerem. Zanim nauczyłam się go stosować trochę minęło. Teraz jestem zachwycona efektem.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiatmy po urlopie
a ja tuz tuz przed urlopem
jak tam tusz sie sprawuje??
dla mnie drodzowa jest lepsza bardziej odzywcza i wygladzajaca. Jajowa stosuje na codzien na 10 min max. Moze sprobuj maski Organic Shop mam wszystkie i moimi ulubionymi sa z figa i awokado. Sa geste i moco regenerujace jak zastosujesz na dluzej tam min 20 min. Jasminowa tez ok ale jak dla mnie zapach kiepski


mowimy o tym samym produkcie ?
http://www.iherb.com/Beautiful-Curls-Shea-Butter-Sculpting-Wax-For-Curly-to-Kinky-Hair-2-oz-56-g/29756
Ja biore kapke na rece rozcieram w dloniach i wygladzam sobie odstajace wlosy i daje troche na koncowki, zeby je wygladzic. Reszte wcieram w skorki od paznokci
O tym samym. Dziewczyny używały go też do odzielenia loczków. Moje niestety są bardziej falowane. Szukałam czegoś do przygładzenia puszących się włosów, zniwelowania odstających baby hair zamiennie do silikonów. Zobaczymy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:29   #3574
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Z tym samoopalaczem to nie taka prosta sprawa. Mówię o wersji z bronzerem. Zanim nauczyłam się go stosować trochę minęło. Teraz jestem zachwycona efektem.
a mi własnie bronzer ułatwił życie bo od razu widzę, czy dobrze rozprowadziłam samoopalacz i potem nie ma niespodzianek w postaci smug
To mój pierwszy w życiu samoopalacz i bardzo sie bałam, że zrobię z siebie debila, bo jestem niezbyt sprawna manualnie ale jak na razie wpadek brak!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:30   #3575
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten z laminowaniem nie obciążał, włosy po nim bardzo fajne - takie mięciutkie i lekkie, ale jednak po chili są dłużej świeże i jednak chili lepiej oczyszcza, przynajmniej ja mam poczucie bardziej czystego skalpu po chili, chociaz ten z laminowaniem też super domywa oba są fajne
Pan super się zachował - wiesz mylic się rzecz ludzka, najgorzej jak ktoś potem głupa rżnie i jeszcze na klienta wine zwala i robi z niego złodzieja i naciągacza między wierszami (jak moje ulubione shea na ten przykład). A tutaj elegancko - nikt mi nic nie wmawiał, nie sadził się, nie robił ze mnie debila. Szybko i fachowo rozwiązany problem. Według mnie super!

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

łłłłłeeeeeee.......
nie idę do tej zielarni.......
dzwoniłam - z oferty sklepu mają tylko firmę bioarpil i szampony baikal herbals
nie ma ani love2mix, ani NS, ani organic therapy..... szkoda czasu na wycieczkę.
buuu to szkoda, ze w tej zielarni taka posucha
Kiedy testujesz maski? jestem ciekawa Twoich opinii

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Z tym samoopalaczem to nie taka prosta sprawa. Mówię o wersji z bronzerem. Zanim nauczyłam się go stosować trochę minęło. Teraz jestem zachwycona efektem.


O tym samym. Dziewczyny używały go też do odzielenia loczków. Moje niestety są bardziej falowane. Szukałam czegoś do przygładzenia puszących się włosów, zniwelowania odstających baby hair zamiennie do silikonów. Zobaczymy.
No ja wlasnie w tym celu ja stosuje nie jest zbyt obciazajaca wiec nie powinna rozprostowywac wlosow. Tylko musisz jak oszczednie stosowac Jak Ci nie podpasuje to uzyj do rak albo jako krem do stop
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:33   #3576
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiatmy po urlopie
a ja tuz tuz przed urlopem
jak tam tusz sie sprawuje??
dla mnie drodzowa jest lepsza bardziej odzywcza i wygladzajaca. Jajowa stosuje na codzien na 10 min max. Moze sprobuj maski Organic Shop mam wszystkie i moimi ulubionymi sa z figa i awokado. Sa geste i moco regenerujace jak zastosujesz na dluzej tam min 20 min. Jasminowa tez ok ale jak dla mnie zapach kiepski
Hej Effciu! Dziękuję ci bardzo za tusz. Jest bardzo fajny. Dobrze spisywał się na plaży i po plaży . Bardzo ładny efekt wydłużenia daje po 2-3 krotnym nałożeniu. Nie jest to może firanka rzęs jak po diorshow iconic (i szczoteczka też nieco inna, bardziej jak w clinique High Lengths Mascara) ale jak na naturalny jest ok. A jak twoja pogrubiająca mascara, daje radę?

Skoro piszesz, że organic shop dobre to wezmę tą figę i znów w dwóch sklepach muszę zrobić zamówienie. Widziałam, że Wachlarzyk i Melya już pozamawiały i znów się spóźniłam heheh

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten z laminowaniem nie obciążał, włosy po nim bardzo fajne - takie mięciutkie i lekkie, ale jednak po chili są dłużej świeże i jednak chili lepiej oczyszcza, przynajmniej ja mam poczucie bardziej czystego skalpu po chili, chociaz ten z laminowaniem też super domywa oba są fajne
Pan super się zachował - wiesz mylic się rzecz ludzka, najgorzej jak ktoś potem głupa rżnie i jeszcze na klienta wine zwala i robi z niego złodzieja i naciągacza między wierszami (jak moje ulubione shea na ten przykład). A tutaj elegancko - nikt mi nic nie wmawiał, nie sadził się, nie robił ze mnie debila. Szybko i fachowo rozwiązany problem. Według mnie super!
No i znów kupię na zapas... Ale i tak już wyrzuciłam z koszyka maskę z perłą i jajeczną więc dla równowagi muszę coś wrzucić. W końcu w przyrodzie nic nie ginie

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-21 o 09:35
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:37   #3577
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
buuu to szkoda, ze w tej zielarni taka posucha
Kiedy testujesz maski? jestem ciekawa Twoich opinii
kurcze no sama nie mogę się doczekac, kiedy avocado na łepala siupnę
może w weekend się uda
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość

No i znów kupię na zapas... Ale i tak już wyrzuciłam z koszyka maskę z perłą i jajeczną więc dla równowagi muszę coś wrzucić. W końcu w przyrodzie nic nie ginie
a szampony natura siberica znasz?
są boskie!
może weź jeden z love2mix i jeden z NS?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 09:42   #3578
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
przy okazji darmowej wysylki na biopieknie zamowilam plyn dwufazowy do zmywania ikarov (mam na wykonczeniu plyn do zmywania oczu logony - porazka jak dla mnie, typowy olej)

czy ktos ma jakis sprawdzony korektor pod oczy? skonczyl mi sie YSL TE z ktorego bylam bardzo zadowolona i trzeba powoli wymieniac co sie da na naturalne boje sie sypkich mineralow ze beda podkreslac linie pod oczami
co do logony - potwierdzam...
a z korektorow to mi przyszedl do glowy ten z living nature. ja go na twarzy jeszcze nie mialam, ale anakazar go ma i byla zadowolona, a tez przerzucala sie z gornopolkowcow
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja też się bałam sypkich, ale wzięłam zwykły proszkowany żółty z alverde i okazał się świetny. świetnie się wtapia w moją oliwkową cerę, nic a nic go nie widać a cienie rzeczywiście mniej widoczne. w ogólnym bilansie wypada lepiej niż nienaturalne płynne które dawniej kupowałam
oo to fajnie, ja wlasnie wczoraj przypadkiem kupilam ten korektor, ale w kolorze zielonym (ktory az tak zielony wcale nie jest, ale fajnie kryje zaczerwienienia). i faktycznie dosc kremowy, a co do zbierania sie w zmarszczkach to chyba niewiele bede mogla powiedziec. jedno co dobre z tej tlustej geby mojej to kompletny brak zmarch
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:43   #3579
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oo to fajnie, ja wlasnie wczoraj przypadkiem kupilam ten korektor, ale w kolorze zielonym (ktory az tak zielony wcale nie jest, ale fajnie kryje zaczerwienienia). i faktycznie dosc kremowy, a co do zbierania sie w zmarszczkach to chyba niewiele bede mogla powiedziec. jedno co dobre z tej tlustej geby mojej to kompletny brak zmarch

prze te Twoje wygłupy zeżarłam robaka z gruszki
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-21 o 09:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:43   #3580
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze no sama nie mogę się doczekac, kiedy avocado na łepala siupnę
może w weekend się uda

a szampony natura siberica znasz?
są boskie!
może weź jeden z love2mix i jeden z NS?
Jeszcze ich nie próbowałam. To jakie wziąć chili z love2mix i do tłustych NS?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:44   #3581
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Jeszcze ich nie próbowałam. To jakie wziąć chili z love2mix i do tłustych NS?
oj tak
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 09:47   #3582
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Hej Effciu! Dziękuję ci bardzo za tusz. Jest bardzo fajny. Dobrze spisywał się na plaży i po plaży . Bardzo ładny efekt wydłużenia daje po 2-3 krotnym nałożeniu. Nie jest to może firanka rzęs jak po diorshow iconic (i szczoteczka też nieco inna, bardziej jak w clinique High Lengths Mascara) ale jak na naturalny jest ok. A jak twoja pogrubiająca mascara, daje radę?

Skoro piszesz, że organic shop dobre to wezmę tą figę i znów w dwóch sklepach muszę zrobić zamówienie. Widziałam, że Wachlarzyk i Melya już pozamawiały i znów się spóźniłam heheh



No i znów kupię na zapas... Ale i tak już wyrzuciłam z koszyka maskę z perłą i jajeczną więc dla równowagi muszę coś wrzucić. W końcu w przyrodzie nic nie ginie
No niestety z nienaturalnymi tuszami nie ma co porownywac Tez lubilam diora i lancome. Z tuszu jestem zadowolona, szczote ma fajna gruba i dobrze sie nia operuje Dobrze pogrubia ale niestety nie wydluza ja mam dosc dlugie rzesy wiec mi to nie przeszkadza. Idealnym polaczeniem bylaby szczota z obecnego tuszu a reszta z FL
Jakbys szukala kogos do spolki na szampon chilii to ja jestem chetna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze no sama nie mogę się doczekac, kiedy avocado na łepala siupnę
może w weekend się uda

a szampony natura siberica znasz?
są boskie!
może weź jeden z love2mix i jeden z NS?
to dobrze czekam na relacje ja laminowanie planuje na weekend bo w ten mi sie nie udalo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:50   #3583
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Iivii, Effa - o jakim tuszu piszecie?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:52   #3584
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj tak
Przekonałaś mnie
A co z tymi kremami love2mix na cellulita i cycki? Ktoś je pamiętam brał ale nie wyraził swoich zachwytów chyba. Kończy mi się Marbert i czymś muszę ciałko traktować

Anulko mówimy o tuszach Alverde. Ja mam False Lashes a Effa pogrubiający.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
No niestety z nienaturalnymi tuszami nie ma co porownywac Tez lubilam diora i lancome. Z tuszu jestem zadowolona, szczote ma fajna gruba i dobrze sie nia operuje Dobrze pogrubia ale niestety nie wydluza ja mam dosc dlugie rzesy wiec mi to nie przeszkadza. Idealnym polaczeniem bylaby szczota z obecnego tuszu a reszta z FL
Jakbys szukala kogos do spolki na szampon chilii to ja jestem chetna
Możemy się podzielić Chilii. Jestem chętna. Zawsze to szybciej zużyjemy i będziemy mogły spróbować następnego

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-21 o 09:59
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:55   #3585
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Iivii, Effa - o jakim tuszu piszecie?
ivii o tym http://www.dm.de/cms/servlet/segment...se_lashes.html a ja o tym http://www.dm.de/cms/servlet/segment...l_volumen.html
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:56   #3586
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie
A co z tymi kremami love2mix na cellulita i cucki? Ktoś je pamiętam brał ale nie wyraził swoich zachwytów chyba. Kończy mi się Marbert i czymś muszę ciałko traktować
ja tego na cycki w końcu nie wzięłąm.....
Mam sufle do ciała - bardzo mi się podoba takie gęste masło, szybciutko się wchłania i skóra po nim aksamitna i gładka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:56   #3587
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

prze te Twoje wygłupy zeżarłam robaka z gruszki
bialeczko zdrowe
tak w ogole to przypadkiem tez wzielam jeszcze puder mineralny alverde ladny sklad, wiec pomyslalam, ze na podklad living nature sie przyda... a procz tego wzielam jeszcze ampulki anti-age kiwi, ale to akurat bylo planowane
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:58   #3588
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI


falsa lubię, pogrubiający nic u mnie nie robił, no może kruszył się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:59   #3589
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

falsa lubię, pogrubiający nic u mnie nie robił, no może kruszył się
ja chyba trafilam na swieza dostawe
Kurde kusicie tymi korektorami ...
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 10:03   #3590
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Właśnie siedzę sobie z mokrymi włosami i je co chwile obwąchuje .
Złota maska ajurwedyjska zmyta. Zapach typowo orientalny (bardzo miła odmiana), delikatny, w miarę upływu czasu znika. Przypominają mi czasy, gdy jako nastolatka paliłam kadzidełka i mama wpadała do pokoju krzycząc: Co ty palisz? Konsystencja jest gęsta, zbita, to takie masełko, ale bardzo łatwo się rozprowadza na włosach. Nie sądzę, aby obciążała. Póki co włoski sobie schną. Zobaczymy jak będzie dalej.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:06   #3591
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Anulko mówimy o tuszach Alverde. Ja mam False Lashes a Effa pogrubiający.



Możemy się podzielić Chilii. Jestem chętna. Zawsze to szybciej zużyjemy i będziemy mogły spróbować następnego

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bialeczko zdrowe
tak w ogole to przypadkiem tez wzielam jeszcze puder mineralny alverde ladny sklad, wiec pomyslalam, ze na podklad living nature sie przyda... a procz tego wzielam jeszcze ampulki anti-age kiwi, ale to akurat bylo planowane
białeczko zdrowe, ale podobnie jak Twoje zakupy - nie było planowane
jednak przypadki chodzą po ludziach..... po Tobie nawet sporo
Puder mineralny sypki? Zdjęcia zakupów gdzie?????
Musimy obmyślic system kar za ukrywanie zakupów
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-21 o 10:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:17   #3592
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


białeczko zdrowe, ale podobnie jak Twoje zakupy - nie było planowane
jednak przypadki chodzą po ludziach..... po Tobie nawet sporo
Puder mineralny sypki? Zdjęcia zakupów gdzie?????
Musimy obmyślic system kar za ukrywanie zakupów
ale ja nic nie ukrywam! wczoraj po drodze do kolezanki mialam dm'a, wiec weszlam po ampulki, bo w te upaly swietnie sie sprawuja jako smarowidlo na dzien. no i tak zerknelam na sklady tych mineralnych cudeniek... u kolezanki potem nocowalam (i balowalam), wiec foty mi nie w glowie byly ale dzisiaj wieczorem zrobie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:22   #3593
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ok, już wiem co chcę. Teraz tylko pytanie czy są dostępne jakieś kody rabatowe do bioarpu i kaliny?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:31   #3594
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ok, już wiem co chcę. Teraz tylko pytanie czy są dostępne jakieś kody rabatowe do bioarpu i kaliny?
z tego co wiem to nie ma. Na kalinie od 150 zl jest przesylka gratis
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:49   #3595
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
łłłłłeeeeeee.......
nie idę do tej zielarni.......
dzwoniłam - z oferty sklepu mają tylko firmę bioarpil i szampony baikal herbals
nie ma ani love2mix, ani NS, ani organic therapy..... szkoda czasu na wycieczkę.
ja tam jakiś czas temu zajrzałam, ale faktycznie nic fajnego nie mieli (a liczyłam na love2mix'y ). Za to jestem pewna, że widziałam tam parę rzeczy babuszki Agafii, i szampony, które z daleka wyglądały na NS. No ale jeśli piszesz, że twierdzą że ich nie ma.. . Wprawdzie stały na półce pod samym sufitem (a lokal koło 3m. wysokości ) - więc może mi się przywidziało? Albo to tylko taka atrapa? A pani za ladą wyglądała na niemiłą, więc nawet nie prosiłam o wspinanie się na górę


Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie
A co z tymi kremami love2mix na cellulita i cycki? Ktoś je pamiętam brał ale nie wyraził swoich zachwytów chyba. Kończy mi się Marbert i czymś muszę ciałko traktować
Ja mam cyckowego love2mixa . Testuję dopiero od 3 dni, więc nie wiem, czy działa . Na razie tylko: ładnie pachnie (chociaż z wyczuwalną dziwną nutą jak dla mnie), gęsty, treściwy, dobrze się wsmarowuje i dobrze wchłania. Zobaczę po całej paczce, czy mi biust przytyje . Na razie jestem na tyle na tak, że ten na cellu też chyba zamówię do kompletu
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:50   #3596
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu

Unique szampon nawilżający 600 ml za 49,99 zł
love 2 mix szampon mango i awakodado efekt laminowania 2 sztuki
love 2 mix
szampon bambus i mandarynka - zapach cudny
love 2 mix szampon pszenica i żółtka jajka
love 2 mix szampon jagoda i perła
organic therapy maksymalnie nawilżająca maska do twarzy 17 zł
Alterra, mleczko do ciała, pomarańcza i wanilia za 5,99 zl (nigdy tego produktu nie miałam i niestety przeszkadza mi zapach alkoholu)
Living Nature, rozświetlacz do twarzy 30 ml - trafiony odcien, bo w sam raz ani nie perłowy ani nie mocny złoty, taki delikatnie brązowy rozświetlacz z bardzo malutkimi drobinkami. Jestem oczarowana i mam ochotę na jeszcze inny odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (46,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:56   #3597
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ja sobie testuję Hauschkę. Krem do mycia twarzy całkiem OK - dość interesujący zapach, (ciekawe czy na dłuższą metę nie męczący), ale mam wątpliwości czy domywa dobrze. Lekki krem z płatków róży taki sobie - w sumie może być tylko nie wiem, czy cena adekwatna do jakości Natomiast krem pielęgnująo -tonujący to chyba pomyłka - świecenie po nim straszne, dekoracyjnych właściwości brak i taki jakiś ogólnie ciężki. Dobrze, że tylko próbkę posiadam - zużyję w celach pielęgnacyjnych po domu.
Szukam jakiegoś kremu tonującego albo fluidu naturalnego bez gliceryny i jakoś brak mi szczęścia. Moja bioderma koloryzowana się kończy i szukam alternatywy. Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez Zielony Kalcyt
Czas edycji: 2012-08-21 o 11:01
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:59   #3598
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu

Unique szampon nawilżający 600 ml za 49,99 zł
love 2 mix szampon mango i awakodado efekt laminowania 2 sztuki
love 2 mix
szampon bambus i mandarynka - zapach cudny
love 2 mix szampon pszenica i żółtka jajka
love 2 mix szampon jagoda i perła
organic therapy maksymalnie nawilżająca maska do twarzy 17 zł
Alterra, mleczko do ciała, pomarańcza i wanilia za 5,99 zl (nigdy tego produktu nie miałam i niestety przeszkadza mi zapach alkoholu)
Living Nature, rozświetlacz do twarzy 30 ml - trafiony odcien, bo w sam raz ani nie perłowy ani nie mocny złoty, taki delikatnie brązowy rozświetlacz z bardzo malutkimi drobinkami. Jestem oczarowana i mam ochotę na jeszcze inny odcień
cudowności
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:03   #3599
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
ja tam jakiś czas temu zajrzałam, ale faktycznie nic fajnego nie mieli (a liczyłam na love2mix'y ). Za to jestem pewna, że widziałam tam parę rzeczy babuszki Agafii, i szampony, które z daleka wyglądały na NS. No ale jeśli piszesz, że twierdzą że ich nie ma.. . Wprawdzie stały na półce pod samym sufitem (a lokal koło 3m. wysokości ) - więc może mi się przywidziało? Albo to tylko taka atrapa? A pani za ladą wyglądała na niemiłą, więc nawet nie prosiłam o wspinanie się na górę




Ja mam cyckowego love2mixa . Testuję dopiero od 3 dni, więc nie wiem, czy działa . Na razie tylko: ładnie pachnie (chociaż z wyczuwalną dziwną nutą jak dla mnie), gęsty, treściwy, dobrze się wsmarowuje i dobrze wchłania. Zobaczę po całej paczce, czy mi biust przytyje . Na razie jestem na tyle na tak, że ten na cellu też chyba zamówię do kompletu
Ja wypytałam tylko przez telefon - pan był miły i sprawiał wrażenie, ze wie co mówi, ale różnie może byc... pytałam o konkretne firmy, twierdził, że nie ma. Chyba jednak trzeba bedzie się wybrac i sprawdzić
to czekam na relacje z kremu cyckowego - mnie interesuje kwestia pielęgnacji, nie powiększenia
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu

Unique szampon nawilżający 600 ml za 49,99 zł
love 2 mix szampon mango i awakodado efekt laminowania 2 sztuki
love 2 mix szampon bambus i mandarynka - zapach cudny
love 2 mix szampon pszenica i żółtka jajka
love 2 mix szampon jagoda i perła
organic therapy maksymalnie nawilżająca maska do twarzy 17 zł
Alterra, mleczko do ciała, pomarańcza i wanilia za 5,99 zl (nigdy tego produktu nie miałam i niestety przeszkadza mi zapach alkoholu)
Living Nature, rozświetlacz do twarzy 30 ml - trafiony odcien, bo w sam raz ani nie perłowy ani nie mocny złoty, taki delikatnie brązowy rozświetlacz z bardzo malutkimi drobinkami. Jestem oczarowana i mam ochotę na jeszcze inny odcień
poszalałaś!
Widzę, że ostatnio hurt w modzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:08   #3600
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

iivii, anula

living nature to na spółkę z renWier
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.