Wypadanie włosów z cebulkami ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 15:07   #1
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247

Wypadanie włosów z cebulkami !


Z góry przepraszam za nowy wątek, ale niestety w wątku "Wypadanie włosów" oraz innych nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Naturalną pielęgnację (olejowanie, maski, łagodne szampony, itd.) stosuję już ponad rok. Mój problem polega na nadmiernym wypadaniu włosów z cebulkami. Dzieje się tak od połowy sierpnia aż do dziś. Podczas mycia + maska wypada mi ok 100 włosów, dodatkowo wypadają podczas czesnia, olejowania i tak w nieskończoność. Może nie zwracałabym na to uwagi, gdybym miała gęste włosy... Ale niestety mam cienkie i czuję , że jest ich coraz mniej. Łykałam tabletki Mega Krzem oraz stosowałam Jantar, ale niestety problem trwa nadal. :-( Nie mam pojęcia co może być przyczyną.

Z moich obserwacji zauważyłam, że podczas użycia szamponu ze składnikiem SLES (stosuję raz na dwa tygodnie) łuszczy mi się skóra głowy. Dodatkowo od dłuższego czasu wydaje mi się, że jest podrażniona oraz czasami mnie swędzi i boli. Czy to może przyczyniać się również do nadmiernej utraty włosów ? Jeśli tak, to jak mogę sobie pomóc? Czy mogł
ybyście mi polecić jakiś produkt, który poradziłby sobie z tym problemem?

Byłam u dermatologa, ale niewiele się dowiedziałam. Pani kazała mi tylko kupić szampon Dermena i saszetki Gelacet.... Oczywiście patrząc na skład saszetek nie mam zamiaru przepłacać, więc kupiłam tabletki Asystor Hair. Co do szamponu nie mogę się przekonać, ponieważ posiada SLES w składzie

__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:39   #2
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Po 1 : cebulka nie jest widoczna gołym okiem wiec to co widzisz to jest łój który oblebia włos wiec jak widzisz na koncu wlosa biała kuleczke tzn. ze mozesz miec łojotok + swedzenie głowy , ból , wypadanie to oznaki łojotoku , łupieży tłustego lub w najgorszym wypadku ŁZS moze byc rowniez łuszczyca. Szampony z SlS-em sa wskazane przy takiem problemie bo musisz głowe dobrze oczyszczac zeby wiecej łoju sie nie nagromadziło . Nie mozesz przetłuszczac włosów bo im tłusciejszy skalp tym wieksze wypadanie.

Mam ten sam problem i ja moge polecic od siebie Selsunblue z selenem , Vichy dercos do swedzacego skalpu rowniez z selenem , szampony z dziegciem , kwasem salicynowym . Polecaja rowniez Nizoral ale mnie niestety podraznia .I oczywiscie musisz uwazac na to co jesz zwlaszcza na slodycze i kawe .
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:54   #3
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Dzięki ci kochana za odpowiedź... Kupiłam szampon Seboradin Niger. Mam nadzieję, że pomoże na ten problem
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:22   #4
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Jeszcze Salicylol jest fajny, to olej rycynowy z dodatkiem kwasu salicylowego do nakłądania przed myciem, naprawdę przynosi ulgę przy swędzoącej, łuszczącej się skórze głowy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:22   #5
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za nowy wątek, ale niestety w wątku "Wypadanie włosów" oraz innych nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Naturalną pielęgnację (olejowanie, maski, łagodne szampony, itd.) stosuję już ponad rok. Mój problem polega na nadmiernym wypadaniu włosów z cebulkami. Dzieje się tak od połowy sierpnia aż do dziś. Podczas mycia + maska wypada mi ok 100 włosów, dodatkowo wypadają podczas czesnia, olejowania i tak w nieskończoność. Może nie zwracałabym na to uwagi, gdybym miała gęste włosy... Ale niestety mam cienkie i czuję , że jest ich coraz mniej. Łykałam tabletki Mega Krzem oraz stosowałam Jantar, ale niestety problem trwa nadal. :-( Nie mam pojęcia co może być przyczyną.

Z moich obserwacji zauważyłam, że podczas użycia szamponu ze składnikiem SLES (stosuję raz na dwa tygodnie) łuszczy mi się skóra głowy. Dodatkowo od dłuższego czasu wydaje mi się, że jest podrażniona oraz czasami mnie swędzi i boli. Czy to może przyczyniać się również do nadmiernej utraty włosów ? Jeśli tak, to jak mogę sobie pomóc? Czy mogł
ybyście mi polecić jakiś produkt, który poradziłby sobie z tym problemem?

Byłam u dermatologa, ale niewiele się dowiedziałam. Pani kazała mi tylko kupić szampon Dermena i saszetki Gelacet.... Oczywiście patrząc na skład saszetek nie mam zamiaru przepłacać, więc kupiłam tabletki Asystor Hair. Co do szamponu nie mogę się przekonać, ponieważ posiada SLES w składzie

Zastanów się czy sobie nie szkodzisz pielęgnacją - nakładane na skórę głowy preparaty mogą bardziej szkodzić niż pomagać. Dermena nie jest zła - mnie swego czasu bardzo pomagał szampon Pregaine, ale go wycofali, a SLS miał i skład wcale nie był przyjazny. Mnie zresztą jak stwierdzam bardziej służą mocne szampony
Masz okresy regularne? Badałaś kiedykolwiek tarczycę, robiłaś morfologię?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:45   #6
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Zastanów się czy sobie nie szkodzisz pielęgnacją - nakładane na skórę głowy preparaty mogą bardziej szkodzić niż pomagać. Dermena nie jest zła - mnie swego czasu bardzo pomagał szampon Pregaine, ale go wycofali, a SLS miał i skład wcale nie był przyjazny. Mnie zresztą jak stwierdzam bardziej służą mocne szampony
Masz okresy regularne? Badałaś kiedykolwiek tarczycę, robiłaś morfologię?
Nie badałam tarczycy, morfologia w porządku a z miesiączkami bywa różnie... Z tym że ja od zawsze miałam nieregularne miesiączki i nigdy nie przekładało się to na włosy
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:13   #7
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Nie badałam tarczycy, morfologia w porządku a z miesiączkami bywa różnie... Z tym że ja od zawsze miałam nieregularne miesiączki i nigdy nie przekładało się to na włosy
Wiesz co, jeśli od zawsze masz problemy z miesiączkami, to już dawno temu powinnaś była zrobić badania. Niestety ale problemy z hormonami lubią się pogłębiać i w związku z tym nagle spowodować wypadanie włosów. A tarczycę każdy raz na jakiś czas zbadać powinien. Więc moim zdaniem powinnaś zrobić badania zanim zaczniesz cokolwiek z włosami kombinować.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 18:04   #8
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Wiesz co, jeśli od zawsze masz problemy z miesiączkami, to już dawno temu powinnaś była zrobić badania. Niestety ale problemy z hormonami lubią się pogłębiać i w związku z tym nagle spowodować wypadanie włosów. A tarczycę każdy raz na jakiś czas zbadać powinien. Więc moim zdaniem powinnaś zrobić badania zanim zaczniesz cokolwiek z włosami kombinować.

Muszę więc zrobić te badania Może coś pomogą.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 23:27   #9
misiaczek64
Przyczajenie
 
Avatar misiaczek64
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: nowy sącz
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

proponuję abyś poszukała salonu w którym badają skorę głowy mikrokamerą,przy takim badaniu widać jaki charakter ma wypadanie włosów ,może sie okazać że to tylko sezonowe wypadanie,i fryzjerka ci doradzi co robic,pozdrawiam
misiaczek64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:23   #10
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Posłuchaj się rad dziewczyn, przede wszystkim zrób badania

TSH, FT3, FT4, żelazo, ferrytynę, wit. B12, hormony: progesteron, estrogen, dhaes, prolaktyna, androstendion, testosteron, lh, fsh.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:35   #11
blue_porcelain
Przyczajenie
 
Avatar blue_porcelain
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Ja miałam takie same objawy. Swędząca skóra głowy, wypadanie, łupież i gdzieniegdzie zaczerwienienie. Byłam u dermatologa i powiedział że to ŁZS. Dostałam pare róznych preparatów do wcierania i szampony( Stieprox, Pirolam, Selsun blue). Jest trochę lepiej..
blue_porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 20:28   #12
dariapacyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za nowy wątek, ale niestety w wątku "Wypadanie włosów" oraz innych nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Naturalną pielęgnację (olejowanie, maski, łagodne szampony, itd.) stosuję już ponad rok. Mój problem polega na nadmiernym wypadaniu włosów z cebulkami. Dzieje się tak od połowy sierpnia aż do dziś. Podczas mycia + maska wypada mi ok 100 włosów, dodatkowo wypadają podczas czesnia, olejowania i tak w nieskończoność. Może nie zwracałabym na to uwagi, gdybym miała gęste włosy... Ale niestety mam cienkie i czuję , że jest ich coraz mniej. Łykałam tabletki Mega Krzem oraz stosowałam Jantar, ale niestety problem trwa nadal. :-( Nie mam pojęcia co może być przyczyną.

Z moich obserwacji zauważyłam, że podczas użycia szamponu ze składnikiem SLES (stosuję raz na dwa tygodnie) łuszczy mi się skóra głowy. Dodatkowo od dłuższego czasu wydaje mi się, że jest podrażniona oraz czasami mnie swędzi i boli. Czy to może przyczyniać się również do nadmiernej utraty włosów ? Jeśli tak, to jak mogę sobie pomóc? Czy mogł
ybyście mi polecić jakiś produkt, który poradziłby sobie z tym problemem?

Byłam u dermatologa, ale niewiele się dowiedziałam. Pani kazała mi tylko kupić szampon Dermena i saszetki Gelacet.... Oczywiście patrząc na skład saszetek nie mam zamiaru przepłacać, więc kupiłam tabletki Asystor Hair. Co do szamponu nie mogę się przekonać, ponieważ posiada SLES w składzie

Pracując wcześniej jako fryzjerka poznałam dwie klijętki które miały do czynienia z kapsułkami Gelacet. Jedna z nich chorowła la na łysienie plackowate,druga traciła dużą ilość włosów.Kapsułki Gelacet polecił im lekarz specjalista od chorób włosów i łysienia(Szczecin ul.Ostrobramska). sama widziałam że efekt był piorunujący. Miały piękne i lśniące włosy. W tamtym czasie kapsułki te można było kupić najbliżej w Niemczech. Od trzech dni sama zaczęłam zażywać Gelacet bo wypadają mi włosy,mam nadzieję że i mi pomoże.
Powodzenia.
dariapacyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:58   #13
meryczery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

a co to jest ten SLES w szamponach i dlaczego trzeba go unikac?
meryczery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:17   #14
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez meryczery Pokaż wiadomość
a co to jest ten SLES w szamponach i dlaczego trzeba go unikac?
Jest to dosyć silny detergent, który może podrażniać i przy częstym stosowaniu przesuszać skórę i włosy. To czy trzeba go unikać to zależy od włosów, niektórym on służy, a innym nie.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 11:29   #15
malwina2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Hej!
Ostatnio pojawiłam sie w warszawie na kongresie medycyny estetycznej i anti aging organizowany dla lekarzy, ale namówiła mnie koleżanka ze warto sie wkrecic bo duzo jest nowosci. Ja jestem mgr kosmetologi dlatego tez nowosci i sprzety mnie bardzo interesuja. Było tam stoisko firmy Hairmax z takimi urzadzeniami laserowymi na łysienie i wypadanie włosów. Powiem wam ze bardzo mnie to zainteresowało bo sama mam problemy od dawna z włosami i duzo moich klientek też. Zastanawiam sie czy nie kupic takiego urzadzenia jak opaska laserowa( hairmax laser band) do gabinetu i przy okazji dla siebie. Koszt 3900 zł w sumie nie mało ale chyba warto. Juz troche poczytałam o tym urzadzeniu, ma certyfikat FDA, badania kliniczne wyglada na to ze duzo lekarzy tez to poleca. Nawet był jakis lekarz ze Stanow ktory tez rozbił te badania kliniczne na tym urzadzeniu. Urzadzenie wyglada bardzo fajnie i jest ładne mam nadzieje, ze tez skuteczne. Jakby ktos cos wiedział na ten temat to bede wdzieczna za info.
pozdrawiam!
malwina2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 13:30   #16
svetta
Raczkowanie
 
Avatar svetta
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 110
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

a propo nowości to ostatnio trafiłam na nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów ze skłonnością do nadmiernego wypadania - Vivese Senso Duo trochę poszperałam w Internecie i dowiedziałam sie, ze zestaw (szampon + olejek do włosów) hamuje wypadanie włosów i wpływa na wzrost nowych!
kilka blogerek przetestowało te kosmetyki i potwierdzają ich skuteczność (choć nie sadze, by miały jakieś straszne problemy z wypadaniem włosów, raczej chodziło o sezonowe osłabienie), Senso Duo jest dedykowany osobom walczącym z łysieniem wiec sadze ze warto go wypróbować, na pewno będzie bardziej skuteczny niż szampony z drogerii
svetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 14:00   #17
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez svetta Pokaż wiadomość
a propo nowości to ostatnio trafiłam na nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów ze skłonnością do nadmiernego wypadania - Vivese Senso Duo trochę poszperałam w Internecie i dowiedziałam sie, ze zestaw (szampon + olejek do włosów) hamuje wypadanie włosów i wpływa na wzrost nowych!
kilka blogerek przetestowało te kosmetyki i potwierdzają ich skuteczność (choć nie sadze, by miały jakieś straszne problemy z wypadaniem włosów, raczej chodziło o sezonowe osłabienie), Senso Duo jest dedykowany osobom walczącym z łysieniem wiec sadze ze warto go wypróbować, na pewno będzie bardziej skuteczny niż szampony z drogerii
Hmmm... No właśnie, ja też czytałam na jakimś bologu o włosach recenzję tego olejku. I wydaje mi się, że to jest całkiem fajne. Chętnie bym sobie zakupiła, ale bardzo bym chciała, żeby ktoś kto używał tego mi tutaj odpowiedział na kilka pytań.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:27   #18
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

ja go kupiłam i stosuję już od 3 tygodni oto moje pierwsze wrażenia: olejek bardzo dobrze nawilżył moje włosy (były przesuszone ciągłym używaniem prostownicy do włosów), zauważyłam też, że lepiej się układają i mniej puszą trochę się obawiałam, ze po olejku włosy zaczną się szybciej przetłuszczać, ale niepotrzebnie - Senso Duo bardzo łatwo zmyć z włosów szamponem od kilku dni włosy rzeczywiście są wzmocnione na tyle, że mniej wypadają, nie znajduję już tylu kosmyków na ubraniu, coś czuje, ze to Senso Duo to strzał w 1o!!!
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 10:47   #19
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez olusia_82 Pokaż wiadomość
ja go kupiłam i stosuję już od 3 tygodni oto moje pierwsze wrażenia: olejek bardzo dobrze nawilżył moje włosy (były przesuszone ciągłym używaniem prostownicy do włosów), zauważyłam też, że lepiej się układają i mniej puszą trochę się obawiałam, ze po olejku włosy zaczną się szybciej przetłuszczać, ale niepotrzebnie - Senso Duo bardzo łatwo zmyć z włosów szamponem od kilku dni włosy rzeczywiście są wzmocnione na tyle, że mniej wypadają, nie znajduję już tylu kosmyków na ubraniu, coś czuje, ze to Senso Duo to strzał w 1o!!!
Hmm... A ta firma robi tylko ten olejek? Czy jest jeszcze coś co podobnie działa?
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 21:29   #20
mar35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 16
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

ja od siebie dodam jeszcze Rogaine i Theradome - obadajcie sobie w internecie co to jest, u mnie się sprawdziło.
mar35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 13:45   #21
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez svetta Pokaż wiadomość
a propo nowości to ostatnio trafiłam na nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów ze skłonnością do nadmiernego wypadania - Vivese Senso Duo trochę poszperałam w Internecie i dowiedziałam sie, ze zestaw (szampon + olejek do włosów) hamuje wypadanie włosów i wpływa na wzrost nowych!
kilka blogerek przetestowało te kosmetyki i potwierdzają ich skuteczność (choć nie sadze, by miały jakieś straszne problemy z wypadaniem włosów, raczej chodziło o sezonowe osłabienie), Senso Duo jest dedykowany osobom walczącym z łysieniem wiec sadze ze warto go wypróbować, na pewno będzie bardziej skuteczny niż szampony z drogerii
ja też polecam ten olejek, nie wiem czy jest jakaś tańsza alternatywa... chętnie sama się dowiem.. ale w sumie i tak efekty warte są tej ceny, lepiej kupić jeden porządny produkt...Póki co używam senso duo i dodatkowo co jakiś czas maskę z amlą i olejem kokosowym... Boję się też za jak przerwę kurację i nie zamówie znowu tego cuda... to znowu włosy zaczną mi wypadać garściami.. a póki co nie nigdy moje włosy nie były w tak dobrej kondycji.. nawet moja fryzjerka jest w szoku.. moja kitka w ciągu 3 miesiecy wzrosła o 2 cm! Ktoś może wie czy po zaprzestaniu stosowania efekt sie utrzymuje??? Czy efekt jest tylko podczas kuracji?
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 09:16   #22
MagdaWozz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Wydaje mi się, że szamponem nie za wiele zdziałasz. Szampon trzymasz parę minut na głowie i zaraz go spłukujesz może on być najwyżej traktowany jako środek pomocniczy do jakiegoś preparatu. Ja stosowałam środek do wcierania w skórę głowy na bazie roślin i efekt super !!!
MagdaWozz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 08:08   #23
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Ja mam dwie wcierki do włosów, końską dawcę cynku i to nic nie pomaga tylko łupież większy. Brałam biotebal tabletki i szampon z odżywką i też zero reakcji tylko łupież już nie wiem co robić bo z tygodnia na tydzień jestem coraz bardziej łysa. Już nie wiem co robić.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 13:53   #24
Helen_ita
Przyczajenie
 
Avatar Helen_ita
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadanie włosów z cebulkami !

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
Ja mam dwie wcierki do włosów, końską dawcę cynku i to nic nie pomaga tylko łupież większy. Brałam biotebal tabletki i szampon z odżywką i też zero reakcji tylko łupież już nie wiem co robić bo z tygodnia na tydzień jestem coraz bardziej łysa. Już nie wiem co robić.
Strasznie wspołczuje ;/ mi tez nic nie pomaga, co prawda niemam jeszcze łysych placków ale chyba mnie też to czeka ;/ masakra jakas
__________________
: roza:
Helen_ita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-29 14:53:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.