Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 14:40   #31
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Witam i ja
Maju - chylę kapelusza.
Ale widzę, że napięcie coś rośnie w nowej części naszego przesłodkiego wąteczku
nerozo, powstrzymaj swe bojownicze zapędy bo przesadzasz. Reese to wyjątkowo uprzejma osoba, zawsze pomocna (wiem coś o tym), więc jeżeli ona zwróciła Ci uwagę, że mogłabyś sobie zadać trud i poszukać odpowiedzi już raz Ci udzielonej, to znaczy że coś jest na rzeczy. Przekonasz się sama jak pobędziesz tu nieco dłużej i co rusz będziesz spotykać się z tymi samymi pytaniami. To jest denerwujące.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:41   #32
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Wirz mi lub nie , ale nie mam zamiaru nikogo do niczego mieszacpo prostu jest to niemile jezeli u kilkunastu osob czytasz teksty w stylu Jak jeszcze raz ktos o to zapyta to sie powiesze.A to sie wieszaj kazdy ma prawo pytac. Wiec jezeli kogos urazilam to przepraszam
mnie to nie dotknęło w żadnej mierze chciałam tylko wyjaśnić Ci, że nie każdy myśli źle o nowych użytkownikach Wizażu i nie jest tak, że nie chce się im pomagać.. po prostu trzeba czasem poszukać i trudno się dziwić jeżeli ktoś nie będzie zachwycony, gdy odpowiadał na czyjeś pytanie, a widzi je po raz kolejny.. to tak jakby odpowiadać na marne, bo i tak nie zostanie to przeczytane
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:42   #33
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ja czekam sobie na mojego Fatale. Oczywiście dziś był listonosz, nawet miał polecony, niezsety polecony był dla małża Moja cierpliwość jest wystawiona na dużą próbę, chociaż zamawiałam przecież w czwartek, więc ma prawo sobie jeszcze lecieć. Mam tylko cichą nadzieję, że dojdzie do mnie przed weekendem dłuższym, bo chciałabym zmieść część populacji swoimi rzęsiskami z promenad, tras spacerowych i trotuarów.

Edit
Cytat:
Majade: Uroczy start, nie ma co
Maja, kochana, nie denerwuj się. Mamy teraz pod ręką megaporadnik i będziemy twarde i nieugięte w odsyałniu do postu nr. 1
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:46   #34
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja czekam sobie na mojego Fatale. Oczywiście dziś był listonosz, nawet miał polecony, niezsety polecony był dla małża Moja cierpliwość jest wystawiona na dużą próbę, chociaż zamawiałam przecież w czwartek, więc ma prawo sobie jeszcze lecieć. Mam tylko cichą nadzieję, że dojdzie do mnie przed weekendem dłuższym, bo chciałabym zmieść część populacji swoimi rzęsiskami z promenad, tras spacerowych i trotuarów.

musi dojsc a ja jade tam gdzie Ty i lookam co sie bedzie dzialo
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:46   #35
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja czekam sobie na mojego Fatale. Oczywiście dziś był listonosz, nawet miał polecony, niezsety polecony był dla małża Moja cierpliwość jest wystawiona na dużą próbę, chociaż zamawiałam przecież w czwartek, więc ma prawo sobie jeszcze lecieć. Mam tylko cichą nadzieję, że dojdzie do mnie przed weekendem dłuższym, bo chciałabym zmieść część populacji swoimi rzęsiskami z promenad, tras spacerowych i trotuarów.
supermamo cierpliwosc musisz cwiczyc! moj niby zostal wyslany 15 maja ale dzisiaj rano dostalam maila ze jakies utrudnienia byly i bedzie szedl7-10 dni i cos tak jeszcze bylo ale nie doczytala czy chodzilo ze jednak nie wyslali 15 czy nie na pewno Twoj szybciutko sie pojawi i oczywiscie relacje tez nam zdasz?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:50   #36
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Co myślicie o kosmetykach Origins ?

Ceny przystepne, opakowania ladne, chyba cos zamówie szczególnie maska oczyszczajaca z weglem
Witam wszystkich w części trzeciej Już 2 strony naskrobane
No i Kamisio nie próżnuje- zaraz na wstępie zaczyna kusić... Czuję się naprawdę jak w domu
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:51   #37
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja czekam sobie na mojego Fatale. Oczywiście dziś był listonosz, nawet miał polecony, niezsety polecony był dla małża Moja cierpliwość jest wystawiona na dużą próbę, chociaż zamawiałam przecież w czwartek, więc ma prawo sobie jeszcze lecieć. Mam tylko cichą nadzieję, że dojdzie do mnie przed weekendem dłuższym, bo chciałabym zmieść część populacji swoimi rzęsiskami z promenad, tras spacerowych i trotuarów.
ja też czekam
zapowiada się świetnie (choć High Impact też się tak zapowiadał, a dla mnie okazał się tragiczy..)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 14:51   #38
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Reese napisała:


nie rozumiem po co powtarzasz to samo pytanie Odpowiedziałam ci już, poświęć więc troszke czasu na zaznajomienie sie z informacjami. Nic samo nie przyjdzie




Jeżeli tak bardzo Cie to interesuje to mialam problem z internetem i nie zauwazylam tego , ze zadalam 2 razy to samo pytanie, jezeli az tak bardzo Cie to zirytowalo to moglas po prostu sie na ten temat nie wypowiadac. Od razu na poczatku zazaczylam ze jestem tu nowa osoba i nie znam powiedzmy praw rzadzacych tym watkiem. Jezeli mam jakies pytania to pytam i mam do tego prawo i nikt nie zabroni mi zadawac kilka razy to samo pytanie, bo to to jest forum. I na przyszlosc sugeruje ze jezeli macie zamiar reagowac podobnym oburzeniem na nowe osoby i ich pytania, to stworzcie sobie prywatny, zamkniety watek i dostepem na haslo albo łyknijcie tranxenke na uspokojenie
Po pierwsze, trzeba się bardziej postarać żeby mnie oburzyć czy zirytować
Po drugie takie pytania jak twoje pojawiają sie codziennie. Gdybysmy chciały ciągle na nie odpowiadac to wątek byłby zupełnie nieczytelny i bezsensowny. Na każdym nowym uczesniku ciązy niejaki obowiązek zaznajomienia sie z trescia wątku zanim zada pytanie. Każda z nas była kiedys nowa i pamietam doskonale jak kilka godzin spędziłam zanim przebiłam sie przez wątek aby wszystko wiedzieć. Robie tak zreszta przy każdym nowym wątku na który wchodzę

I na koniec dodam: wieszać sie nie zamierzam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:51   #39
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Czesc dziewczyny pewnie zaraz zostane zrugana ale warto poprosic o pomoc..mam male dziecko i nie za bardzo mam czas wglebic sie w watek w dodatku nie znam na tyle ang zeby moc cos zamowic z tej stronki nawet danych bym nie umiala wpisac wiec...czy bylby ktos tak mily zamowic mi taka odzywke kokosowa bumble&bumble na moj adres???
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:54   #40
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Koko19, ja moge pomóc, daj znac na PW co dokładnie chcesz
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:58   #41
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny pewnie zaraz zostane zrugana ale warto poprosic o pomoc..mam male dziecko i nie za bardzo mam czas wglebic sie w watek w dodatku nie znam na tyle ang zeby moc cos zamowic z tej stronki nawet danych bym nie umiala wpisac wiec...czy bylby ktos tak mily zamowic mi taka odzywke kokosowa bumble&bumble na moj adres???
chetnie bym Ci klikla ale jeszcze bym cos pomieszala bo dopiero kliklam pare zamowien a juz mi konto blokuja i tru jakies wiadomosci wysyla ze karta moja jest zla do platnosci ale na pewno ktos Ci kliknie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 15:02   #42
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
po prostu jest to niemile jezeli u kilkunastu osob czytasz teksty w stylu Jak jeszcze raz ktos o to zapyta to sie powiesze.A to sie wieszaj kazdy ma prawo pytac.
Tak, to jest forum kosmetyczne, gdzie wzajemnie staramy sobie pomoc dzielac sie informacjami i nowinkami z rynku ale...
Rejestrujac sie na Wizazu przyjelas automatycznie jego zasady - owszem, jedna z nich jest, ze zawsze mozesz zapytac i zasiegac informacji od innych wizazanow i to jest twoje prawo ale nie mozesz zadac odpowiedzi. Nie raz na odzew trzeba czekac i kilka dni, staraj sie byc wyrozumiala, kazdy jest tutaj dla wlasnej przyjemnosci, nie jestemy grupa profesjonalistow, ktorym sie placi za udzielanie odpowiedzi na kazde pytanie i to "na juz". Nie raz czytam wpisy typu "prosze opowiedzcie mi szybko, bo sama nie mam czasu przeszukiwac calego watku" - a ja mam miec czas odpowiadajac na kilkanascie takich postow dziennie? Jak mowie, jestesmy tu wszyscy dla przyjemnosci i checi dzielenia sie wiedza ale nic na sile do szlabana. Chcecie szacunku, to najpierw na niego zasluzcie. Ja niestety ale nie bede milym okiem patrzec na osoby, ktora notorycznie lamia ta zasade. Zeby byla jasnosc - nie mowie tego do wizazanki Neroza, tylko ogolnie.
Tak jak piszesz, jestes nowym uzytkownikiem forum i masz prawo pytac ale masz rowniez obowiazki, m.in. nie zasmiecac forum powtarzajacymi sie kwestiami i co chyba najwazniejsze - KORZYSTAC Z WYSZUKIWARKI. Kazdy kto decyduje sie przystapic do wizazowego grona powinien sobie przyswoic, ze zanim zada pyatnie powinien pierwsze swoje kroki skierowac do wyszukiwarki wlasnie. Forum istnieje od kilku lat, codziennie loguje sie na Wizaz kila-kilkanascie tysiecy ludzi, watkow jest cala masa i wierz mi, prawie na wszytskie pytania, ktore ktos chce zadac juz kiedys padla odpowiedz, wystarczy poszukac.
A co do oburzania sie za zwrocenie uwagi - zabrzmi to ostro ale jezeli zadomowisz sie na Wizazu, spedzisz tu rok, dwa, piec lat i nastukasz tysiace postow, to wierz mi bedziesz podobnie reagowac na zadanie piaty raz tego samego pytania w ciagu jednego dnia(!) podczas gdy wystarczylo cofnac sie o kilka stron, badz uzyc wyszukiwarki.
Nie obruszaj sie teraz czytajac, co inni wizazanie (w tym ja) maja ci do powiedzenia o zasadach panujacych na forum, przetraw je i zastosuj, tak jak kazde z nas na samym poczatku i wtedy nasze wspolne buszowanie po forum bedzie dla nasz wszystkch radoscia. Witaj na forum i nie zrazaj sie do nas tak szybko ale tez przyjmij panujaca tu etykiete
EOT
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:06   #43
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość

musi dojsc a ja jade tam gdzie Ty i lookam co sie bedzie dzialo
Nie boisz się, ze Cię zmiecie?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
supermamo cierpliwosc musisz cwiczyc! moj niby zostal wyslany 15 maja ale dzisiaj rano dostalam maila ze jakies utrudnienia byly i bedzie szedl7-10 dni i cos tak jeszcze bylo ale nie doczytala czy chodzilo ze jednak nie wyslali 15 czy nie na pewno Twoj szybciutko sie pojawi i oczywiscie relacje tez nam zdasz?
Mój wydalony został z HK 17. Ale z kolei nie dostałam nic o opóźnieniach. Czekam do środy, bo jak nie....

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też czekam
zapowiada się świetnie (choć High Impact też się tak zapowiadał, a dla mnie okazał się tragiczy..)
No to będzie nas więcej zmiataczek. Kolejny znak rozpoznawczy truskawomaniaczek: "fatalne" rzęsy!

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Po pierwsze, trzeba się bardziej postarać żeby mnie oburzyć czy zirytować
Po drugie takie pytania jak twoje pojawiają sie codziennie. Gdybysmy chciały ciągle na nie odpowiadac to wątek byłby zupełnie nieczytelny i bezsensowny. Na każdym nowym uczesniku ciązy niejaki obowiązek zaznajomienia sie z trescia wątku zanim zada pytanie. Każda z nas była kiedys nowa i pamietam doskonale jak kilka godzin spędziłam zanim przebiłam sie przez wątek aby wszystko wiedzieć. Robie tak zreszta przy każdym nowym wątku na który wchodzę

I na koniec dodam: wieszać sie nie zamierzam
Racja, ja też przetłukłam cały wątek zanim się przyłączyłam i zaczęłam zamawiać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:10   #44
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No to będzie nas więcej zmiataczek. Kolejny znak rozpoznawczy truskawomaniaczek: "fatalne" rzęsy!
na to wygląda nie mogę się go już doczekać, choć na początku może być słaby.. podobno potrzebuje podeschnięcia żeby uzyskać nim idealny efekt
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:12   #45
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie boisz się, ze Cię zmiecie?



Mój wydalony został z HK 17. Ale z kolei nie dostałam nic o opóźnieniach. Czekam do środy, bo jak nie....



No to będzie nas więcej zmiataczek. Kolejny znak rozpoznawczy truskawomaniaczek: "fatalne" rzęsy!



Racja, ja też przetłukłam cały wątek zanim się przyłączyłam i zaczęłam zamawiać.
tez mam zmiatacza, wiec licze, ze zrobisz wyjatek i bedziesz trzepac tylko w okolicy niewtajemniczonych
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:16   #46
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość


Mój wydalony został z HK 17. Ale z kolei nie dostałam nic o opóźnieniach. Czekam do środy, bo jak nie....


eee na pewno juz leci do Ciebie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:18   #47
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

majade

Ale naprodukowałyście postów. Co przychodzę, to mam do przeczytania kilka dobrych stron

Ja na razie jestem na odwyku od truskawy. Zdecydowałam się nie dokupywać więcej rzeczy, bo już mi się wysypują z szuflad. Zwłaszcza cienie: mam ich za dużo, a i tak używam tylko 3-4 ulubionych.

Viva odwyk!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:19   #48
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Wirz mi lub nie , ale nie mam zamiaru nikogo do niczego mieszacpo prostu jest to niemile jezeli u kilkunastu osob czytasz teksty w stylu Jak jeszcze raz ktos o to zapyta to sie powiesze.A to sie wieszaj kazdy ma prawo pytac. Wiec jezeli kogos urazilam to przepraszam
Owszem to jest forum, i na kazdym innym watku obowiazuje taka sama zasada: przed zadaniem pytania przeszukaj forum/watek.
Nie dziwie sie, ze dziewczyny tak reaguja, bo rzeczywiscie duzo juz zostalo opisane, i jak co raz ktos sobie wskakuje i pyta o to samo ktorys raz z rzedu, to dlaczego maja natychmiast reagowac i odpisywac Ja tez sobie czytam ten watek i mialam duzo pytan, ale ten watek jest na prawde przyjazny, chociazby dzisiejsze wielkie podsumowanie majade
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:19   #49
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie to nie dotknęło w żadnej mierze chciałam tylko wyjaśnić Ci, że nie każdy myśli źle o nowych użytkownikach Wizażu i nie jest tak, że nie chce się im pomagać.. po prostu trzeba czasem poszukać i trudno się dziwić jeżeli ktoś nie będzie zachwycony, gdy odpowiadał na czyjeś pytanie, a widzi je po raz kolejny.. to tak jakby odpowiadać na marne, bo i tak nie zostanie to przeczytane
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Po pierwsze, trzeba się bardziej postarać żeby mnie oburzyć czy zirytować
Po drugie takie pytania jak twoje pojawiają sie codziennie. Gdybysmy chciały ciągle na nie odpowiadac to wątek byłby zupełnie nieczytelny i bezsensowny. Na każdym nowym uczesniku ciązy niejaki obowiązek zaznajomienia sie z trescia wątku zanim zada pytanie. Każda z nas była kiedys nowa i pamietam doskonale jak kilka godzin spędziłam zanim przebiłam sie przez wątek aby wszystko wiedzieć. Robie tak zreszta przy każdym nowym wątku na który wchodzę
Ja do niedawna też byłam nowa zarówno na Wizażu jak i na tym wątku.Zanim zaczęłam cokolwiek pisać na Forum zawsze najpierw czytałam. Nie każdy ma czas czytać wszystko i to rozumiem, ale przeczytać kilka pierwszych stron wątku i cofnąć się o kilka wstecz nie zaszkodzi. A dziewczyny/Kamisio są przemiłe i bardzo pomocne. Mimo że mnie nie znały robiły zamówienia dla nie na Tru, za co im dziękuję lub tłumaczyły co i jak na PW.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 15:22   #50
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Węgiel kojarzy mi sie bardziej z brudzeniem, a nie oczyszczaniem
a mi z popiołami wulkanicznymi, mnogość minerałów, ale sie rozmażyłem

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
zawsze cos wynajdziesz ...
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich w części trzeciej Już 2 strony naskrobane
No i Kamisio nie próżnuje- zaraz na wstępie zaczyna kusić... Czuję się naprawdę jak w domu
tradycji się nie zmienia tradycje się kultywuje
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:22   #51
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny znacie może ten produkt??
http://eu.strawberrynet.com/productD...55342&goChar=S
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:31   #52
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie może ten produkt??
http://eu.strawberrynet.com/productD...55342&goChar=S
parę miesięcy temu był w Purchawkach za niecałe 40 zł a wygląda super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79c9_1.JPG (17,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scoot.jpg (77,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scott_barnes_cosmetics_02.jpg (52,3 KB, 36 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:32   #53
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

ja tu wpadam na chwilke i co widze: nowy watek i w dodatku juz 2 stronki postow szalejecie Truskaweczki (i Kamisio )

to i ja sie witam w nowym watku i juz uciekam dalej do pracki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie boisz się, ze Cię zmiecie?






No to będzie nas więcej zmiataczek. Kolejny znak rozpoznawczy truskawomaniaczek: "fatalne" rzęsy!


.
hehe, ten znak rozpoznawczy tez bede posiadac, juz do mnie leci
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:33   #54
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja do niedawna też byłam nowa zarówno na Wizażu jak i na tym wątku.Zanim zaczęłam cokolwiek pisać na Forum zawsze najpierw czytałam. Nie każdy ma czas czytać wszystko i to rozumiem, ale przeczytać kilka pierwszych stron wątku i cofnąć się o kilka wstecz nie zaszkodzi. A dziewczyny/Kamisio są przemiłe i bardzo pomocne. Mimo że mnie nie znały robiły zamówienia dla nie na Tru, za co im dziękuję lub tłumaczyły co i jak na PW.

ja też czytałam. cały tydzień zwolnienia lekarskiego mi to zajęło
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:38   #55
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
parę miesięcy temu był w Purchawkach za niecałe 40 zł a wygląda super
dziękuję Maju za odpowiedź
jak był w Purchawkach to go nie kupuję a nuż znów będzie
ale gramatura jest powalająca jak na róż
na zdjęciach wygląda sympatycznie
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:42   #56
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ale o co chodzi z tą Truskawka????

Hehe zartuje. Jestem Ania i jestem Truskawkoholiczka.
Majade szacuneczek
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:45   #57
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Do kogo mógłbym sie usmiechnąć o klikniecie 3 rzeczy

Zamawiam wodoodporny Top Coat HR na zapas, bardzo go polubiłem
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:46   #58
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
I na przyszlosc sugeruje ze jezeli macie zamiar reagowac podobnym oburzeniem na nowe osoby i ich pytania, to stworzcie sobie prywatny, zamkniety watek i dostepem na haslo albo łyknijcie tranxenke na uspokojenie
nie jest zbyt grzecznie wypowiadać sie w liczbie mnogiej - gdyż tak sie składa osobiście ci odpowiedziałam na drugie pytanie, mimo iz widzialam , ze jest powtórzone...

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Wirz mi lub nie , ale nie mam zamiaru nikogo do niczego mieszacpo prostu jest to niemile jezeli u kilkunastu osob czytasz teksty w stylu Jak jeszcze raz ktos o to zapyta to sie powiesze.A to sie wieszaj kazdy ma prawo pytac. Wiec jezeli kogos urazilam to przepraszam
kiedy powstawała I częśc tego watku miałysmy niklą wiedzę o Tru, przez dwie kobylaste edycje nzbierało sie ogromne kompedium, którego nie trzymamy w skrytce pod łózkiem tylko udostępniamy wiedzę każdemu, kto nas tu odwiedza..., dodatkowo dor6 i majade zajęły się sporzadzaniem skrotów...
kiedy ma się miód podany na tacy, zorganizowany przez innych, mozna grzeczniej nieco przystępować do konsumpcji:eh em:

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
majade

Ale naprodukowałyście postów. Co przychodzę, to mam do przeczytania kilka dobrych stron

Ja na razie jestem na odwyku od truskawy. Zdecydowałam się nie dokupywać więcej rzeczy, bo już mi się wysypują z szuflad. Zwłaszcza cienie: mam ich za dużo, a i tak używam tylko 3-4 ulubionych.

Viva odwyk!
kochana - pójdz moim tropem i zamów na all szafę na kółkach- odwyk nie będzie ci potrzebny...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:47   #59
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Do kogo mógłbym sie usmiechnąć o klikniecie 3 rzeczy

Zamawiam wodoodporny Top Coat HR na zapas, bardzo go polubiłem
a czemu sam nie klikasz??

tak się napaliłam na jakiś róż, że szok
jestem wręcz wkurzona, że diamentów diorowskich nie wrzucają na Tru od niemal 3 tygodni
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:48   #60
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Do kogo mógłbym sie usmiechnąć o klikniecie 3 rzeczy

Zamawiam wodoodporny Top Coat HR na zapas, bardzo go polubiłem
ja moge ci kliknac
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.