Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-16, 16:10   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!


Drogie Wizazanki! Chcialabym sie dowiedziec jak wymodelowac moja okragla buzie?? (wklejam zdjecie) A pytanie szczegolnie skierowane jest do Agi gdyz w jednym z postow ktore czytalam dala obrazek na ktorym jest modelowana twarz, ale jest ona pociagla <tak mi sie zdaje>, dlatego pytam czy mialaby cos o okraglych twarzyczkach. Prosze o pomoc Papaty
P.S. ten obrazek w srodku to propozycja modelowania twarzy dla jednej z Wizanek, ktora wkleila Aga_BJ
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 16:48   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

[b] Zwyczajem jest dazyc do owalu twarzy, przyjelo sie ,ze jest to ksztalt idealny .
Luk brwiowy powinien byc lekko uniesiony do gory, roz naloz na srodku policzkow tuz pod oczami.
Mozesz lekko wymodelowac twarz nakladajac ciemniejszy podklad, lub puder brazujacy( ale umiarkowanie ) na rzuchwe oraz tuz przy linii wlosow, zachaczajac lekko o skronie!
Mam nadzieje; ze nie zagmatwalam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 17:04   #3
Casablanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
GG do Casablanca
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

hey
Wg mnie powinnaś najpierw zaczać od grzywki, a mianowicie nie zaczesuj całej na bok, tylko zrób przedziałek i grzywka niech będzie po obu stronach twarzy(zwłaszcza, że masz dłuższą). To po pierwsze
Po drugie noś włosy rozpuszczone, lekko podniesione (podtapirowane) u nasady. Jednak jeśli nie lubisz rozpuszczonych to proponuje koński ogon (wraca do łask w tym sezonie ) zebrany wysoko nad karkiem (grzywka do góry), ewentualnie jakiś koczek (też wyżej upięty, bo to optycznie wydłuża twarz).Załączam zdjęcia J. LO z takimi fryzurkami. (a co byś powiedziała na przyciemnienie Twoich włosów, jakiś brązik lub cos w tym stylu?? :P Wiadomo - ciemny wyszczupla
Jeśli chodzi o makijarz to dobra jest taktyka z tych obrazków, które TY załączyłaś. Koniecznie musisz wyeksponować różem kości policzkowe(!!!!!!!)
To by było na tyle. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jlo.jpg (17,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlo2.jpg (68,5 KB, 25 załadowań)
Casablanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 21:59   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Mam tylko rysunek,jak modelowac różem buzię okrągłą...
Masz niewysokie czoło,czyli jego zmniejszać nie musisz.
Wystarczy musnąć ciemniejszycm pudrem odrobinę skronie,ale niżej-w okolicach brwi ,potem boki twarzy oraz dolną szczękę i żuchwę na wysokości ust-to Twoje najszersze miejsce.
Brwi powinny w miejscu gdzie osiągają 2/3 długości załamywać się ,a końce unosić lekko ku górze.
Pomazałam na szybko Twoje zdjęcie w shopie-sorry za profanację . Chodziło mi o to,gdzie powinnaś używać ciemniejsego pudru a gdzie jasnego w celu rozświetlenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modelowanierozem.jpg (65,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0401.jpg (47,8 KB, 30 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 13:12   #5
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Czesc Dziewczyny! Dzieki za wszelkie odpowiedzi. Mam pytanka bo niestety nie jestem jeszcze bardzo doswiadczona osobka i nie zalapalam wszystkiego. Pierwsze pytanko kieruje do casablanci: tzn o co chodzi z ta grzywka bo przeczytalam Twoja propozycje ale i tak nie rozumiem jaka ma byc, moglabys moze wkleic jakies przykladowe zdjecie?? Albo zakreslic na moim zdjeciu, bylabym wdzieczna. Pytanko odnosnie tego rozu mam np. usmiechnac sie i policzki musnac nim?? Chyba powinnam bardziej pionowe pociagniecie , niz poziome prawda>??jakie kolorki proponujesz?? A teraz do Agi pytanko - czyli mam ciemniejszym pudrem <ale chyba nierozswietlajacym co??&gt; musnac dolna szczeke i zuchwe tak? tyle tylko ze dla mnie dolna szczeka i zuchwa to to samo mam racje?? a jak nie to Agus zaznacz mi zebym dobrze zrobila. zaznaczylas mi rowniez co mam rozswietlic, ok zrozumialam te miejsca, ale pytanko do Was wszystkich dziewczyny czym to zrobic, chodzi mi zarowno o puder ktorym mam przyciemnic twarz jak i ten ktorym mam rozswietlic. a moze to ma nie byc puder tylko korektor czy roz, a moze podklad??? widzicie jaki ze mnie laik. wiec mam nadzieje ze pomozecie. Aha i jakich firm najlepiej, tylko bardzo Was prosze miejcie na uwadze moj szkolny budzet hehe. Jak by jakies wskazowki to prosze piszcie, bardzo mi sie przydadza. Agus jeszcze jedno moze znjadziesz gdzies w swoich zbiorach zdjecie tak wyregulowanych brwi?? Nom to troche Wam namarudzilam, ale mam nadzieje ze zrozumiecie i odpiszecie! Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 13:24   #6
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

[b] Pozwole sobie odpowiedziec - choc pytania nie sa do mnie
Casablance chodzilo o przedzialek na srodku, pierwsze zdjecie J.LO
Roz najlepiej jest nakladac na te partie twarzy gdzie naturalnie sie rumienisz, kazde inne miejsce pokryte rozem bedzie nienaturalnie wygladalo. No i nie za duzo tego rozu tylko musniecie , a korekte twarzy mozesz wykonac rowniez ciemniejszym pudrem ( np. brazujacym )
No to chyba troszeczke rozwialam twoje watpliwosci

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 13:50   #7
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Dzieki monik@ za informacje, jednak w dalszym ciagu czekam na odzew tworczyn swoich odpowiedzi. Czyli casablance chodzilo zebym przedialek zrobila na srodku i grzywke tez tak "przepolowila" tak?? Hmm to dziwne bo jak mialam przedialek po srodku to mowilyscie zebym zorbila na boku. No zobacze w tym tyg. ide do fryzjerki obaczymy co zrobi. Ale co do tego rozu na policzki to slyszalam ze jezeli ma ktos naczynkowa cere to najlepiej zeby z niego zrezygnowal, a jezeli juz to napewno zeby nie byl on w odcieniach rozu! Prawda, to?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-17, 14:00   #8
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

[b] Masz racje! Jezeli masz cere naczynkowa to nie zaleca sie uzywania rozu, a co do grzywki, to rowniez ona powinna byc z przedzialkiem po srodku ale dodam od siebie, ze spelni ona swoje zadanie jezeli bedzie dluzsza, bo przy dlugosci twojej grzywki to bedzie zupelnie inny efekt. Ja wycieniowalabym lekko przod ( tzn boki ), zeby lekko opadaly na twarz, a z grzywka poczekalabym.
No ale rob tak zebys dobrze sie czula - nic na sile

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:31   #9
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Monik@ chyba wiesz wiecej o moich zamiarach niz ja sama hehe! wlasnie myslalam o tym zeby mocno pocieniowac wloski przy buzi zeby trochwe wyostrzyly moja okragla twarz a przy okazji napewno troche pogeszcze grzywke i ja wydluze poprzez cieniowanie innych wloskow. Aha wiec moze skupie sie nad modelowaniem a z rozem sobie pozniej pobrobuje! pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 16:34   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

a ja bym czoła tak nie zasłaniała,skupiła się na cieniowaniu włosów po bokach buzi-bo tam jest najszersza.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:53   #11
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Agus to uwazasz ze z grzywka mam dac sobie spokoj tak??? Hmm no to moze i poslucham rady. Ale jak myslisz mam pozostac przy przedzialku na bok czy wrocic na srodek go??Bo pocieniuje wloski napewno
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-17, 18:12   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

myślę ,że Casablanca ma rację proponując Tobie byś czesała się z przedziałkiem po środku.Masz okrągłą buzię -owszem,ale jednocześnie samo czoło nie jest za wysokie i taka grzywka ukośna potęguje teraz wrażenie ogrągłości.Myślę,że czesana po środku bądź lekko ukośnie (na zdjęciu za bardzo zachodzi na skroń)wydłuży czoło i samą twarz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 18:44   #13
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

YYmm troszke sie zagubilam :P przepraszam... No to co mam zrobic z ta grzywka zostawic ja czy nie?? No bo jak teraz przeczesze sie na srodek to wygladam smiesznie... Agus o co Ci chodzi z tym zeby czesac grzywke po srodku badz lekko ukosnie to mam sobie normalna grzywke zrobic?? Taka na cale czolo?? Moze jakas fotka naprowadzajaca??
A teraz dla rozjasnienia wszelkich komplikacji jakich natworzylam przesylam obecny wyglad moich wloskow.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 18:52   #14
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

I mala instrukcja:
I zdjecie- sa to moje obecne wloski jak przeczesze je na srodek
II zdjecie- wyglad normalny po lutowym obcieciu wloskow przedzialek na bok
III zdjecie - zblizenie tego czegos co jest po prawej stronie jak sie patrzy <grzywka po przeczesaniu na srodek>
IV zdjecie - chyba niepotrzene ale coz, zwroccie uwage na nim na moje przebarwienia wokol ust co z nimi zrobic?? zaznaczam mam cere naczynkowa jak widac zreszta
V zdjecie- wlosy szczesane w kitke przedialek po srodku i ta nieszczesna grzywka ktora wyglada fatalnie :/

i co z tym wszystkim zrobic???
I jesZzcze jedno : nie uwazacie ze mi sie troszke przychudlo na buzce i opalilo???
Prosze o jakies propozcyje! Moze zupelnie inna metamorfoza! Wklejcie zdjatka fryzurek!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 19:41   #15
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

No nie wiem dziewczyny...
Maja fajnie wygląda na tym drugim zdjęciu, gdzie grzywkę ma zaczesaną na boczek. Faktycznie zaokrągla to optycznie twarz, ale jest urokliwie!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:13   #16
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

[b] Ja nie mam nic przeciwko najwazniejsze zeby dorze sie czula ze swoja fryzura! No i w miare wygladala
Moze w sumie kombinowac na rozne sposoby!

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 21:09   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

mnie chodziło o to,byś nie robiła krótkiej krzywki na czoło,tylko zostawiła ją długą i czesała lekko na ukos bądź z przedziałkiem po środku.Wycieniuj tylko włosy od kości policzkowych i w okolicach dolnej części twarzy.

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 19:25   #18
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Jak wymodelować moją okrągłą buzię?? Pytanie do Agi_BJ i innch!!!

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i komplementy! Zastosuje sie do waszych zastrzezen i w piatek <bo to bedzie sadny dzien dla moich wlosow> zetne je tak jak mi propnujecie! Napewno zaloze watek z moja metamorfoza, hmm moze nawet sie umaluje hihi ZOBACZYMY~! Pozdraiwam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.