prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 16:59   #1
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20

prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota


Witam wszystkich pod koniec stycznia ukończyłam kompleksowy kurs professionails.Na razie mam niewiele swoich prac,większość jest na palcach do ćwiczeń,dopiero się uczę,ale z czasem będzie tego więcej.Liczę na wasze szczere i profesjonalne opinie i wyrozumiałość,bo Wy też się kiedyś uczyłyście,a nie wyżywanie się lub naśmiewanie.Pozdrawiam i życzę miłego w miarę możliwości oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2955_1654x1100_910x605_792x526.jpg (38,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2958_1654x1100_910x605_792x526.jpg (35,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0484_1536x1152_799x599.jpg (55,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0485_1536x1152_799x599.jpg (82,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0495_1267x1690_798x1065.jpg (51,9 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0503_1536x1152_799x599.jpg (42,7 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez Foka88
Czas edycji: 2009-03-06 o 17:18
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:19   #2
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

dodatek do poprzedniej wiadomości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0505_1536x1152_845x634_794x596.jpg (51,0 KB, 72 załadowań)
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:51   #3
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Witaj

https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=2090719&d=1236359816 długości równe, frenchyki takie same Ale kształt coś mi nie pasuje, ni kwadrat, ni okrągły...

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1236359816 Tu widać, że troszkę mało stresu

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1236359816 Kciuk troszkę krzywy, na drugim kciuku jest troszkę stresu, ale ciągle za mało i jakoś w złym miejscu

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1236359816 za gruby...jeżeli robiony na formie, to brak tunelu

Ostatnie dwa troszkę nieestetycznie zrobione.

Nie jest źle
Trzymam kciuki

P.S nikt się nie zamierza wyśmiewać

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Polecałabym Ci najpierw ćwiczyć technikę, a zdobienia zostawić na później
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:38   #4
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Niektóre trochę łopatowate (te z czerwoną końcówką) i rzeczywiście zdecyduj się na kształt bo jest nieładny, ten na palcu do cwiczeń trochę za gruby
zdobienia ogólnie kiepskie ale całościowo nie jest najgorzej
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:26   #5
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

strasznie ciężko się cokolwiek robi na tych palcach które mam,tips nie chce się w ogóle przyklejać,stąd wygląda to jakby tam było powietrze.Powiedzcie mi coś więcej o tym stresie,gdzie powinien być na przykład
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:26   #6
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

ciekawe pomysły jednak wydaje mi się, że gdyby tak popracować nad estetyką byłoby idealnie
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:27   #7
Monika748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nidzica - Antwerpia
Wiadomości: 294
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Calkiem niezle Jednak skorki wygladaja niezbyt dobrze ... Cwiczenia ... to bardzo dobra rada jaka ja tez dostalam i mam nadzieje ze bedzie dzialac
Monika748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 19:42   #8
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

A co do kształtu to to są moje łapki i ja sobie zawsze takie robię,na naturalnych też,o ile klientkom nie będę takich robić to ja nie lubię ani kwadratów ani krągłych ani szpiców czy owalnych.Kształt akurat nie jest popisowy i nie podlega ocenie .

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

no wiem właśnie że trzeba dużo ćwiczyć,no i robię to w miarę możliwości.zajmuję się tym tak jak napisałam od niedawna więc z praktyką jest cienko

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=2090719&d=1236359816 długości równe, frenchyki takie same Ale kształt coś mi nie pasuje, ni kwadrat, ni okrągły...


a do migdałka nie podobne?
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:21   #9
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość


https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=2090719&d=1236359816 długości równe, frenchyki takie same Ale kształt coś mi nie pasuje, ni kwadrat, ni okrągły...


a do migdałka nie podobne?

Hmmm...chyba nie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:32   #10
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

a powiedz mi jeszcze kochana czym się różni ten stres od krzywej C bo ja tego wcale nie miałam na kursie
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:34   #11
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
a powiedz mi jeszcze kochana czym się różni ten stres od krzywej C bo ja tego wcale nie miałam na kursie
niczym
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:35   #12
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

to wiele ułatwia
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:38   #13
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Linia stresu = najwyższy punkt krzywej C, oczywiście położony we właściwym punkcie
Krzywa C to czasami inna nazwa tunelu
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:39   #14
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

masz może dla mnie jakąś poradę jak to lepiej zrobić,jakiś patent?bo ja ją prawdopodobnie spiłowałam lub spłynęła.Acha, i jeszcze mam ogromniastą prośbę-niech ktoś mi powie jak się robi manicure spa i na ciepło bo mi na kursie tylko tak zdawkowo powiedziała babeczka i jakbym chciała się tym zająć to kiszka.
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:40   #15
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
masz może dla mnie jakąś poradę jak to lepiej zrobić,jakiś patent?bo ja ją prawdopodobnie spiłowałam lub spłynęła.Acha, i jeszcze mam ogromniastą prośbę-niech ktoś mi powie jak się robi manicure spa i na ciepło bo mi na kursie tylko tak zdawkowo powiedziała babeczka i jakbym chciała się tym zająć to kiszka.
Na wizażu nie uczymy robienia pazurków
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:09   #16
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

we właściwym punkcie to znaczy gdzie?kurde czuję się coraz bardziej niedouczona,chyba wywaliłam pieniądze w błoto :/

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

chyba się tam przejadę i nabiorę trochę gęby bo ja to z czasem widzę że ona mi praktycznie nic nie pokazała.skupiła się na tipsach,a o zabiegach to chyba zapomniała.ja rozumiem że nie można amatorce powiedzieć jak krok po kroku zrobić to czy tamto,bo sobie lub komuś zrobi krzywdę...a z resztą nie ważne.nie wolno to nie wolno.mnie instruktorka nauczyła tak:kładę linię z żelu wzdłuż paznokcia i rozciągam ją na boki,potem w poprzek w miejscu gdzie jest przyklejony tips robię linię-krzywą C.Tyle wiem po kursie.koleżanka (również po kursie i pracująca w zawodzie)pokazała mi inny sposób ale jest taki sobie...ja widzę że tu dziewczyny strasznie się czepiają o brak kursu ale widzę,że niektóre samouki więcej potrafią.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Widzę również że cwaniara z Ciebie bo kiedyś i Tobie ktoś musiał udzielać takich rad...
Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Kursu już nie mogę się doczekać!!! Będę go robiła w firmie EuroFashion
Tylko, że dopiero w lutym... Możecie mi podpowiedzieć co zrobić, żeby krzywa C była bardziej taka jaka być powinna? Z góry dziękuję za porady, z których chętnie skorzystam I dziękuję za opinie


Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Tak jak sama nazwa wskazuje powinna byc mniej więcej w ksztalcie literki "C". Nie ma u ciebie też linii stresu...co jest elementem krzywej C. Po prostu musisz więcej żelu dać na linii stresu i tyle. No i oczywiście ładnie wypiłować pazurek potem, aby nie było fałd.
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:58   #17
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
we właściwym punkcie to znaczy gdzie?kurde czuję się coraz bardziej niedouczona,chyba wywaliłam pieniądze w błoto :/

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

chyba się tam przejadę i nabiorę trochę gęby bo ja to z czasem widzę że ona mi praktycznie nic nie pokazała.skupiła się na tipsach,a o zabiegach to chyba zapomniała.ja rozumiem że nie można amatorce powiedzieć jak krok po kroku zrobić to czy tamto,bo sobie lub komuś zrobi krzywdę...a z resztą nie ważne.nie wolno to nie wolno.mnie instruktorka nauczyła tak:kładę linię z żelu wzdłuż paznokcia i rozciągam ją na boki,potem w poprzek w miejscu gdzie jest przyklejony tips robię linię-krzywą C.Tyle wiem po kursie.koleżanka (również po kursie i pracująca w zawodzie)pokazała mi inny sposób ale jest taki sobie...ja widzę że tu dziewczyny strasznie się czepiają o brak kursu ale widzę,że niektóre samouki więcej potrafią.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Widzę również że cwaniara z Ciebie bo kiedyś i Tobie ktoś musiał udzielać takich rad...
Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Kursu już nie mogę się doczekać!!! Będę go robiła w firmie EuroFashion
Tylko, że dopiero w lutym... Możecie mi podpowiedzieć co zrobić, żeby krzywa C była bardziej taka jaka być powinna? Z góry dziękuję za porady, z których chętnie skorzystam I dziękuję za opinie


Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Tak jak sama nazwa wskazuje powinna byc mniej więcej w ksztalcie literki "C". Nie ma u ciebie też linii stresu...co jest elementem krzywej C. Po prostu musisz więcej żelu dać na linii stresu i tyle. No i oczywiście ładnie wypiłować pazurek potem, aby nie było fałd.
Właśnie dlatego coraz mniej lubię wizaż....chyba kończę z nim
To co pisałam wtedy to było ponad rok temu, teraz już wiem, że kursu nie udzielają na wizażu... a poza tym ja nie robię jakichś super extra paznokci, żeby udzielać rad Nie uważam się za cwaniarę
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 08:55   #18
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

no taa...teraz będzie że przeze mnie zrezygnujesz...Ja na kursie byłam,nie chce mi się skanera podłączać i się z nim bawić bo bym Ci certyfikat pokazała.Chodzi mi o to że Tobie w ten sposób pomogły,mimo że byłaś bez kursu.Ja nie żądam żeby mnie ktoś tu uczył.Tak byłam nauczona na kursie i w salonie w którym się miałam doszkalać,a skoro jest źle to chciałam się dowiedzieć jak zrobić dobrze.Chyba po to jest to forum żeby się dzielić pomysłami przynajmniej w moim mniemaniu.
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:25   #19
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Foka, zadajesz pytania, jakbyś dopiero zaczynała przygodę z pazurkami. Jeśli nie miałaś podstawowych rzeczy na kursie, to niestety wywaliłaś kasę w błoto. A jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, to polecam wyszukiwarkę i przeglądnięcie galerii innych początkujących dziewczyn. Tam na pewno znajdziesz wskazówki (drogą eliminacji), w którym miejscu powinna być linia stresu, jak powinna wyglądać, a jak nie.
Owszem, to forum jest po to, aby dzielić się swoimi pomysłami, ale nie po to, aby wymagać odpowiedzi na pytania o podstawowe elementy robienia pazurków. Przejrzyj inne wątki, a się przekonasz, że większość dziewczyn nie udziela takich informacji, tylko proponuje pójście na dobry kurs.
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 10:50   #20
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
no taa...teraz będzie że przeze mnie zrezygnujesz...Ja na kursie byłam,nie chce mi się skanera podłączać i się z nim bawić bo bym Ci certyfikat pokazała.Chodzi mi o to że Tobie w ten sposób pomogły,mimo że byłaś bez kursu.Ja nie żądam żeby mnie ktoś tu uczył.Tak byłam nauczona na kursie i w salonie w którym się miałam doszkalać,a skoro jest źle to chciałam się dowiedzieć jak zrobić dobrze.Chyba po to jest to forum żeby się dzielić pomysłami przynajmniej w moim mniemaniu.
Skoro nie wiesz takich rzeczy to znaczy, że wybrałaś jakiś zły kurs... Nie przez Ciebie rezygnuję po prostu nie mam ochoty, a Ty dopiero zaczynasz na wizażu, więc nie wiesz o co chodzi Zrób dobrzy kurs a potem zadawaj takie pytania, bo skoro nie wiesz, gdzie jest punkt stresu, to już nikogo wina Ja byłam zacofana jak zaczynałam ale wybrałam dobry kurs i już dużo wiem, ćwiczę i myślę, że efekty widać.
Nie czepiaj się
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:02   #21
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
Skoro nie wiesz takich rzeczy to znaczy, że wybrałaś jakiś zły kurs... Nie przez Ciebie rezygnuję po prostu nie mam ochoty, a Ty dopiero zaczynasz na wizażu, więc nie wiesz o co chodzi Zrób dobrzy kurs a potem zadawaj takie pytania, bo skoro nie wiesz, gdzie jest punkt stresu, to już nikogo wina Ja byłam zacofana jak zaczynałam ale wybrałam dobry kurs i już dużo wiem, ćwiczę i myślę, że efekty widać.
Nie czepiaj się

Zgadzam się z Madelline.
A tak w ogóle, to nie piernicz kochana, nie odchodź
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:10   #22
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Madelline.
A tak w ogóle, to nie piernicz kochana, nie odchodź
Wzajemnie Nie wiem sama, jakoś mi się znudziło....Ludzie się pozmieniali i sami tacy "pewni siebie" przychodzą, nic nie można skrytykować, tylko chwalić, wtedy jest ok A krytyka przecież motywuje
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:17   #23
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Ma_delline, to prawda, że krytyka motywuje, ale nie wszystkich Jeśli jakaś zadufana w sobie "stylistka" tego nie docenia, to jej problem, bo w końcu to jej paznokcie będą pośmiewiskiem. Powinnaś to olać. Pamiętaj, ze są osoby, dla których Twoje wskazówki są nieocenione i dla takich osób powinnas zostać na forum Jeśli kiedyś wrzucę tu swoje pazurki, to nie wyobrażam sobie tego, że nie wytkniesz mi błędów Bo tylko dzięki takim wskazówkom można się rozwijać Pozdrawiam
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:31   #24
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

proszę mi mówić wprost co się o mnie myśli a nie na moim wątku pisać o mnie beze mnie. -jesteś zadufaną w sobie "stylistką"a nie- jeśli jakaś zadufana w sobie "stylistka" bla bla bla.towarzystwo wzajemnej adoracji-pocieszajcie się gdzie indziej.przeglądając inne wątki widzę tylko tyle że wam wszystkim inne pomagały a wasze początki też nie były najlepsze.zapomina się co?do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja.myślicie że ja głupia jestem i nie wiem że jak przybędzie jeszcze jedna to wam chleb od ust odejmie?dlatego eliminujecie takie jak ja.przecież ja wiem że na to się pracuje latami i nie uważam się za stylistkę ale nie dam się tez z gó..em zmieszać.i waż słowa kochana bo pośmiewisko to akurat lekka przesada.Jeszcze jedno-doceniam wskazówki,ale jeśli się z czymś nie zgadzam to nie będę siedziała cicho tylko powiem bo tu chyba chodzi o konstruktywną dyskusję a jeśli dziewczyna po jednej rozmowie ucieka to chyba nie ze mną jest coś nie tak
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:42   #25
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Foka, nie wiem, po co się tak unosisz. Do Ciebie wiadomość napisałam wczesniej Ta ostatnia była do Ma_delline i dotyczy ona nie konkretnie Twojej osoby, ale tych osób, o których pisała wcześniej Ma_delline Jeśli przejrzysz inne wątki, to przekonasz się o czym mowa
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:43   #26
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

dziewczeta spasujcie.
foka faktycznie zadajesz pytania na tematy ktore sa podstawa...
jezeli popatrzylabys na watki to bylo juz to wiele razy omawiane... nie ma sie co denerwowac

i wiesz nikt tu nikogo nie eliminuje...
dziewczyny napisaly co powinnas poprawic w pazurkach to chyba akurat dobrze

i czekam na kolejne Twoje prace
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:33   #27
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Foka owszem, pomagamy, ale nie w podstawowych zagadnieniach. Pazurków od podstaw uczą na kursie, my jedynie możemy potem pomóc jeśli widzimy jakieś drobne mankamenty. Poza tym, takie pisanie "jak się robi paznokcie od podstaw" na forum po pierwsze jest niezgodne z regulaminem (choćby nawet dlatego, że nie jestesmy instruktorami, nie mamy takich uprawnień, ale są też wyjątki) a po drugie jest to bezsensu, bo jak można sie nauczyć poprawnie robić paznokcie czytając posty na forum...tutaj potrzeba ćwiczeń w "realu" i dobrego oka instruktora.
I nikt nikomu chleba od ust nie odejmuje, ani nie eliminuje, bo jakbyś chciała zauważyć wiekszość dziewczyn tutaj robi paznokcie dla siebie, nie dla zysku. I 70% z nich to naturalne pazurki.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to śmigaj na podforum "Przedłużanie paznokci" i korzystaj z wyszukiwarki. Nie tylko Ty jedna jesteś początkująca i nie tylko ty potrzebujesz Rady.
Nie ma co się unosić Wykaż odrobinę dobrej chęci.

Pozdrawiam !
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 13:08   #28
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez katja2407 Pokaż wiadomość
Ma_delline, to prawda, że krytyka motywuje, ale nie wszystkich Jeśli jakaś zadufana w sobie "stylistka" tego nie docenia, to jej problem, bo w końcu to jej paznokcie będą pośmiewiskiem. Powinnaś to olać. Pamiętaj, ze są osoby, dla których Twoje wskazówki są nieocenione i dla takich osób powinnas zostać na forum Jeśli kiedyś wrzucę tu swoje pazurki, to nie wyobrażam sobie tego, że nie wytkniesz mi błędów Bo tylko dzięki takim wskazówkom można się rozwijać Pozdrawiam
Dziękuję Ci kochana za takie słowa Jestem tu od dosyć długiego czasu, a jakoś nie czuję się doceniana może jakąś chandrę mam czy cuś ale tak się czuję

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
proszę mi mówić wprost co się o mnie myśli a nie na moim wątku pisać o mnie beze mnie. -jesteś zadufaną w sobie "stylistką"a nie- jeśli jakaś zadufana w sobie "stylistka" bla bla bla.towarzystwo wzajemnej adoracji-pocieszajcie się gdzie indziej.przeglądając inne wątki widzę tylko tyle że wam wszystkim inne pomagały a wasze początki też nie były najlepsze.zapomina się co?do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja.myślicie że ja głupia jestem i nie wiem że jak przybędzie jeszcze jedna to wam chleb od ust odejmie?dlatego eliminujecie takie jak ja.przecież ja wiem że na to się pracuje latami i nie uważam się za stylistkę ale nie dam się tez z gó..em zmieszać.i waż słowa kochana bo pośmiewisko to akurat lekka przesada.Jeszcze jedno-doceniam wskazówki,ale jeśli się z czymś nie zgadzam to nie będę siedziała cicho tylko powiem bo tu chyba chodzi o konstruktywną dyskusję a jeśli dziewczyna po jednej rozmowie ucieka to chyba nie ze mną jest coś nie tak
Wyluzuj dziewczyno, w Twoim wątku piszą dziewczyny, które z wizażem mają długo do czynienia i każdy wie, że jest coraz więcej takich "obrażalskich: dlatego uwagi nie tyczą się konkretnie Twojej osoby...
Coś atmosfera się chyba pogorszyła...a ja nie mam coraz częściej odwiedzać takich wątków
Nie uważam się za taką osobę, która może udzielać rad, ale sama nazwałaś swój wątek "wszelkie opinie i wskazówki na wagę złota"..Tylko, że bez przesady! nie udzielamy rad, których powinni nauczyć na kursie jako podstawy! Rada, a nauka podstaw to chyba różnica
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:09   #29
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

a ja Ci foka nie dowierzam, że masz zrobiony kurs

i po kiego wała atakujesz dziewczyny, jak mówią Ci co masz źle?!
Chyba napisałaś wyraźnie w pierwszym poście:

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich pod koniec stycznia ukończyłam kompleksowy kurs professionails.Na razie mam niewiele swoich prac,większość jest na palcach do ćwiczeń,dopiero się uczę,ale z czasem będzie tego więcej.Liczę na wasze szczere i profesjonalne opinie i wyrozumiałość,bo Wy też się kiedyś uczyłyście,a nie wyżywanie się lub naśmiewanie.Pozdrawiam i życzę miłego w miarę możliwości oglądania
nikt tu się nie wyśmiewa z nikogo, więc wyluzuj i przyjmij krytykę

jak chcesz słyszeć achy i ochy to trzeba było napisać tak w pierwszym poście - wtedy Ci gwarantuje, ze nikt by nic nie napisał, bo nie ma tu nic zachwycajacego
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:23   #30
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

Cytat:
Napisane przez Foka88 Pokaż wiadomość
proszę mi mówić wprost co się o mnie myśli a nie na moim wątku pisać o mnie beze mnie. -jesteś zadufaną w sobie "stylistką"a nie- jeśli jakaś zadufana w sobie "stylistka" bla bla bla.towarzystwo wzajemnej adoracji-pocieszajcie się gdzie indziej.przeglądając inne wątki widzę tylko tyle że wam wszystkim inne pomagały a wasze początki też nie były najlepsze.zapomina się co?do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja.myślicie że ja głupia jestem i nie wiem że jak przybędzie jeszcze jedna to wam chleb od ust odejmie?dlatego eliminujecie takie jak ja.przecież ja wiem że na to się pracuje latami i nie uważam się za stylistkę ale nie dam się tez z gó..em zmieszać.i waż słowa kochana bo pośmiewisko to akurat lekka przesada.Jeszcze jedno-doceniam wskazówki,ale jeśli się z czymś nie zgadzam to nie będę siedziała cicho tylko powiem bo tu chyba chodzi o konstruktywną dyskusję a jeśli dziewczyna po jednej rozmowie ucieka to chyba nie ze mną jest coś nie tak
A ja cie cholerka popieram i to całkowicie....widze ,że nie tylko na moim wątku goraco sie zrobiło....dam Ci rade ..lepiej nie wyskakuj z tak ostrymi tekstami.....ja napisalam co mysle iii jak na mnie wszystkie siaaadly....wejdz poczytajj
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.