Czy lubicie byc blade????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 14:15   #1
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post

Czy lubicie byc blade?????


Zastanawia mnie jedna sprawa,otoz bardzo duzo z was pisze ze ma jasną karnacje.Naprawde lubicie byc takie blade?? Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.Wiem ze blondynką akurat pasuje taka karnacja ale mrozi mnie jak widze na miescie te biale dziewczyny w ciemnych wlosach.Jakie macie zdanie na ten temat?
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:19   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna sprawa,otoz bardzo duzo z was pisze ze ma jasną karnacje.Naprawde lubicie byc takie blade?? Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.Wiem ze blondynką akurat pasuje taka karnacja ale mrozi mnie jak widze na miescie te biale dziewczyny w ciemnych wlosach.Jakie macie zdanie na ten temat?
Zapoznaj się z 3 obszernymi wątkami "jak podkreślić jasną cerę", to chyba rozwiejesz wszelkie wątpliwości.
Mnie mrozi np. spalona skwarka czy to latem, czy w zimie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:19   #3
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Owszem lubię
Każda cera jeśli jest dobrze podkreślona,nawet jesli jest blada,wygląda zdrowo.
Ciebie mrozi,mnie grzeje
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:20   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna sprawa,otoz bardzo duzo z was pisze ze ma jasną karnacje.Naprawde lubicie byc takie blade?? Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.Wiem ze blondynką akurat pasuje taka karnacja ale mrozi mnie jak widze na miescie te biale dziewczyny w ciemnych wlosach.Jakie macie zdanie na ten temat?
Jest wiele wątków na ten temat. Tak,lubie być blada. Zależy od gustu-Tobie nie podobają się blade czarnowłose a mi nie podobają się właśnie opalone (za mocno) czarnowłose... dla mnie blada dziewczyna z czarnymi oczami i najlepiej dużymi,niebieskimi oczami, to jeden z najpiekniejszych typów urody tzw.typ królewny śnieżki- taka dziewczyna wyróżnia sie na tle ogólnopanującego trendu opalonych,czarnowłosych dziewczyn..
Sama byłam blondynką o bardzo jasnej cerze,teraz jestem ruda i to jeszcze ładniej współgra z moją jasną cerą... racja,opalone ciało jest apetyczne ale blade jest niesamowicie delikatne i piekne..moim zdaniem.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:20   #5
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

wszystko zalezy od typu urody
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:23   #6
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Blade dziewczyny + ciemne włosy wyglądają jak dla mnie fantastycznie. Osobiście podoba mi się to bardziej niż ciemne włosy + ciemna cera.

Bladość ma też plusy, skóra nie niszczy się tak jak np. po solarium.
Aktualnie jestem opalona (pozostałości z wakacji), ale nie będę narzekać kiedy około grudnia zamienie się w śnieżynke
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:27   #7
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ale ja nie mówie o spalonych skwarkach tylko o naprawde ladnie opalonej skórze Wedlug mnie ludzie w wakacje wygladaja o niebo ladniej wlasnie dlatego ze sa tak fajnie opaleni,ale to moje zdanie :P Typ królewny śnieżki raczej mi sie nie podoba...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 14:27   #8
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Zapoznaj się z 3 obszernymi wątkami "jak podkreślić jasną cerę", to chyba rozwiejesz wszelkie wątpliwości.
Mnie mrozi np. spalona skwarka czy to latem, czy w zimie
A mnie razi oogólnianie,że jeśli nawet ktoś pójdzie z pare razy na solarium,to jest spieczoną skwarką.Nie wiem,komuś żal pupe ściska czy co??


Nie lubie być aż nadto blada,byłam tym roku na solarium z dwa razy i już fajnie miałam lekko brązową skóre.Aczkolwiek,teraz mi opalenizna zeszła,ale tak czy siak chodzi się teraz w długich ciuchach więc bladość mi nie przeszkadza.W ogóle nawet jeśli,to dla mnie nie żaden problem być bladą.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:28   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Czasami skóra jest tak jasna, że nawet solarium nic by nie pomogło. A zmiana koloru cery na siłę może sie skończyć kiepściutko... Ja wolę jasną cerę, umiejętnie podkreśloną, niż jakąkolwiek cerę po solarium.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:28   #10
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

nie każdemu bladość pasuje. muśnięta twarz słońcem zazwyczaj wygląda ładniej, choć są rzeczywiście osoby, które wyglądają pięknie.

pewnie po to stworzyli bronzery
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:28   #11
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Naprawde lubicie byc takie blade??
Tak

Cytat:
Napisane przez julitaa22
Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.
Kwestia gustu.
BTW, "wyglądać" a "być" to dwie różne sprawy Solarium i opalanie niszczy skórę o czym przekonasz się na pewno za kilka lat. Poczytaj biochemię kosmetyczną. Polecam.
Ja się czuję zdrowo z jasną cerą, opalenizna kojarzy mi sie z "chłopem pracującym na roli, wysmaganym promieniami słońca" (nie no, żartuje )ale faktycznie zdanie mam takie, że blade ma w sobie coś z "starodawnej szlachetności", kojarzy mi się z czasami, gdy porcelanowa cera była wręcz pożądana. Opalonej skóry nie lubię i jak dla mnie ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego, co najwyżej ze sztucznością. That's all
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 14:29   #12
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Uwielbiam połączenie: blada cera, ciemne włosy i niebieskie oczy
Ja sama jestem posiadaczką naturalnej śniadej cery, nie jest to moim kompleksem, ale bardzoej podobają mi się blade twarzyczki
Sądzę, że każdemu podoba się to czego on sam nie ma
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:30   #13
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

a ja nie lubie byc blada...na szczescie mam ciemniejsza karnacje wiec nie musze chodzic na solare... ale jakbym byla "blada" to nie chodzilabym na solarke..szkoda skory
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:34   #14
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Uwielbiam połączenie: blada cera, ciemne włosy i niebieskie oczy
Ja sama jestem posiadaczką naturalnej śniadej cery, nie jest to moim kompleksem, ale bardzoej podobają mi się blade twarzyczki
Sądzę, że każdemu podoba się to czego on sam nie ma
Coś w tym jest Ja cerę rozjaśniam, włosy przyciemniam
I bardzo lubię styl i i image Dity Von Teese, która nota bene jest naturalną blondynką i też się na 'królewnę Śnieżkę' stylizuje
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:38   #15
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Piszecie tak jak bym namawiala do smazenia sie na solarium,przeciez jak ktos pojdzie pare razy to nic zlego sie nie stanie...Ja tam obstaje za opalona podkreslam opalona a nie zesmazona skóra.I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:42   #16
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna sprawa,otoz bardzo duzo z was pisze ze ma jasną karnacje.Naprawde lubicie byc takie blade?? Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.Wiem ze blondynką akurat pasuje taka karnacja ale mrozi mnie jak widze na miescie te biale dziewczyny w ciemnych wlosach.Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiadając na pytanie-tak,lubię być blada.

Blada skóra wygląda zdrowiej i dłużej zachowa młodość.
Nie to,co skóra smażona na solarium-nie tylko teraz wygląda komicznie jej żółty nienaturalny odcień ,ale i jutro,gdy nadzwyczaj szybko przybędzie jej zmarszczek.

Oczywiste więc jest,że ja stawiam na bladość.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:42   #17
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

są fajnie,delikatnie opalone dziewczyny i to bardzo ładnie wyglada,ale są też śliczne bladziutkie..gdybym mogła decydować jednego dnia byłabym blada innego ciut opalona dybym jednak miała wybrać coś na całe życie wybrałabym bladość..może dlatego,że to zgodne z moim naturalnym wyglądem,osoby z natury śniade też bardzo ładnie wyglądają... solarium jakoś do mnie nie przemawia ale jak ktoś chce to niech chodzi
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:44   #18
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Lubimy.
Na zarzuty albo tekstyw s tylu opal sie bo wygladasz jak chora odpowiadam, ze arystokracja sie nie opala Prosze to tylko traktoac z przymruzeniem oka, nie jak ataki
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:44   #19
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
Nie tyle w Polsce co na wizażu
Zobaczymy za kilka lat kto powie hehe jeśli dalej będziesz tak "muskać słońcem" swoją skórę.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 14:46   #20
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Piszecie tak jak bym namawiala do smazenia sie na solarium,przeciez jak ktos pojdzie pare razy to nic zlego sie nie stanie...
Moim zdaniem mylisz się, ale to nie moja sprawa, możesz robic co uważasz dla siebie za stosowne

Cytat:
Napisane przez julitaa22
Ja tam obstaje za opalona podkreslam opalona a nie zesmazona skóra.
Toż nikt ci nie broni, ale w wątku pytasz czy lubimy byc blade. Odpowiadam więc (za siebie), tak, lubię

Cytat:
Napisane przez julitaa22
I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
To chyba dobrze przecież

__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:53   #21
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
.I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
Od zawsze.
Zmieniło się to niedawno, odkąd zaczeliśmy ślepo naśladować modę z zachodu. 10-15 lat temu o solarium to większość dziewczyn nawet nie słyszało. Zresztą co innego bladość a co innego jasna karnacja.
I tak jak to moda ma w zwyczaju, zmienia się, a z nią kanony piękna. Dzis czekoladka, jutro gotycka księżniczka.
Zresztą taka np. Agelina Jolie nigdy opalona nie chodziła, a do dziś jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:53   #22
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

latem sila rzeczy taka znowu blada nie jestem, bo sie nie da. zima pawde mowiac wole bladosc, bo duzo lepiej wyglada na tle sniegu niz kolor pomaranczowy/zolty
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:57   #23
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ale straszne jestescie A nie boje sie zmarszczek bo po pierwsze korzystam z solarium zadko i nikt mi nie powie ze od takiego raz na jakis czas bede stara i brzydka a po drugie mam tlusta cere ktora wolniej sie starzeje....Ale widze ze wiekszosc jest za blada skóra.Kazdy ma swoj gusta prawda?
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:58   #24
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Mam wrażenie, że ten wątek lada moment zmieni się w pyskówkę i do akcji wkroczy ktoś z Moderatorów...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:02   #25
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Julita, nie rozumiem czemu się (chyba) unosisz Może oczekiwałas, ze większość napisze, że lubi się opalać i nie chce być blada, nawet jeśli ma taką karnację. Wątek poszedł w innym kierunku i chyba nie powinnaś być zdziwiona Nikt cię tu do niczego nie namawia i nie gani, to są po prostu fakty. Nie jest niczym odkrywcznym, że solarium i opalanie szkodzi skórze, ale efekty takiego postępowania są widoczne po latach i nikt tak naprawdę nie jest w stanie ich przewidzieć teraz. Jeśli się o to nie martwisz, to ok, przecież to twoja skóra. ja mam inne zdanie i jak już wspomniałam (a ty chyba coś, koleżanko nieuwaznie czytasz posty ) - kwestia gustu.

Więcej dystansu
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:03   #26
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A mnie razi oogólnianie,że jeśli nawet ktoś pójdzie z pare razy na solarium,to jest spieczoną skwarką.Nie wiem,komuś żal pupe ściska czy co??
Pokaż mi miejsce, w którym napisałam o kilku wizytach w solarium, bo jakoś nie mogę takiego stwierdzenia dostrzec w moim poście.
Odniosłam się do spalonych skwarek, nie nazwałam w ten sposób autorki wątku, bo nie mam pojęcia jak wygląda i nie interesuje mnie to wcale.
I z pewnością żal mi pupy nie ściska...
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:05   #27
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Piszecie tak jak bym namawiala do smazenia sie na solarium,przeciez jak ktos pojdzie pare razy to nic zlego sie nie stanie...Ja tam obstaje za opalona podkreslam opalona a nie zesmazona skóra.I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
Poszłam przed slubem na solarium 6 razy i dziękuję bardzo. Skóra po tych kilku razach stąła się jakas taka matowa i wysuszona. Co dopiero się z nia dzieje jesli się chodzi reularnie przez cały rok
Ja dziękuje wole byc blada.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:05   #28
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna sprawa,otoz bardzo duzo z was pisze ze ma jasną karnacje.Naprawde lubicie byc takie blade?? Sama nie jestem bardzo opalona ale chodze na solarium zeby być lekko muśnieta słońcem Mysle ze delikatnie brązowa buzia wyglada o wiele zdrowiej i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc.Wiem ze blondynką akurat pasuje taka karnacja ale mrozi mnie jak widze na miescie te biale dziewczyny w ciemnych wlosach.Jakie macie zdanie na ten temat?
Ja lubie być blada. Jestem złocistą szatynką i moja jasna skóra idealnie współgra z włosami.I skąd wniosek że jasna skóra= zmęczona twarz? A osoby ze śniadą cerą już nie mogą mieć zmęczonej twarzy? Jeżeli jasną cerę się odpowiednio podkreśli często jest 100 razy ładniejsza niż cera sztycznie opalona. Poza tym ja wychodzę z założenia, że mieszkając w naszej strefie klimatycznej, w dodatku w mieście, spędzając większość czasu w zamkniętych pomieszczeniach opalenizna z solarium ZAWSZE będzie wyglądała sztucznie... Dlatrgo nie opalam się NIGDY, i ZAWSZE stosuję kosmetyki z filtrami przeciw słonecznymi...
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czasami skóra jest tak jasna, że nawet solarium nic by nie pomogło. A zmiana koloru cery na siłę może sie skończyć kiepściutko... Ja wolę jasną cerę, umiejętnie podkreśloną, niż jakąkolwiek cerę po solarium.
Zgadzam się.
Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Solarium i opalanie niszczy skórę o czym przekonasz się na pewno za kilka lat. [...]blade ma w sobie coś z "starodawnej szlachetności", kojarzy mi się z czasami, gdy porcelanowa cera była wręcz pożądana. Opalonej skóry nie lubię i jak dla mnie ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego, co najwyżej ze sztucznością.


Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Piszecie tak jak bym namawiala do smazenia sie na solarium,przeciez jak ktos pojdzie pare razy to nic zlego sie nie stanie...Ja tam obstaje za opalona podkreslam opalona a nie zesmazona skóra.I od kiedy w Polsce tyle fanatyczek zdrowej skóry hehe
Oj stanie się stanie, podobno spędzenie 15 minut w solarium równa się całemu dniu spędzonemu na mocnym słońcu....
Solarium niszczy skórę...
Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
arystokracja sie nie opala
Ja mówię to samo...
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:07   #29
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Przeciez ja sie nie unosze ale widze ze tutaj temat solarium jest jak bomba.Poprostu bylam ciekawa jakie sa argumenty za i przeciw i czy lubicie blada karnacje,moze gdybym zamiast slowa solarium napisala slonce nie bylo by tak....................
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:10   #30
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja unikam solarium, ale nie słońca. Latem lubię spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, odpowiednio zabezpieczając skórę. Mam dzięki temu jasną, ale ozłoconą cerę, nie opalę się mocniej, bo to fizycznie niemożliwe. Trzeba odróżnić cerę bladą z braku słońca i na skutek przesiadywania w 4 ścianach a cerę jasną z natury, ale zdrową. Poza tym nie lepiej użyć samoopalacza?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.