Metamofroza licealistki;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 12:57   #1
nika_ka
Raczkowanie
 
Avatar nika_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40

Metamofroza licealistki;)


Kochane Wizażanki

Mam na imię Monika i mam 17 lat Od X lat wyglądam tak samo. Sportowy look, włosy związane w kitkę.
Powiedziałam sobie PASS i postanowiłam coś zmienić. Chcę zacząć od fryzury i tu rodzi się problem. Nie wiem w jakiej będę wyglądała korzystnie:conf used:
Obecnie włosy mam za ramiona, są bardzo grube i zdrowe, nigdy ich nie farbowałam i raczej nie planuję- lubię swój kolorek.

Co proponujecie?? Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczna, a w szczególności za wszelkiego rodzaju symulacje- ze mnie marny komputerowiec Tylko wizaż.pl, poczta i gadu-gadu

Dołączam fotki, zupełny brak makijażu bo to jakiś wyjazd- nie mam wtedy ochoty na malowanie się Ostatnie z legitymacji- nawet szkolną pieczątkę widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0011.jpg (150,1 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0065.jpg (127,6 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z Anetką.jpg (14,4 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collage3.jpg (19,0 KB, 287 załadowań)
nika_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:30   #2
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Metamofroza licealistki;)

hej
proponowałabym Ci rozpuścić włosy zrobić przedziałek na bok i wycieniować lub zrobić grzywkę na bok mam wrażenie, że się puszą więc jakiś spray który nawilży włosy oraz przydałoby się je wyprostować ;>
a jeśli chodzi o makijaż to fluid i puder rozświetlający (więcej pędzelkiem smignąć po policzkach) i mocno wytuszować rzęsy górne oraz dolne tuszem który by je podkręcił
z tańszych kosmetyków polecam Fluid Lirene rozświetlający toffe
Puder w kulkach Wibo
a co do tuszu jest fajny tusz z maybelline the colo ssal volium espress
co Ty na to?
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:16   #3
nika_ka
Raczkowanie
 
Avatar nika_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Metamofroza licealistki;)

Włosy puszą się i to strasznie. Obecnie modeluję jej na okrąłej szczotce, która je wygładza i prostuje, ale wiadomo- nie tak jak prostownica.

Co do makijażu- obecnie używam kompaktu Miracle Touch z MaxFactora, pudru Cream Puff z tej samej firmy i zbieram się z zakupem nowej mascary, ale jeszcze sie waham pomiędzy Doborah a Make up Factory. Te kulki z Wibo pewnie kiedyś wypróbuje bo już kilka osób mi je zachwalało

Zastanawiam się, jakbym wyglądała we fryzurce ze zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (21,4 KB, 58 załadowań)
nika_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:20   #4
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Metamofroza licealistki;)

z tego co widzę masz dość okrągłą twarz, więc myślę, że zdecydowanie lepiej Ci w długich włosach będzie.
przedziałek z boku i lekko wycieniowana na boku linia włosów myślę ideał, i właśnie żeby choćby przód prostować.
w ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna tusz do rzęs nieco mocniej, ew.kreska zrobiona cieniem porozcierana. da delikatne wrażenie "że coś tam się dzieje" a nie będzie się mocno rzucała w oczy.
i tyle
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:51   #5
nika_ka
Raczkowanie
 
Avatar nika_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Metamofroza licealistki;)

W króciutkich włosach obawiam się tego, że wyjdzie ze mnie taka pyza, więc faktycznie zastanowię się nad czymś dłuższym. Grzywkę już przetestowałam jakiś czas temu i wyszło nieciekawie. Mam specyficzną linię włosów, taki "trójkącik" na środku czoła i na nim grzywka się rozwala, cokolwiek bym z nią nie robiła.

Dziękuję za komplementy Na tych zdjęciach tuszu wogóle nie ma. Nie lubię teatralnego efektu, więc raczej stawiam na wydłużenie i to też niezbyt duże bo mam bardzo długie rzęsy- chyba jedna z niewielu części mojej twarzy, którą lubię.
nika_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:53   #6
diwina
Raczkowanie
 
Avatar diwina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
Dot.: Metamofroza licealistki;)

Na zdjęciach widać, że zaczesujesz włosy do góry. Myślę, że jak wycieniujesz je lekko z przodu i zrobisz przedziałek na bok, to Twój wygląd wiele na tym zyska
diwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:00   #7
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Metamofroza licealistki;)

przede wszystkim musisz chcieć zmiany bo cos mam wrazenie ze sie bronisz przed zmianami :P zainwestuj w prostownice zrobi to duza zmiane
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:53   #8
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Metamofroza licealistki;)

Hej
masz potencjal do stania sie uwodzicielska dziewczyna bardzo ladna buzka zadnych krostek poprostu super hmm co do wlosow to nie zmieniaj koloru masz racje szkoda niszczyc wlosow a poza tym w tym kolorze ci bardzo ladnie ja proponowalabym grzywke na bok i wycieniowac wlosy na calej dlugosci no i w takim wypadku wchodzi w gre tylko przedzialek na boku zamieszczam link

http://bi.gazeta.pl/im/5/2571/z2571065X.jpg


co do malowania i zmienienia tym wizerunku bo podkresl oczka duze ladne zasluguja na podkreslenie tuszem i nalozenie jakis cieni w zywych kolorach sprobuj tez z kreseczkami fluid nie koniecznie ale moze skorzystaj z kremow podkreslajacych koloryt i bronzera na policzkach co wyszczupli twarz nie polecam w twoim wypadku rozu bo bedziesz wygladac jak rusalka do twojej uroby bardziej bedzie pasowac wlasnie brazer a co do szminiki i makijazu ust to zdecydowanie jasny roz a z tego co widzialam to na zdj legitymacyjnym mialas jakis ciemniejszy odcien szminiki nie korzystnie to wyglada bo wyszlas powazniej niz na twoj wiek
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:22   #9
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Metamofroza licealistki;)

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
przede wszystkim musisz chcieć zmiany bo cos mam wrazenie ze sie bronisz przed zmianami :P zainwestuj w prostownice zrobi to duza zmiane
dokładnie to samo odczułam ale spokojnie, zmiany nie gryzą też się ich bałam tylko ze mną było wiele gorzej, włosy w kucyk, zero makijażu +powyciągany 3 razy za duży polar. chodząca masakra a teraz nie narzekam na siebie

fryzura o jakiej myślałam to coś podobnego do tego tutaj: http://www.e-fryzury.com/ro_kr/index...age39.jpg&pg=1
widzisz, typowo grzywki nie ma (bo ja myślę, że za mocno by Ci zaokrągliła twarz, poza tym sama jestem posiadaczką kręconych włosów i wiem, że ciągle byś musiała ją prostować). Poza tym ja wpadłam na inny pomysł...co powiesz na podkręcenie falowania włosów? Balsam Nivea działa cuda. Ja mam włosy ewidetnie kręcone i mi pomaga, więc myślę, że Tobie by wyczarował piękne gładkie fale. i dużo nawilżenia. zajrzyj na wątek o włosach kręconych, dużo fajnych rad tam znajdziesz
myślę, że gładkie fale by wyglądały idealnie w połączeniu właśnie z włosami zaczesanymi na bok. ja grzywki nie mam a włosy zaczesuje delikatnie "przez czoło", wlasnie tak po skosie delikatne wycieniowanie włosów z boku (ale naprawdę takie ledwie ledwie, nie grzywka ) pomoże im ładnie się ułożyc przy twarzy
a na dzień kiedy potrzebujesz szybko coś wyczarować to super sprawa właśnie dla falowanych/kręsonych. związujesz włosy nisko, zaraz nad karkiem i upinasz wsuwkami w nieładzie, tworzy się szybki kok, który wygląda bardziej kobieco niż kucyk a nieład zostanie przytłumiony falowanymi włosami. i wszystko wygląda pięknie;D

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

miało być podkreślenie falowania zamiast podkręcenie wybacz
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:00   #10
Lightdivining
Przyczajenie
 
Avatar Lightdivining
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Metamofroza licealistki;)

Popieram poprzedniczki, grzywka na bok z długą resztą Piszesz o ty "trójkącie", wiem o co Ci chodzi, dlatego tu nie jest mowa o takiej "prawdziwej" grzywce. Jak obcinają Cię na prosto to grzywka od razu się "dzieli''. Jak będziesz miała włosy na bok i wycieniowaną ukośnie grzywkę, na pewno będzie ładnie tusz i kreskę cieniem też polecam, nie trzeba dużo żeby było ładnie ^^
Lightdivining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:27   #11
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Smile Dot.: Metamofroza licealistki;)

o taka fryzurka plus delikatna grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5212203.jpg (13,5 KB, 66 załadowań)
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 16:04   #12
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Metamofroza licealistki;)

po pierwsze jesteś bardzo ładna i delikatna
hym myślę ze brak Ci delikatnego makijażu moze jakieś perłowe cienie ?

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
przede wszystkim musisz chcieć zmiany bo cos mam wrazenie ze sie bronisz przed zmianami :P zainwestuj w prostownice zrobi to duza zmiane
oo włosy rozpuszczone koniecznie no i prostownice też mozna użyć ale uwaga ! może zrobić Ci dużą zmianę nie koniecznie przyjemną - zniszczone włosy ..;/
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.